Thomas Tuchel

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thomas Tuchel

#261 Hozzászólás Szerző: James Lee »

cech19960320 írta: 2021. június 2., szerda 17:21
James Lee írta: 2021. június 2., szerda 13:33 Hála istennek a "szerződésbontás" vélt ideje óta már volt szerencsém látni a szagértését egy szurkolói fb csoportban is, úgyhogy tuti követ ez a bánat :D
Legalábbis nehéz lett volna összetéveszteni mással, a névből és a bő szőkincsből, stílusból kiindulva :D
melxik csoport, milyen néven? csak h tudjam kit tiltsak le..
Nem tudom már, több ilyen csoportban is benne vagyok. De ha legközelebb előfordul, egyből izzítom a forró drótot :D

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Thomas Tuchel

#262 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

James Lee írta: 2021. június 2., szerda 13:33 Hála istennek a "szerződésbontás" vélt ideje óta már volt szerencsém látni a szagértését egy szurkolói fb csoportban is, úgyhogy tuti követ ez a bánat :D
Legalábbis nehéz lett volna összetéveszteni mással, a névből és a bő szőkincsből, stílusból kiindulva :D
melxik csoport, milyen néven? csak h tudjam kit tiltsak le..

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thomas Tuchel

#263 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Hála istennek a "szerződésbontás" vélt ideje óta már volt szerencsém látni a szagértését egy szurkolói fb csoportban is, úgyhogy tuti követ ez a bánat :D
Legalábbis nehéz lett volna összetéveszteni mással, a névből és a bő szőkincsből, stílusból kiindulva :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Thomas Tuchel

#264 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Akkor már nem köti semmi béklyó, hogy télen ő vegye át a csapatot Tucheltől :roll: Véget vet a megalázó 6 gólos vereségeknek és visszavezet minket a trónra... Ja várj, egy másik Tomi már megcsinálta :mrgreen:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Thomas Tuchel

#265 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Hawaii írta: 2021. június 2., szerda 11:37
broduer írta: 2021. június 2., szerda 8:58
James Lee írta: 2021. június 2., szerda 8:42

Én pedig csak folytattam a sort és még reggelig lehetne :D
Reggel van, úgyhogy holnap reggelig.
Tényleg, most jut eszembe, nem láttam az angol fórumozó kollégát, hogy jött volna ünnepelni a sikert. :D
Mondjuk úgy, hogy közös megegyezéssel szerződést bontottunk vele 1 hónappal ezelőtt. :D
:D....Szegény.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Thomas Tuchel

#266 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

broduer írta: 2021. június 2., szerda 8:58
James Lee írta: 2021. június 2., szerda 8:42
emsanya írta: 2021. június 1., kedd 20:16 Ja csak leirtam amiket ehhez a stathoz/képhez szoktak írni :D.
Én pedig csak folytattam a sort és még reggelig lehetne :D
Reggel van, úgyhogy holnap reggelig.
Tényleg, most jut eszembe, nem láttam az angol fórumozó kollégát, hogy jött volna ünnepelni a sikert. :D
Mondjuk úgy, hogy közös megegyezéssel szerződést bontottunk vele 1 hónappal ezelőtt. :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Thomas Tuchel

#267 Hozzászólás Szerző: Pityee »

James Lee írta: 2021. június 2., szerda 10:07
broduer írta: 2021. június 2., szerda 8:58 Tényleg, most jut eszembe, nem láttam az angol fórumozó kollégát, hogy jött volna ünnepelni a sikert. :D
Eltűnt, mint fing a szélben :D
Szerintem Pityee kollégának lett igaza, idegösszeroppanást kapott és azóta kényszerzubbonyban ismételgeti a gumiszobában, hogy az Atmat hatot fog baszni nekünk :D
Ugyan, túl rosszat feltételeztek Tomi barátunkról, valószínűleg több üveg pezsgővel ünnepelte meg a győzelmünket, mint kellett volna :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thomas Tuchel

#268 Hozzászólás Szerző: James Lee »

broduer írta: 2021. június 2., szerda 8:58 Tényleg, most jut eszembe, nem láttam az angol fórumozó kollégát, hogy jött volna ünnepelni a sikert. :D
Eltűnt, mint fing a szélben :D
Szerintem Pityee kollégának lett igaza, idegösszeroppanást kapott és azóta kényszerzubbonyban ismételgeti a gumiszobában, hogy az Atmat hatot fog baszni nekünk :D

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Thomas Tuchel

#269 Hozzászólás Szerző: broduer »

James Lee írta: 2021. június 2., szerda 8:42
emsanya írta: 2021. június 1., kedd 20:16 Ja csak leirtam amiket ehhez a stathoz/képhez szoktak írni :D.
Én pedig csak folytattam a sort és még reggelig lehetne :D
Reggel van, úgyhogy holnap reggelig.
Tényleg, most jut eszembe, nem láttam az angol fórumozó kollégát, hogy jött volna ünnepelni a sikert. :D

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thomas Tuchel

#270 Hozzászólás Szerző: James Lee »

emsanya írta: 2021. június 1., kedd 20:16 Ja csak leirtam amiket ehhez a stathoz/képhez szoktak írni :D.
Én pedig csak folytattam a sort és még reggelig lehetne :D
Reggel van, úgyhogy holnap reggelig.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Thomas Tuchel

#271 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ja csak leirtam amiket ehhez a stathoz/képhez szoktak írni :D.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thomas Tuchel

#272 Hozzászólás Szerző: James Lee »

emsanya írta: 2021. június 1., kedd 17:35
Bandi írta: 2021. június 1., kedd 16:59 Thomas Tuchel has conquered Europe’s top coaches since taking over Chelsea, he’s beaten...

Pep Guardiola x 3
Diego Simeone x 2
Zinedine Zidane x 1
Jurgen Klopp x 1
Jose Mourinho x 1
Carlo Ancelotti x 1

Nine wins. No defeat. Just two goals conceded.

Azért ez így nem gyenge 4 hónap alatt :D
Jo de a city nem vett komolyan 2-őt, a real szét van esve és lyukas, az atletico a bajnokságra koncentrált, a poolban nincs védelem, a tottenham Joséval gyenge volt, az everton meg kifulladt a végére. Így könnyű...
Arról nem is beszélve, hogy már '12 óta nem tartozunk az elit közé, szemellenzőt le kéne venni, el kéne fogadni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Thomas Tuchel

#273 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bandi írta: 2021. június 1., kedd 16:59 Thomas Tuchel has conquered Europe’s top coaches since taking over Chelsea, he’s beaten...

Pep Guardiola x 3
Diego Simeone x 2
Zinedine Zidane x 1
Jurgen Klopp x 1
Jose Mourinho x 1
Carlo Ancelotti x 1

Nine wins. No defeat. Just two goals conceded.

Azért ez így nem gyenge 4 hónap alatt :D
Jo de a city nem vett komolyan 2-őt, a real szét van esve és lyukas, az atletico a bajnokságra koncentrált, a poolban nincs védelem, a tottenham Joséval gyenge volt, az everton meg kifulladt a végére. Így könnyű...

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Thomas Tuchel

#274 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Thomas Tuchel has conquered Europe’s top coaches since taking over Chelsea, he’s beaten...

Pep Guardiola x 3
Diego Simeone x 2
Zinedine Zidane x 1
Jurgen Klopp x 1
Jose Mourinho x 1
Carlo Ancelotti x 1

Nine wins. No defeat. Just two goals conceded.

Azért ez így nem gyenge 4 hónap alatt :D

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Thomas Tuchel

#275 Hozzászólás Szerző: fst200 »

a cipős story megvan? PSG elnökétől kapott egy cipőt, amit megigért hogy viselni fog a döntőben - nem viselte ,kikaptak, most felvette a döntőre, nyertünk :D
utána le is vette és ment bele a sör,pezsgő minden :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Thomas Tuchel

#276 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Sose fogom elfelejteni az utolso 10 percben hogy tüzelte a kozonseget Tuchel. Teljes őrület volt.

Guardiola pedig ujra tehetetlenul allt a dolgok elott, full remenytelen fejjel a vegen. Harombol haromszor meg lettek baszva.

A vilag talan legtamadobb, legkombinativabb csapata ellen a harom meccsen 1 darab golt kaptunk.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Thomas Tuchel

#277 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2021. május 17., hétfő 22:22
Bubi írta: 2021. május 17., hétfő 21:35.

Nem vagyok benne biztos, hogy elég ez a csapat a BL megnyeréséhez, persze ha jó napot fogunk ki bárkit megverünk.
A city jobban tud koncentrálni a döntőre és tudjuk, hogy mekkora a nyomás Guardiolán, tőle minden évben elvárják a BL megnyerését. Nagyon, nagyon, nagyon nehéz meccs lesz...
Igen, meg ugye a Citynek mar most is a B kerete jatszik bajnokikon. Konkretan van 3 hetuk pihenni a Bl dontore..
Pontosan erről beszéltem, mikor azt írtam hogy míg a mi játékosaink élet-halál harcot vívnak az utolsó meccsig, addig a city jàtékosok pezsifürdőbe lógatva a lábukat várják a Bl döntőt. Ha azt a meccset megakarjuk nyerni valami olyan extrára lesz szükség, ami emberfeletti.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thomas Tuchel

#278 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bubi írta: 2021. május 17., hétfő 21:35
Dízel írta: 2021. május 17., hétfő 20:36 ...A jatekosok minosegere nem lehet panasz. Nyertunk mar BL-t szarabb csapattal. .

Azért ez így nem áll meg. A védelem 150%ot teljesít és csak ebben a 3 védős rendszerben tud hatékonyan működni. Silva rutinból hozza a kötelezőt, ő rendben van, de ki tudja meddig. A többi védőnk simán csak nem top kategória.

Persze nincs gond amíg marad a 3 védő - de nem ilyen egyszerű és kerek a sztori, mert a támadóink a védőinkkel ellentétben 50%ot nyújtanak ahhoz képest mint amit várni lehetett, ezt tetézi a 3 védős rendszer amiben kevesebb igazi támadóval kell gólokat szerezni.

Összességében én is a 3 védő mellett vagyok idén, mert plusz egy támadó a pályán nem garantál lehengerlő támadójátékot. Zömében nem a helyzetek hiánya a gond...

Nem vagyok benne biztos, hogy elég ez a csapat a BL megnyeréséhez, persze ha jó napot fogunk ki bárkit megverünk.
A city jobban tud koncentrálni a döntőre és tudjuk, hogy mekkora a nyomás Guardiolán, tőle minden évben elvárják a BL megnyerését. Nagyon, nagyon, nagyon nehéz meccs lesz...
Igen, meg ugye a Citynek mar most is a B kerete jatszik bajnokikon. Konkretan van 3 hetuk pihenni a Bl dontore..

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Thomas Tuchel

#279 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dízel írta: 2021. május 17., hétfő 20:36 ...A jatekosok minosegere nem lehet panasz. Nyertunk mar BL-t szarabb csapattal. .

Azért ez így nem áll meg. A védelem 150%ot teljesít és csak ebben a 3 védős rendszerben tud hatékonyan működni. Silva rutinból hozza a kötelezőt, ő rendben van, de ki tudja meddig. A többi védőnk simán csak nem top kategória.

Persze nincs gond amíg marad a 3 védő - de nem ilyen egyszerű és kerek a sztori, mert a támadóink a védőinkkel ellentétben 50%ot nyújtanak ahhoz képest mint amit várni lehetett, ezt tetézi a 3 védős rendszer amiben kevesebb igazi támadóval kell gólokat szerezni.

Összességében én is a 3 védő mellett vagyok idén, mert plusz egy támadó a pályán nem garantál lehengerlő támadójátékot. Zömében nem a helyzetek hiánya a gond...

Nem vagyok benne biztos, hogy elég ez a csapat a BL megnyeréséhez, persze ha jó napot fogunk ki bárkit megverünk.
A city jobban tud koncentrálni a döntőre és tudjuk, hogy mekkora a nyomás Guardiolán, tőle minden évben elvárják a BL megnyerését. Nagyon, nagyon, nagyon nehéz meccs lesz...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Thomas Tuchel

#280 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Lampard edzoskodese sajnos nem valtotta be a hozza fuzott remenyeket, hozza csak erzelmi alapon kotodok. Conte nalam top kategorias edzo es a legnagyobb csalodas nekem az o tavozasa. Az hogy most tuchelnek kijott a lepes, es Frank neve miatt jottek uj fiatal szupertehetsegek, plusz az akademiank is beerett hala lampardnak hat ez bizony szerencse. Tuchel jo edzo nem azt mondom, tud motivalni es tud taktikat kialakitani, de van mibol meritenie. Majd most kiderul mekkora edzo. Itt a finish, lehet ebbol alom es pokol. A jatekosok minosegere nem lehet panasz. Nyertunk mar BL-t szarabb csapattal. Engem nem erdekel mar a magyarazkodas, ha nem jon be semmi ebbol az evbol es kirugjak tuchelt az sem erdekel. Tul sok serelem ert mar minket szurkolokat azt hiszem a klub remek futball filozofiajanak koszonhetoen. Engem csak az erdekel hogy sikeresek vagyunk e, nyerunk e. Az hogy ki vezeti ezt a klubbot teljesen sulytalan. Majd jon mas.

Lezárt