Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#3601 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Kova sérülés miatt biztosan nem játszik a City ellen, Tuchel megerősítette.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6926
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#3602 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

While sources in Germany believe Werner could depart after just one season at Stamford Bridge, it is thought the prospect of selling him has not yet been discussed as part of Chelsea’s recruitment plans (Standard)

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Játékosok

#3603 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Twitteres pletykak szerint Kovacic nem serult, csak Tuchel taktikai huzasa miatt nem jatszik ma, hiszen ha ma sargat kapna ki kellenne hagyni az elodontot - igy viszont biztosan reszt vehet az elodonton, amennyiben tovabbjut a csapat.
Termeszetesen ezek csak pletykak, csupan erdekessegkent osztottam meg.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#3604 Hozzászólás Szerző: broduer »

White írta: 2021. április 13., kedd 10:13 Miért akkor hogy Jorginho is sérült lenne boldogabb lennel ? Akkor meg az lenne a bajod hogy nem elég hogy szar meg sérülékeny is ... nem értem az ilyen kommenteket
Nem lennék boldogabb, mert egy sérülés sosem jó és azt sem gondolom amúgy, hogy nem tennék oda magukat (Ahogy azt lentebb Dízel írja). Egyszerűen Jorgi a középpálya leghaszontalanabb és legrosszabb játékosa, akinek igazából nem lenne helye a csapatban. Ehhez képest folyton játszik, mert a posztriválisai folyamatosan lesérülnek, ami valahol ironikusan vicces. Olyan mintha lenne a csapatodban egy Messi egy Haaland és Böde, és az év végén Bödének lenne a legtöbb meccse, mert a másik kettő folyamatosan váltakozva sérül meg. A kommentem inkább arra irányult, hogy a két legutáltabb játékos (Jorgi és Willian) folyamatosan játékra kész, mintha ezzel is minket akarnak idegesíteni. :D

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#3605 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Én értem mit mond brouder. Nem kell túlgondolni, se willian se jorginhoval nincsenek sokan megelégedve és ennek tükrében ők azok akik sosem sérültek, mintha nem raknák oda magukat rendesen, vagy csak biztonsági játékot játszanának. Én sem bírom jorgit, mert a poziciója sokkal többet megkövetelne, ellenben a karakterével és dumájával minden edzőt meggyőz, hogy ő oda a megfelelő ember. Lehet velünk van a hiba, mert a legutóbbi meccsen is körbe szopkodta a kommentátor. Volt időszak amikor Kantét is maga mögé utasította, illetve elvette az ő pozicióját.

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Játékosok

#3606 Hozzászólás Szerző: White »

Miért akkor hogy Jorginho is sérült lenne boldogabb lennel ? Akkor meg az lenne a bajod hogy nem elég hogy szar meg sérülékeny is ... nem értem az ilyen kommenteket
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#3607 Hozzászólás Szerző: broduer »

kecske01 írta: 2021. április 13., kedd 8:18 Kovacic is out of the match tomorrow according to @angelomangiante, and Kante will start in his place.
Szép... bezzeg a jó öreg Jorge mester sosem sérült. (Willian dettó ugyanez volt)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6926
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#3608 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Kovacic is out of the match tomorrow according to @angelomangiante, and Kante will start in his place.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#3609 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Amazing24 írta: 2021. április 12., hétfő 23:04 Mbuyamba 8 honap kihagyas es 2 mutet utan ma bemutatkozott az U23-as csapatunkban, es golt is szerzett. Hatalmas tehetsegnek tartjak a szakertok, szoval erdemes figyelemmel kovetni. Ugyan a merkozest nem lattam, de kommentek alapjan remekul jatszott a holland.
Nagyon régota vártam hogy visszatérjen. Olyan genetikája van a srácnak hogy hihetetlen.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Játékosok

#3610 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Mbuyamba 8 honap kihagyas es 2 mutet utan ma bemutatkozott az U23-as csapatunkban, es golt is szerzett. Hatalmas tehetsegnek tartjak a szakertok, szoval erdemes figyelemmel kovetni. Ugyan a merkozest nem lattam, de kommentek alapjan remekul jatszott a holland.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#3611 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

AwayRoller írta: 2021. április 9., péntek 21:31 Kb. hogy sajnálja, hogy kidőlt anélkül, hogy megmutatta volna mi rejlik benne, de fontos meccsek jönnek a szezonhajrában és nincs idő felépíteni valakit egy sérülés után.
Mondjuk akkor szeretnem megkerdezni, h Alonso-t, h-h van ido felepiteni es lehetoseget adni neki?

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9357
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#3612 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Crap írta: 2021. április 10., szombat 12:58
Bubi írta: 2021. április 10., szombat 12:07 Látván Werner botrányos helyzetkihasználását tényleg érthetetlen Abraham jegelése. Valami még lehet a háttérben. Remélem jövőre még itt marad és megpróbál bizonyítani.
Én csak arra tudok gondolni, hogy már nyíltan kijelentette hogy menni akar. Már januárban is voltak pletykák erről, amit egyébként abszolút megértek.
Mindig hallani a szöveget, hogy a mai játékosok nem hajlandóak harcolni már a klubbert, miközben az ő fejére lehet szarni nyugodtan, meg tönkre lehet vágni a karrierjét.
Továbbra is tartom, hogy soha se kapott igazán lehetőséget
az első sérülése után és jelenleg magasan a legjobb csatár a keretben még formán kívül is.
Ha elmegy egy Salzburg, Dortmund féle csapatba, halom számra fogja termelni a gólokat.
Meglátjuk, nem biztos az, hogy elmegy. Ha jön is ajánlat érte, rendesen meg fogjuk kérni az árát. Dortmunddal lehet üzletelni, de akkor Sancho vagy Haaland legyen az ellenérték.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Crap
Hozzászólások: 994
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Játékosok

#3613 Hozzászólás Szerző: Crap »

Bubi írta: 2021. április 10., szombat 12:07 Látván Werner botrányos helyzetkihasználását tényleg érthetetlen Abraham jegelése. Valami még lehet a háttérben. Remélem jövőre még itt marad és megpróbál bizonyítani.
Én csak arra tudok gondolni, hogy már nyíltan kijelentette hogy menni akar. Már januárban is voltak pletykák erről, amit egyébként abszolút megértek.
Mindig hallani a szöveget, hogy a mai játékosok nem hajlandóak harcolni már a klubbert, miközben az ő fejére lehet szarni nyugodtan, meg tönkre lehet vágni a karrierjét.
Továbbra is tartom, hogy soha se kapott igazán lehetőséget
az első sérülése után és jelenleg magasan a legjobb csatár a keretben még formán kívül is.
Ha elmegy egy Salzburg, Dortmund féle csapatba, halom számra fogja termelni a gólokat.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9357
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#3614 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Látván Werner botrányos helyzetkihasználását tényleg érthetetlen Abraham jegelése. Valami még lehet a háttérben. Remélem jövőre még itt marad és megpróbál bizonyítani.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Játékosok

#3615 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Dante írta: 2021. április 10., szombat 1:19
AwayRoller írta: 2021. április 9., péntek 21:31 Kb. hogy sajnálja, hogy kidőlt anélkül, hogy megmutatta volna mi rejlik benne, de fontos meccsek jönnek a szezonhajrában és nincs idő felépíteni valakit egy sérülés után.
Legalábbis őt nem.

Nyilván annyira jól mennek a csatáraink, semmi szükség rá...
Szerintem ez sokkal inkabb vezetosegi dontes, mintsem Tuchel szakmai dontese. A nyar folyaman a hirek szerint 1, de inkabb 2 csatar erkezik. Leginkabb most Lukaku,Aguero,Haaland es Lautaro Martinez nevevel talalkozni leggyakrabban. Abraham fiatal, angol es mar bizonyitott, ezert viszonylag jo aron el lehet adni. Abraham mellett Giroud tavozasaval is szamolhatunk, hiszen minden hiteles forras szerint nem kap uj szerzodest.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#3616 Hozzászólás Szerző: Dante »

AwayRoller írta: 2021. április 9., péntek 21:31 Kb. hogy sajnálja, hogy kidőlt anélkül, hogy megmutatta volna mi rejlik benne, de fontos meccsek jönnek a szezonhajrában és nincs idő felépíteni valakit egy sérülés után.
Legalábbis őt nem.

Nyilván annyira jól mennek a csatáraink, semmi szükség rá...

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4816
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#3617 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Kb. hogy sajnálja, hogy kidőlt anélkül, hogy megmutatta volna mi rejlik benne, de fontos meccsek jönnek a szezonhajrában és nincs idő felépíteni valakit egy sérülés után.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9357
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#3618 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta: 2021. április 9., péntek 14:12 Azert amit ma mondott Tammy-rol Tuchel, sztem az nem sok jót jelent neki. De nem is baj, persze sajat neveles, angol, de en is azt erzem hogy ő egy kozepcsapatban sokkal jobban megélne.

Nem lepne meg ha nyaron elengednénk.
Mit mondott?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#3619 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Azert amit ma mondott Tammy-rol Tuchel, sztem az nem sok jót jelent neki. De nem is baj, persze sajat neveles, angol, de en is azt erzem hogy ő egy kozepcsapatban sokkal jobban megélne.

Nem lepne meg ha nyaron elengednénk.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#3620 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Minden játékos a keretben van és egészséges. Nincs holnap hiányzo.

Válasz küldése