Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
zs198
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#12181 Hozzászólás Szerző: zs198 »

Nah erre számítottam...
Simán nyílt marad ez a meccs a visszavágóra!
GO BLUES

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#12182 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta: 2021. február 23., kedd 22:53 Nagyon gyengus ez az Atleti. Hajdu b. Meccs előtt arról beszélt hogy Suarez érkezése és a másodedző távozása óta támadóbb/ nézhetőbb focit játszanak, én ebből semmit se látok. Gusztustalan nézhetetlen szar focit játszanak. Állnak mint a szög alakzatban, 9 emberrel a kapu előtt, letámadás, építkezés nuku. Egy gólt akarnak rúgni valami szar mákos kontrából aztán buszoznitovább. Ilyen támadósorral ezt a focit játszani... Részvétem a drukkereiknek.
.
Isten hozott az elmult 10 év atleticojával :D

Az a baj hogy ezzel a játékkal nálunk sokkal sokkal jobb csapatokat is megvertek és megvernek évek ota...

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#12183 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta: 2021. február 23., kedd 23:01
cech19960320 írta: 2021. február 23., kedd 23:00
Pityee írta: 2021. február 23., kedd 22:57 Amúgy az megvan, hogy Saulnak megköszönhetjük, hogy még van értelme ennek a meccsnek? Ha az elején elesik mikor Mendy elrontotta a labda kezelést, akkor sztem tizi és piros kombináció sem kizárt.
Nem volt kontakt, nem lenne mire pirosat és tizit adni. szabi lett volna kifelé-
Nézd meg jobban, volt kontakt. Egy pillanatra meg is billent Saul, de szerencsére futott tovább.
láttam, többször is. azt még spanyolba sem fújják be, csak az MU-nak lett volna ez tizi..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#12184 Hozzászólás Szerző: Pityee »

cech19960320 írta: 2021. február 23., kedd 23:00
Pityee írta: 2021. február 23., kedd 22:57 Amúgy az megvan, hogy Saulnak megköszönhetjük, hogy még van értelme ennek a meccsnek? Ha az elején elesik mikor Mendy elrontotta a labda kezelést, akkor sztem tizi és piros kombináció sem kizárt.
Nem volt kontakt, nem lenne mire pirosat és tizit adni. szabi lett volna kifelé-
Nézd meg jobban, volt kontakt. Egy pillanatra meg is billent Saul, de szerencsére futott tovább.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#12185 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta: 2021. február 23., kedd 22:57 Amúgy az megvan, hogy Saulnak megköszönhetjük, hogy még van értelme ennek a meccsnek? Ha az elején elesik mikor Mendy elrontotta a labda kezelést, akkor sztem tizi és piros kombináció sem kizárt.
Nem volt kontakt, nem lenne mire pirosat és tizit adni. szabi lett volna kifelé-

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#12186 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amúgy az megvan, hogy Saulnak megköszönhetjük, hogy még van értelme ennek a meccsnek? Ha az elején elesik mikor Mendy elrontotta a labda kezelést, akkor sztem tizi és piros kombináció sem kizárt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#12187 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Dante írta: 2021. február 23., kedd 22:48 Mount az egyetlen hasznos ember. Jorginho alibi és pontatlan, lehoznám félidőben.


Csak hogy legyen ellenvélemény is, lehetőleg indoklás nélkül.
Egyetértek. Mount és Odoi akik próbáltak valamilyen játékot vagy váratlant összehozni és kb ennyi. Alonso, Jorginho total nulla.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Aktuális meccsek

#12188 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Nem rossz meccs, bar egy semleges szurkolonak biztos unalmas. Mount jatekaban benne van a piros lap, ezert o nalam off. CHO es Werner probalkozik, a nemetnek volt 1-2 megmozdulasa ami a mar-mar a lipcsei "terminatort" idezte. Egyetertek az elottem szolokkal, Havertz vagy Ziyech csere indokolt lehetne.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#12189 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dante írta: 2021. február 23., kedd 22:48 Mount az egyetlen hasznos ember. Jorginho alibi és pontatlan, lehoznám félidőben.


Csak hogy legyen ellenvélemény is, lehetőleg indoklás nélkül.
nem tudom ezt kinek szántad, de gyanítom félig nekem.

Ahogy írtam, Mount kegyetlenül görcsös, volt pár jó megmozdulása, de elég sok rossz, valamint látszik hogy nagyon akar, de ezt az első perces sárgalappal és ezzel a bíróval én nem kockáztatnám sokáig, mert egy pillanat alatt kiszórja.

Jorginho helyezkedése, és rövid passzai még vállalhatóak simán, de ma nagyon irányítani és kiugratni akar, amiben förtelmes.

Nálam a következő történne:
Félidőben Mount Ziyech/Havertz csere, attól függően, hogy mi volt az eredeti utasítás. Ha mountnak irányítani kéne akkor Ziyech, ha kapu elé érkezni, akkor Havertz.
Amennyiben Jorginho továbbra is kiugratásokkal próbálkozik, akkor a 60. perc körül jöhet Kanté/Gilmour

Alonso helyére meg akár Chilwell, akár James, vagy Puli. BÁRMIKOR.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#12190 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Ahogy gondoltam is siman van keresnivalonk a parharcban, az elso 45 perc alapjan mi vagyunk a jobb csapat. Ha Jorginho kicsit pontosabb lenne, lehet mar vezetnenk.
Nagyon kellene a csapatba egy tamado belso kozeppalyas aki tud messzirol is loni es tamadni a kaput. Jorginho/Kante/Kovacic egyik sem ilyen es altalaban ezek kozul 2 a palyan van.
Indokolatlan lenne ma Kante a kezdoben, mert nem szorulunk vedekezesre es tamadasban o sem tenne hozza. Eddig jo Tuchel taktikaja, a pontossag amin bukik a dolog eddig.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#12191 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nagyon gyengus ez az Atleti. Hajdu b. Meccs előtt arról beszélt hogy Suarez érkezése és a másodedző távozása óta támadóbb/ nézhetőbb focit játszanak, én ebből semmit se látok. Gusztustalan nézhetetlen szar focit játszanak. Állnak mint a szög alakzatban, 9 emberrel a kapu előtt, letámadás, építkezés nuku. Egy gólt akarnak rúgni valami szar mákos kontrából aztán buszoznitovább. Ilyen támadósorral ezt a focit játszani... Részvétem a drukkereiknek.

Én félidőben behoznám Zijest , szerintem sokat tudna ezek ellen hozzátenni. Jorginho nagyon rossz, tényleg Fabregast akar játszani, mintha félne a labdátol.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#12192 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Durván sok a pontatlan passz. Ráadásul elől Werneren helyzetén kívül szinte egy deka helye nincs a támadóinknak. Be kellene hozni valakit aki megtudja nyitni a támadóknak a helyet. Mondjuk Alonso játékát ma én se érzem hasznosnak, ezt Chili is letudná tenni a pályára.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#12193 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Remelem szunetben jon Ziyech/Havertz.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#12194 Hozzászólás Szerző: Dante »

Mount az egyetlen hasznos ember. Jorginho alibi és pontatlan, lehoznám félidőben.


Csak hogy legyen ellenvélemény is, lehetőleg indoklás nélkül.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#12195 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Amazing24 írta: 2021. február 23., kedd 22:40 Jorginho es Alonso krva gyenge...
Jorgi jol jatszik...mount gyenge ma 2 perc alatt sarga a tobbi meg lassu megmozdulas
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#12196 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Amazing24 írta: 2021. február 23., kedd 22:40 Jorginho es Alonso krva gyenge...
Eddig tartott a “lendületük”, ami ugye sose volt.
Jó lenne ha edzőbá’ kinyitná a szemét és kitakarítaná a szemetet a csapatból.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#12197 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Mount nagyon bizonyítani akar, de nagyon görcsös. Én ma őt emiatt meg a sárga miatt a félidőben lehoznám.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#12198 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Jorginho es Alonso krva gyenge...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#12199 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Most kellenenek az oszi Ziyech labdai.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#12200 Hozzászólás Szerző: Dante »

Egyelőre nincs gond a meccsel, az Atleti úgy játszik, mintha a prime Barca lenne az ellenfél.

Saját embereink viszont borzalmasak egyénileg. Werner nem tud labdátvezetni és átvenni sem. Alonso tempójára csak a "kín.szott lassú" jut eszembe, mint jelző. Jorginho az én szememben mindig ilyen szar, alibi, mocsok és neki a legnagyobb a szája, holott semmit nem tud megoldani. Mintha egy amatőr focista lenne. Szerencsétlen Giroud mindig le van maradva három lépéssel, Európa Liga az ő szintje.

Az intenzitás amúgy fasza, van keresnivalónk, de ha rájön az Atleti, hogy nem tudunk normális helyzetet kialakítani, akkor sokkal nehezebb lesz a dolgunk.

Válasz küldése