Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#401 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta: 2021. szeptember 1., szerda 10:13 Saúllal szereztünk egy baromira tapasztalt, még is fiatal középpályást nevetséges összegért. Nem ismerem csak felületesen, de ha Simeone alatt játszhatott 450 meccset, akkor jól kell védekezni, a videók szerint pedig jól lő távolról és Kovacichoz hasonlóan fel tud szlalomozni a labdával a 16osig.

Fixen erősítés, szuper áron. Nem is értem, hogy mi ez a kölcsön + 30-40 milla közti opció. Zuma meg Tomori 30 millió, Koundé 70 milla, szal nem értem.

Tényleg jó lehet a kapcsolatunk az Atletivel. Torressel és Costaval nagyon korrektek voltunk velük, lehet, hogy ezzel most ők törlesztenek.
Egyrészt a kapcsolat. Másrészt az előző szezonja gyengébben sikerült, ami már összefüggésben lehet azzal is, hogy már tavaly is voltak hangok, hogy új kihívásra vágyik. Valszeg így emiatt is lett ilyen kedvezményes, ráadásul becserélték Grizire. Középpályán kívül pedig akár szélső védőt is tud játszani ha szükséges, extra opció :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#402 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Saúllal szereztünk egy baromira tapasztalt, még is fiatal középpályást nevetséges összegért. Nem ismerem csak felületesen, de ha Simeone alatt játszhatott 450 meccset, akkor jól kell védekezni, a videók szerint pedig jól lő távolról és Kovacichoz hasonlóan fel tud szlalomozni a labdával a 16osig.

Fixen erősítés, szuper áron. Nem is értem, hogy mi ez a kölcsön + 30-40 milla közti opció. Zuma meg Tomori 30 millió, Koundé 70 milla, szal nem értem.

Tényleg jó lehet a kapcsolatunk az Atletivel. Torressel és Costaval nagyon korrektek voltunk velük, lehet, hogy ezzel most ők törlesztenek.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#403 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Biztos lehetsz benne, hogy legkevesebbet rlc fogja jatszani, de igazabol total ertheto. Neki mar egy PL csapatban kene megmutatnia mit tud, mert nagyon kifele jar neki a rud. Minden edzo agyon dicseri, de senki se dobja be a melyvizbe. En semmi extrat nem latok a jatekaba es szerintem nem is fog itt maradandot alkotni. Foleg, hogy ilyen minosegi es fiatal a keret. Egy pl kolcson utan ahol vegig tolt egy szezont okosabbak lennek, de egyenlore nalam flop.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#404 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

focimark írta: 2021. szeptember 1., szerda 0:46 Saul hivatalos.
https://www.chelseafc.com/en/news/2021/ ... m_campaign
Orulok neki, csak igy megint nem tudom mi lesz pl RLC-vel.
Kozepre van Kante, Kova, Jorginho, RLC, Saul, Mount is tud es neha jatszott is ott, meg ha kicsit elorebb is. Alore megin van egy Barkley…na meg akkor Havertz. Igen az utolso emberek kicsit elorebb barhol bevethetoek, de a szelekre megint jok vagyunk (zijech, puli, cho, mount, havertz)
Persze ertem, hogy kell a minosegi pad, meg rotalas is lesz. Csak van egy olyan erzesem, h az eredmeny kenyszereben megint a leepult RLC nem fog jatszani, vagy legalabbis a legkevesebbet o fog.
Ebben az esetben jobb lett volna tole megvalni es inkabb egy ifit tenni a helyere.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolások

#405 Hozzászólás Szerző: Bandi »

AwayRoller írta: 2021. szeptember 1., szerda 7:45
Elsőre biztosan őt fogja, mert a pool ellen megsérült a bokája.
Elvileg elutazott a francia válogatotthoz, szóval nem túl súlyos a sérülés. Mondjuk ott jó eséllyel ismét rá fog sérülni, de hátha megússza...

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#406 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dízel írta: 2021. szeptember 1., szerda 7:02
kecske01 írta: 2021. szeptember 1., szerda 5:47 Remelem Jorginhot padra teszi.
Kantet. :mrgreen:
Elsőre biztosan őt fogja, mert a pool ellen megsérült a bokája.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#407 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kecske01 írta: 2021. szeptember 1., szerda 5:47 Remelem Jorginhot padra teszi.
Kantet. :mrgreen:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#408 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Remelem Jorginhot padra teszi.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#409 Hozzászólás Szerző: focimark »


Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#410 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta: 2021. augusztus 31., kedd 21:19 Egyébként szinte teljesen sikerült kitakarítani a csőcseléket, ahogy nézem már csak Sarr, Barkley, Baker és Musonda van itt a létszámfelettiek közül, de közülük is az első kettő jó eséllyel még ma távozik.

Illletve Anjorin klubváltása sem hivatalos még.
Ami jó, hogy a legtöbb fiatalra, akik a játéklehetőség miatt igazoltak el van visszavásárlási opció. Ami kevésbé, hogy így is maradt egy két selejt, aki csak sima kölcsönbe került, nem pedig véglegesen lett eladva.
Akik sima kölcsönbe kerültek, de nincs rájuk szükség; Drinkwater, Baba, Emerson, Kenedy, Batshuayi, Miazga.

Sarr-t, Barkley-t és Baker-t kellene kukázni még.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#411 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Egyébként szinte teljesen sikerült kitakarítani a csőcseléket, ahogy nézem már csak Sarr, Barkley, Baker és Musonda van itt a létszámfelettiek közül, de közülük is az első kettő jó eséllyel még ma távozik.

Illletve Anjorin klubváltása sem hivatalos még.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#412 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta: 2021. augusztus 31., kedd 20:18
Dante írta: 2021. augusztus 31., kedd 19:37 Ampadu a Venezia-hoz kerül kölcsönbe. A tavalyi Sheffield-es kölcsön sem jött be, de ez ahhoz képest is hatalmas visszalépés. Ahhoz képest, hogy amikor játszott Gilmour-hoz hasonló figyelmet és elismerést kapott, most úgy tűnik hogy megrekedt a fejlődésben.
Az alkata miatt sose ertettem mit akar kozepen (vedelemben/vkp poszton), eleg lassu is, nem lesz itt belole semmi.

Gilmourban több lehet.
Részben egyetértek, de pont Gilmour a példa, hogy ilyen kicsi játékos is megállja a helyét közepén. Bár nekem a skóttal kapcsolatban is hasonló érzésem van, Ampadu azért annyira nem alacsony és sovány, cserébe technikailag talán kevés a védekező középpályás posztra.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#413 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dante írta: 2021. augusztus 31., kedd 19:37 Ampadu a Venezia-hoz kerül kölcsönbe. A tavalyi Sheffield-es kölcsön sem jött be, de ez ahhoz képest is hatalmas visszalépés. Ahhoz képest, hogy amikor játszott Gilmour-hoz hasonló figyelmet és elismerést kapott, most úgy tűnik hogy megrekedt a fejlődésben.
Az alkata miatt sose ertettem mit akar kozepen (vedelemben/vkp poszton), eleg lassu is, nem lesz itt belole semmi.

Gilmourban több lehet.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#414 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ampadu a Venezia-hoz kerül kölcsönbe. A tavalyi Sheffield-es kölcsön sem jött be, de ez ahhoz képest is hatalmas visszalépés. Ahhoz képest, hogy amikor játszott Gilmour-hoz hasonló figyelmet és elismerést kapott, most úgy tűnik hogy megrekedt a fejlődésben.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#415 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Reading have signed Danny Drinkwater on a season-long loan from Chelsea. #CFC (hivatalos)

No még egy kölcsön, megszabadultunk tőle is.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#416 Hozzászólás Szerző: Anti »

Akkor most a Milan állja a fizuját a kölcsön alatt, és két év múlva kapunk 20-at? Vagy kapunk most a kölcsönért is 1-2 millát?
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#417 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bakayoko-val hosszabbított a klub és két éves kölcsönt írt alá a Milan-hoz, opciós joggal. 20 millió euró.
Sajnos itt borzasztó volt egy idő után, de a Monaco-ban és a Milan-ban is nagyon jól játszott - valószínűleg a bajnokságok közti hatalmas különbséget példázza az esete. Én kedveltem, legfőképp azért, mert nagy szüksége lenne a csapatnak egy hozzá hasonló játékosra.
A Milan szurkolói nagyon szeretik, remek daluk van a L'amour toujours ritmusára, nem csodálom, hogy Baka is mindenáron ezt a transzfert akarta.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#418 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Labdakihozatolokban nagyon gyenge. Ami kb a mai fociban a top csapatokat kulonbozteti meg a jo/kozepcsapatoktol.

Letamadasnal inkabb picsan rugja a labdat vagy belehibazik. Egy westhamben ettol fuggetlenul ezert jo lehet, az egyeb adottsagai miatt.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#419 Hozzászólás Szerző: James Lee »

fst200 írta: 2021. augusztus 30., hétfő 9:48
tegwol írta: 2021. augusztus 28., szombat 22:23
zoli0415 írta: 2021. augusztus 28., szombat 21:32 Zouma távozása is hivatalos.
https://www.chelseafc.com/en/news/2021/ ... dIndex=0-0
Sajnos elég falábú volt, de mindig kedveltem. Levegőben verhetetlen volt. Sok sikert!
nem tudom szegénynek mennyire tettt be az a horror sérülés még 2015 ben
Szerintem semennyire, Zouma leginkább fejben suta ahhoz a játékhoz, amit Tuchel megkövetel.

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolások

#420 Hozzászólás Szerző: fst200 »

tegwol írta: 2021. augusztus 28., szombat 22:23
zoli0415 írta: 2021. augusztus 28., szombat 21:32 Zouma távozása is hivatalos.
https://www.chelseafc.com/en/news/2021/ ... dIndex=0-0
Sajnos elég falábú volt, de mindig kedveltem. Levegőben verhetetlen volt. Sok sikert!
nem tudom szegénynek mennyire tettt be az a horror sérülés még 2015 ben

Válasz küldése