Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#441 Hozzászólás Szerző: Dante »

Kessie-t pletykálja több lap is.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Kölcsönjátékosok

#442 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta: 2021. március 1., hétfő 0:41
kecske01 írta: 2021. február 28., vasárnap 22:43 Paolo Maldini to Sky Sport: “Tomori is a good talent and we’ve an buy-option clause. The price is very high, we’ll decide at the end of the season and we’ll discuss about it with Chelsea board”. The buy option will be around €28m.
Valakit nem lehetne tőlük elhappolni és belevonni esetleg az üzletbe?
Donnarumma-n kívül nem nagyon van senki a Milan keretében aki erősítést jelentene, neki viszont lejár a szerződése és ha hosszabbít akkor gondolom nem akar majd távozni. Inkább reménykedjünk abban hogy elég olaszok lesznek a Milan-nál és nem akarnak majd ennyi pénzt kiadni érte és akkor kaphat még egy lehetőséget nálunk.
kecske01 írta: 2021. március 1., hétfő 9:04 Na es ez ilyenkor hogy mukodik? Ha Tomori azt mondja, hogy ez most jo volt, de mennek vissza a Chelseabe akkor a Milan mit tud csinalni? Vagy ilyenkor a jatekosnak mar nincs beleszolasa?
Ez a 28 millió csak a 2 klub közti egyezség, utána Tomori-nak még meg kell állapodnia a Milan-al, szóval ha nem akar odaigazolni akkor nem köteles aláírni hozzájuk. De elég kicsi az esély arra, hogy ha a Milan kifizeti a pénzt akkor ő inkább úgy dönt hogy visszajön egy bizonytalan helyzetbe, miközben ott kezdőként számítanak rá.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#443 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Na es ez ilyenkor hogy mukodik? Ha Tomori azt mondja, hogy ez most jo volt, de mennek vissza a Chelseabe akkor a Milan mit tud csinalni? Vagy ilyenkor a jatekosnak mar nincs beleszolasa?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#444 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2021. február 28., vasárnap 22:43 Paolo Maldini to Sky Sport: “Tomori is a good talent and we’ve an buy-option clause. The price is very high, we’ll decide at the end of the season and we’ll discuss about it with Chelsea board”. The buy option will be around €28m.
Valakit nem lehetne tőlük elhappolni és belevonni esetleg az üzletbe?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Kölcsönjátékosok

#445 Hozzászólás Szerző: broduer »

kecske01 írta: 2021. február 28., vasárnap 22:43 Paolo Maldini to Sky Sport: “Tomori is a good talent and we’ve an buy-option clause. The price is very high, we’ll decide at the end of the season and we’ll discuss about it with Chelsea board”. The buy option will be around €28m.
Ráadásul lassan már alapkezdő és elvileg nagyon jól játszik ott is...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#446 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Paolo Maldini to Sky Sport: “Tomori is a good talent and we’ve an buy-option clause. The price is very high, we’ll decide at the end of the season and we’ll discuss about it with Chelsea board”. The buy option will be around €28m.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#447 Hozzászólás Szerző: Dante »

Gattuso kedveli, nem véletlen van most Nápolyban. Négy egyszer a csapata legjobbja, de nem találta meg az első monacói időszaka alatti formáját.

A mi kertünkben nincs ilyen profilú játékos, pedig fontos lenne, ezért én örülnék ha kapna még egy esélyt, viszont ha érkezne megfelelő alternatíva (Rice, Ndidi, Zakaria - egyikre sincs esély) akkor nyilván nem lenne rá szükség.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#448 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Crap írta: 2021. február 20., szombat 13:33 Bakayokot nézi esetleg valaki? Meg mindig csak 26 éves, de akárhol játszott eddig rajtunk kívül mindenhol szerettek meg jó teljesítményt nyújtott. Most is a Napoliba minden meccsen kezdő. Nálunk is dalt írtak már róla aztán volt egy rossz szériája és utána egyszer se próbáltuk.
Én bevallom nem láttam mióta kölcsönadogatjuk, esetleg valaki követi? Esélytelen ő már ebben a csapatban? Vagy ő nem akar már nálunk játszani?
Amennyit én látok belőle, az alapján nem középszerű, de egy erős középcsapat szintjénél sosem fogja többre vinni.

Crap
Hozzászólások: 982
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Kölcsönjátékosok

#449 Hozzászólás Szerző: Crap »

Bakayokot nézi esetleg valaki? Meg mindig csak 26 éves, de akárhol játszott eddig rajtunk kívül mindenhol szerettek meg jó teljesítményt nyújtott. Most is a Napoliba minden meccsen kezdő. Nálunk is dalt írtak már róla aztán volt egy rossz szériája és utána egyszer se próbáltuk.
Én bevallom nem láttam mióta kölcsönadogatjuk, esetleg valaki követi? Esélytelen ő már ebben a csapatban? Vagy ő nem akar már nálunk játszani?

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#450 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Idén év elején összeállt a védelem és le is nyilatkozta Lamps hogy nem akarja babrálni. Nem is csoda a tavalyi év után. Nálam Rüdiger mellőzése nagyobb kérdőjel volt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#451 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2021. február 19., péntek 14:45 "I was suddenly out of the squad and I didn't know why. I went to speak to the manager and he said you’ve just got to train harder, so I thought that’s what I had to do. 

“Nothing seemed to work and nothing was explained to me."

- Tomori via @TeleFootball
Sajnos minden edzőnek vannak baklövései, Lampardé ez volt. Őt szerintem már nem látjuk itt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Kölcsönjátékosok

#452 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dante írta: 2021. február 19., péntek 15:25 Gáz amit vele csináltak azok akik felelősek a kezdő 11-ért, de a klubot ismerve, nem lépne meg az sem ha Lampard-nak felsőbb utasításra kellett volna kiraknia Tomori-t. Mint kiderült Rüdiger valaki a klub hierarchiájában.

Semmi indok nincs arra, hogy csak úgy elveszítse valaki a helyét, főleg hogy két évig építette Tomori-t a Lampard-Morris kettős.
:lol:
Nem gondolnám hogy Rüdiger olyan hatalommal bír hogy Marina-ékat is sakkban tartotta és kényszerítette őket hogy márpedig neki játszania kell :D Elég nagy főgonosznak lett beállítva Rüdiger az utóbbi időben, csak azt nem értem miért (mert az hogy twitter huszárok kitalálták hogy miatta lett elküldve Lampard is azt szerintem nem indok)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#453 Hozzászólás Szerző: Dante »

Gáz amit vele csináltak azok akik felelősek a kezdő 11-ért, de a klubot ismerve, nem lépne meg az sem ha Lampard-nak felsőbb utasításra kellett volna kiraknia Tomori-t. Mint kiderült Rüdiger valaki a klub hierarchiájában.

Semmi indok nincs arra, hogy csak úgy elveszítse valaki a helyét, főleg hogy két évig építette Tomori-t a Lampard-Morris kettős.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Kölcsönjátékosok

#454 Hozzászólás Szerző: broduer »

kecske01 írta: 2021. február 19., péntek 14:45 "I was suddenly out of the squad and I didn't know why. I went to speak to the manager and he said you’ve just got to train harder, so I thought that’s what I had to do.

“Nothing seemed to work and nothing was explained to me."

- Tomori via @TeleFootball
Én továbbra is tartom, hogy nála értékesebb fiatalunk nem volt a keretben, tekintve, hogy milyen szarul állunk középhátvéd poszton. Ha megkapta volna azt az esélyt, mint Zouma, szerintem már meglenne a következő évekre az egyik CB-nk. Nálam az ő elpocsékolása Lampard legnagyobb blamája ennél a klubnál.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Kölcsönjátékosok

#455 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kazomester írta: 2021. február 19., péntek 14:58
kecske01 írta: 2021. február 19., péntek 14:45 "I was suddenly out of the squad and I didn't know why. I went to speak to the manager and he said you’ve just got to train harder, so I thought that’s what I had to do. 

“Nothing seemed to work and nothing was explained to me."

- Tomori via @TeleFootball
Nem vagyok meglepve.
Elég érdekes volt az ő helyzete, Lampard első szezonjának elején megkapta a lehetőséget, egész biztató is volt a teljesítménye, aztán egyszer csak kikerült és onnantól kezdve teljesen eltűnt (és mindezt úgy hogy a tavalyi szezonban a védelmünk általában nem állt a helyzet magaslatán, tehát nyugodtan játszhatott volna néha ő is). Azért én még bízok benne hogy a Milan elég sóher lesz és nem fogják kifizetni azt a 25-30 milliót ami elvileg a kölcsönszerződésben van és jövőre kap még egy lehetőséget nálunk.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#456 Hozzászólás Szerző: kazomester »

kecske01 írta: 2021. február 19., péntek 14:45 "I was suddenly out of the squad and I didn't know why. I went to speak to the manager and he said you’ve just got to train harder, so I thought that’s what I had to do. 

“Nothing seemed to work and nothing was explained to me."

- Tomori via @TeleFootball
Nem vagyok meglepve.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#457 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

"I was suddenly out of the squad and I didn't know why. I went to speak to the manager and he said you’ve just got to train harder, so I thought that’s what I had to do. 

“Nothing seemed to work and nothing was explained to me."

- Tomori via @TeleFootball

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#458 Hozzászólás Szerző: Bubi »

cech19960320 írta: 2021. február 13., szombat 9:51
Bubi írta: 2021. február 13., szombat 9:47 Sajnos neki nálunk lefőtt. Sokkal tehetségesebb mint itt páran gondolják, nagyon sokoldalú. Még visszanyerheti a formáját, de addigra már nem a mi kötelékünkben lesz.
Ácsi. mindenki nagyon jól tudja szerintem, hogy mennyire tehetséges... De a tehetség az egy dolog.. Nem garancia arra, hogy be tudja futni azt a pályát ami benne volt.. Van aki sérülés miatt nem elég, van aki a mentalitása miatt, van aki mellett egyszerűen elmegy a foci..
Azt látjuk, hogy mekkora tehetség volt, de azt is látjuk, hogy belőle nem fog kijönni már a világklasszis.

Nyugi, értem, hogy mit írtál, ezért nem is neveztelek meg, de köztünk szólva, tudjuk, hogy egész mást gondolunk mi ketten Rubenről.

Láttam az összes felnőtt meccsét és az ifi meccseinek is egy részét és tartom, hogy top tehetség volt. Nem értek egyet azzal, hogy a sérülése nem befolyásolta volna a karrierjét. Előtte beverekedte magát a kezdőnkbe, sőt, a nemzeti együttesbe is. Megindult vele a hype rendesen, de rá is szolgált. A legjobban cselező angol játékos 2021ben, már ha formában van. Nagy erőssége a labdavezetés, labdaügyesség, cselezés, emellé párosul egy kiemelkedő fizikum és a fizikumához képest egy átlagon felüli fürgeség és végsebesség.

Volva, volna, de ha nem sérült VOLNA meg, valószínüleg a 10 éves karrierje alatt mind a 8-12 nálunk megforduló edző keze alatt játszott volna. Remélem vele is olyan kitartók leszünk mint a sok tehetségtelen 100x kölcsönadott fiatalunkkal és talán még adódik egy esélye bizonyítani - nem tudom milyen poszton, mert már a padért verekednek a támadó középpályásaink...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#459 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta: 2021. február 13., szombat 9:47 Sajnos neki nálunk lefőtt. Sokkal tehetségesebb mint itt páran gondolják, nagyon sokoldalú. Még visszanyerheti a formáját, de addigra már nem a mi kötelékünkben lesz.
Ácsi. mindenki nagyon jól tudja szerintem, hogy mennyire tehetséges... De a tehetség az egy dolog.. Nem garancia arra, hogy be tudja futni azt a pályát ami benne volt.. Van aki sérülés miatt nem elég, van aki a mentalitása miatt, van aki mellett egyszerűen elmegy a foci..
Azt látjuk, hogy mekkora tehetség volt, de azt is látjuk, hogy belőle nem fog kijönni már a világklasszis.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#460 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Sajnos neki nálunk lefőtt. Sokkal tehetségesebb mint itt páran gondolják, nagyon sokoldalú. Még visszanyerheti a formáját, de addigra már nem a mi kötelékünkben lesz.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése