Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#41 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bazsi írta: 2021. augusztus 26., csütörtök 12:41 Chelsea & West Ham have resolved their issues in the Kurt Zouma deal - player currently undergoing medical. (TF1)

Elég nehéz dolga lesz Tuchelnek boldogan tartani az öltözőt, ha jön Koundé és Saul is. Nagyon mély a keret.
Bár az legyen, ha már a torok itt nem lehet :lol:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#42 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bazsi írta: 2021. augusztus 26., csütörtök 13:29 Hogy az offhoz is hozzászólják, amúgy szerintem Marina szokott mélytorkoztatni másokat...
Azért a gendersemlegességet végképp nem kellene ide belekeverni :lol: Marina egy atom jó milf, akit a fél fórum bevállalna (lehet tagadni, de ígyvan) és légyszi ne sértődjön be senki azon, ha egy nő így van jellemezve :D :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák

#43 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Hogy az offhoz is hozzászólják, amúgy szerintem Marina szokott mélytorkoztatni másokat...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#44 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Sheenka írta: 2021. augusztus 26., csütörtök 10:48
Anti írta: 2021. augusztus 26., csütörtök 10:15
emsanya írta: 2021. augusztus 26., csütörtök 9:07
Marina faktor...
Mélytorok? 😆😆😆
Azért ez a komment jelzi, hogy hol tart Magyarországon a szexizmus visszaszorulása. Igen, biztos mélytorok miatt lett a Chelsea ügyvezető igazgatója, ez az ő képessége. Mert nő. Mi más is lehetne? Hahahahahaha. Hahaha. Hahahahaha.
Na azért nem gondoltam, hogy egy Chelsea fórumon is előbukkan a metoo mozgalom :lol: miafasz
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#45 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én a dislike funkcionak is örülnék. Sokat begyűjtenék.

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák

#46 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Chelsea & West Ham have resolved their issues in the Kurt Zouma deal - player currently undergoing medical. (TF1)

Elég nehéz dolga lesz Tuchelnek boldogan tartani az öltözőt, ha jön Koundé és Saul is. Nagyon mély a keret.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#47 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Srácok, nem lehetne ezt a beszélgetést átvinni a chat topic-ba? Az átigazolási időszak utolsó napjaiban, amikor vannak történések is, nem biztos hogy sokan a nők és a feketék egyenjogúságáról akarnak olvasni itt.

És csak hogy legyen idevaló hozzászólás is:
Matt Law @Matt_Law_DT
Talks continuing between Chelsea and Atletico re Saul. Chelsea keen on a deal similar to the one they negotiated for Mateo Kovacic, which was a loan with an option to buy, rather than an obligation. It's certainly got a chance #cfc

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#48 Hozzászólás Szerző: James Lee »

broduer írta: 2021. augusztus 26., csütörtök 12:26 A példád sántít, mert emögött a baráti megjegyzés mögött nincs ott egy ezer éves, káros társadalmi jelenség. Ne kelljen már kifejteni, hogy mi a különbség aközött, hogy azt mondod a haverodnak, hogy "hé, köcsög", és aközött, hogy azon poénkodsz, hogy egy nőnek kit kellett leszopnia azért, hogy jusson valahová.

Én sem értek egyet a nagy píszível, és a túlérzékenységgel, vagy a black lives matter túlfeszítésével, viszont én értem Sheenka mit szeretett volna elmondani. Arról a (nemcsak) magyar jelenségről van szó, hogy sok mindennek köszönhetően (például a politikai diskurzus) ebben az országban tombol a trumpi rasszizmus és szexizmus. Nem arról van szó, hogy ezek a dolgok nem viccesek néha, mert azok. Én is imádom a fekete, zsidó, vagy etióp vicceket. A gond az, hogy ezt sokan nem tudják a helyén kezelni és nem viccnek gondolják, mégha ők azt is hiszik magukról. Amikor Marina szopásán poénkodunk, lefogadom, hogy a fórum fele valóban elképzelte/ elhiszi, hogy ez a nő valamikor dugott Abrával. Mert miért ne dugott volna, hát nem? A magyar társadalomban pedig ugyanígy összeér a humor és a valóság síkja. A balcsin nyaraltam idén, és az egyik haverom elkezdett kiabálni, hogy "nézd, valaki odaszart egy padra". Odanéztem, és egy fekete csávó ült ott. Először elkezdtem röhögni, aztán lefagyott az arcomról, mert rájöttem, hogy ismerem a srácot, és hogy ha 100 évvel korábban születik a náci Németországban, ő lett volna az afrikai front Mengele doktora. A megjegyzése azért volt vicc, mert a 21. században él, és nem a 20.-ban.
Lájk funkciót a népnek!

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#49 Hozzászólás Szerző: broduer »

Bubi írta: 2021. augusztus 26., csütörtök 11:51
Sheenka írta: 2021. augusztus 26., csütörtök 11:29 Ó én híve vagyok a tréfának, nincs azzal gond. Itt arányokról van szó. Ez egy elcsépelt, iszonyatosan gyenge vicc, aminek gyakorlatilag semmi relevanciája nincs, őszintén kétlem, hogy bárkit megnevettetett. Mindenki hallotta már ezerszer. Cserébe viszont igenis bennevan az a rettenetesen mérgező társadalmi koncepció, hogy egy nő nem juthat magasra/nem lehet jó a saját képességei miatt. Egyszerűen fogalmazva, egy 10/0.02-es tréfát nem ér meg egy 10/8.7-es szexizmus, legyenek sztenderdjeink.
:D Hogy tudod ezt ennyire komolyan venni? Ha szar vicc volt akkor is csak vicc.

Amikor olvastam jött egy ilyen csukott szájas "hühümm...", szal engem szórakoztatott. Most akkor szar ember vagyok, vagy kúltúrálatlan?

Elképzelem amikor söröztök a haveroknak és az egyik csak úgy oda ugat, hogy "Gyuri te szarfaszú, aggyámá egy szál cigit", te meg erre reagálsz:

"Kedves Robi!

Tisztelettel megkérlek, hogy ne jellemezd a hímtagom, hiszen nem volt még alkalmad szemügyre venni. Amennyiben humornak szántad, úgy jelezném, hogy a EU szabvány mókaráta szerint ez maximum egy 10 / 1,232 vicc volt, nagy jóindulattal.
Ezen felül elszomorít az a felelőtlenség amivel kezeled a pénisz mérete körül világszerte kialakult téveszméket, miszerint a nők csak a nagy péniszt találják vonzónak.
Felvilágosítanálak kedves Robi, hogy az én péniszem ugyan nem haladja meg a 3 cm-t erektált állapotban, még is sikeres vagyok a nők körében. A cigarettát a kredencre helyeztem, kérlek vegyél ki belőle maximum egy szálat és zárd vissza a tetejét."
A példád sántít, mert emögött a baráti megjegyzés mögött nincs ott egy ezer éves, káros társadalmi jelenség. Ne kelljen már kifejteni, hogy mi a különbség aközött, hogy azt mondod a haverodnak, hogy "hé, köcsög", és aközött, hogy azon poénkodsz, hogy egy nőnek kit kellett leszopnia azért, hogy jusson valahová.

Én sem értek egyet a nagy píszível, és a túlérzékenységgel, vagy a black lives matter túlfeszítésével, viszont én értem Sheenka mit szeretett volna elmondani. Arról a (nemcsak) magyar jelenségről van szó, hogy sok mindennek köszönhetően (például a politikai diskurzus) ebben az országban tombol a trumpi rasszizmus és szexizmus. Nem arról van szó, hogy ezek a dolgok nem viccesek néha, mert azok. Én is imádom a fekete, zsidó, vagy etióp vicceket. A gond az, hogy ezt sokan nem tudják a helyén kezelni és nem viccnek gondolják, mégha ők azt is hiszik magukról. Amikor Marina szopásán poénkodunk, lefogadom, hogy a fórum fele valóban elképzelte/ elhiszi, hogy ez a nő valamikor dugott Abrával. Mert miért ne dugott volna, hát nem? A magyar társadalomban pedig ugyanígy összeér a humor és a valóság síkja. A balcsin nyaraltam idén, és az egyik haverom elkezdett kiabálni, hogy "nézd, valaki odaszart egy padra". Odanéztem, és egy fekete csávó ült ott. Először elkezdtem röhögni, aztán lefagyott az arcomról, mert rájöttem, hogy ismerem a srácot, és hogy ha 100 évvel korábban születik a náci Németországban, ő lett volna az afrikai front Mengele doktora. A megjegyzése azért volt vicc, mert a 21. században él, és nem a 20.-ban.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2267
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolási pletykák

#50 Hozzászólás Szerző: Anti »

Bubi írta: 2021. augusztus 26., csütörtök 11:51
Sheenka írta: 2021. augusztus 26., csütörtök 11:29 Ó én híve vagyok a tréfának, nincs azzal gond. Itt arányokról van szó. Ez egy elcsépelt, iszonyatosan gyenge vicc, aminek gyakorlatilag semmi relevanciája nincs, őszintén kétlem, hogy bárkit megnevettetett. Mindenki hallotta már ezerszer. Cserébe viszont igenis bennevan az a rettenetesen mérgező társadalmi koncepció, hogy egy nő nem juthat magasra/nem lehet jó a saját képességei miatt. Egyszerűen fogalmazva, egy 10/0.02-es tréfát nem ér meg egy 10/8.7-es szexizmus, legyenek sztenderdjeink.
:D Hogy tudod ezt ennyire komolyan venni? Ha szar vicc volt akkor is csak vicc.

Amikor olvastam jött egy ilyen csukott szájas "hühümm...", szal engem szórakoztatott. Most akkor szar ember vagyok, vagy kúltúrálatlan?

Elképzelem amikor söröztök a haveroknak és az egyik csak úgy oda ugat, hogy "Gyuri te szarfaszú, aggyámá egy szál cigit", te meg erre reagálsz:

"Kedves Robi!

Tisztelettel megkérlek, hogy ne jellemezd a hímtagom, hiszen nem volt még alkalmad szemügyre venni. Amennyiben humornak szántad, úgy jelezném, hogy a EU szabvány mókaráta szerint ez maximum egy 10 / 1,232 vicc volt, nagy jóindulattal.
Ezen felül elszomorít az a felelőtlenség amivel kezeled a pénisz mérete körül világszerte kialakult téveszméket, miszerint a nők csak a nagy péniszt találják vonzónak.
Felvilágosítanálak kedves Robi, hogy az én péniszem ugyan nem haladja meg a 3 cm-t erektált állapotban, még is sikeres vagyok a nők körében. A cigarettát a kredencre helyeztem, kérlek vegyél ki belőle maximum egy szálat és zárd vissza a tetejét."
👍😂
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Átigazolási pletykák

#51 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Sírok 😂😂😂

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#52 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Sheenka írta: 2021. augusztus 26., csütörtök 11:29 Ó én híve vagyok a tréfának, nincs azzal gond. Itt arányokról van szó. Ez egy elcsépelt, iszonyatosan gyenge vicc, aminek gyakorlatilag semmi relevanciája nincs, őszintén kétlem, hogy bárkit megnevettetett. Mindenki hallotta már ezerszer. Cserébe viszont igenis bennevan az a rettenetesen mérgező társadalmi koncepció, hogy egy nő nem juthat magasra/nem lehet jó a saját képességei miatt. Egyszerűen fogalmazva, egy 10/0.02-es tréfát nem ér meg egy 10/8.7-es szexizmus, legyenek sztenderdjeink.
:D Hogy tudod ezt ennyire komolyan venni? Ha szar vicc volt akkor is csak vicc.

Amikor olvastam jött egy ilyen csukott szájas "hühümm...", szal engem szórakoztatott. Most akkor szar ember vagyok, vagy kúltúrálatlan?

Elképzelem amikor söröztök a haveroknak és az egyik csak úgy oda ugat, hogy "Gyuri te szarfaszú, aggyámá egy szál cigit", te meg erre reagálsz:

"Kedves Robi!

Tisztelettel megkérlek, hogy ne jellemezd a hímtagom, hiszen nem volt még alkalmad szemügyre venni. Amennyiben humornak szántad, úgy jelezném, hogy a EU szabvány mókaráta szerint ez maximum egy 10 / 1,232 vicc volt, nagy jóindulattal.
Ezen felül elszomorít az a felelőtlenség amivel kezeled a pénisz mérete körül világszerte kialakult téveszméket, miszerint a nők csak a nagy péniszt találják vonzónak.
Felvilágosítanálak kedves Robi, hogy az én péniszem ugyan nem haladja meg a 3 cm-t erektált állapotban, még is sikeres vagyok a nők körében. A cigarettát a kredencre helyeztem, kérlek vegyél ki belőle maximum egy szálat és zárd vissza a tetejét."
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#53 Hozzászólás Szerző: broduer »

Sheenka írta: 2021. augusztus 26., csütörtök 11:29 Ó én híve vagyok a tréfának, nincs azzal gond. Itt arányokról van szó. Ez egy elcsépelt, iszonyatosan gyenge vicc, aminek gyakorlatilag semmi relevanciája nincs, őszintén kétlem, hogy bárkit megnevettetett. Mindenki hallotta már ezerszer. Cserébe viszont igenis bennevan az a rettenetesen mérgező társadalmi koncepció, hogy egy nő nem juthat magasra/nem lehet jó a saját képességei miatt. Egyszerűen fogalmazva, egy 10/0.02-es tréfát nem ér meg egy 10/8.7-es szexizmus, legyenek sztenderdjeink.
Lájk (tényleg jó lenne, ha vissza lenne állítva ez a funkció)

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#54 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Ó én híve vagyok a tréfának, nincs azzal gond. Itt arányokról van szó. Ez egy elcsépelt, iszonyatosan gyenge vicc, aminek gyakorlatilag semmi relevanciája nincs, őszintén kétlem, hogy bárkit megnevettetett. Mindenki hallotta már ezerszer. Cserébe viszont igenis bennevan az a rettenetesen mérgező társadalmi koncepció, hogy egy nő nem juthat magasra/nem lehet jó a saját képességei miatt. Egyszerűen fogalmazva, egy 10/0.02-es tréfát nem ér meg egy 10/8.7-es szexizmus, legyenek sztenderdjeink.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2267
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolási pletykák

#55 Hozzászólás Szerző: Anti »

Dízel írta: 2021. augusztus 26., csütörtök 10:58
Igazad lehet, de nekem meg neha az az erzesem hogy tul erzekeny lett a vilag es mar semmit sem lehet mondani mert sertodes lesz belole. Nyilvan vannak hatarok amiket nem kene tullepni a joizles hataran tul, de kovezzetek meg egy haveri tarsasagban neha elsut az ember ilyen poenokat.
Gondolom mivel nem vagyunk vele se haverok se barátok, így már megengedhetetlen egy ilyen, de akkor én kérek elnézést mindenki mástól is, akit megbotránkoztattam.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#56 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Anti írta: 2021. augusztus 26., csütörtök 11:09
Bubi írta: 2021. augusztus 26., csütörtök 10:56

Na ja, a humorérzék pedig fordítottan arányos a szexizmussal.

Vicc volt, nem kell ennyire komolyan venni. :)
Köszönöm. Azt hittem a 3 szmájli elég lesz, hogy az ember poénnak vegye. Kevés volt... 🤦‍♂️ Ennyire érzékenyek lettünk mindenre?
Változik a világ, régen még lehetett szidni a fekakat tv ben, ma már ha egy bűnöző fekete meghal egy egész világ leterdel sorban emiatt egy világ esemenyen..
Sok nő egyébként igen, hasonló képességekkel jut előrébb a világban, de azért a mi kis elnökasszonyunk megérdemelne némi tiszteletet tőlünk is, hogy nem vesszük egy kalap alá azokkal a ribikkel még poén szinten sem :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#57 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta: 2021. augusztus 26., csütörtök 11:14
focimark írta: 2021. augusztus 26., csütörtök 11:04 Ez már nagyon off, de ha van rá valami lehetőség, akkor jó lenne ismét Like funkció, én biztosan használnám, vagy ha esetleg van ilyen és csak én nem találom, akkor szóljatok.
Én már próbáltam szorgalmazni másik topic-ban, de sajnos még csak választ se kaptam rá.
Nekem is hiányzik a funkció. Nincs itt valaki aki ért a megvalósításához és önszorgalomból besegítene az illetékeseknek?

Nyilván nincs idejük sem energiájuk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#58 Hozzászólás Szerző: Szabi »

focimark írta: 2021. augusztus 26., csütörtök 11:04 Ez már nagyon off, de ha van rá valami lehetőség, akkor jó lenne ismét Like funkció, én biztosan használnám, vagy ha esetleg van ilyen és csak én nem találom, akkor szóljatok.
Én már próbáltam szorgalmazni másik topic-ban, de sajnos még csak választ se kaptam rá.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2267
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolási pletykák

#59 Hozzászólás Szerző: Anti »

Bubi írta: 2021. augusztus 26., csütörtök 10:56

Na ja, a humorérzék pedig fordítottan arányos a szexizmussal.

Vicc volt, nem kell ennyire komolyan venni. :)
Köszönöm. Azt hittem a 3 szmájli elég lesz, hogy az ember poénnak vegye. Kevés volt... 🤦‍♂️ Ennyire érzékenyek lettünk mindenre?
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#60 Hozzászólás Szerző: focimark »

Ez már nagyon off, de ha van rá valami lehetőség, akkor jó lenne ismét Like funkció, én biztosan használnám, vagy ha esetleg van ilyen és csak én nem találom, akkor szóljatok.

Válasz küldése