Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Bajnokok Ligája

#1161 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta: 2021. április 14., szerda 0:02 Egyébként ki mit gondol arról, hogy az idei BL döntőt vajon már nézők előtt rendezik meg Isztambulban vagy tolnak idén is egy tavalyihoz hasonló nézők nélküli döntőt? Azért èrdekes ez, mert elvileg a nyári EB meccseket már nézők előtt rendezik meg ha minden igaz.
Attól függ hogy Törökországban milyen a járványhelyzet. Ha jól haladnak az oltással akkor szerintem korlátozott számban lesznek majd nézők.

paliczandras
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Bajnokok Ligája

#1162 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Úgy látom az elődöntőben is idegenben fogunk kezdeni

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#1163 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyébként ki mit gondol arról, hogy az idei BL döntőt vajon már nézők előtt rendezik meg Isztambulban vagy tolnak idén is egy tavalyihoz hasonló nézők nélküli döntőt? Azért èrdekes ez, mert elvileg a nyári EB meccseket már nézők előtt rendezik meg ha minden igaz.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#1164 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2021. április 13., kedd 20:19
Pityee írta: 2021. április 13., kedd 19:56 Most komolyan valaki meglepődik azon, hogy egy szarzi szurkolót zavar a mi BL győzelmünk? Nemáár :D örökké szúrni fogja az ő és a spuri szurkolók szemét is, hogy Londonban csak a kék oldalon található BL serleg.
Miért? Mi baja lehet egy magyar chelsea szurkolónak az Arsenallal vagy a Spursel?

Ha kint élt gyerekkora óta és mindig leköpködték a metrón a Sp*rs drukkerek vagy az iskolában az arsenalosok boxzsákja volt úgy megértem.

Én régóta szurkolok ennek a csapatnak és nem esik nehezemre tisztelni a riválisainkat, de ha valakit ki akarnék nézni magamnak, akkor az inkább a city vagy a Manu, hisz az utóbbi 15 évben ez a két csapat okozta a legtöbb bosszúságot.
Nemtudom Bubi, talán kérdezd meg őket. De Magyarország talán a legtöbb gyűlöletet a szarzi szurkolóktól kapjuk.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#1165 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2021. április 13., kedd 19:56 Most komolyan valaki meglepődik azon, hogy egy szarzi szurkolót zavar a mi BL győzelmünk? Nemáár :D örökké szúrni fogja az ő és a spuri szurkolók szemét is, hogy Londonban csak a kék oldalon található BL serleg.
Miért? Mi baja lehet egy magyar chelsea szurkolónak az Arsenallal vagy a Spursel?

Ha kint élt gyerekkora óta és mindig leköpködték a metrón a Sp*rs drukkerek vagy az iskolában az arsenalosok boxzsákja volt úgy megértem.

Én régóta szurkolok ennek a csapatnak és nem esik nehezemre tisztelni a riválisainkat, de ha valakit ki akarnék nézni magamnak, akkor az inkább a city vagy a Manu, hisz az utóbbi 15 évben ez a két csapat okozta a legtöbb bosszúságot.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#1166 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Most komolyan valaki meglepődik azon, hogy egy szarzi szurkolót zavar a mi BL győzelmünk? Nemáár :D örökké szúrni fogja az ő és a spuri szurkolók szemét is, hogy Londonban csak a kék oldalon található BL serleg.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#1167 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Jo azert valjuk be amikor bertrand volt nevezve a kezdobe annyira nem volt minosegi emberunk oda akkor kicsit beszartam. De meglett. :D

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Bajnokok Ligája

#1168 Hozzászólás Szerző: White »

Abból a szempontból viszont érdekes hogy annyira lehúzzák a 2012es csapatunkat hogy rávilágít hogy azzal az akarással és egy csipet szerencsével valamit idén is alkothatunk ...
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#1169 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Két arsenalos es egy barcás beszélget. Köszi kihagyom...

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Bajnokok Ligája

#1170 Hozzászólás Szerző: White »

Attól meg ez a Peet gyerek nem szimpatikus ..
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#1171 Hozzászólás Szerző: Bubi »

cech19960320 írta: 2021. április 13., kedd 18:23
AwayRoller írta: 2021. április 13., kedd 18:20
Bubi írta: 2021. április 13., kedd 17:00 Nyert már BLt a Monaco
Melyik párhuzamos univerzumban, mert ez nekem lemaradt :D
Majdnem nyert, Mou megakadályozta
Jajajaja, csak majdnem, tényleg. :)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Bajnokok Ligája

#1172 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

AwayRoller írta: 2021. április 13., kedd 18:20
Bubi írta: 2021. április 13., kedd 17:00 Nyert már BLt a Monaco
Melyik párhuzamos univerzumban, mert ez nekem lemaradt :D
Majdnem nyert, Mou megakadályozta

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Bajnokok Ligája

#1173 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi írta: 2021. április 13., kedd 17:00 Nyert már BLt a Monaco
Melyik párhuzamos univerzumban, mert ez nekem lemaradt :D

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Bajnokok Ligája

#1174 Hozzászólás Szerző: White »

2008 Terry elcsúszása , 2009 Övrebö után szerintem nincs mit sajnálkoznia ... ja és 2005-s Pool-os fantomgól is ott van
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#1175 Hozzászólás Szerző: Bubi »

White írta: 2021. április 13., kedd 16:44 https://youtu.be/mE1GJBk2bxc

Egy kis nem teljes OFF... 23:40tól Szabo Peet véleménye a 2012-és BL győzelemről , ki mit szól hozza ? Szerintem túloz és érezni hogy Arsenalos a csávó
Sosem értettem hogy tud egy magyar Arsenal vagy Chelsea fan rivalizálni, miért fáj az neki annyira, hogy egy másik londoni csapat volt a nyertes...?

Ezen kívül teljesen igaza van. Tudjuk, hogy a BL sokszor szerencsejáték. Egy fontos sérülés, egy rossz bírói ítélet vagy csak egy rossz nap és ugrik minden, nem tudsz javítani. Abban az évben rendesen mellénk szegődött a szerencse, voltak más évek amikor joggal a trónra vártak, még sem sikerült. Nyert már BLt a Monaco vagy a Porto is.

Nekem is nagy meglepetés volt az a nap, hihetetlen mennyiségű ziccert rontott a Bayern, kb mint most a PSG ellen. 2-3szinttel feljebb volt a játéktudásuk és a játékosállományuk minősége.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Bajnokok Ligája

#1176 Hozzászólás Szerző: White »

https://youtu.be/mE1GJBk2bxc

Egy kis nem teljes OFF... 23:40tól Szabo Peet véleménye a 2012-és BL győzelemről , ki mit szól hozza ? Szerintem túloz és érezni hogy Arsenalos a csávó
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#1177 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Volt már róla szó, de egy elég összeszedett cikket találtam a témával kapcsolatban.
https://telex.hu/sport/2021/04/07/bajno ... a-uefa-eca

Magában a reformra való törekvésben személy szerint semmi kivetnivalót nem látok. Bár a BL jelenlegi lebonyolításával semmi bajom nincs, de a vérfrissítés - ebben az esetben a ligás megközelítés - sosem árt. Egy-két kérdés azért még felmerült bennem.
-Egy amolyan európai harmadosztály létrehozásával kapcsolatban nem tudok szilárd véleményt megfogalmazni. Azon felül, hogy a kisebb bajnokságok csapatai is esélyt kapnának a saját szintjük európai porondján való bizonyításra, nem látom úgy, hogy stabil nézőszáma lenne egy ilyen ligának. Fogalmam sincs, hogy alakul évről évre az Európa Liga nézőszáma, de nem hiszem, hogy alátámasztaná egy még alacsonyabb osztály kialakítását.
-A ligába való bekerülés történelmi alapú megközelítése abszolút nem tetszik. Mindenféle szubjektív megnyilvánulás nélkül ki lehet jelenteni, hogy pl. egy Arsenal abszolút nem minősül európai top csapatnak. A lejtmenetük pedig nem most kezdődött és nem hullámzó teljesítményről van szó, hanem évek óta tartó folyamatos posványról. Semmi keresnivalójuk nincs szerintem az elitben. A részvételüket egyedül a hagyomány, a szurkolószám és a brand indokolja, ami nyilván nagyobb volumenű pénzmozgást eredményez. Ugyanakkor a jelenlegi formájukat nézve gyorsabban kihullanának, mint egy teljesen átlagos középcsapat, akiket nem kizárt, hogy nagyobb lelkesedés és szebb foci hajtana előre.
-Ugyanakkor a történelmi alapú bekerülés melletti érvnek tartom, hogy csak egy szezonon keresztül rossz formában levő topcsapat nem kerül ki a pikszisből, mellette pedig egy előző szezonban előttük végző középcsapat és képviseltetheti magát az új BL-ben az előkelő bajnoki helyezés miatt, ami mindenképpen izgalmasabbnak tűnik.

Hozzátenném, nem tudom pontosan, hogy a brand miatti kvalifikáció mellett milyen szabályrendszer mentén lehet még résztvenni az új BL-ben, a fentieket általánosságban fogalmaztam meg.
Ezen kívül a netflixes generáció sportközvetítésekhez való viszonya is megér egy misét, mint téma. Ti hogy látjátok?

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Bajnokok Ligája

#1178 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi írta: 2021. április 7., szerda 23:27 Amit megúszott a PSG most, azt nem biztos, hogy megússza a visszavágón. Lőhetett volna vagy 6ot a Bayern...
Na meg egy Lewa tuti ennyit nem durrogtatott volna mellé

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#1179 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Amit megúszott a PSG most, azt nem biztos, hogy megússza a visszavágón. Lőhetett volna vagy 6ot a Bayern...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Bajnokok Ligája

#1180 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

A PSG elverte a Bayernt idegenben, erre nem gondoltam volna. 31 ! kapura lovese volt a nemeteknek. :D

Válasz küldése