Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Bandi
Hozzászólások: 2744
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#10421 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Bubi írta: 2021. október 27., szerda 8:21

Az a baj, hogy ennek ellenére látható, hogy pár játékos vergődik. Nem kell lecserélni a 3 védős rendszert, isten ments, csupán kéne egy alternatíva a betömörülő csapatok ellen. Nem kellene megvárni azt a hullámvölgyet.

Mountnak sosem ment olyan jól a szélen mint középen. Ott is jó, de nem a széljátéka miatt tartják őt akkora tehetségnek amekkorának.

Zijes utcalány jól játszott az előszezonban amikor a csatárok mögött szerepelt, az az ő posztja, csak hát nálunk ez a poszt nem létezik.

Lukaku és Werner is jobbat menne, ha egyel több támadó osztaná a védők figyelmét.

Kanté sem a posztján játszik, egy 4-3-3as hadrenddel talán több lehetőség juthatna ott neki.

De ott van Odoi is aki most pazarul játszik, de amint felépült Werner és Lukaku szépen visszaül a padra, mert egyszerre 3 támadó és 7 védőjátékosnak kell lennie a pályán.
Mount azért nem szélsőt játszik ebben a rendszerben sem, sokkal szabadabban mozog elől, nem az a feladata hogy meghúzza a szélen aztán beadja, az tényleg nem az ő erőssége lenne.

Zyiech-nek én soha nem voltam a rajongója, jó bal lába van, de kb ennyit látok benne, vannak néha jobb meccsei, de az nem hiszem hogy megvan benne hogy konstansan, több hónapon keresztül jól teljesítsen. Lampard alatt is volt jobb időszaka de aztán ott is kikerült a kezdőből. Néha be fogja rakni Tuchel ha pihenteti a kezdőket, de amúgy nem fog sok vizet zavarni, ha fogadnom kellene azt mondanám hogy jövő nyáron ő lelép.

Lukaku az Interben is 3 védős rendszerű taktikában játszott és verte a gólokat, itt most van egy gyengébb időszaka, de simán jó lehet ő még, Werner pedig más felállásban is kihagyná a helyzeteit valószínűleg :D

Kanté pedig tavaly a BL-ben meccs embere lett mindkét elődöntőben és a döntőben is ilyen taktikában, ő simán világklasszis ebben a felállásban is, vele kapcsolatban rá kellene állni arra hogy heti egy meccset játszik csak, kímélni kell őt mert szegény folyton sérült.

Azt aláírom hogy sok a támadó a keretben, de elég sok a sérülés is mostanában és nincs garancia arra hogy mondjuk novembertől mindenki egészséges lesz, szóval lesz lehetősége mindenkinek ezután is. Persze, jó lenne ha kisebb csapatok ellen mondjuk 4-2-3-1-et tudnánk játszani, de szerintem a valóságban nem úgy működik hogy edzésen egyszer ilyen felállásra készülünk, egyszer meg olyanra, az a játékosok számára is zavaró lenne, nem olyan egyszerűen megy egy formációváltás, legalábbis így kívülállóként én úgy gondolom.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6807
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#10422 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Tegnapi meccshez csak annyit, hogy CHO flegma stílusa kikészít :D Konkrétan a csávó úgy állt oda a 11eshez mintha 5 aranylabdát meg 4 BL-t nyert volna már és neki teljesen mindegy lenne hogy berúgja-e vagy sem, a testbeszédéből legalábbis ez jött le. Értem én, hogy egy ligakupa messze nem a legrangosabb trófea, de neki mint fiatal játékosnak, még ez a ligakupa is sokat kellene, hogy jelentsen. Láttam én annó Drogbát úgy örülni egy ligakupa döntőben szerzett gólnak, hogy majdnem kiugrott a nézők közé. Tehát ha egy Drogbának sokat tud jelenteni egy ligakupa, akkor egy CHO ne úgy álljon már oda a 11es párbajhoz, mint akit éjjel 2kor felkeltenek és papucsba kisétál a wc-re csövelni egyet.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#10423 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Bandi írta: 2021. október 27., szerda 7:41
Bubi írta: 2021. október 27., szerda 7:05 Nekem mounttal az az érzésem, hogy idén visszalépett egyet. Túl sok játékosunknak nincs meg a helye ebben a 3 védős rendszerben, ideje lenne Tuchelnek villantania valamit.
Vezetjük a bajnokságot úgy, hogy nekünk volt kb a legnehezebb sorsolásunk, hétvégén rúgtunk egy hetest, most már tényleg villanthatna valamit :D Sokan szeretnék a 4 védős felállást, de ameddig nem jön egy hullámvölgy, addig nem fog formációt váltani (miért is tenné?), ebbe szerintem mindenki törődjön bele. Amúgy én egyedül Havertz helyét nem látom ebben a felállásban ha mindenki egészséges, Mount meg bizonyította tavaly hogy képes klasszis teljesítményre ebben a rendszerben, idén később kezdte a felkészülést, utána voltak sérülései, de ha elkapja a fonalat akkor bele fog lendülni.
Az a baj, hogy ennek ellenére látható, hogy pár játékos vergődik. Nem kell lecserélni a 3 védős rendszert, isten ments, csupán kéne egy alternatíva a betömörülő csapatok ellen. Nem kellene megvárni azt a hullámvölgyet.

Mountnak sosem ment olyan jól a szélen mint középen. Ott is jó, de nem a széljátéka miatt tartják őt akkora tehetségnek amekkorának.

Zijes utcalány jól játszott az előszezonban amikor a csatárok mögött szerepelt, az az ő posztja, csak hát nálunk ez a poszt nem létezik.

Lukaku és Werner is jobbat menne, ha egyel több támadó osztaná a védők figyelmét.

Kanté sem a posztján játszik, egy 4-3-3as hadrenddel talán több lehetőség juthatna ott neki.

De ott van Odoi is aki most pazarul játszik, de amint felépült Werner és Lukaku szépen visszaül a padra, mert egyszerre 3 támadó és 7 védőjátékosnak kell lennie a pályán.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Bandi
Hozzászólások: 2744
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#10424 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Bubi írta: 2021. október 27., szerda 7:05 Nekem mounttal az az érzésem, hogy idén visszalépett egyet. Túl sok játékosunknak nincs meg a helye ebben a 3 védős rendszerben, ideje lenne Tuchelnek villantania valamit.
Vezetjük a bajnokságot úgy, hogy nekünk volt kb a legnehezebb sorsolásunk, hétvégén rúgtunk egy hetest, most már tényleg villanthatna valamit :D Sokan szeretnék a 4 védős felállást, de ameddig nem jön egy hullámvölgy, addig nem fog formációt váltani (miért is tenné?), ebbe szerintem mindenki törődjön bele. Amúgy én egyedül Havertz helyét nem látom ebben a felállásban ha mindenki egészséges, Mount meg bizonyította tavaly hogy képes klasszis teljesítményre ebben a rendszerben, idén később kezdte a felkészülést, utána voltak sérülései, de ha elkapja a fonalat akkor bele fog lendülni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#10425 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nekem mounttal az az érzésem, hogy idén visszalépett egyet. Túl sok játékosunknak nincs meg a helye ebben a 3 védős rendszerben, ideje lenne Tuchelnek villantania valamit.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2306
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#10426 Hozzászólás Szerző: Anti »

Valszeg nem ez lesz az erőssége
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6486
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#10427 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta: 2021. október 26., kedd 22:52 Mountnak ezt a büntetőlövést nem kéne erőltetnie, már a Norwich elleni kettő is gyalázatos volt.
Pedig a nyáron úgy tűnt, hogy fejlődött benne. Valóban nem való neki.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6289
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#10428 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Mountnak ezt a büntetőlövést nem kéne erőltetnie, már a Norwich elleni kettő is gyalázatos volt.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2306
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#10429 Hozzászólás Szerző: Anti »

Apinho írta: 2021. október 26., kedd 22:35 Kepa belejött a védésbe, remélem kitart a tizikre is
Kitartott 8)
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#10430 Hozzászólás Szerző: Bubi »

A Lyanco gyereket a mai meccs alapján leigazolnám. Transfermarkt szerint 24 éves és ez a 2. meccse a szezonban.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1161
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#10431 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Kepa belejött a védésbe, remélem kitart a tizikre is

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6486
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#10432 Hozzászólás Szerző: Dante »

Azért Tuchel sem egy egyszerű elme. James belső védő, CHO wingback, majd a Chilwell balhátvédként jobb wingback.

Ahelyett, hogy CB lenne CB és James mehetne a támadással, kiszolgálásban és befejezésben is jobb mint néhány támadónk. Alonso pedig - ha már mindenképp a pályán kell lennie - sokkal hasznosabb lenne a támadósorban, vagy kötetlen pozícióban.

Havertz pontatlan játéka pedig 3-4 gólhelyzetettől már biztosan megfosztotta a csapatot.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2306
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#10433 Hozzászólás Szerző: Anti »

Zijech helyett beraknám Silvát, James menne CHO helyére, CHO meg menne bal támadónak.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

david368
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2011. október 2., vasárnap 15:04
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Aktuális meccsek

#10434 Hozzászólás Szerző: david368 »

Köszönöm szépen Bubi

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#10435 Hozzászólás Szerző: Bubi »

david368 írta: 2021. október 26., kedd 21:35 Jol van kis kèk hobbitok, ne adjatok akkor linket :(
Havertz nàjsz
Utoljára ezt kaptam amikor kértem:

https://www.totalsportek.com/football/u ... lmo-match/

Ez a malmö meccshez volt, itt keresgélj.

Sajna telórol vagyok, itt nincs elmentve semmi. Vissza kellett keresnem amit utoljára kaptam.

Gondolom azért nem dobál senki linkekkel, mert szinte mindenki digis és nem néznek streamet.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

david368
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2011. október 2., vasárnap 15:04
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Aktuális meccsek

#10436 Hozzászólás Szerző: david368 »

Jol van kis kèk hobbitok, ne adjatok akkor linket :(
Havertz nàjsz

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#10437 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Zijes, alonso és barkley egyelőre nagyon gyenge.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

david368
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2011. október 2., vasárnap 15:04
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Aktuális meccsek

#10438 Hozzászólás Szerző: david368 »

Sziasztok!
Valaki dobjon egy stream linket a mai meccshez kèrlek.
Privàtban is jò lenne, koszonom elore is.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#10439 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta: 2021. október 25., hétfő 19:00
emsanya írta: 2021. október 25., hétfő 15:08 Azért ne értékeljük tul ezt a meccset. Ahogy a poolnál se értékeltem túl hogy szétbaszták ők is a norwichot vagy a burnleyt, nekünk se szabad.

Egyelőre a City és a Pool a komolyabb csapatokat is szanaszét vernek, nekünk szűken jönnek az eredmények. Csapatvédekezésben mi vagyunk a legjobbak ez nem kérdés de egyelőre a City és a Pool elöttünk vannak a komolyabb támadogépezetük miatt.
Nincsenek előttünk, csak ha lebontva nézed, mert amennyivel hatékonyabban támadnak, annyival gyengébben védekeznek mint mi. Én ezt a 3 és a 4 védős rendszer közti különbségnek tudom be. Persze a Poolnál ott van Salah, a Citynél meg De Bruyne akik különbséget jelentenek a meccsek zömében, de egyelőre az, hogy tőlünk hiányzik egy ilyen játékos, az pontokban nem mutatkozik. Egy fecske nem csinál nyarat. Lehet, hogy Salah 40 gólt lő idén és csak 3.ak lesznek...

Abban viszont egyetértek, hogy a Malmö és a Norwich nagyon szinten alul játszanak, viszont a 7 gól az mutat valami nagyon pozitívat, mert ez nem egy elvárható eredmény még egy 4. Ligás csapat ellen sem.
Szerintem a nehezen feltorheto csapatoknal fog ez majd kijonni. Felallastol fuggetlenul kombinativabb a tamadojatekuk, tobbszor tömik ki a csapatokat + poolnal ott van Salah aki a PL es jelenleg a vilag legjobb jatekosa.

Ettol fuggetlenul en imadom a teljesitmenyunk es a taktikank de inkabb tovabbra is kupacsapatkent tudunk jol teljesiteni es menetelni mint sorra hozni a meccseket a PL-ben a pool es a city mellet es megnyerni a bajnoksagot.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#10440 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta: 2021. október 25., hétfő 15:08 Azért ne értékeljük tul ezt a meccset. Ahogy a poolnál se értékeltem túl hogy szétbaszták ők is a norwichot vagy a burnleyt, nekünk se szabad.

Egyelőre a City és a Pool a komolyabb csapatokat is szanaszét vernek, nekünk szűken jönnek az eredmények. Csapatvédekezésben mi vagyunk a legjobbak ez nem kérdés de egyelőre a City és a Pool elöttünk vannak a komolyabb támadogépezetük miatt.
Nincsenek előttünk, csak ha lebontva nézed, mert amennyivel hatékonyabban támadnak, annyival gyengébben védekeznek mint mi. Én ezt a 3 és a 4 védős rendszer közti különbségnek tudom be. Persze a Poolnál ott van Salah, a Citynél meg De Bruyne akik különbséget jelentenek a meccsek zömében, de egyelőre az, hogy tőlünk hiányzik egy ilyen játékos, az pontokban nem mutatkozik. Egy fecske nem csinál nyarat. Lehet, hogy Salah 40 gólt lő idén és csak 3.ak lesznek...

Abban viszont egyetértek, hogy a Malmö és a Norwich nagyon szinten alul játszanak, viszont a 7 gól az mutat valami nagyon pozitívat, mert ez nem egy elvárható eredmény még egy 4. Ligás csapat ellen sem.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése