Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#1301 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Legalabb az atleti ellen nem gaz kikapni. Nem ugy mint a hetvegi iksz. Az a kinos, nem a spanyol elso helyezettol kikapni.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#1302 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Silva nem tagja az utazó keretnek... :?

Jól éreztük itt páran, hogy ebből kedden még nem lesz játék.
6+8+5+4+1+1+2+1

Crap
Hozzászólások: 982
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Bajnokok Ligája

#1303 Hozzászólás Szerző: Crap »

Atleti utóbbi 6 meccsen 2 döntetlen, 1 vereség és 3 győzelem. Ezek közül egyedül a valencia elleni győzelem volt a komolyabb meccs.
Szerintem simán lehet esélyünk. A spanyol bajnokság idén a szokásosnál is gyengébb és most meg a Real meg a Barca is a történelmi mélyponton kb.
A 3. hely Sevilla idén egy Benfica szintet mutatott vagy még annyit se.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#1304 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pityee írta: 2021. február 21., vasárnap 13:28
Dízel írta: 2021. február 21., vasárnap 12:00 Sosem fogadnek a sajat csapatom ellen. Ertelmezhetetlen egy szurkuloi oldalon.
Elég erős irónia volt emsanya hozzászólásában, ha vetted a lapot :mrgreen: Pluszba ugye egy két jós szurkolónk megtudja mondani előre a lottószámokat is, akkor miért ne használjuk ki? :lol: De azért remélem az ilyen szurkolók akik az Atletit várják biztos továbbjutónak, le sem ülnek megnézni a meccset és akkor sem fognak ugrálni, ha esetleg sokáig megyünk a BLben.
Ez a fajta csak akkor képes bármilyen életjelet adni magáról bármilyen fórumon, amikor kap egy megerősítés az a gyalázatos hozzáállás, amit képvisel. Ellenkező esetben hallgat, mit szar a gazban. Alapvetően nem lenne probléma az eltérő véleménnyel, de a másik véleményének az el nem ismerése, egyenesen ignorálása mindennek a legalja. Különleges ismertetőjele a mondat eleji "én megmondtam" kifejezés, már ha szökőévente egyszer ideeszi a penész károgni egy sort, bár akkor sem hívja senki.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#1305 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dízel írta: 2021. február 21., vasárnap 12:00 Sosem fogadnek a sajat csapatom ellen. Ertelmezhetetlen egy szurkuloi oldalon.
Elég erős irónia volt emsanya hozzászólásában, ha vetted a lapot :mrgreen: Pluszba ugye egy két jós szurkolónk megtudja mondani előre a lottószámokat is, akkor miért ne használjuk ki? :lol: De azért remélem az ilyen szurkolók akik az Atletit várják biztos továbbjutónak, le sem ülnek megnézni a meccset és akkor sem fognak ugrálni, ha esetleg sokáig megyünk a BLben.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#1306 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dízel írta: 2021. február 21., vasárnap 12:00 Sosem fogadnek a sajat csapatom ellen. Ertelmezhetetlen egy szurkuloi oldalon.
Én se szoktam de ezt annyira biztosra mondják hogy elgondolkodtato.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#1307 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Sosem fogadnek a sajat csapatom ellen. Ertelmezhetetlen egy szurkuloi oldalon.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#1308 Hozzászólás Szerző: emsanya »

AwayRoller írta: 2021. február 21., vasárnap 11:26
emsanya írta: 2021. február 21., vasárnap 10:33 Én akkor ráteszem félretett 1 millio forintomat hogy továbbjut atletico, ha ez ennyire tuti. 1,85-ös a szorzoja, 850 ezer forint tiszta haszon, ingyen pénz.
Állam bácsi és az adó... nincs ingyen pénz :twisted:
Valamennyit hoz és ezer százalékos profit mert biztos kiesünk. Meg se kell mozdulnom és pénzt keresek.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Bajnokok Ligája

#1309 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta: 2021. február 21., vasárnap 10:33 Én akkor ráteszem félretett 1 millio forintomat hogy továbbjut atletico, ha ez ennyire tuti. 1,85-ös a szorzoja, 850 ezer forint tiszta haszon, ingyen pénz.
Állam bácsi és az adó... nincs ingyen pénz :twisted:

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Bajnokok Ligája

#1310 Hozzászólás Szerző: broduer »

emsanya írta: 2021. február 21., vasárnap 10:33 Én akkor ráteszem félretett 1 millio forintomat hogy továbbjut atletico, ha ez ennyire tuti. 1,85-ös a szorzoja, 850 ezer forint tiszta haszon, ingyen pénz.
Arra jobb odds van, hogy gyorsan bevernek párat már az elején, én inkább azt tenném a helyedbe, de nem akarok beleszólni.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#1311 Hozzászólás Szerző: James Lee »

edeskeves írta: 2021. február 21., vasárnap 10:13
Ti kovetitek az utobbi idoben az Atleti meccseit? Serultek, rossz forma.. nalunk remelhetoleg jatszhat majd Silva es egy jo taktikaval szerintem egyaltalan nem lefutott a dolog.
Ugy beszeltek az Atleticorol, mintha vilagvero tavalyi Bayern lenne es mi is azon a szinten lennenk, mint tavaly, tele zoldfuluekkel. Nem azt mondom, hogy mi vagyunk az egyertelmu eselyesek, de nem gondolnam, hogy be kene sz.rni toluk.
Nem értem a többes számot. Az irónia az I betűnél van a szótárban, illetve ajánlom megtekintésre a korábbi "vitáimat" az orákulumunkkal.
A leghitványabb fajtának tartom ezt a "szurkoló" típust, ha a Bayern ellen játszanánk, sem lennék képes ilyen szélsőséges kijelentéseket tenni, mint Tomi1956 eddig bármikor.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#1312 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én akkor ráteszem félretett 1 millio forintomat hogy továbbjut atletico, ha ez ennyire tuti. 1,85-ös a szorzoja, 850 ezer forint tiszta haszon, ingyen pénz.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Bajnokok Ligája

#1313 Hozzászólás Szerző: broduer »

edeskeves írta: 2021. február 21., vasárnap 10:13
Tomi26 írta: 2021. február 21., vasárnap 9:48
James Lee írta: 2021. február 21., vasárnap 9:34 Ez már lejátszott meccs, ki se kellene futnunk a gyepre, ahogy azt Tomi1848, az ügyeletes szakértőnk mondá vala. Maximum akkor lenne esélyünk, ha az Atleti feloszlatná magát, ellenkező esetben örüljünk, h egy gólt találunk.
igy van jol mondod. az elithez semmi kozunk el kene fogadni mar lassan mindenkinek. gyorsan bevernek par golt aztan lehulnek a kedelyek is
Ti kovetitek az utobbi idoben az Atleti meccseit? Serultek, rossz forma.. nalunk remelhetoleg jatszhat majd Silva es egy jo taktikaval szerintem egyaltalan nem lefutott a dolog.
Ugy beszeltek az Atleticorol, mintha vilagvero tavalyi Bayern lenne es mi is azon a szinten lennenk, mint tavaly, tele zoldfuluekkel. Nem azt mondom, hogy mi vagyunk az egyertelmu eselyesek, de nem gondolnam, hogy be kene sz.rni toluk.
A vicc az, hogy egyébként benne van simán az is, hogy tényleg ver az Atleti párat és megyünk idén a levesbe. És ilyenkor az ilyen előszakértők megerősítve érzik magukat, pedig a realitás szerintem, hogy ez a párharc nagyjából kétesélyes jelenleg (talán az atleti kicsit esélyesebb). A párharc kimenetelétől függetlenül, szerintem egyáltalán nem vagyunk olyan messze az elittől (a jövőre is gondolva), mint azt sokan hiszik.

edeskeves
Hozzászólások: 3112
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#1314 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Tomi26 írta: 2021. február 21., vasárnap 9:48
James Lee írta: 2021. február 21., vasárnap 9:34 Ez már lejátszott meccs, ki se kellene futnunk a gyepre, ahogy azt Tomi1848, az ügyeletes szakértőnk mondá vala. Maximum akkor lenne esélyünk, ha az Atleti feloszlatná magát, ellenkező esetben örüljünk, h egy gólt találunk.
igy van jol mondod. az elithez semmi kozunk el kene fogadni mar lassan mindenkinek. gyorsan bevernek par golt aztan lehulnek a kedelyek is
Ti kovetitek az utobbi idoben az Atleti meccseit? Serultek, rossz forma.. nalunk remelhetoleg jatszhat majd Silva es egy jo taktikaval szerintem egyaltalan nem lefutott a dolog.
Ugy beszeltek az Atleticorol, mintha vilagvero tavalyi Bayern lenne es mi is azon a szinten lennenk, mint tavaly, tele zoldfuluekkel. Nem azt mondom, hogy mi vagyunk az egyertelmu eselyesek, de nem gondolnam, hogy be kene sz.rni toluk.

Tomi26
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2012. április 11., szerda 14:12
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Mata-Ballack
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#1315 Hozzászólás Szerző: Tomi26 »

James Lee írta: 2021. február 21., vasárnap 9:34 Ez már lejátszott meccs, ki se kellene futnunk a gyepre, ahogy azt Tomi1848, az ügyeletes szakértőnk mondá vala. Maximum akkor lenne esélyünk, ha az Atleti feloszlatná magát, ellenkező esetben örüljünk, h egy gólt találunk.
igy van jol mondod. az elithez semmi kozunk el kene fogadni mar lassan mindenkinek. gyorsan bevernek par golt aztan lehulnek a kedelyek is

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#1316 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Ez már lejátszott meccs, ki se kellene futnunk a gyepre, ahogy azt Tomi1848, az ügyeletes szakértőnk mondá vala. Maximum akkor lenne esélyünk, ha az Atleti feloszlatná magát, ellenkező esetben örüljünk, h egy gólt találunk.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#1317 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta: 2021. február 21., vasárnap 1:58
Amazing24 írta: 2021. február 20., szombat 20:42
broduer írta: 2021. február 20., szombat 19:41 Egyébként, ha ez valakit megnyugtat az Atletico is éppen mintha gödörben lenne. Ráadásul egy csomó ember hiányzik náluk. Nem lefutott azért ez a párharc.
Szerintem el kene felejteni a BL-t es a negyedik helyre koncentralni, hiszen a vegso gyozelemre semmi eselyunk sincs.
Azért annak örülök, hogy nem te vagy a csapatunk motivációs trénere :D
Meg akkor így minek jussunk be jövőre is? :D ugyse nyerünk, készüljünk rá 10 évet utána probáljuk meg hátha.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#1318 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amazing24 írta: 2021. február 20., szombat 20:42
broduer írta: 2021. február 20., szombat 19:41 Egyébként, ha ez valakit megnyugtat az Atletico is éppen mintha gödörben lenne. Ráadásul egy csomó ember hiányzik náluk. Nem lefutott azért ez a párharc.
Szerintem el kene felejteni a BL-t es a negyedik helyre koncentralni, hiszen a vegso gyozelemre semmi eselyunk sincs.
Azért annak örülök, hogy nem te vagy a csapatunk motivációs trénere :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Bajnokok Ligája

#1319 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

broduer írta: 2021. február 20., szombat 19:41 Egyébként, ha ez valakit megnyugtat az Atletico is éppen mintha gödörben lenne. Ráadásul egy csomó ember hiányzik náluk. Nem lefutott azért ez a párharc.
Szerintem el kene felejteni a BL-t es a negyedik helyre koncentralni, hiszen a vegso gyozelemre semmi eselyunk sincs.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Bajnokok Ligája

#1320 Hozzászólás Szerző: broduer »

Egyébként, ha ez valakit megnyugtat az Atletico is éppen mintha gödörben lenne. Ráadásul egy csomó ember hiányzik náluk. Nem lefutott azért ez a párharc.

Válasz küldése