Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6973
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2881 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

fst200 írta: 2021. november 13., szombat 13:22
paliczandras írta: 2021. november 13., szombat 11:50 Szerintem sem szabad pont most elengedni Rüdigert legjobbkorban van és épp a csúcsformájában plusz nagyon jó a mentalitása is és egy vezeregyeniseg hátul.

Oke hogy a 3 velős rendszer arnyalja akepet, de nézzük meg Christ, ő is játszott nálunk korábban is 3 védős rendszerben és ma ég és föld ahhoz kepest.
Jaja, muszáj nagyon egy ilyen állat hátra aki leordit mindenkit, plusz drágább venni valakit a helyére, mint a fizetését emelni..
Meg pszichológiai hadviselést kap ellenfél rendesen tőle. :D Suarezt is kicsinálta tavaly, ezek apró dolgok amiket csinál, de fontosak nagyon. Megpaskolja valaki mellet, az meg felhúzza magát es ideges lesz. Ronaldot is várom, hogy elkapja 2 hét múlva.

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#2882 Hozzászólás Szerző: fst200 »

paliczandras írta: 2021. november 13., szombat 11:50 Szerintem sem szabad pont most elengedni Rüdigert legjobbkorban van és épp a csúcsformájában plusz nagyon jó a mentalitása is és egy vezeregyeniseg hátul.

Oke hogy a 3 velős rendszer arnyalja akepet, de nézzük meg Christ, ő is játszott nálunk korábban is 3 védős rendszerben és ma ég és föld ahhoz kepest.
Jaja, muszáj nagyon egy ilyen állat hátra aki leordit mindenkit, plusz drágább venni valakit a helyére, mint a fizetését emelni..

paliczandras
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Játékosok

#2883 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Szerintem sem szabad pont most elengedni Rüdigert legjobbkorban van és épp a csúcsformájában plusz nagyon jó a mentalitása is és egy vezeregyeniseg hátul.

Oke hogy a 3 velős rendszer arnyalja akepet, de nézzük meg Christ, ő is játszott nálunk korábban is 3 védős rendszerben és ma ég és föld ahhoz kepest.

Bandi
Hozzászólások: 2736
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#2884 Hozzászólás Szerző: Bandi »

edeskeves írta: 2021. november 12., péntek 22:48
Bandi írta: 2021. november 12., péntek 20:41 Szerintem őt már elengedhetjük, nem fogunk neki 250 körüli fizetést adni, a Real vagy a PSG viszont simán. Arra viszont kíváncsi leszek hogy 4 védős rendszerben is ilyen magas szinten fog-e játszani, mert egyáltalán nem vagyok benne biztos benne.
Tuchelel nem igen fog ez kiderulni, hogy 4 vedos rendszerben milyen. Remelem sikerul megegyezni vele es behuzzuk meg Koundet is melle, legjobb korban van Rudi es ilyen mentalitasu jatekosok kellenek. Rudiger, Kounde, Christensen, Chalobah jol nezne ki miutan kioregszik Silva es Azpi, nyilvan utobbi a mostanin kivul meg esetleg 1 szezont lesz itt.
Úgy értettem hogy máshol hogy fog teljesíteni 4 védős rendszerben, pl. a Real-ban. Amúgy valószínűleg ez is az oka amiért nem akarunk horror fizetést adni neki, kicsi az esély rá hogy 4-5 évig 3 védős rendszerben játszunk majd, ha egyszer áttérünk 4 védőre és Rüdiger teljesítménye visszaesik, akkor lesz egy 250 ezret kereső középszerű játékosunk akitől nem fogunk tudni megszabadulni. Nagyon csalóka ez a felállás, a legtöbb hátvéd sokkal jobb játékosnak tűnik ebben a rendszerben mint amilyen egy átlag 2 belső védősben.

edeskeves
Hozzászólások: 3131
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#2885 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bandi írta: 2021. november 12., péntek 20:41
kecske01 írta: 2021. november 12., péntek 11:52 Rudigerert fél Európa sorban áll azt írjàk sok helyen már. Nagyon remélem nem leszünk idióták és megtartjuk. Nem tudnánk pótolni őt, sem játék, sem mentalításban.
Szerintem őt már elengedhetjük, nem fogunk neki 250 körüli fizetést adni, a Real vagy a PSG viszont simán. Arra viszont kíváncsi leszek hogy 4 védős rendszerben is ilyen magas szinten fog-e játszani, mert egyáltalán nem vagyok benne biztos benne.
Tuchelel nem igen fog ez kiderulni, hogy 4 vedos rendszerben milyen. Remelem sikerul megegyezni vele es behuzzuk meg Koundet is melle, legjobb korban van Rudi es ilyen mentalitasu jatekosok kellenek. Rudiger, Kounde, Christensen, Chalobah jol nezne ki miutan kioregszik Silva es Azpi, nyilvan utobbi a mostanin kivul meg esetleg 1 szezont lesz itt.

Bandi
Hozzászólások: 2736
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#2886 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kecske01 írta: 2021. november 12., péntek 11:52 Rudigerert fél Európa sorban áll azt írjàk sok helyen már. Nagyon remélem nem leszünk idióták és megtartjuk. Nem tudnánk pótolni őt, sem játék, sem mentalításban.
Szerintem őt már elengedhetjük, nem fogunk neki 250 körüli fizetést adni, a Real vagy a PSG viszont simán. Arra viszont kíváncsi leszek hogy 4 védős rendszerben is ilyen magas szinten fog-e játszani, mert egyáltalán nem vagyok benne biztos benne.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#2887 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kecske01 írta: 2021. november 12., péntek 11:52 Rudigerert fél Európa sorban áll azt írjàk sok helyen már. Nagyon remélem nem leszünk idióták és megtartjuk. Nem tudnánk pótolni őt, sem játék, sem mentalításban.
Én sem adnám el, de nincs olyan ember aki pótolhatatlan.

Más: Havertz nem volt a német keretben sem, mit tudni róla?

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6973
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2888 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Rudigerert fél Európa sorban áll azt írjàk sok helyen már. Nagyon remélem nem leszünk idióták és megtartjuk. Nem tudnánk pótolni őt, sem játék, sem mentalításban.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#2889 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nyaron pedig johet Declan Rice akar 100+ millioert is.

edeskeves
Hozzászólások: 3131
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#2890 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta: 2021. november 9., kedd 18:10 Saúl totál megszívta azt, hogy RLC formába lendült és Barkley sem teljesen használhatatlan. Ergó jelenleg 6. A a sorban (Kante, Jorgi, Kova, RLC, Barkley után), tehát teljesen felesleges itt maradnia.
Meg sem fordult volna a fejemben, hogy Saul ennyire hasznalhatatlan lesz a Pl-ben, emlekszem hogy vartam, hogy hivatalos legyen :roll:

RLC az utobbi idoben ugyanugy meglepett, de pozitiv ertelemben, Barkleyt viszont csak cserekent hasznalnam, kezdokent altalaban kevesebbet tud hozzatenni.
Az viszont sajnos nem meglepo, hogy mindketten Saul elott vannak jelenleg, nem tudom, hogy ez fog e valtozni a jovoben es Saul felveszi a ritmust.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#2891 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szabi írta: 2021. november 9., kedd 18:44Akkor már inkább Gilmour-t menekítsük ki a kanáriktól.
Kib*szták az edzőt és Lampardot írkálják. Lehet nem a legjobb időzítés épp most visszahívni, ha Frank lesz a befutó, szerintem rendszeresen kezdene

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6285
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#2892 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ráadásul Mount és Trev is jászott már a középpálya azon részén Tuchel alatt, ahol Saúl, szóval ha nagy a gond házon belül is megoldható. Én nem bánom ha visszaküldjük, két hónap múlva arra se fogok emlékezni kis túlzással, hogy valaha megfordult nálunk. Gallagher viszont maradjon csak ott, előszezonban nagy betli volt a csávó, derüljön ki, hogy csak jó periódust kapott el vagy jövőre tényleg hasznunkra lehet. Akkor már inkább Gilmour-t menekítsük ki a kanáriktól.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6800
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#2893 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Saúl totál megszívta azt, hogy RLC formába lendült és Barkley sem teljesen használhatatlan. Ergó jelenleg 6. A a sorban (Kante, Jorgi, Kova, RLC, Barkley után), tehát teljesen felesleges itt maradnia.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#2894 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

emsanya írta: 2021. november 9., kedd 17:22 Jöhetne akkor vissza Gallagher. Felkészülési meccsekem nem volt ilyen meggyözö, most meg a PL egyik legjobb formában lévö játékosa.

Persze jo az is hogy most kölcsönben szárnyal, de nálunk is biztos játszana. Valaki, valakik mindig sérültek.
Én inkább otthagynám egész szezonban.
Most játsszon csak RLC

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#2895 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Jöhetne akkor vissza Gallagher. Felkészülési meccsekem nem volt ilyen meggyözö, most meg a PL egyik legjobb formában lévö játékosa.

Persze jo az is hogy most kölcsönben szárnyal, de nálunk is biztos játszana. Valaki, valakik mindig sérültek.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9391
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#2896 Hozzászólás Szerző: Bubi »

broduer írta: 2021. november 9., kedd 15:22
Pityee írta: 2021. november 9., kedd 14:55 "Chelsea are planning to send Saúl Ñíguez back to Atlético in January after playing just 239 minutes for Thomas Tuchel"

Falcao szintű besülés lehet itt a csávóból...
Nekem még Cuadrado jut eszembe. Az nagyon kemény volt, nem tudott labdát kezelni a csávó.
Salah rosszabb volt, azt nézd meg...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1709
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#2897 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pityee írta: 2021. november 9., kedd 14:55 "Chelsea are planning to send Saúl Ñíguez back to Atlético in January after playing just 239 minutes for Thomas Tuchel"

Falcao szintű besülés lehet itt a csávóból...
Nekem még Cuadrado jut eszembe. Az nagyon kemény volt, nem tudott labdát kezelni a csávó.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6800
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#2898 Hozzászólás Szerző: Pityee »

"Chelsea are planning to send Saúl Ñíguez back to Atlético in January after playing just 239 minutes for Thomas Tuchel"

Falcao szintű besülés lehet itt a csávóból...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6973
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2899 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2021. november 5., péntek 11:57 Mourinho: "A Chelsea-nek nincs szüksége Pogbára. Nekik ott van Loftus-Cheek."

Conte: "Loftus-Cheek lesz a Chelsea jövője."

Sarri: "Loftus-Cheek világklasszis lehet."

Tuchel: "Ruben túl tehetséges."

Lehet végre beteljesíti a vele kapcsolatban elvártakat RLC? :)
Így legyen 8)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6800
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#2900 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Mourinho: "A Chelsea-nek nincs szüksége Pogbára. Nekik ott van Loftus-Cheek."

Conte: "Loftus-Cheek lesz a Chelsea jövője."

Sarri: "Loftus-Cheek világklasszis lehet."

Tuchel: "Ruben túl tehetséges."

Lehet végre beteljesíti a vele kapcsolatban elvártakat RLC? :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése