Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#441 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://www.chelseafc.com/en/news/2021/ ... ermanently

Tomorit a mai napon bejelentették a Milannal.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#442 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nincs Tomorival baj, szerintem is tehetséges, a 29 millióval sincs baj és azzal sem, hogy elengedtük. Nyilván játszani akart, jó lehetőség volt neki a Milan. Nem tudtunk neki sok játéklehetőséget ígérni, jó pénzt ajánlottak érte így elengedtük, ennyi. Sajnálom, de teljesen megértem a szitut.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#443 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Hawaii írta: 2021. június 1., kedd 9:23 Valószínűleg nem leszek közönségkedvenc, de nem igazán értem, mi ez a nagy síránkozás Tomori miatt. Egyrészt mai árak mellett (értsd: Covid után) nagyon jó pénzt kaptunk érte. Másrészt, amíg itt volt nálunk semmi kiemelkedőt nem nyújtott, és jelenleg nagyon messze van Christensen, de még Rüdiger szintjétől is, Silvahoz meg ne is hasonlítsuk inkább... Sokadik számú cserének itt tartani meg teljesen felesleges lett volna, de gondolom, ezzel ő is így volt. Lampardot ebben a sztoriban meg pláne értelmetlen elővenni, mert nála jobban senki se tudhatta, mennyi van Tomoriban, hiszen egy komplett szezonon keresztül volt a Derby kezdő tizenegyének állandó tagja az ő irányítása alatt. Sokatmondó egyébként Tomorival kapcsolatban az is, hogy október óta gyakorlatilag nem emelkedett a piaci értéke, pedig elvileg egy jó tavaszt tud a háta mögött (nyilván nem lehet ebből messzemenő következtetéseket levonni, csupán megemlítettem). Az ilyen középszerűnél talán egy kicsivel jobb játékosokért annyira kár síránkozni (még akkor is, ha saját nevelés), sőt én inkább kifejezetten örülök, hogy magasabb polcról nézelődünk - már amennyiben lehet hinni a Süle-pletykáknak.
Süle egy full közepes védő szerintem (értsd: jobb csapatban játszik, mint amire a képességei predesztinálnák), érte én biztosan nem adnék pénzt. Sose értettem, mitől van ő ennyire felkapva.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#444 Hozzászólás Szerző: Pityee »

broduer írta: 2021. június 1., kedd 9:43
Hawaii írta: 2021. június 1., kedd 9:23 Valószínűleg nem leszek közönségkedvenc, de nem igazán értem, mi ez a nagy síránkozás Tomori miatt. Egyrészt mai árak mellett (értsd: Covid után) nagyon jó pénzt kaptunk érte. Másrészt, amíg itt volt nálunk semmi kiemelkedőt nem nyújtott, és jelenleg nagyon messze van Christensen, de még Rüdiger szintjétől is, Silvahoz meg ne is hasonlítsuk inkább... Sokadik számú cserének itt tartani meg teljesen felesleges lett volna, de gondolom, ezzel ő is így volt. Lampardot ebben a sztoriban meg pláne értelmetlen elővenni, mert nála jobban senki se tudhatta, mennyi van Tomoriban, hiszen egy komplett szezonon keresztül volt a Derby kezdő tizenegyének állandó tagja az ő irányítása alatt. Sokatmondó egyébként Tomorival kapcsolatban az is, hogy október óta gyakorlatilag nem emelkedett a piaci értéke, pedig elvileg egy jó tavaszt tud a háta mögött (nyilván nem lehet ebből messzemenő következtetéseket levonni, csupán megemlítettem). Az ilyen középszerűnél talán egy kicsivel jobb játékosokért annyira kár síránkozni (még akkor is, ha saját nevelés), sőt én inkább kifejezetten örülök, hogy magasabb polcról nézelődünk - már amennyiben lehet hinni a Süle-pletykáknak.
Szerintem óriási potenciál van benne. Tavaly, azon a kevés meccsen amikor játszott, rendre ő volt a legmagabiztosabb és legjobb védőnk. A tavalyi Christensennél és Rüdigernél sokkal sokkal jobb volt, idén meg ugye 0 lehetőséget kapott, de nem gondolom például, hogy ebből a Tuchel védelemből kilógott volna alulra, ha még itt lett volna. Az is sokat mondó, hogy kölcsönjátékosként 3 hét alatt a legfontosabb Milan védővé vált. Azt sem látom, hogy Süle mitől lenne magasabb polc. Mert a Bayernben játszik? Amikor láttam játszani engem sosem győzött meg, hogy ő akkora világklasszis material lenne. Mindegy, hát majd az idő eldönti ezt a kérdést, de szerintem csúnyán ráfizetünk még erre az elengedésre.
Mondjuk ezt a Süle féle párhuzomat én sem igazán értem. A bayern védők közül talán ő a leggyengébb, ahogy nézem a tavalyi szezonban Süle ilyen harmadik-negyedik opció volt csak a bayernél, az Alaba-Boateng-Lucas Hernandez trió után. Most ugye távozott Alaba és Boateng sem a legfiatalabb már, de még így sem véletlen, hogy oda vitték Upamecanot, nem igazán bíznak Sülében.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#445 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta: 2021. június 1., kedd 8:36
Dante írta: 2021. május 31., hétfő 22:57 Tomori sokkal jobb játékos mint Guehi.
Meglátjuk. Guehi fiatalabb és Tomori is így indult, az ő szintjét simán hozhatja.
Guehi sebességben és labdakezelésben, labdakihozatalokban is messze elmarad Tomoritól. Mondjuk Zouma helyét átveheti felőlem, de azt igazából bárki. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Kölcsönjátékosok

#446 Hozzászólás Szerző: broduer »

Hawaii írta: 2021. június 1., kedd 9:23 Valószínűleg nem leszek közönségkedvenc, de nem igazán értem, mi ez a nagy síránkozás Tomori miatt. Egyrészt mai árak mellett (értsd: Covid után) nagyon jó pénzt kaptunk érte. Másrészt, amíg itt volt nálunk semmi kiemelkedőt nem nyújtott, és jelenleg nagyon messze van Christensen, de még Rüdiger szintjétől is, Silvahoz meg ne is hasonlítsuk inkább... Sokadik számú cserének itt tartani meg teljesen felesleges lett volna, de gondolom, ezzel ő is így volt. Lampardot ebben a sztoriban meg pláne értelmetlen elővenni, mert nála jobban senki se tudhatta, mennyi van Tomoriban, hiszen egy komplett szezonon keresztül volt a Derby kezdő tizenegyének állandó tagja az ő irányítása alatt. Sokatmondó egyébként Tomorival kapcsolatban az is, hogy október óta gyakorlatilag nem emelkedett a piaci értéke, pedig elvileg egy jó tavaszt tud a háta mögött (nyilván nem lehet ebből messzemenő következtetéseket levonni, csupán megemlítettem). Az ilyen középszerűnél talán egy kicsivel jobb játékosokért annyira kár síránkozni (még akkor is, ha saját nevelés), sőt én inkább kifejezetten örülök, hogy magasabb polcról nézelődünk - már amennyiben lehet hinni a Süle-pletykáknak.
Szerintem óriási potenciál van benne. Tavaly, azon a kevés meccsen amikor játszott, rendre ő volt a legmagabiztosabb és legjobb védőnk. A tavalyi Christensennél és Rüdigernél sokkal sokkal jobb volt, idén meg ugye 0 lehetőséget kapott, de nem gondolom például, hogy ebből a Tuchel védelemből kilógott volna alulra, ha még itt lett volna. Az is sokat mondó, hogy kölcsönjátékosként 3 hét alatt a legfontosabb Milan védővé vált. Azt sem látom, hogy Süle mitől lenne magasabb polc. Mert a Bayernben játszik? Amikor láttam játszani engem sosem győzött meg, hogy ő akkora világklasszis material lenne. Mindegy, hát majd az idő eldönti ezt a kérdést, de szerintem csúnyán ráfizetünk még erre az elengedésre.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Kölcsönjátékosok

#447 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Valószínűleg nem leszek közönségkedvenc, de nem igazán értem, mi ez a nagy síránkozás Tomori miatt. Egyrészt mai árak mellett (értsd: Covid után) nagyon jó pénzt kaptunk érte. Másrészt, amíg itt volt nálunk semmi kiemelkedőt nem nyújtott, és jelenleg nagyon messze van Christensen, de még Rüdiger szintjétől is, Silvahoz meg ne is hasonlítsuk inkább... Sokadik számú cserének itt tartani meg teljesen felesleges lett volna, de gondolom, ezzel ő is így volt. Lampardot ebben a sztoriban meg pláne értelmetlen elővenni, mert nála jobban senki se tudhatta, mennyi van Tomoriban, hiszen egy komplett szezonon keresztül volt a Derby kezdő tizenegyének állandó tagja az ő irányítása alatt. Sokatmondó egyébként Tomorival kapcsolatban az is, hogy október óta gyakorlatilag nem emelkedett a piaci értéke, pedig elvileg egy jó tavaszt tud a háta mögött (nyilván nem lehet ebből messzemenő következtetéseket levonni, csupán megemlítettem). Az ilyen középszerűnél talán egy kicsivel jobb játékosokért annyira kár síránkozni (még akkor is, ha saját nevelés), sőt én inkább kifejezetten örülök, hogy magasabb polcról nézelődünk - már amennyiben lehet hinni a Süle-pletykáknak.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#448 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dante írta: 2021. május 31., hétfő 22:57 Tomori sokkal jobb játékos mint Guehi.
Meglátjuk. Guehi fiatalabb és Tomori is így indult, az ő szintjét simán hozhatja.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#449 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Tomorival kapcsolatban nekem is van egy olyan érzésem, hogy még visszasírjuk... De már mindegy, ezt Lampard anno elcseszte.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#450 Hozzászólás Szerző: Dante »

Tomori sokkal jobb játékos mint Guehi.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#451 Hozzászólás Szerző: emsanya »

fst200 írta: 2021. május 31., hétfő 21:54
Pityee írta: 2021. május 31., hétfő 20:33 Fikayo Tomori 28 millió euróért végleg az AC Milan játékosa lett.
szomorú, főleg hogy ennyiért, remélem ez az utolsó ilyen elbaltázott fiatal tehetség..
igazából Chris,Silva,Azpi + érkező CB miatt lehet hogy úgy volt vele Tomori hogy nem férne be, ott meg jól érzi magát és inkább a biztosra ment rá
Guehi is odaérhet.

fst200
Hozzászólások: 905
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#452 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Pityee írta: 2021. május 31., hétfő 20:33 Fikayo Tomori 28 millió euróért végleg az AC Milan játékosa lett.
szomorú, főleg hogy ennyiért, remélem ez az utolsó ilyen elbaltázott fiatal tehetség..
igazából Chris,Silva,Azpi + érkező CB miatt lehet hogy úgy volt vele Tomori hogy nem férne be, ott meg jól érzi magát és inkább a biztosra ment rá

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#453 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Fikayo Tomori 28 millió euróért végleg az AC Milan játékosa lett.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#454 Hozzászólás Szerző: Bubi »

https://www.nemzetisport.hu/angol_labda ... mIIYt8q__M

Nem genyózik...:D

https://www.nemzetisport.hu/olasz_labda ... kEMGg-A21c

Nade Tomori sem. Nagyon szép volt a blokkja, nade ahogy Tonali beszállt azon a résen a kapus és a támadó közé úgy, hogy nem bántott senkit... Gyönyörű.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#455 Hozzászólás Szerző: Dante »

Kessie-t pletykálja több lap is.

Bandi
Hozzászólások: 2726
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Kölcsönjátékosok

#456 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta: 2021. március 1., hétfő 0:41
kecske01 írta: 2021. február 28., vasárnap 22:43 Paolo Maldini to Sky Sport: “Tomori is a good talent and we’ve an buy-option clause. The price is very high, we’ll decide at the end of the season and we’ll discuss about it with Chelsea board”. The buy option will be around €28m.
Valakit nem lehetne tőlük elhappolni és belevonni esetleg az üzletbe?
Donnarumma-n kívül nem nagyon van senki a Milan keretében aki erősítést jelentene, neki viszont lejár a szerződése és ha hosszabbít akkor gondolom nem akar majd távozni. Inkább reménykedjünk abban hogy elég olaszok lesznek a Milan-nál és nem akarnak majd ennyi pénzt kiadni érte és akkor kaphat még egy lehetőséget nálunk.
kecske01 írta: 2021. március 1., hétfő 9:04 Na es ez ilyenkor hogy mukodik? Ha Tomori azt mondja, hogy ez most jo volt, de mennek vissza a Chelseabe akkor a Milan mit tud csinalni? Vagy ilyenkor a jatekosnak mar nincs beleszolasa?
Ez a 28 millió csak a 2 klub közti egyezség, utána Tomori-nak még meg kell állapodnia a Milan-al, szóval ha nem akar odaigazolni akkor nem köteles aláírni hozzájuk. De elég kicsi az esély arra, hogy ha a Milan kifizeti a pénzt akkor ő inkább úgy dönt hogy visszajön egy bizonytalan helyzetbe, miközben ott kezdőként számítanak rá.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#457 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Na es ez ilyenkor hogy mukodik? Ha Tomori azt mondja, hogy ez most jo volt, de mennek vissza a Chelseabe akkor a Milan mit tud csinalni? Vagy ilyenkor a jatekosnak mar nincs beleszolasa?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#458 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2021. február 28., vasárnap 22:43 Paolo Maldini to Sky Sport: “Tomori is a good talent and we’ve an buy-option clause. The price is very high, we’ll decide at the end of the season and we’ll discuss about it with Chelsea board”. The buy option will be around €28m.
Valakit nem lehetne tőlük elhappolni és belevonni esetleg az üzletbe?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Kölcsönjátékosok

#459 Hozzászólás Szerző: broduer »

kecske01 írta: 2021. február 28., vasárnap 22:43 Paolo Maldini to Sky Sport: “Tomori is a good talent and we’ve an buy-option clause. The price is very high, we’ll decide at the end of the season and we’ll discuss about it with Chelsea board”. The buy option will be around €28m.
Ráadásul lassan már alapkezdő és elvileg nagyon jól játszik ott is...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#460 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Paolo Maldini to Sky Sport: “Tomori is a good talent and we’ve an buy-option clause. The price is very high, we’ll decide at the end of the season and we’ll discuss about it with Chelsea board”. The buy option will be around €28m.

Válasz küldése