Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Premier League

#1481 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Ajandek 3 pont a Citynek.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#1482 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

cech19960320 írta: 2021. december 11., szombat 16:10
Amazing24 írta: 2021. december 11., szombat 16:10
cech19960320 írta: 2021. december 11., szombat 15:59 Ez a City tizi röhej....
A piros lap is...1 percen belul 2 sarga.
Azt sajnos point nem láttam, videót szívesen fogadok :D
Raul full hulye volt eloszor visszahuzta az ellenfelet utana meg beallt a szabadrugas ele blokkolni, ennyire nem lehet felelotlen valaki..

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#1483 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Amazing24 írta: 2021. december 11., szombat 16:10
cech19960320 írta: 2021. december 11., szombat 15:59 Ez a City tizi röhej....
A piros lap is...1 percen belul 2 sarga.
Azt sajnos point nem láttam, videót szívesen fogadok :D

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#1484 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

cech19960320 írta: 2021. december 11., szombat 15:59 Ez a City tizi röhej....
A piros lap is...1 percen belul 2 sarga.

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Premier League

#1485 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

cech19960320 írta: 2021. december 11., szombat 15:59 Ez a City tizi röhej....
Felforrt tőle az agyam... :evil: :D
(Én már attól "hánytam", ahogy Sterling előtte pár perccel 11-est reklamált... :) )

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#1486 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Ez a City tizi röhej....

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#1487 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bubi írta: 2021. december 11., szombat 11:25
kecske01 írta: 2021. december 11., szombat 10:13
Amazing24 írta: 2021. december 11., szombat 9:21 Kotelezo lenne ma a gyozelem, hogy ne szakadjunk le jobban. Szezon elejen azt irtam, hogy nem erdekel egyetlen kupasorozat sem, a fo prioritasunknak a bajnoksagot kell tekintenunk. 6 eve nem nyertunk PL-t, es mikor ha nem most?
Én elengedtem már a bajnokságot. Túl erős a másik kettő, Pool jobb konkrétan, mint bajnokságot nyerő idényükben. Persze, ha innentől a sérülések elkerülnének és a lassan velük játszó bajnokikon nem kapnánk ki, akkor ott lehetünk.

Pool-t Stamfordon fogadjuk majd és elvileg Mané meg Salah már Anf-en lesz. Most azon dolgoznak Klopp-ék, hogy valahogy erre a meccsre még maradjanak :D úgy elég jó esélyeink lennének legalább egy X-re, ha nem lennének.
2 pontra vagyunk az első helytől és már elengedted a bajnokságot? Nem kívánok rosszat a Poolnak sem a játékosainak, de ott elég egy sérülés vagy rossz forma a túlterhelés miatt... Ha Salah vagy Van Dijk kiesik már nagy bajban lesznek.

Másfelől, tudunk mi sokkal jobban is játszani mint az utóbbi pár hétben.
Most 2 pont igen, de játszunk a Villa meg a Wolves még Decemberben. Nem sok jót várok ezektől a meccsektől ilyen Alonso meg hibrid Saul wb-vel. Egyik legnagyobb fegyverünk lett kiherélve Chilly kidőlésével…
Nyilván örülnék a bajnokságnak, de nem ringatom magamat bele egyelőre, így annyit nem is idegeskedek a meccseken.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#1488 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kecske01 írta: 2021. december 11., szombat 10:13
Amazing24 írta: 2021. december 11., szombat 9:21 Kotelezo lenne ma a gyozelem, hogy ne szakadjunk le jobban. Szezon elejen azt irtam, hogy nem erdekel egyetlen kupasorozat sem, a fo prioritasunknak a bajnoksagot kell tekintenunk. 6 eve nem nyertunk PL-t, es mikor ha nem most?
Én elengedtem már a bajnokságot. Túl erős a másik kettő, Pool jobb konkrétan, mint bajnokságot nyerő idényükben. Persze, ha innentől a sérülések elkerülnének és a lassan velük játszó bajnokikon nem kapnánk ki, akkor ott lehetünk.

Pool-t Stamfordon fogadjuk majd és elvileg Mané meg Salah már Anf-en lesz. Most azon dolgoznak Klopp-ék, hogy valahogy erre a meccsre még maradjanak :D úgy elég jó esélyeink lennének legalább egy X-re, ha nem lennének.
2 pontra vagyunk az első helytől és már elengedted a bajnokságot? Nem kívánok rosszat a Poolnak sem a játékosainak, de ott elég egy sérülés vagy rossz forma a túlterhelés miatt... Ha Salah vagy Van Dijk kiesik már nagy bajban lesznek.

Másfelől, tudunk mi sokkal jobban is játszani mint az utóbbi pár hétben.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#1489 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Amazing24 írta: 2021. december 11., szombat 9:21 Kotelezo lenne ma a gyozelem, hogy ne szakadjunk le jobban. Szezon elejen azt irtam, hogy nem erdekel egyetlen kupasorozat sem, a fo prioritasunknak a bajnoksagot kell tekintenunk. 6 eve nem nyertunk PL-t, es mikor ha nem most?
Én elengedtem már a bajnokságot. Túl erős a másik kettő, Pool jobb konkrétan, mint bajnokságot nyerő idényükben. Persze, ha innentől a sérülések elkerülnének és a lassan velük játszó bajnokikon nem kapnánk ki, akkor ott lehetünk.

Pool-t Stamfordon fogadjuk majd és elvileg Mané meg Salah már Anf-en lesz. Most azon dolgoznak Klopp-ék, hogy valahogy erre a meccsre még maradjanak :D úgy elég jó esélyeink lennének legalább egy X-re, ha nem lennének.

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#1490 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Kotelezo lenne ma a gyozelem, hogy ne szakadjunk le jobban. Szezon elejen azt irtam, hogy nem erdekel egyetlen kupasorozat sem, a fo prioritasunknak a bajnoksagot kell tekintenunk. 6 eve nem nyertunk PL-t, es mikor ha nem most?

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#1491 Hozzászólás Szerző: Bandi »

@NizaarKinsella
L**ds are without Cooper, Phillips, Bamford and Rodrigo for their trip to Stamford Bridge.

Úgy tűnik a L**ds-nél is vannak gondok szerencsére.

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#1492 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

emsanya írta: 2021. december 8., szerda 14:40 Sajnos most szombaton es jovohet szombaton se kerül élőben képernyőre a mi PL meccsünk. Csak a jövő hétközi csütörtöki (Digisport1).
Nem tudom a digi miert favorizalja ennyire a liverpoolt...bar mindegy, nagyon amator lett az egesz es meg csak rosszabb lesz, hiszen az orszag gazszereloje megvette oket.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#1493 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2021. december 8., szerda 14:40 Sajnos most szombaton es jovohet szombaton se kerül élőben képernyőre a mi PL meccsünk. Csak a jövő hétközi csütörtöki (Digisport1).
Jövő hétvégi meccs műsor honnan van meg?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#1494 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Sajnos most szombaton es jovohet szombaton se kerül élőben képernyőre a mi PL meccsünk. Csak a jövő hétközi csütörtöki (Digisport1).

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#1495 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2021. december 5., vasárnap 20:05
emsanya írta: 2021. december 5., vasárnap 19:49
kecske01 írta: 2021. december 5., vasárnap 16:25 Decembert ki kell húznunk valahogy szerencsésen, aztán lehet formába hozni az embereket.
Csak hat utcalány sok meccs lesz..

Kb maras a top4 cél a végére de az se szégyen.
Igen, de pl a City meg a Pool elleni meccsünk között lesz, majd 12 nap szünet Január elején.

Én itt a decemberi dömpingben a Villa, Brighton meg Wolvestol tartok. L**ds meg Evertont ütni kell hazain simán.
Szerintem abban a 12 nap szünetben lesz FA kupa fordulo, de lehet tévedek.

Amíg sok a sérültünk addig mindenki nehéz ellenfél. Kis botlások se férnek bele a city meg a pool bedarálja a kicsiket is.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#1496 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2021. december 5., vasárnap 19:49
kecske01 írta: 2021. december 5., vasárnap 16:25 Decembert ki kell húznunk valahogy szerencsésen, aztán lehet formába hozni az embereket.
Csak hat utcalány sok meccs lesz..

Kb maras a top4 cél a végére de az se szégyen.
Igen, de pl a City meg a Pool elleni meccsünk között lesz, majd 12 nap szünet Január elején.

Én itt a decemberi dömpingben a Villa, Brighton meg Wolvestol tartok. L**ds meg Evertont ütni kell hazain simán.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#1497 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2021. december 5., vasárnap 16:25 Decembert ki kell húznunk valahogy szerencsésen, aztán lehet formába hozni az embereket.
Csak hat utcalány sok meccs lesz..

Kb maras a top4 cél a végére de az se szégyen.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#1498 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Beszarok, de örülnek egy szaros gólnak a MU-nal. Fred tancikal, aztan hol vannak a bajnokságba.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#1499 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Decembert ki kell húznunk valahogy szerencsésen, aztán lehet formába hozni az embereket.

Crap
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Premier League

#1500 Hozzászólás Szerző: Crap »

Volt egy meccs, amikor nem jött össze semmi (MU) meg kettő, ahol edzeni se volt idő és a csapat fele sérült. Ezeken lőttünk 4 gólt összesen, és egyéni hibák miatt kikaptunk az egyiken. De már szar mindenki, meg játékrendszer váltás meg minden :D Juve utáni 4-0-nál meg még világ legjobb csapata voltunk. (kb. volt 2 hete)

Alonso konkrétan egy meccset nem tud végig játszani, mert részben sérült. James is agyon van játszattva. Persze nagyon fasza CHO-t beküldeni oda, de tegnap is majdnem 2 gólt kaptunk ebből mert Antonio röhögve lepattintotta magáról. Ki is jött, hogy ez nem a Fifa.
A középpályán meg az a RLC játszik, aki tavaly a Fullhamben nem tudott kiemelkedni. Mármint én bírom őt, meg sokra tartom, de ha nem Tuchel lenne az edző és nem az ő rendszerébe játszhatna, már szezon eleje óta máshol lenne és még nagyon sok ilyen játékosunk van. (a védőink ugye..)

Annak, hogy most az agyon játszatott, meg sérült játékosainkat szidjuk, viszont rohadtul semmi értelme, sőt nekem csak divathisztinek tűnik az egész. Tavaly a Pool kevesebb sérülttel csoda, hogy a 4. helyre befutott.

Lukaku ellen voltam mikor leigazoltuk, de mióta itt van szurkolok neki és szerintem azért nem érdemli még meg ezt a gyűlöletet. Gólnélküi meccsein a Spuri és a Villa elleni 3-0 és 4-1-es meccseken igen nagy szerepe volt, mégha gólt nem is lőtt. Aztán a City ellen játszott meccsnél az egész csapat gödörbe került, nem csak ő.
Sérülése óta kapott egy 10 percet a MU ellen mikor Tuchel nyilatkozta, hogy igazából ennyire se akarta beküldeni. Illetve egy 15 perc a Watford ellen mikor már beálltunk ellenük buszozni és egy szintén kényszerbeállás a West Ham ellen. Tuchel nyilatkozta, hogy edzeni sincs most idő (hiszen mindig esti meccsről repülünk reggelire és így tovább) ergo eddig nem csak formába hozni nem volt idő, de még a csapattal se tudott, csak minimális időt edzeni.

Ezekhez képest, és hogy állandóan a sérülések miatt valakit újra formába kell hozni és beküldeni, szerintem atom jó helyen állunk még mindig és nem olyan rossz a játékunk, de igen egy ilyet a Cityn kívül minden csapat megérezne.

Válasz küldése