Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Aktuális meccsek

#11101 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Te jó isten mi ez a szenny itt az elején. :lol:
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#11102 Hozzászólás Szerző: Anti »

emsanya írta: 2021. május 29., szombat 20:10 Fel9 kor szigoruan alvas van! Itt is van egy fél éves és egy 3 éves de megvan a házirend!!! Persze ha delutan van meccs szétszednek, megertelek titeket sracok.
Igen, itt is. Ma csak puszit kaptak, az anyjuk maradt ott 😃 Már bontom is az első sört 🍻 jó szurkolás srácok. Átváltok szurker üzemmódba 😉
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#11103 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

kecske01 írta: 2021. május 29., szombat 20:14 City vedekezo kp nelkul jon. :D Kemeny lesz
Nagyon kemeny lesz, szerintem nekunk fognak jonni, mint atom, de jot erzek. Nyerni fogunk!!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#11104 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

City vedekezo kp nelkul jon. :D Kemeny lesz

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#11105 Hozzászólás Szerző: Bandi »

https://youtu.be/ElQYb5yRSV0
Akinek esetleg kell még egy kis felvezetés a meccshez 8) Amúgy érdekes módon én egyelőre nem izgulok olyan nagyon, múlt héten a Villa elleni meccs előtt szerintem idegesebb voltam :D Valószínűleg az esélytelenek nyugalma miatt, de hátha megint sikerül!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#11106 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Fel9 kor szigoruan alvas van! Itt is van egy fél éves és egy 3 éves de megvan a házirend!!! Persze ha delutan van meccs szétszednek, megertelek titeket sracok.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#11107 Hozzászólás Szerző: Anti »

Hát a baba meg csak az anyjára van utalva. Egy 4 meg egy 7 éves kegyetlen. Ha annyi 100 Ft-t kapnék ahányszor azt hallom hogy apa, építhetnék én is egy stadiont Felcsúton 🤦‍♂️😆
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Aktuális meccsek

#11108 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Anti írta: 2021. május 29., szombat 18:59 Két gyerek mellett még nem alkalmas 🤦‍♂️
Megertelek, nalunk 1 baba van jelenleg es nagyon nem egyszeru :)

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#11109 Hozzászólás Szerző: Anti »

Két gyerek mellett még nem alkalmas 🤦‍♂️
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Aktuális meccsek

#11110 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Anti írta: 2021. május 29., szombat 18:29 Sör van dögivel 😉
Akkor ideje lenne bontogatni, nem? :D minden jatekosra 1 sor a meccs kezdeteig :lol:

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#11111 Hozzászólás Szerző: Anti »

Sör van dögivel 😉
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#11112 Hozzászólás Szerző: Anti »

Sör van dögivel 😉
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#11113 Hozzászólás Szerző: fst200 »

9 év után újra itt, jó szurkolást mindenkinek, Hajrá Chelsea!!

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Aktuális meccsek

#11114 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Amazing24 írta: 2021. május 29., szombat 16:18 Mindenki hangolodik mar remelem az esti merkozesre :D

Ahogy kozeledik, egyre jobban izgulok. Jo szurkolast mindenkinek! Hajra Chelsea!
Mi mar iszunk :D aposom kuldott ki nekunk kegyetlenul rossz szolo palinkat, de ha nyerunk biztos lemegy 1 deci.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#11115 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Mindenki hangolodik mar remelem az esti merkozesre :D

Ahogy kozeledik, egyre jobban izgulok. Jo szurkolast mindenkinek! Hajra Chelsea!

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#11116 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

James Lee írta: 2021. május 26., szerda 9:22
Bandi írta: 2021. május 24., hétfő 8:56
Hawaii írta: 2021. május 23., vasárnap 23:27
A maival együtt ez a 15. VAR által érvénytelenített gólja, és emellett 12 találatot jegyzett ebben a szezonban.
Sokszor nem a pechen múlt, hanem rajta. Egy csatárnak meg kell tanulnia ezeket a beindulásokat. Többször volt olyan, hogy élőben egyértelmű volt hogy lesen van, ilyenkor le kell lassulni kicsit, bevárni a védőket, de ezt ő nem teszi általában, csak fut előre leszegett fejjel. Persze, az ilyen pár centis leseket lehet szerencsétlennek mondani, de szerintem minimum a fele az ő hibájából nem lett gól. Kellene egy edzőt szerezni, aki jó sokat foglalkozik vele, mert a sebessége miatt megvan benne a potenciál, de így nagyon sok gól elmegy rajta.
Ez szerintem rutin kérdése. Legalábbis annak idején azt vettem észre, hogy Timohoz és Tammyhez képest Zsiru sokkal okosabban és hatékonyabban oldja meg az ilyen helyzeteket.
Van is köztük 10 év korkülönbség, habár szerintem nagyon más típusú játékosok. Azt gondolom, hogy ilyen szempontból kár is összeshasonlítani őket, pl Giroud alapból nem is nagyon kerül olyan helyzetbe, mint Werner vagy Tammy, mivel nincs meg hozzá a kellő gyorsasága. Egyébként tegyük hozzá, hogy Werner góljainak elég nagy százalékát simán megadták volna a VAR nélkül, mert a legtöbb nem sokon múlott. Az pedig szerintem a rendszer hibája, hogy annyi is elég a gól érvénytelenítéséhez, hogy a támadó játékos válla 1 centivel belóg, holott semmilyen előnye sem származik ebből. Más ligákban ezt úgy oldották meg, hogy kicsit vastagabban húzzák meg a lesvonalat, és egyből kevesebb is a milimétereken múló értelmetlen ítélet.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#11117 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Bandi írta: 2021. május 24., hétfő 8:56
Hawaii írta: 2021. május 23., vasárnap 23:27
edeskeves írta: 2021. május 23., vasárnap 21:13 [...] Egyebkent ilyen peches ember mint o tenyleg nincs megegy, ma is hany centin mulhatott a golja? De kb 10 golt biztos elvettek tole a bajnoksagban, parat milimeteres lesek miatt..
A maival együtt ez a 15. VAR által érvénytelenített gólja, és emellett 12 találatot jegyzett ebben a szezonban.
Sokszor nem a pechen múlt, hanem rajta. Egy csatárnak meg kell tanulnia ezeket a beindulásokat. Többször volt olyan, hogy élőben egyértelmű volt hogy lesen van, ilyenkor le kell lassulni kicsit, bevárni a védőket, de ezt ő nem teszi általában, csak fut előre leszegett fejjel. Persze, az ilyen pár centis leseket lehet szerencsétlennek mondani, de szerintem minimum a fele az ő hibájából nem lett gól. Kellene egy edzőt szerezni, aki jó sokat foglalkozik vele, mert a sebessége miatt megvan benne a potenciál, de így nagyon sok gól elmegy rajta.
Ez szerintem rutin kérdése. Legalábbis annak idején azt vettem észre, hogy Timohoz és Tammyhez képest Zsiru sokkal okosabban és hatékonyabban oldja meg az ilyen helyzeteket.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#11118 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Hawaii írta: 2021. május 23., vasárnap 23:27
edeskeves írta: 2021. május 23., vasárnap 21:13 [...] Egyebkent ilyen peches ember mint o tenyleg nincs megegy, ma is hany centin mulhatott a golja? De kb 10 golt biztos elvettek tole a bajnoksagban, parat milimeteres lesek miatt..
A maival együtt ez a 15. VAR által érvénytelenített gólja, és emellett 12 találatot jegyzett ebben a szezonban.
Sokszor nem a pechen múlt, hanem rajta. Egy csatárnak meg kell tanulnia ezeket a beindulásokat. Többször volt olyan, hogy élőben egyértelmű volt hogy lesen van, ilyenkor le kell lassulni kicsit, bevárni a védőket, de ezt ő nem teszi általában, csak fut előre leszegett fejjel. Persze, az ilyen pár centis leseket lehet szerencsétlennek mondani, de szerintem minimum a fele az ő hibájából nem lett gól. Kellene egy edzőt szerezni, aki jó sokat foglalkozik vele, mert a sebessége miatt megvan benne a potenciál, de így nagyon sok gól elmegy rajta.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#11119 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

edeskeves írta: 2021. május 23., vasárnap 21:13 [...] Egyebkent ilyen peches ember mint o tenyleg nincs megegy, ma is hany centin mulhatott a golja? De kb 10 golt biztos elvettek tole a bajnoksagban, parat milimeteres lesek miatt..
A maival együtt ez a 15. VAR által érvénytelenített gólja, és emellett 12 találatot jegyzett ebben a szezonban.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#11120 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Cappy írta: 2021. május 23., vasárnap 20:13

Egy szep golpasszt azert adott ma is. Neki az a baja, hogy nincs kivel osszejatszani.

Mountot nem emelte ki senki rajtam kivul, pedig gyenge volt, es lefele logott ki a csapatbol. Szomorú, hogy 10 metetekrol kilovi a stadionbol a labdakat.
Szerintem meg olyan csapatba való ami mélyebben védekezik, többet kontrázik és így vannak területei. Ebben a labdajáratós letámadós, 70% labdabirtoklós fociban csak szenved.

Mount tényleg szar volt, az egyik legrosszabb meccse. Elnézzük neki mert ma sem alibizett pedig talán ő játszott a legtöbbet idén. Egyébként sincs kétségem afelől, hogy ilyen tekintetben is fel fog fejlődni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése