Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#11581 Hozzászólás Szerző: Crap »

Bubi írta: 2021. április 18., vasárnap 11:30
AwayRoller írta: 2021. április 18., vasárnap 9:37 Azért mielőtt túlzott következtetéseket vonnánk le ebből a meccsből, szerintem érdemes megemlíteni, hogy miután bejött Gündo és Foden teljesen más szinten volt a sziteh magához képest. Elég rendesen a kapuhoz szegeztek és nagy csapatmeló kellett, hogy ezt így levédekezzük. Szóval a következő találkozásra remélem jobbak leszünk az ő semlegesítésükben, mert 90 percig nem biztos ki lehetett volna ezt a nyomást húzni.
Akkor már vezettünk, ha nincs előny nem biztos, hogy beszoríthatnak. Említést érdemel a két lesgól is, hajszálnyira voltak csak lesen, könnyedén lehetett volna ez a meccs 4-0is.

Egyébként, lehet, hogy nincs igazam és csak véletlen, de nekem úgy tűnik, hogy Silva már nem bírja ezt az iramot. Valszeg most megint kihagy pár meccset...
Jaja, formációt is váltottunk, emiatt is tudtak jobban nyomni. Amint a City hozta a cseréit és elkezdett volna jobban nyomni, mi át álltunk 5-3-2re, amiből az egyik támadó elölről még vissza lepegetett védekezni néha.

Egyébként ez most kb. egy durván 70-80℅ os city lehetett. Ne feledjük, szerdán ők buliztak meg játszottak, csütörtök haza repültek, pénteken valszeg jó részt pihentek. Túl sokat nem készülhettek, meg nem is akartak erre a meccsre, de azért persze elengedni se akarták, csak hát... Másik oldalon viszont támadásban meg mi is lehetünk jobbak, ha akarunk.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#11582 Hozzászólás Szerző: Bubi »

AwayRoller írta: 2021. április 18., vasárnap 9:37 Azért mielőtt túlzott következtetéseket vonnánk le ebből a meccsből, szerintem érdemes megemlíteni, hogy miután bejött Gündo és Foden teljesen más szinten volt a sziteh magához képest. Elég rendesen a kapuhoz szegeztek és nagy csapatmeló kellett, hogy ezt így levédekezzük. Szóval a következő találkozásra remélem jobbak leszünk az ő semlegesítésükben, mert 90 percig nem biztos ki lehetett volna ezt a nyomást húzni.
Akkor már vezettünk, ha nincs előny nem biztos, hogy beszoríthatnak. Említést érdemel a két lesgól is, hajszálnyira voltak csak lesen, könnyedén lehetett volna ez a meccs 4-0is.

Egyébként, lehet, hogy nincs igazam és csak véletlen, de nekem úgy tűnik, hogy Silva már nem bírja ezt az iramot. Valszeg most megint kihagy pár meccset...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#11583 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Azért mielőtt túlzott következtetéseket vonnánk le ebből a meccsből, szerintem érdemes megemlíteni, hogy miután bejött Gündo és Foden teljesen más szinten volt a sziteh magához képest. Elég rendesen a kapuhoz szegeztek és nagy csapatmeló kellett, hogy ezt így levédekezzük. Szóval a következő találkozásra remélem jobbak leszünk az ő semlegesítésükben, mert 90 percig nem biztos ki lehetett volna ezt a nyomást húzni.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#11584 Hozzászólás Szerző: broduer »

Teljesen megérdemelt győzelem volt, simán vertük a Cityt, igazából egy percig nem forgott veszélyben a győzelem. Már az első félidőben is jobban voltunk. Mindenki koncentrált és éles volt. Külön érdemes megemlíteni Jorginhot, ne csak mindig az ívet kapja. Hiba nélkül játszott, jól mozgatta a csapatot. De tényleg mindenkinek jár a taps.

Az amúgy egy nagyon rossz vicc, hogy Mike Dean elődöntőt vezethet (még ha ma nem is csinált semmi meredeket). Saját magát teszi nevetségessé az Fa és rendesen beárazza egyben az angol bírókat.

zs198
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#11585 Hozzászólás Szerző: zs198 »

Szép volt fiúk!!!!
Csak így tovább!!!
GO BLUES

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#11586 Hozzászólás Szerző: emsanya »

NA MI VAN KÁROGÓK???

Uhumbruhum nincs a porto ellen helyzet, igy kikapunk mindenkitöl uhumbruhum...

Meg lett baszva a city is, akár több gollal is nyerhettünk volna.

Werner és Zijes papa az atleti meccs után ezt is eldöntötték! Oriási köszönet nekik!

Es természetesen Tuchel mesternek, folytatodik a mágia!


JÖHET A DÖNTŐ!

Pep bácsi értetlen arca vagyok.

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Aktuális meccsek

#11587 Hozzászólás Szerző: White »

Valaki amúgy észrevette hogy ma Jorginho is tanár volt ?
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Aktuális meccsek

#11588 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Ziyech ismet hatalmasat jatszott, nem is ertettem miert kerult ki a kezdobol. Wernernek is jar a dicseret, kapura egyaltalan nem veszelyes, de altalaban kioszt egy meccset eldonto assistot.
Thiago Silvat emelnem meg ki kulon, 37 evesen 4 napon belul lejatszik egy BL negyeddontot, es FA kupa elodontot hiba nelkul. Hatalmas kar, hogy nem 10 evvel ezelott kezdodott ez a tortenet a brazillal.

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Aktuális meccsek

#11589 Hozzászólás Szerző: White »

Jó de azért nem oromkodjetek itt .. Southampton/Leicester majd fel törli velünk a padlót :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#11590 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Na tessék, le lett simázva az állitólagos legjobb angol csapat. Remélem mostmár hihető a szkeptikusoknak is, hogy van keresnivalónk a 4 között!
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

DrAd
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. augusztus 27., szombat 19:23
Kedvenc játékos: Terry

Re: Aktuális meccsek

#11591 Hozzászólás Szerző: DrAd »

Így kell ezt, eredményesen, a végét leszámítva dominálva, és jó játékkal, csak így tovább a Real ellen is 8) 8)

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#11592 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Ez igen, ez már valami! Ebből erőt kell meríteni! :wink: Irány a top 4 és a Bl döntő és természetesen FA kupa győzelem. :wink: :D

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Aktuális meccsek

#11593 Hozzászólás Szerző: White »

Drogba szabad játékos ? Adjuk neki egy hónapra szerződés .. BL elődöntő majd döntő meg FA kupa döntő
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#11594 Hozzászólás Szerző: Traxver »

5 éven belül 4.x vagyunk a döntőben 8)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#11595 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Jorginhot külön meg kell említeni, nagyon jól játszott, voltak zseniális passzai.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#11596 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Szép volt, edző váltás, fa Kupa, bl :D

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#11597 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Apinho írta: 2021. április 17., szombat 20:19 Ziyesh MOTM! Meg is érdemli, én is így gondoltam!
Szerintem is. Ziyechnek helye van a kezdoben.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#11598 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Ziyesh MOTM! Meg is érdemli, én is így gondoltam!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#11599 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Már 45 perce fogja a derekát Silva, nem értem mire vártunk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#11600 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Csóri Werner, nem is vártam többet. A sebessége megvan, amit szeretek benne, de a befejezés is így menne.

Válasz küldése