Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#10521 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta: 2021. szeptember 25., szombat 13:49 Silva miért nem játszik? Túl jó? Pont az ilyen meccsekre kellene ő.
Voltak kisebb problémái az edzésen, amúgy kezdett volna.. De sztem ez a hármas is elég jó eddig :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9361
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#10522 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Silva miért nem játszik? Túl jó? Pont az ilyen meccsekre kellene ő.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#10523 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta: 2021. szeptember 25., szombat 13:29 Ki mit tippel? Szerintem zsinórban 4x nem lehet elverni a cityt. Szerintem X
Sztem akár 2-3 góllal is nyerhetünk :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9361
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#10524 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ki mit tippel? Szerintem zsinórban 4x nem lehet elverni a cityt. Szerintem X
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#10525 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Meg Tuchel ebben (is) rarzett hogy RLC leginkabb a palya kozepen hasznalhato már. Mikor Lamps kiprobalta 2 eve akkor kirakta a palya széle fele. Ahol kb semmit se ért. Talan tenyleg még igy lehet neki visszaut hogy vefekezesbol tamadasba gyorsan fel tudja hozni a labdakat. Meg elég önzetlen jatekos az most is latszott.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#10526 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ráadásul itt nem is a megéréssel van a baj, hanem a sérülésekkel. Már Sarri alatt is remekül játszott amíg el nem mentünk a libalegelore bohockodni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9361
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#10527 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2021. szeptember 24., péntek 8:24
Bubi írta: 2021. szeptember 23., csütörtök 15:05 Valakivel anno itt volt egy vitám, arra reagáltam, hogy szerinte RLC 1v1ben gyenge. Perpillanat szvsz neki van a legnagyobb repertoárja a csapatban.

Remélem fel tudja majd venni a gyors passzos labdakihozatalaink ritmusát és kiszorítja Jorginhot. Jó lenne egy ilyen erős, magas ember kpra, tegnap se vesztett fejpárbajt.
Bárcsak RLC feltudná magát olyan szintre hozni, mint mondjuk Milinkovic-Savic. Eléggé nagy hiány a középpályánkon egy fizikailag erős játékos mint SMS. De sajnos sztem őt már tönkretették a sérülések.
A tegnap előtti után én bizakodó vagyok. Tartalékos volt a villa, de magasan kiemelkedett a mezőnyből. Az angolok amúgy is későn érnek, időben van még.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#10528 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2021. szeptember 23., csütörtök 15:05 Valakivel anno itt volt egy vitám, arra reagáltam, hogy szerinte RLC 1v1ben gyenge. Perpillanat szvsz neki van a legnagyobb repertoárja a csapatban.

Remélem fel tudja majd venni a gyors passzos labdakihozatalaink ritmusát és kiszorítja Jorginhot. Jó lenne egy ilyen erős, magas ember kpra, tegnap se vesztett fejpárbajt.
Bárcsak RLC feltudná magát olyan szintre hozni, mint mondjuk Milinkovic-Savic. Eléggé nagy hiány a középpályánkon egy fizikailag erős játékos mint SMS. De sajnos sztem őt már tönkretették a sérülések.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9361
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#10529 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Valakivel anno itt volt egy vitám, arra reagáltam, hogy szerinte RLC 1v1ben gyenge. Perpillanat szvsz neki van a legnagyobb repertoárja a csapatban.

Remélem fel tudja majd venni a gyors passzos labdakihozatalaink ritmusát és kiszorítja Jorginhot. Jó lenne egy ilyen erős, magas ember kpra, tegnap se vesztett fejpárbajt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#10530 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Kulcsfontossagu meccs volt ez Ruben-nek, de hosszú út áll még előtte. Ezzel csak a belépőt vette meg Tuchel-nel az első csapatba, a főpróba majd bajnokin lesz amikor esélyt kap megint. Mélyről indul, de ha elkerülik végre a sérülések és Tuchel tudja kamatoztatni a (sztem) egyedi képességeit, akkor ott folytathatja ahol Sarri alatt abbahagyta.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#10531 Hozzászólás Szerző: James Lee »

CHO-val kapcsolatban nagyon csalódott vagyok. Amennyire a bögyömben volt az óriási mellénye miatt, annyira megkedveltem később, mikor a Lampard-éra második felében bőven mutatott olyan szintet, ami bizakodásra adott okot.
Fogalmam sincs, mi a rosseb lehet a háttérben, valószínűleg Tuchellel nem tud azonosulni, de nagyon remélem, hogy sürgősen kölcsön lesz adva. Én nem mondanék még le róla véglegesen, fejben kell érnie.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#10532 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Azért ne feledjük, hogy Ceballos se igazán vált be a PL-ben, nagyjából hasonló játéktudású a két ember, simán elképzelhető, hogy Saulnak is beletörik a bicskája az angol kalandba.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#10533 Hozzászólás Szerző: emsanya »

RLC kozepen tenyleg jo volt, kisebb csapatok ellen foleg akik tomorulnek, technikasan fel tudja hozni a labdat. Meg kepes varatlan dolgokra.

CHO-t elmomdtatok, borzalmasan gyenge volt. Egy darab cselt nem tud normalisan megcsinalmi. Esku RLC sokkal jobb ebben. De Zijes is versenyzett vele, ő is ketszer elesett a sajat lababan csel kozben. Masik oldalon Traore szazszor jobbnak tunt mellettuk.

Kepa nagyon ott volt a tiziknel megint, de egyebkent meccsen is jo volt, osszeszedett.

Saulnal egyelore jobb hogy az opcionalis vetelt sikerult kibulizbi es nem a kotelezo megvételt. Ido kell neki de iszonyat lassunak tunik fejben meg fizikalisan kevesnek.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#10534 Hozzászólás Szerző: Szabi »

cech19960320 írta: 2021. szeptember 23., csütörtök 8:53
Ha Kepa türelmes, idővel sztem még akár újra első számú kapus is lehet.
Mendy ugye idősebb bőven, szóval azért neki kevesebb van hátra (kivéve ha Bufdonos karriert tervez)
Addig meg a jó kapcsolat melletti egészséges rivalizálás mind2 hasznára válhat, és ha Mendy kifog egy szarabb periódust, Kepa készen fog állni :D
Két és fél év van Mendy és Kepa közt, ez azért kapusoknál még csak különbségnek sem tekinthető.
6+8+5+4+1+1+2+1

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#10535 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

fst200 írta: 2021. szeptember 23., csütörtök 8:46
Botond9797 írta: 2021. szeptember 22., szerda 23:39 Chalobah az első félidőben hatalmasat játszott, a másodikra kicsit elfogyott, de minden megmozdulásából látszik, hogy miért ragaszkodott hozzá Tuchel. Technikás és használja az agyát.

Sarr nem tűnik Chelsea-szintnek.

RLC jól játszott, meglepően jól tartotta meg a labdákat, remekül kamatoztatta a fizikai adottságait. A jelenlegi formációban a Kanté/Kova/Jorgi/Saúl posztokon hasznos beugró lehet. Ha nem jött volna a sérülése 2019-ben, szerintem Tuchel alatt is jó eséllyel pályázna a kezdőbe. Ő élt ma a lehetőséggel.

CHO-ről viszont lassan kezdek végleg lemondani, ezerszámra halmozza a rossz döntéseket. Pedig a technikai adottságai meglennének, fejben viszont nagyon nincs rendben a srác.

Saúl még mindig keresi önmagát, Chilwell-en látszott a kihagyás.

Akit még dicsérni kell, az Kepa, Mount és Lukaku, előbbi jól védett, utóbbi kettő vezérhez méltóan állt be. Barkley is hozta a pluszt.

A Villa fiataljai előtt pedig le a kalappal...
Chalobah és RLC játéka szerintem is nagyon jó volt, Chalobah szerintem majd idővel be fog épülni a kezdőbe, RLC pedig tényleg régi önmagát idézte
Sarr nak elég furcsa megmozdulásai voltak
CHO - hát nem tudom hogy a kevés meccs vagy mi miatt, de nem nagyon emlékszem tőle jó megmozdulásra tavaly se, második félidőben teljesen a jobb oldlaon ment a támadásunk ,de egyszerűen egy normális beadása sem volt, látszott hogy próbálkozik ,de mindig rossz megoldást választotta, Chily nek kell az idő formába lendülni ,de legalább lenyomott egy teljes mecccset, bl ben is fog tudni majd játszani, úgyhogy lesz két jó formában lévő bal védőnk.
Saul ra még várni kell ,Modric is így játszott kb első évében madridban, szóval ez szimplán a ligák közti különbség, idő kell neki , lehet hogy egy szezon
Kepanak hatalmas pacsi, Tuchelék szépen felépítették újra , jó kapcsolatban van Mendyvel, ha be kell állni mindent megtesz hogy jó legyen és ami a jó hogy nem kell félni ha vele kezdünk vagy tizi párbaj, hanem tudjuk hogy 1-2 ki fog védeni.
lényeg hogy mentünk tovább, nem úgy mint a mU :D
Ha Kepa türelmes, idővel sztem még akár újra első számú kapus is lehet.
Mendy ugye idősebb bőven, szóval azért neki kevesebb van hátra (kivéve ha Bufdonos karriert tervez)
Addig meg a jó kapcsolat melletti egészséges rivalizálás mind2 hasznára válhat, és ha Mendy kifog egy szarabb periódust, Kepa készen fog állni :D

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#10536 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Botond9797 írta: 2021. szeptember 22., szerda 23:39 Chalobah az első félidőben hatalmasat játszott, a másodikra kicsit elfogyott, de minden megmozdulásából látszik, hogy miért ragaszkodott hozzá Tuchel. Technikás és használja az agyát.

Sarr nem tűnik Chelsea-szintnek.

RLC jól játszott, meglepően jól tartotta meg a labdákat, remekül kamatoztatta a fizikai adottságait. A jelenlegi formációban a Kanté/Kova/Jorgi/Saúl posztokon hasznos beugró lehet. Ha nem jött volna a sérülése 2019-ben, szerintem Tuchel alatt is jó eséllyel pályázna a kezdőbe. Ő élt ma a lehetőséggel.

CHO-ről viszont lassan kezdek végleg lemondani, ezerszámra halmozza a rossz döntéseket. Pedig a technikai adottságai meglennének, fejben viszont nagyon nincs rendben a srác.

Saúl még mindig keresi önmagát, Chilwell-en látszott a kihagyás.

Akit még dicsérni kell, az Kepa, Mount és Lukaku, előbbi jól védett, utóbbi kettő vezérhez méltóan állt be. Barkley is hozta a pluszt.

A Villa fiataljai előtt pedig le a kalappal...
Chalobah és RLC játéka szerintem is nagyon jó volt, Chalobah szerintem majd idővel be fog épülni a kezdőbe, RLC pedig tényleg régi önmagát idézte
Sarr nak elég furcsa megmozdulásai voltak
CHO - hát nem tudom hogy a kevés meccs vagy mi miatt, de nem nagyon emlékszem tőle jó megmozdulásra tavaly se, második félidőben teljesen a jobb oldlaon ment a támadásunk ,de egyszerűen egy normális beadása sem volt, látszott hogy próbálkozik ,de mindig rossz megoldást választotta, Chily nek kell az idő formába lendülni ,de legalább lenyomott egy teljes mecccset, bl ben is fog tudni majd játszani, úgyhogy lesz két jó formában lévő bal védőnk.
Saul ra még várni kell ,Modric is így játszott kb első évében madridban, szóval ez szimplán a ligák közti különbség, idő kell neki , lehet hogy egy szezon
Kepanak hatalmas pacsi, Tuchelék szépen felépítették újra , jó kapcsolatban van Mendyvel, ha be kell állni mindent megtesz hogy jó legyen és ami a jó hogy nem kell félni ha vele kezdünk vagy tizi párbaj, hanem tudjuk hogy 1-2 ki fog védeni.
lényeg hogy mentünk tovább, nem úgy mint a mU :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#10537 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dante írta: 2021. szeptember 22., szerda 23:35
Szabi írta: 2021. szeptember 22., szerda 23:03Barkley is jól szállt be, bármennyire nem szeretem, mint embert, a padról beszallva bármikor jó lehetne.
Szomorú, de hamarabb nevezném őt focistának, mint Saúl-t. Meghökkentő a két bajnokság közti különbség.
Mondta, hogy kell neki 2 honap.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#10538 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dante írta: 2021. szeptember 22., szerda 23:35
Szabi írta: 2021. szeptember 22., szerda 23:03Barkley is jól szállt be, bármennyire nem szeretem, mint embert, a padról beszallva bármikor jó lehetne.
Szomorú, de hamarabb nevezném őt focistának, mint Saúl-t. Meghökkentő a két bajnokság közti különbség.
Mondta, hogy kell neki 2 honap.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#10539 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Chalobah az első félidőben hatalmasat játszott, a másodikra kicsit elfogyott, de minden megmozdulásából látszik, hogy miért ragaszkodott hozzá Tuchel. Technikás és használja az agyát.

Sarr nem tűnik Chelsea-szintnek.

RLC jól játszott, meglepően jól tartotta meg a labdákat, remekül kamatoztatta a fizikai adottságait. A jelenlegi formációban a Kanté/Kova/Jorgi/Saúl posztokon hasznos beugró lehet. Ha nem jött volna a sérülése 2019-ben, szerintem Tuchel alatt is jó eséllyel pályázna a kezdőbe. Ő élt ma a lehetőséggel.

CHO-ről viszont lassan kezdek végleg lemondani, ezerszámra halmozza a rossz döntéseket. Pedig a technikai adottságai meglennének, fejben viszont nagyon nincs rendben a srác.

Saúl még mindig keresi önmagát, Chilwell-en látszott a kihagyás.

Akit még dicsérni kell, az Kepa, Mount és Lukaku, előbbi jól védett, utóbbi kettő vezérhez méltóan állt be. Barkley is hozta a pluszt.

A Villa fiataljai előtt pedig le a kalappal...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#10540 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta: 2021. szeptember 22., szerda 23:03Barkley is jól szállt be, bármennyire nem szeretem, mint embert, a padról beszallva bármikor jó lehetne.
Szomorú, de hamarabb nevezném őt focistának, mint Saúl-t. Meghökkentő a két bajnokság közti különbség.

Válasz küldése