Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Játékosok

#3521 Hozzászólás Szerző: White »

Enis Mount-on gondolkoztam de szerintem nem fogja pont a Real ellen próbálgatni őt .. Jorginho meg életveszély lesz , WBA összezavarta mi lesz akkor a Real ellen ...
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#3522 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Lehet Mountot kene bedobni Kova helyere. O talan tudna segiteni a labda felhozatalokban.

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Játékosok

#3523 Hozzászólás Szerző: White »

Talán egész párharc azon fog eldőlni hogy hozzuk ki a labdákat erre pont most nem lesz Kova ... nincs esely össze drótozni vagy valami?😃
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#3524 Hozzászólás Szerző: Dízel »

plusz akkor ugye egyértelmű, hogy a szuper joginhonk lesz ráküldve modric meg kroosra. szép lesz. jobb lenne maradni az 5 védős rendszernél, a legjobb védőkkel, és kb 3 vkpval, akkor talán nem lesz gond jorginho jelenléte.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#3525 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta: 2021. április 16., péntek 12:33 Hát ez eleg nagy ervagas. A legjobb volt a labdakihozatalokban.
Ráadásul tuti extramotivációval tolta volna a real ellen. Már csak azért is, hogy meg tudja mutatni mit vesztettek az eladásával.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#3526 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hát ez eleg nagy ervagas. A legjobb volt a labdakihozatalokban.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#3527 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Elvileg 3 hetig nem lesz, ami azt jelenti hogy a real ellen sem lesz.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#3528 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Kova sérülés miatt biztosan nem játszik a City ellen, Tuchel megerősítette.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#3529 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

While sources in Germany believe Werner could depart after just one season at Stamford Bridge, it is thought the prospect of selling him has not yet been discussed as part of Chelsea’s recruitment plans (Standard)

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Játékosok

#3530 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Twitteres pletykak szerint Kovacic nem serult, csak Tuchel taktikai huzasa miatt nem jatszik ma, hiszen ha ma sargat kapna ki kellenne hagyni az elodontot - igy viszont biztosan reszt vehet az elodonton, amennyiben tovabbjut a csapat.
Termeszetesen ezek csak pletykak, csupan erdekessegkent osztottam meg.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#3531 Hozzászólás Szerző: broduer »

White írta: 2021. április 13., kedd 10:13 Miért akkor hogy Jorginho is sérült lenne boldogabb lennel ? Akkor meg az lenne a bajod hogy nem elég hogy szar meg sérülékeny is ... nem értem az ilyen kommenteket
Nem lennék boldogabb, mert egy sérülés sosem jó és azt sem gondolom amúgy, hogy nem tennék oda magukat (Ahogy azt lentebb Dízel írja). Egyszerűen Jorgi a középpálya leghaszontalanabb és legrosszabb játékosa, akinek igazából nem lenne helye a csapatban. Ehhez képest folyton játszik, mert a posztriválisai folyamatosan lesérülnek, ami valahol ironikusan vicces. Olyan mintha lenne a csapatodban egy Messi egy Haaland és Böde, és az év végén Bödének lenne a legtöbb meccse, mert a másik kettő folyamatosan váltakozva sérül meg. A kommentem inkább arra irányult, hogy a két legutáltabb játékos (Jorgi és Willian) folyamatosan játékra kész, mintha ezzel is minket akarnak idegesíteni. :D

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#3532 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Én értem mit mond brouder. Nem kell túlgondolni, se willian se jorginhoval nincsenek sokan megelégedve és ennek tükrében ők azok akik sosem sérültek, mintha nem raknák oda magukat rendesen, vagy csak biztonsági játékot játszanának. Én sem bírom jorgit, mert a poziciója sokkal többet megkövetelne, ellenben a karakterével és dumájával minden edzőt meggyőz, hogy ő oda a megfelelő ember. Lehet velünk van a hiba, mert a legutóbbi meccsen is körbe szopkodta a kommentátor. Volt időszak amikor Kantét is maga mögé utasította, illetve elvette az ő pozicióját.

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Játékosok

#3533 Hozzászólás Szerző: White »

Miért akkor hogy Jorginho is sérült lenne boldogabb lennel ? Akkor meg az lenne a bajod hogy nem elég hogy szar meg sérülékeny is ... nem értem az ilyen kommenteket
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#3534 Hozzászólás Szerző: broduer »

kecske01 írta: 2021. április 13., kedd 8:18 Kovacic is out of the match tomorrow according to @angelomangiante, and Kante will start in his place.
Szép... bezzeg a jó öreg Jorge mester sosem sérült. (Willian dettó ugyanez volt)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#3535 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Kovacic is out of the match tomorrow according to @angelomangiante, and Kante will start in his place.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#3536 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Amazing24 írta: 2021. április 12., hétfő 23:04 Mbuyamba 8 honap kihagyas es 2 mutet utan ma bemutatkozott az U23-as csapatunkban, es golt is szerzett. Hatalmas tehetsegnek tartjak a szakertok, szoval erdemes figyelemmel kovetni. Ugyan a merkozest nem lattam, de kommentek alapjan remekul jatszott a holland.
Nagyon régota vártam hogy visszatérjen. Olyan genetikája van a srácnak hogy hihetetlen.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Játékosok

#3537 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Mbuyamba 8 honap kihagyas es 2 mutet utan ma bemutatkozott az U23-as csapatunkban, es golt is szerzett. Hatalmas tehetsegnek tartjak a szakertok, szoval erdemes figyelemmel kovetni. Ugyan a merkozest nem lattam, de kommentek alapjan remekul jatszott a holland.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#3538 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

AwayRoller írta: 2021. április 9., péntek 21:31 Kb. hogy sajnálja, hogy kidőlt anélkül, hogy megmutatta volna mi rejlik benne, de fontos meccsek jönnek a szezonhajrában és nincs idő felépíteni valakit egy sérülés után.
Mondjuk akkor szeretnem megkerdezni, h Alonso-t, h-h van ido felepiteni es lehetoseget adni neki?

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#3539 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Crap írta: 2021. április 10., szombat 12:58
Bubi írta: 2021. április 10., szombat 12:07 Látván Werner botrányos helyzetkihasználását tényleg érthetetlen Abraham jegelése. Valami még lehet a háttérben. Remélem jövőre még itt marad és megpróbál bizonyítani.
Én csak arra tudok gondolni, hogy már nyíltan kijelentette hogy menni akar. Már januárban is voltak pletykák erről, amit egyébként abszolút megértek.
Mindig hallani a szöveget, hogy a mai játékosok nem hajlandóak harcolni már a klubbert, miközben az ő fejére lehet szarni nyugodtan, meg tönkre lehet vágni a karrierjét.
Továbbra is tartom, hogy soha se kapott igazán lehetőséget
az első sérülése után és jelenleg magasan a legjobb csatár a keretben még formán kívül is.
Ha elmegy egy Salzburg, Dortmund féle csapatba, halom számra fogja termelni a gólokat.
Meglátjuk, nem biztos az, hogy elmegy. Ha jön is ajánlat érte, rendesen meg fogjuk kérni az árát. Dortmunddal lehet üzletelni, de akkor Sancho vagy Haaland legyen az ellenérték.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Játékosok

#3540 Hozzászólás Szerző: Crap »

Bubi írta: 2021. április 10., szombat 12:07 Látván Werner botrányos helyzetkihasználását tényleg érthetetlen Abraham jegelése. Valami még lehet a háttérben. Remélem jövőre még itt marad és megpróbál bizonyítani.
Én csak arra tudok gondolni, hogy már nyíltan kijelentette hogy menni akar. Már januárban is voltak pletykák erről, amit egyébként abszolút megértek.
Mindig hallani a szöveget, hogy a mai játékosok nem hajlandóak harcolni már a klubbert, miközben az ő fejére lehet szarni nyugodtan, meg tönkre lehet vágni a karrierjét.
Továbbra is tartom, hogy soha se kapott igazán lehetőséget
az első sérülése után és jelenleg magasan a legjobb csatár a keretben még formán kívül is.
Ha elmegy egy Salzburg, Dortmund féle csapatba, halom számra fogja termelni a gólokat.

Válasz küldése