Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#6981 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Drogbert írta: 2021. november 17., szerda 14:25
kecske01 írta: 2021. november 16., kedd 17:01 Akkor oké a transzfer, ha De ligt vagy Koundé is jön.
Kounde 80 milla De Ligt meg 120 korul van.
Utóbbi ráadásul még nem váltotta meg a világot a Juvéban :D

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1307
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#6982 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

kecske01 írta: 2021. november 16., kedd 17:01 Akkor oké a transzfer, ha De ligt vagy Koundé is jön.
Kounde 80 milla De Ligt meg 120 korul van.
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7094
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6983 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Akkor oké a transzfer, ha De ligt vagy Koundé is jön.

cech19960320
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#6984 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta: 2021. november 16., kedd 16:03 A spanyol AS szerint a Chelsea és a Fenerbache mindenben megegyeztek egymással Szalai Attila átigazolásáról.

A játékos még a télen érkezhet mert Rudiger valószínűleg a Real Madrid csapatában folytatja.

Rüdiger helyett Szalai, ha ez igaz, akkor elment az esze Marináéknak.
Erősen kétlem, hogy egyből a helyére szerződtetnék, ha igaz is.... Potenciál van benne, 1-2 kölcsön után megtudnánk mit tud..
Ki mondta volna, hogy Chalobah valaha játszani fog nálunk? és most meg simán lehet, hogy fontos tagja lesz a jövő Chelseajének.
Ne ítéljük el előre, csak azért mert Löw azt kéri, tuti nem igazolnánk le, csak ha Tuchel és a vezetőség is lát benne potenciált.

Arra pedig fel kell készülni, hogy Rüdi esetleg le akar lépni.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6858
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6985 Hozzászólás Szerző: Pityee »

A spanyol AS szerint a Chelsea és a Fenerbache mindenben megegyeztek egymással Szalai Attila átigazolásáról.

A játékos még a télen érkezhet mert Rudiger valószínűleg a Real Madrid csapatában folytatja.

Rüdiger helyett Szalai, ha ez igaz, akkor elment az esze Marináéknak.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6986 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2021. november 15., hétfő 10:07 Chelsea have contacted the agent of Aurélien Tchouaméni several times. Tchouaméni himself is keen on a move to Chelsea. 🔵🇫🇷 #CFC

Chelsea are willing to pay Monaco's asking price and are leading the race for the French midfielder.

- Andreas Korssund
Nagyon jo statjai vannak meg ragyog a francia ligaban. De ott van a Bakayoko félelem...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7094
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6987 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea have contacted the agent of Aurélien Tchouaméni several times. Tchouaméni himself is keen on a move to Chelsea. 🔵🇫🇷 #CFC

Chelsea are willing to pay Monaco's asking price and are leading the race for the French midfielder.

- Andreas Korssund

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1594
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6988 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Chelsea have agreed a €23.4m (£20m) fee with Fenerbahce to sign centre back, Attila Szalai.
The 23-year old Hungarian international will sign a six-year contract with Chelsea and receive an annual salary of €4m ahead of a January move.🔵
Source: CNN TÜRK

Törökökön kívül továbbra is semmi

Bandi
Hozzászólások: 2760
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#6989 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Amazing24 írta: 2021. november 12., péntek 19:35 Erdekesek a Szalai pletykak. Valami valosagalapja szerintem biztosan van, de a 25 millio euros vetelar tulzonak tunik.
Lehozta már valami normális forrás is, mert én eddig csak a törököket láttam meg a magyarokat amik nyilván átvették és egyből tényként is közölték hogy leigazoltuk :D

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#6990 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Erdekesek a Szalai pletykak. Valami valosagalapja szerintem biztosan van, de a 25 millio euros vetelar tulzonak tunik.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4867
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#6991 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Mielőtt túlandánk rajta, én még kipróbálnám cmként. Jelenleg a keretből talán ő lenne képes Fabregas szerű indításokra, nagyon siralmas, ahogy a területre befutó játékosaink szinte soha nem kapnak labdát. Tucheltől sem lenne idegen, játszatta már DiMariat is cmként. Ha január végéig azon a poszton sem alkot maradandót, akkor utólagos szájíz nélkül válhatunk meg tőle.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6992 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta: 2021. november 12., péntek 10:20 Hakim Ziyech wants to leave Chelsea. Dortmund are keen on loaning the Moroccan this winter, according to BILD.

Zijes távozna, télen a Dortmund vinné kölcsönbe.
Mehet, egy antipatikus játékossal kevesebb lenne a keretben. Mondjuk jobb lenne a kölcsön helyett végleg eladni vagy legalább kötelező vásárlási joggal, mert félő, hogy abban a nívótlan ligában az Ajaxos statjaihoz hasonló számokat produkálna, és akkor megint elhisszük, hogy ő milyen kimagasló játékos, marasztaljuk, és két jó meccs után ugyanazt a semmit produkálná, mint eddig.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6858
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6993 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta: 2021. november 12., péntek 10:20 Hakim Ziyech wants to leave Chelsea. Dortmund are keen on loaning the Moroccan this winter, according to BILD.

Zijes távozna, télen a Dortmund vinné kölcsönbe.
Mehet, összességében csalódás volt a csávó. Sokkal többet vártam tőle.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6994 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hakim Ziyech wants to leave Chelsea. Dortmund are keen on loaning the Moroccan this winter, according to BILD.

Zijes távozna, télen a Dortmund vinné kölcsönbe.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1594
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6995 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Visszakanyarodva a témához, ha érdekel titeket, olvassátok el a Tükörszélső bejegyzését a sztoriról:

https://www.facebook.com/t.szelso/posts/618904146130816

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1594
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6996 Hozzászólás Szerző: James Lee »

cech19960320 írta: 2021. november 10., szerda 20:38
Szabi írta: 2021. november 10., szerda 20:32 Iszonyat darabos a mozgása szerintem, én semmi kiemelkedőt nem látok Szalaiban. Gondolom azért kapták fel, mert a Fener is három védősbe nyomatja. Azok után, amit Broja művelt vele a válogatott meccsen, én nem tudom elhinni, hogy amelyik alkalmazottunk/megfigyelőnk/elemzőnk/akárkink a klubtól látta azt a meccset, úgy állt fel a székéből, hogy "igen, ez a magyar srác kell nekünk 25-ért".

Ilyen képességű védőt 5-10 milliókért lehet tonnaszámra venni bárhonnan, ne bohóckodjunk már...
Érhet majd 25öt…
De srácok!!! Eddig angol forrás nem hozta le ezt az érdeklődést…A török újságok kezdték, a magyarok átvették.
Előbbiek valszeg kb a Fener kérésére szimplán pumpálják az árát ezzel.
Teljesen egyetértek, egészen biztos vagyok benne, hogy a török sajtó az ár feltornázása miatt kezdett el erről cikkezni. Az pedig teljesen érthető, hogy a magyar média is felkapja az ilyen érdeklődéseket, mert elég ritkán tudunk olyan magyar focistáról beszélni, akinek a teljesítménye valamilyen szinten igazolja az ilyen jellegű átigazolási pletykákat. Szalaival kapcsolatban gyakran felmerült az Atletico mellett több élcsapat neve is, úgyhogy én nem közelíteném meg ilyen szélsőségesen negatívan a srácot.
Én simán el tudom képzelni nálunk az alapján, amit az EB-n nyomott és amit a Fenernél az asztalra tesz. Ő azon kevés magyar játékosok egyike, akit véleményem szerint nincs szélsőségesen hypeolva szeretett közmédiánkban, csak mert magyar.
25 valóban kicsit túlzás érte, de egyrészt több érdeklődő is van, másrészt bukott már a klub nagyobbat is. Ugyanakkor, a leigazolásának természetesen csak akkor lehet alapja, ha a jelenlegi védőgarnitúránk nem hosszabbítja meg a szerződését, akiknek nagy része kizárólag ebben a felállásban képes maradandót alkotni, Szalaihoz hasonlóan - mindenesetre más formációban még nem láttam játszani a srácot.

Crap
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#6997 Hozzászólás Szerző: Crap »

Szabi írta: 2021. november 10., szerda 20:32 Iszonyat darabos a mozgása szerintem, én semmi kiemelkedőt nem látok Szalaiban. Gondolom azért kapták fel, mert a Fener is három védősbe nyomatja. Azok után, amit Broja művelt vele a válogatott meccsen, én nem tudom elhinni, hogy amelyik alkalmazottunk/megfigyelőnk/elemzőnk/akárkink a klubtól látta azt a meccset, úgy állt fel a székéből, hogy "igen, ez a magyar srác kell nekünk 25-ért".

Ilyen képességű védőt 5-10 milliókért lehet tonnaszámra venni bárhonnan, ne bohóckodjunk már...
Melyik alkalmazottunk? Nem lepődnék meg ha Löw Zsolti keze (erős ajánlása) lenne a dologban :) Márha persze az egész pletykána van bármi alapja.

cech19960320
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#6998 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Szabi írta: 2021. november 10., szerda 20:32 Iszonyat darabos a mozgása szerintem, én semmi kiemelkedőt nem látok Szalaiban. Gondolom azért kapták fel, mert a Fener is három védősbe nyomatja. Azok után, amit Broja művelt vele a válogatott meccsen, én nem tudom elhinni, hogy amelyik alkalmazottunk/megfigyelőnk/elemzőnk/akárkink a klubtól látta azt a meccset, úgy állt fel a székéből, hogy "igen, ez a magyar srác kell nekünk 25-ért".

Ilyen képességű védőt 5-10 milliókért lehet tonnaszámra venni bárhonnan, ne bohóckodjunk már...
Érhet majd 25öt…
De srácok!!! Eddig angol forrás nem hozta le ezt az érdeklődést…A török újságok kezdték, a magyarok átvették.
Előbbiek valszeg kb a Fener kérésére szimplán pumpálják az árát ezzel.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6999 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Iszonyat darabos a mozgása szerintem, én semmi kiemelkedőt nem látok Szalaiban. Gondolom azért kapták fel, mert a Fener is három védősbe nyomatja. Azok után, amit Broja művelt vele a válogatott meccsen, én nem tudom elhinni, hogy amelyik alkalmazottunk/megfigyelőnk/elemzőnk/akárkink a klubtól látta azt a meccset, úgy állt fel a székéből, hogy "igen, ez a magyar srác kell nekünk 25-ért".

Ilyen képességű védőt 5-10 milliókért lehet tonnaszámra venni bárhonnan, ne bohóckodjunk már...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 850
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#7000 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Anti írta: 2021. november 10., szerda 18:13
Crap írta: 2021. november 10., szerda 15:35 25 millióért azért nem szoktunk kölcsön játékosokat igazolni.
Jah, csak többért...
Drinkwater, Bakayoko, Baba neve nem ismerős? 🤦‍♂️😂
Egyiket sem kölcsön játékosnak igazoltuk...és első szezonjukban nem is voltak azok. Az más kérdés, hogy az lett belőlük ami.

Válasz küldése