Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#9281 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Na Azpinál is most jön ki, hogy hónapokig nem játszatta Tuchel, aztán hirtelen a semmiből lenyom x meccset elejétől a végéig...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#9282 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Úhhh, Pulit hogy beforgatta a taknyos spanyol :lol:

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#9283 Hozzászólás Szerző: broduer »

Szabi írta: 2022. január 5., szerda 23:19 Ziyech híres nagy bal lába... Általában fölé lövi 10 méterrel, ha valami csoda folytán kaput talál azt pedig iszonyatosan vérszegény sebességgel teszi meg.
Azért ezeket a labdákat jól eltalálni nagyon nehéz, még ezen a szinten is. Inkább örüljünk, hogy kihajtja a belét az ember, úgyis hogy megint padozott 3-4 meccset. Az év eleji hozzáállása teljesen megváltozott. Mindenki motivált, a rossz eredmények nem a motiválatlanság számlájára volt írható, ami óriási pozitívum tudva az edzőbuktatási történelmünket.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#9284 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ziyech híres nagy bal lába... Általában fölé lövi 10 méterrel, ha valami csoda folytán kaput talál azt pedig iszonyatosan vérszegény sebességgel teszi meg.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#9285 Hozzászólás Szerző: Dante »

Kane kínjában eljátssza hogy sérülés veszélyes volt ahogy hozzáért Sarr. Vajon mit reagál, ha úgy könyökölik le, mint Azpi-t Mané..? Nyilván Sarr egyből pirosat kapna.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#9286 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Bocs, hogy "megvágtam" csak a lényeget akartam kiemelni. Természetesen igazad van :)

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#9287 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Apinho írta: 2022. január 5., szerda 22:50
James Lee írta: 2022. január 5., szerda 22:37
Apinho írta: 2022. január 5., szerda 22:34 Én azt gondolom a hullámvölgyünknek tuti köze van Lukaku ügyhöz. Amivel az lezárásra került. Egyszerűen mindenki másképp mozog
Szvsz az ügy korántsem lett lezárva egy megrendezett interjúval. Ha ezzel kapcsolatos a probléma, majd idővel kiderül, hogy pillanatnyi-e a hatás, vagy sem.
Inkább a formációváltás az oka a szép játéknak szerintem.
Igen, pont a formáció is része volt a hisztinek.
A hozzászólásomnak a teljes terjedelmében van értelme, nem úgy, ahogy idézted. Arra gondoltam, hogy szerintem inkább lehet arról szó, hogy túl sok olyan képesség lett korábban háttérbe szorítva, ami most látványos játékot eredményez. Mount egyáltalán nem szürke, Saul meg orgazmus. Ez nem egy ember picsogásán és a formációhoz való hozzáállásán múlik. Persze nem tudjuk, mi van az öltözőben.
Nem kötekedni szeretnék, csak a tisztánlátás végett akartam világossá tenni az álláspontomat.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#9288 Hozzászólás Szerző: focimark »

Saul nagyot megy ma es nem csak magahoz kepest.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#9289 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem gondoltam volna, hogy Saúl akár hasznos kerettag is lehet tavaszra. Remélem így folytatja a továbbiakban is. Eddig amúgy mindenki hozzáállása dicséretet érdemel, nagyot melóznak a srácok.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#9290 Hozzászólás Szerző: Anti »

cech19960320 írta: 2022. január 5., szerda 22:22
Anti írta: 2022. január 5., szerda 22:21
dacultras írta: 2022. január 5., szerda 22:13 Alonsot miért fütyülik? Mert nem térdel? :roll:
Nem is figyeltem. Tényleg nem térdel? Nagyot nőtt a szememben.
Már jó ideje a respect feliratra mutat helyette
És ez így helyes.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#9291 Hozzászólás Szerző: Apinho »

James Lee írta: 2022. január 5., szerda 22:37
Apinho írta: 2022. január 5., szerda 22:34 Én azt gondolom a hullámvölgyünknek tuti köze van Lukaku ügyhöz. Amivel az lezárásra került. Egyszerűen mindenki másképp mozog
Szvsz az ügy korántsem lett lezárva egy megrendezett interjúval. Ha ezzel kapcsolatos a probléma, majd idővel kiderül, hogy pillanatnyi-e a hatás, vagy sem.
Inkább a formációváltás az oka a szép játéknak szerintem.
Igen, pont a formáció is része volt a hisztinek.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#9292 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta: 2022. január 5., szerda 22:38
AwayRoller írta: 2022. január 5., szerda 22:22 Ez a Tanga gyerek biztos nem a mi játékosunk? :lol:

Lám-lám nem olyan ördögtől való ez a 4 védős felállás, megfelelő csapatmunkával ez is elég stabil. Nem tudom tűnt-e fel, de az ellenfél csapatában van egy Kane meg egy Son. Nekem nem, csak ezért kérdem :D
Ez ugyan az a felállás mint múltkor Pulisiccel. Átmenet a 4 és a 3 védő közt. Nagyon jól működik, utoljára is ez volt, sokkal stabilabb így a középpálya és erősebb a letámadás.

Lukaku nincs játékban, túlságosan passzív játékos. Én a Tuchel / klopp féle rendszerben megkérdőjelezem a klasszikus befejezőcsatár létjogosultságát. 3 gólerős kreatív támadó kell akik helyetcserélgetnek. A középső ember csak annyit tesz, hogy felvesz két védőt. Kepa többet találkozik a labdával mint Lukaku.
ez egy kicsit jobban hasonlít a 4 védőre mint a múltkori. Alonso és Azpi is alapvetően mélyebben helyezkedik, a szélsőink pedig jóval többet mozognak. De valóban hasonló.

Lukakun itt 2 védő van fixen, sztem 4 védős rendszerű csapatok ellen jobb lehet majd de most is hasznos, jól ciszi el az emvereket eddig, gól is majdnem megvolt :D

Tuchel papa nagyon levette Contét eddig, nem volt lövésük sem.

Havertz kicsit megszédült az első félidő végén, nem tűnt komolynak :)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#9293 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Eddig lefocizzuk a faszba a full keretes Tottanhemet, közük nincs a játékhoz.

Még van egy félidő de ez nagyon jo eddig és mindenki jol játszik , a közönség is nagyon ott van. Sarr becsuszások és örjöngés.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#9294 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

“Óriási Tuchel masterclass ez az első fél óra. A labda nélküli 5-3-2 szépen egy az egyben tudnak védekezni a Sp*rs 3-4-3 ellen, a labdás 4-2-2-2-vel pedig folyamatosan szabad embert tudnak találni”

By: Peet

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#9295 Hozzászólás Szerző: Bubi »

AwayRoller írta: 2022. január 5., szerda 22:22 Ez a Tanga gyerek biztos nem a mi játékosunk? :lol:

Lám-lám nem olyan ördögtől való ez a 4 védős felállás, megfelelő csapatmunkával ez is elég stabil. Nem tudom tűnt-e fel, de az ellenfél csapatában van egy Kane meg egy Son. Nekem nem, csak ezért kérdem :D
Ez ugyan az a felállás mint múltkor Pulisiccel. Átmenet a 4 és a 3 védő közt. Nagyon jól működik, utoljára is ez volt, sokkal stabilabb így a középpálya és erősebb a letámadás.

Lukaku nincs játékban, túlságosan passzív játékos. Én a Tuchel / klopp féle rendszerben megkérdőjelezem a klasszikus befejezőcsatár létjogosultságát. 3 gólerős kreatív támadó kell akik helyetcserélgetnek. A középső ember csak annyit tesz, hogy felvesz két védőt. Kepa többet találkozik a labdával mint Lukaku.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#9296 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

dacultras írta: 2022. január 5., szerda 22:13 Alonsot miért fütyülik? Mert nem térdel? :roll:
Évekkel ezelőtt is fütyülték már, szerintem az egykori autóbalesetére emlékeztetik ezzel, végtelenül primitív módon.

Eddig nagyon jók vagyunk. Hibrid felállásnak tűnik ez, alapvetően egy 3-5-2 szerintem, ahol Ziyech a RWB. Havertz eddig MOTM, Saúl is meglepően okés. Lukaku nagyon akar. Remélem összejön neki a gól.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#9297 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Apinho írta: 2022. január 5., szerda 22:34 Én azt gondolom a hullámvölgyünknek tuti köze van Lukaku ügyhöz. Amivel az lezárásra került. Egyszerűen mindenki másképp mozog
Szvsz az ügy korántsem lett lezárva egy megrendezett interjúval. Ha ezzel kapcsolatos a probléma, majd idővel kiderül, hogy pillanatnyi-e a hatás, vagy sem.
Inkább a formációváltás az oka a szép játéknak szerintem. Szexi dolog az öt védő, de túl sok kreatív madárkát zár kalitkába. Meg a jelenlegi Sp*rs ellen csak az nem tündököl, aki nem akar.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#9298 Hozzászólás Szerző: Bandi »

paliczandras írta: 2022. január 5., szerda 22:23 Btw itt maradt az idegenbeli gól szabály vagy itt is megszünt?
A Ligakupában pár éve nincs már idegenben lőtt gól.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#9299 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Én azt gondolom a hullámvölgyünknek tuti köze van Lukaku ügyhöz. Amivel az lezárásra került. Egyszerűen mindenki másképp mozog

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#9300 Hozzászólás Szerző: Apinho »

AwayRoller írta: 2022. január 5., szerda 22:22 Nem tudom tűnt-e fel, de az ellenfél csapatában van egy Kane meg egy Son. Nekem nem, csak ezért kérdem :D
Nekem a 21. percben tűnt fel, hogy Kane is játszik :D

Válasz küldése