Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
paliczandras
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Premier League

#1481 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

A TOP 3 már kis túlzással eldőlt idén, ha nem fog valamelyik bajnokesélyes egy nagy hullámvölgyet produkálni, akkor a 4. hely marad kiadó 3-4 csapatnak.

Nekünk viszont a mostani erőltetett menet és az új év kezdete kritikus lesz.

Most hetente két meccset játszunk, utána januárban meg egymás után fogunk játszani a két közvetlen riválissal.

Ebből nagyon jól is ki lehet jönni és el is úszhat a bajnoki cím. Jó lenne a decembert minimális pontvesztéssel lehozni.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#1482 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Kemeny merkozesre szamitok ma is. Szerencsere a West Ham nincs olyan jo formaban, de ellennunk ossze szedik magukat. Zouma varhatoan elete meccset fogja jatszani, ahogy az lenni szokott. :D

A City a Watfordhoz megy, remelem ugyan olyan mentalitassal lepnek majd palyara, ahogy ellennunk is.

A pool a Wolveshez megy, es szerintem ott is benne lehet a levegoben egy x.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#1483 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Crap írta: 2021. december 3., péntek 14:55 Igazából szerintem magasan mi szívtuk be legjobban a sorsolást.
Vasárnap este játszottunk ugye a Manu ellen, majd Szerdán este idegen Watford, ebből meg szombaton az első 12:00-as meccs a miénk :D
Ha ez nem lenne elég ezután utazhatunk Szentpétervárba majd onnan vissza megint Szombaton játszunk... borzasztó időpontok igazából.

Egyszerre szívatnak minket azzal, hogy 1 nappal kevesebbet pihenhetünk, mint más csapatok + megkaptuk az összes kellemetlen időpontot (vasárnap esti meg szombat déli ) + utazhatunk is nagyon messzire. Tuchelnek is lejött a nyilatkozatából, hogy igazából a West Ham ellen kb. 0 felkészülés lesz.. majd próbáljuk játszani a játékunkat és kész.
Zenit ellen pihentetni kellene, de közben meg nagyon kellene az 1. hely a csoportban, mert nem akarom, hogy a Bayernt kapjuk egyből.

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Premier League

#1484 Hozzászólás Szerző: Crap »

Igazából szerintem magasan mi szívtuk be legjobban a sorsolást.
Vasárnap este játszottunk ugye a Manu ellen, majd Szerdán este idegen Watford, ebből meg szombaton az első 12:00-as meccs a miénk :D
Ha ez nem lenne elég ezután utazhatunk Szentpétervárba majd onnan vissza megint Szombaton játszunk... borzasztó időpontok igazából.

Egyszerre szívatnak minket azzal, hogy 1 nappal kevesebbet pihenhetünk, mint más csapatok + megkaptuk az összes kellemetlen időpontot (vasárnap esti meg szombat déli ) + utazhatunk is nagyon messzire. Tuchelnek is lejött a nyilatkozatából, hogy igazából a West Ham ellen kb. 0 felkészülés lesz.. majd próbáljuk játszani a játékunkat és kész.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

#1485 Hozzászólás Szerző: Anti »

A Pool-nak szerintem nehezebb lesz, a City-nek hasonló (-1 liga Kupa) . Reméljük Gerrard ma meglepi őket.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#1486 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A sérülteken/hiányzokon mulik minden. Ha Kanté, Kova, Lukaku stb játékosaink folyamatosan sérültek akkor sokat lehet bukni sajnos.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#1487 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Brutal huzos lesz ez a honap, szinte 3 naponta merkozest jatszunk.

Watford,West Ham,L**ds,Everton,Wolves,Villa,Brighton.

Ezen kivul meg megyunk a Zenithez a BL-ben, es a Brentfordhoz a Ligakupaban.

A PL-ben talan a West Ham tunik a legnehezebb merkozesnek, de ilyen suru program mellett barmikor becsuszhat egy-egy pontvesztes. Ki mit var ettol a honaptol? Ki lesz a nyertese/vesztese?

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#1488 Hozzászólás Szerző: Bandi »

AwayRoller írta: 2021. november 25., csütörtök 20:47 Nem a bundásból jön, valamelyik ruszki csapatnál technikai igazgató... Nincs kétségem, hogy rövidtávon feljavul a csapat játéka, mint ahogy az a legtöbb edzőváltás után történik. Azt vontam kétségbe, hogy hosszabb távon jól járnának vele. Edzőnek nem volt semmi nagy durranás, technikai igazgatóként meg most próbálgatja magát, egyelőre nagyot nem dobott. Az, hogy valaki kinevel X zsenit egy területen, azt mutatja, hogy baromi jó pedagógus, nem azt, hogy ő is zseni abban a témában.
Hosszútávon nem gondolkoznak vele kapcsolatban, ez olyan Hiddink féle kinevezés, arra kell nekik Ragnick hogy BL helyre odaérjenek vele, erre pedig alkalmas lehet, képes arra hogy összekapja fejben a játékosokat. Nyártól Pochettino-t szeretnék, ez nyílt titok, csak szezon közben valószínűleg őt nem tudnák megszerezni.
Igazgatóként pedig nagyon nem igaz hogy semmit nem alkotott, ő rakta össze gyakorlatilag a nulláról a Red Bull foci programját a Leipzig és a Salzburg vezetőjeként, szóval ilyen szempontból nyerhet vele igazán nagyot a mu, ha egy fogalmatlan Woodward helyett mondjuk ő lesz ott a vezérkarban.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Premier League

#1489 Hozzászólás Szerző: focimark »

James Lee írta: 2021. november 25., csütörtök 20:20 Azért mert valaki a bundásból jön, még nem kell automatikusan félvállról venni a dolgot.
Ha másért nem is, az edzőváltás utáni felrázódás miatt igenis van mitől tartanunk hétvégén. Sajnos szerintem hosszútávon is.
Elvileg munkavállalási engedélyt kell kapnia, ezért ellenünk még Carrick lesz a United edzője, ez talán jó hír, bár gondolom, így is látszani fog az edzőváltás utáni különbség a játékukon.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#1490 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

James Lee írta: 2021. november 25., csütörtök 20:20 Azért mert valaki a bundásból jön, még nem kell automatikusan félvállról venni a dolgot.
Ha másért nem is, az edzőváltás utáni felrázódás miatt igenis van mitől tartanunk hétvégén. Sajnos szerintem hosszútávon is.
kecske01 írta: 2021. november 25., csütörtök 19:56 Mert lesz végre náluk valaki aki ért a dolgokhoz. Ha jól olvastam további 2 évet is kap, ahol majd a klubbal kapcsolatos dolgokkal fog foglalkozni. Ilyen sportigazgató féle lesz idővel. Legjobb opciót sikerült megszerezniük. Tuchel is tőle tanult.
Nem a bundásból jön, valamelyik ruszki csapatnál technikai igazgató... Nincs kétségem, hogy rövidtávon feljavul a csapat játéka, mint ahogy az a legtöbb edzőváltás után történik. Azt vontam kétségbe, hogy hosszabb távon jól járnának vele. Edzőnek nem volt semmi nagy durranás, technikai igazgatóként meg most próbálgatja magát, egyelőre nagyot nem dobott. Az, hogy valaki kinevel X zsenit egy területen, azt mutatja, hogy baromi jó pedagógus, nem azt, hogy ő is zseni abban a témában.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#1491 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Azért mert valaki a bundásból jön, még nem kell automatikusan félvállról venni a dolgot.
Ha másért nem is, az edzőváltás utáni felrázódás miatt igenis van mitől tartanunk hétvégén. Sajnos szerintem hosszútávon is.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#1492 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Szabi írta: 2021. november 25., csütörtök 19:00
AwayRoller írta: 2021. november 25., csütörtök 18:37
kecske01 írta: 2021. november 25., csütörtök 17:42 Ralf Rangnick lesz a Utd edzője úgy fest. :roll: Jól járnak vele a tehenek.
Miért, mert több mint 10 éve nyert valami rongyos kupát?
Én sem igazán értem, hirtelen miért kell besz@rni az öregtôl... Nagy koponya oké, de csak ócska Bundesliga-s múltja van, semmi más, ott még öreganyám is nyerne valamit.
Mert lesz végre náluk valaki aki ért a dolgokhoz. Ha jól olvastam további 2 évet is kap, ahol majd a klubbal kapcsolatos dolgokkal fog foglalkozni. Ilyen sportigazgató féle lesz idővel. Legjobb opciót sikerült megszerezniük. Tuchel is tőle tanult.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#1493 Hozzászólás Szerző: Szabi »

AwayRoller írta: 2021. november 25., csütörtök 18:37
kecske01 írta: 2021. november 25., csütörtök 17:42 Ralf Rangnick lesz a Utd edzője úgy fest. :roll: Jól járnak vele a tehenek.
Miért, mert több mint 10 éve nyert valami rongyos kupát?
Én sem igazán értem, hirtelen miért kell besz@rni az öregtôl... Nagy koponya oké, de csak ócska Bundesliga-s múltja van, semmi más, ott még öreganyám is nyerne valamit.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#1494 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Rangnick állítólag hat hónapos szerződést kötött a Manchester Uniteddel ideiglenes edzőként.
Ezt követően további két év tanácsadói szerepkörben lesz.

Gondolom irigykednek ránk a német vonal miatt. A 6 hónap nem hülyeség, lehet bejön neki és meghosszabbítják a szerződését, ha meg nem akkor meg amugy is lejár a 6 hónap és szereznek helyette egy zidanet vagy valaki mast.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#1495 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kecske01 írta: 2021. november 25., csütörtök 17:42 Ralf Rangnick lesz a Utd edzője úgy fest. :roll: Jól járnak vele a tehenek.
Miért, mert több mint 10 éve nyert valami rongyos kupát?

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#1496 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ralf Rangnick lesz a Utd edzője úgy fest. :roll: Jól járnak vele a tehenek.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#1497 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Drogbert írta: 2021. november 23., kedd 14:29
focimark írta: 2021. november 21., vasárnap 14:34 Carrick lett kinevezve ideiglenesen, amíg nem találnak valakit. Zidane az első számú célpont a hírek szerint, de elvileg nem akar szezon közben visszatérni edzősködni, hanem csak nyáron.
En ugy tudom h Zidanenak a nyelv is problemakat jelent es o inkabb a francia valogatottat akarja iranyitani, nem beszelve arrol h a PSGnek o a kiszemeltje.
Pochot írják most a Utd-be.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#1498 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

focimark írta: 2021. november 21., vasárnap 14:34 Carrick lett kinevezve ideiglenesen, amíg nem találnak valakit. Zidane az első számú célpont a hírek szerint, de elvileg nem akar szezon közben visszatérni edzősködni, hanem csak nyáron.
En ugy tudom h Zidanenak a nyelv is problemakat jelent es o inkabb a francia valogatottat akarja iranyitani, nem beszelve arrol h a PSGnek o a kiszemeltje.
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#1499 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Minden adott a hetvegi manchester gyozelemhez.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#1500 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Anthony Taylor will referee Chelsea vs Man Utd.

Ez valami vicc? :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése