Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#12921 Hozzászólás Szerző: Dante »

Mi kell még Werner-nek...?

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#12922 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

paliczandras írta: 2021. február 15., hétfő 22:21
dacultras írta: 2021. február 15., hétfő 22:18
Amazing24 írta: 2021. február 15., hétfő 22:16 Ez mi ha nem piros lap, most komolyan?
Saját magát rúgta fel inkább
Az egy dolog hogy talált labdát is, de szerintem lábat előbb és full hátulról. Ennél nagyobb habikat fujnak be a unitednek.

Az a baj, hogy a teheneknek befújják, nem az h nekünk nem.
Szabályos, csak szerencsétlen szerelés volt, ahol a védő alá fordult, szorult Tammy lába, de az nem kérdés, hogy egy teljesen szabályos szerelés volt

paliczandras
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Aktuális meccsek

#12923 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

dacultras írta: 2021. február 15., hétfő 22:18
Amazing24 írta: 2021. február 15., hétfő 22:16 Ez mi ha nem piros lap, most komolyan?
Saját magát rúgta fel inkább
Az egy dolog hogy talált labdát is, de szerintem lábat előbb és full hátulról. Ennél nagyobb habikat fujnak be a unitednek.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#12924 Hozzászólás Szerző: Pityee »

dacultras írta: 2021. február 15., hétfő 22:18
Amazing24 írta: 2021. február 15., hétfő 22:16 Ez mi ha nem piros lap, most komolyan?
Saját magát rúgta fel inkább
Azért csak belesérült valamibe... gondolom nem abba hogy összerúgta a saját bokáját. A teheneknek ez tizi + piroslap kombó lett volna, maradjunk annyiban.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

dacultras
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#12925 Hozzászólás Szerző: dacultras »

Amazing24 írta: 2021. február 15., hétfő 22:16 Ez mi ha nem piros lap, most komolyan?
Saját magát rúgta fel inkább

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#12926 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Ez mi ha nem piros lap, most komolyan?

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#12927 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Bubi írta: 2021. február 12., péntek 9:55 Amúgy mi van/volt Havertzel?
Gondolom összeszedett valami sérülést, de soha nem kérdezi meg egyik okos újságíró se sajtótájékoztatókon úgyhogy pontos infót én nem találtam.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#12928 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

edeskeves írta: 2021. február 12., péntek 1:15 Viszont amit irtam az arra vonatkozott, hogy lehet csak nekem, de feltunt, hogy vannak rosszindulatu kommentek es olyanok, amik nem Lampardot megemlitve de burkoltan arrol szolnak, hogy na itt van elkuldtek az edzot oruljetek de megis szar ez meg az, majd ez is ki lesz rugva ugyis stb es ennek adtam hangot egy nagyon jo peldaval, ami Kepa volt az egyetlen hibaja miatt amibol vegul nem lett gond, de jottek egybol a fikazo kommentek, mikozben a vedeset egyedul en emlitettem meg (nem nem en vagyok a faszagyerek, nem azert mondom), semmi reakcio nem jott ra, de szokas szerint a fikazas egybol jobban ment.
Vannak fajo dontesek ennel a klubnal, de szerintem mindannyian azert vagyunk itt, hogy tamogassuk a csapatot es mellette alljunk es nem pedig a fikazasert, mert olyankor mindig aktivabb a forum is es zaporoznak a kommentek. Nyilvan nem vagyunk egyformak ez igy is van rendjen, viszont a normalis vitak, temak egyre kevesebb, mintha az nem lenne erdekes.
Ezt a részt emelném ki és erre reagálnék, mert úgy tűnik elbeszélünk egymás mellett. Valamiért minden mondandómba belelátod ezt a Lampard vs Tuchel dolgot és ha kihangsúlyozom, hogy semmi köze ehhez, akkor úgy csinálsz, mintha valami burkolt misztikus módon mégis ott lenne, innentől kezdve fel kell adjam.

Amiből viszont nem engedek az a semmirekellők "szidása". Abban szerintem egyetértünk, hogy ezek az emberek nem Tuchel alatt lettek sz*rok, így remélem ebbe nem magyarázod bele ezt a Lampard dolgot. Alonso már Conte alatt egy romhalmaz volt, pedig elvileg abban a rendszerben klasszis. Szerintem te is emlékszel, hogy Emerson volt a kezdőbe követelve, akiről azóta kiderült hogy hasonló kutyaütő. Chris szintén már a Barca elleni hibája előtt gyakran ki volt kezdve, hogy elnyomják. Kepa is ha jól rémlik már Sarri alatt kegyvesztett lett egy nyuggerrel szemben. Rüdigernek 1 jó éve ha volt összesen, igazából az utolsó éves Conte védelemben emelkedett ki, William is király volt José utolsó évében, attól még egy hulladék. Jorginhonak meg volt 2 edző alatt 2-2 jó hónapja, meglátjuk most a 3. alatt meddig tart, de a Sheffield ellen már látszott a kiengedés. Ha csak azért kéne tapsikolnom ezeknek, mert a pályára képesek állni, akkor inkább tapsikolnék egy akadémistának, mint egy 30 évesnek.

A másik amit felhoztál, hogy nem a klub javát kívánom vagy valami hasonló. Azt kívánom a klubnak jó legyen, azt kívánom ne rabolják ki folyton, mert szerintem a teljesítmény nélküli fizu felvevés kb lopás kategória. inkább költsük ezt a pénzt Drinkwater bírságaira(poén alert)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#12929 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Amúgy mi van/volt Havertzel?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#12930 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta: 2021. február 12., péntek 0:17 Ziyech azért így szezon közepére elérte, hogy igencsak komoly kihívója Havertz-nak a nyár legsz*rabb igazolás címre. Szerintem Lampard alatt se volt egy nagy durranás, 1-2 jó meccse akadt, de azok is főként szezon elején, mikor klappolt minden. Azonban akkor is voltak bőséggel gyengébb meccsei.

Mostanában azonban inkább már értékelhetetlen, semmint gyenge, ráadásul a testbeszéde, hozzáállása is botrányos, a lomhasága pedig számomra nagyon szembetűnő.

Tuchel legutóbbi nyilatkozata is azt sugallta nekem, hogy meg kell küzdenie a kezdőben a helyéért, ilyen játékkal nehéz dolga lesz. Szerencséje, hogy Pulisic is kritikán aluli, de az amerikaiban legalább csereként van lendület.
Egyetértek. Annyi, hogy Pulisicon látni legalább az akarást, de Ziyechen kb. azt látni, hogy leginkább azt várja, hogy mikor húzhat el innen.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Cappy
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#12931 Hozzászólás Szerző: Cappy »

edeskeves írta: 2021. február 12., péntek 0:22
Szabi írta: 2021. február 12., péntek 0:17 Ziyech azért így szezon közepére elérte, hogy igencsak komoly kihívója Havertz-nak a nyár legsz*rabb igazolás címre. Szerintem Lampard alatt se volt egy nagy durranás, 1-2 jó meccse akadt, de azok is főként szezon elején, mikor klappolt minden. Azonban akkor is voltak bőséggel gyengébb meccsei.

Mostanában azonban inkább már értékelhetetlen, semmint gyenge, ráadásul a testbeszéde, hozzáállása is botrányos, a lomhasága pedig számomra nagyon szembetűnő.

Tuchel legutóbbi nyilatkozata is azt sugallta nekem, hogy meg kell küzdenie a kezdőben a helyéért, ilyen játékkal nehéz dolga lesz. Szerencséje, hogy Pulisic is kritikán aluli, de az amerikaiban legalább csereként van lendület.
Gyenge volt nagyon Ziyech, de ebbol a meccsbol ne induljunk ki, mert ezen a palyan szinte mindenki szenvedett. Az a legfontosabb, hogy sikerult tovabbjutni.
Eddig nem tul meggyozo ebben egyetertek, remelhetoleg hamarosan osszekapja magat, mert egyaltalan nem garantalt a helye a kezdoben es van konkurenciaja boven.
Mas jatekosok is megoldottak a par meteres passzokat, a labdaatvetelt meg a futast. Ziyechnek ezek sem mennek. :D Annyira lassu es körülményes az ember, hogy ha nem egybol passzolja el, akkor a letamadasnal veszti el a labdat.

Neki ilyen Jorginho-i szerepkor lenne jo, onnan iranyitani a játékot. Csak Jorginho legalabb tud egy kicsit vedekezni is.

Havertz-hez meg vegkepp nem hasonlitanam, mert miota a helyen jatszik sokat javult a jateka.

Chris szapulasat nem ertem, sokszor ahogy passzoltak neki, főleg Kante, nem csoda, hogy szenvedett. Az meg hogy oldalról nekifutnak lenduletbol es elesik.. Azpi is ugyanugy elesett volna.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#12932 Hozzászólás Szerző: Bubi »

edeskeves írta: 2021. február 12., péntek 1:15
Az elso szezonjaban szerintem 1-2 emberen kivul senki nem Lampard out stb kialtozott, mert bravuros volt amit elert nyomas nelkul egy nagyon fiatal es rutintalan csapattal.
A gond a masodik szezonban kezdodott az erositesek es a nyomas utan, de ezt mar kitargyaltuk. Es nem tudom kovetted e a hozzaszolasaim vele kapcsolatban, de mindig tisztelettel beszeltem rola es pusztan azert akartam, hogy levaltsak, mert kevesnek ereztem meg ide JELENLEG es irtam, hogy szerezzen tapasztalatot es varom vissza. Tiszteltem es mindig is tisztelni fogom a jatekoskent elert eredmenyei es hozzaallasa miatt ez nem kerdes, pontosan ezert nem is irtam rola soha hogy takarodjon innen vagy egy vakeger.

Tuchel annyival masabb, hogy teljesen mas a filozofiaja es a multban mar dolgozott sztarokkal, mint edzo es nem ez az elso nagyobb csapata. Eddig szerintem nem erheti panasz a munkajat es meg nagyon az elejen jarunk, hogy a sajat elkepzeleseit eroltesse a csapatra es mindenki felvegye azt a ritmust es tudja mi a dolga, de a jatek es a felfogas is megvaltozott es nem annyi lathato, hogy 1-2 jatekos mostmar akar jatszani, mert eddig durcazott vagy ilyesmi.
Nyilvan ismerve a klubot ugyanugy O is el lesz kuldve ha majd nem jonnek az eredmenyek kesobb, de ez mar regota igy van es amig Abra a tulaj valoszinuleg igy is lesz, nem erhet meglepetes se minket szurkolokat, sem azt aki elvallalja a munkat.

Viszont amit irtam az arra vonatkozott, hogy lehet csak nekem, de feltunt, hogy vannak rosszindulatu kommentek es olyanok, amik nem Lampardot megemlitve de burkoltan arrol szolnak, hogy na itt van elkuldtek az edzot oruljetek de megis szar ez meg az, majd ez is ki lesz rugva ugyis stb es ennek adtam hangot egy nagyon jo peldaval, ami Kepa volt az egyetlen hibaja miatt amibol vegul nem lett gond, de jottek egybol a fikazo kommentek, mikozben a vedeset egyedul en emlitettem meg (nem nem en vagyok a faszagyerek, nem azert mondom), semmi reakcio nem jott ra, de szokas szerint a fikazas egybol jobban ment.
Vannak fajo dontesek ennel a klubnal, de szerintem mindannyian azert vagyunk itt, hogy tamogassuk a csapatot es mellette alljunk es nem pedig a fikazasert, mert olyankor mindig aktivabb a forum is es zaporoznak a kommentek. Nyilvan nem vagyunk egyformak ez igy is van rendjen, viszont a normalis vitak, temak egyre kevesebb, mintha az nem lenne erdekes.
Ez így korrekt, a kárörvendés nem az. Legyen az Lampard menesztése miatt vagy Kepa vagy Tuchel botlásai miatt, nem korrekt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#12933 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bubi írta: 2021. február 12., péntek 0:45
edeskeves írta: 2021. február 12., péntek 0:13

Nyilvan az ilyesmik nem maradnak meg az emlekezetekben csak amikor hibazik :D
Miota elment Lampard egy paran ugy irtok a csapattal kapcsolatban hogy barcsak minden rossz legyen es beigazolodjon, hogy nem Lampard volt a ludas, mondjuk eddig ennek az ellenkezoje tortenik szerencsere, gondolom bassza is a csorotok :D
Kepa teljesen rendben volt ma, annal a kijovetelnel nem tudta normalisan elutni, szerencsere Tammy kisegitette, Mendy ugyanugy szokott hibazni amibol kesobb nem kapunk golt.
Csak azert irtam, mert nalad mar megfigyeltem az utobbi idoben hogy hogy allsz a csapathoz a kommentjeid alapjan..
Miert nem lehet inkabb a pozitivumokat eszrevenni vagy megemliteni es a szeretett klubod tamogatni? Kepa erre tokeletes pelda, hogy amikor hibazik van 5-10 komment elkuldve a pcsaba, amikor hoz egy ilyen bravurt, mint az elejen senki meg nem emliti, mert az tok normalis.
Megneztem volna, hogy nyerunk ezen a palyan egy megjobban visszaallo es betomorulo csapat ellen hatranybol..
Marhanagy védés volt.... Belerúgta Kepába. :D Mondjuk ahhoz képest, hogy múltkor elhúzta a lábát az amúgy egyenesen a lába felé tartó labda elől - innen nézve, igazad van, bravúros :D

Na de csak cukkollak egy kicsit, nem volt baj Kepával.

Viszont azzal amit írsz, sok baj van. Azok az emberek akik kitartottak Lampard mellett többek közt azért tették, amiért Lampard is kitartott mellettünk, jóban rosszban. Bárhova mehetett volna, volt pár szar szezonunk, ő viszont maradt, kitartott. A szeretett klubod kibaszta mint macskát szarni úgy, hogy az itt töltött másfél évének az elnyomó része sikeres volt. Fiatalokat épített be, bevitt minket a BLbe, megtanított egy teljesen új focit a klubnak, megmutatta hogy ez jól áll nekünk...

Lehet, hogy most jövőre BL indulók leszünk, de az csak az edzőváltás hozta szokásos átmeneti javulás miatt lesz. Majd jövőre hasonlítgasd Lampardhoz Tuchelt, amikor le megy a szokásos másfél éves periódus. Majd nyilván Te leszel az első aki Tuchel outol...


Én már leszarom egyébként. Innentől engem nem érdekel ki edzi a csapatot. Már világos, hogy itt soha nem lesz ideje egy edzőnek se felépíteni a saját szemléletét. Azt hittem Lampard időt kap, ha valaki akkor ő majd megkapja, de ha ő sem akkor senki. És ne is kapja meg senki, ha ő nem, akkor Tuchel se! Legyen kibaszva az első hullámnál, majd az edzőváltás úgy is kirángatja a csapatot.

Úgy írsz azokról akik ragaszkodtak hozzá mint valami rosszindulatú, alantas létformákról, mert hogy "biztos bassza a csőrüket", hogy jönnek az eredmények... :)

Nem akarok mások nevében írni, de az én csőrömet csak az bassza, hogy majd amikor megkedveltem Tuchelt - mert semmi baj nincs vele, szimpatikus edző - majd akkor lesz kibaszva, mert 2 hónapra leeresztettek ezek a mocskos zsoldosok...
Az elso szezonjaban szerintem 1-2 emberen kivul senki nem Lampard out stb kialtozott, mert bravuros volt amit elert nyomas nelkul egy nagyon fiatal es rutintalan csapattal.
A gond a masodik szezonban kezdodott az erositesek es a nyomas utan, de ezt mar kitargyaltuk. Es nem tudom kovetted e a hozzaszolasaim vele kapcsolatban, de mindig tisztelettel beszeltem rola es pusztan azert akartam, hogy levaltsak, mert kevesnek ereztem meg ide JELENLEG es irtam, hogy szerezzen tapasztalatot es varom vissza. Tiszteltem es mindig is tisztelni fogom a jatekoskent elert eredmenyei es hozzaallasa miatt ez nem kerdes, pontosan ezert nem is irtam rola soha hogy takarodjon innen vagy egy vakeger.

Tuchel annyival masabb, hogy teljesen mas a filozofiaja es a multban mar dolgozott sztarokkal, mint edzo es nem ez az elso nagyobb csapata. Eddig szerintem nem erheti panasz a munkajat es meg nagyon az elejen jarunk, hogy a sajat elkepzeleseit eroltesse a csapatra es mindenki felvegye azt a ritmust es tudja mi a dolga, de a jatek es a felfogas is megvaltozott es nem annyi lathato, hogy 1-2 jatekos mostmar akar jatszani, mert eddig durcazott vagy ilyesmi.
Nyilvan ismerve a klubot ugyanugy O is el lesz kuldve ha majd nem jonnek az eredmenyek kesobb, de ez mar regota igy van es amig Abra a tulaj valoszinuleg igy is lesz, nem erhet meglepetes se minket szurkolokat, sem azt aki elvallalja a munkat.

Viszont amit irtam az arra vonatkozott, hogy lehet csak nekem, de feltunt, hogy vannak rosszindulatu kommentek es olyanok, amik nem Lampardot megemlitve de burkoltan arrol szolnak, hogy na itt van elkuldtek az edzot oruljetek de megis szar ez meg az, majd ez is ki lesz rugva ugyis stb es ennek adtam hangot egy nagyon jo peldaval, ami Kepa volt az egyetlen hibaja miatt amibol vegul nem lett gond, de jottek egybol a fikazo kommentek, mikozben a vedeset egyedul en emlitettem meg (nem nem en vagyok a faszagyerek, nem azert mondom), semmi reakcio nem jott ra, de szokas szerint a fikazas egybol jobban ment.
Vannak fajo dontesek ennel a klubnal, de szerintem mindannyian azert vagyunk itt, hogy tamogassuk a csapatot es mellette alljunk es nem pedig a fikazasert, mert olyankor mindig aktivabb a forum is es zaporoznak a kommentek. Nyilvan nem vagyunk egyformak ez igy is van rendjen, viszont a normalis vitak, temak egyre kevesebb, mintha az nem lenne erdekes.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#12934 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Nálam egyébként Ziyech sok tekintetben Tadic-ra hajaz. Mindkettőnek zseniális bal lába és rúgótechnikája van, nagyon hasonló profilú játékosok. Mindketten a Twente-ben kezdték, ott hatalmas királyok voltak. A szerb onnan rögtön a PL-be igazolt, a Sotonban volt 1-2 jó idénye, szóba hozták nagy klubokkal is, de az utolsó 1-2 szezonjában már inkább csere volt a szenteknél, nem is játszott jól, tovább is adtak rajta az Ajaxnak. Ahol azóta is bitang számokat hoz, a hollandok BL-menetelésének Ziyech mellett ő volt a másik kulcsfigurája, kb. újjászületett az ember úgy, hogy erősen lejtmenetben volt a karrierje. A marokkói pont ellentétes utat jár be, ő először igazolt a Twentétől az Ajaxba, majd onnan a PL-be. És egyelőre ő sem váltja meg itt a világot. És nem statisztikai alapon mondom ezt, mert a hullagyenge holland bajnokságban nagyanyám is termelne rendesen, csak úgy en block látszatra, érzetre. Ezt csak érdekességnek szántam, semmi több.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#12935 Hozzászólás Szerző: broduer »

Kritikán aluli volt ez a mai meccs. Ha most Lampard lett volna lett volna az edző, el lenne küldve melegebb éghajlatra. Itt ma nem volt se motiváció, sem kedv, szóval mindenki mélységesen szégyellhetné ma magát, aki pályára lépett. Tudom, hogy ilyen talajon/stb. nem jó játszani, de ezek az arcok elvileg azért küzdöttek ma, hogy megmutassák Tuchelnek, hogy számíthat rájuk. Igazából mindegy is, lényeg, hogy továbbmentünk. Két megjegyzés csak.

1. Eddig a támadójátékunk (az első meccset leszámítva talán) egyáltalán nem kecsegtet sok jóval. A különbség Lampardhoz képest, hogy nyerjük a meccseket. Nagyon sokan formán kívül vannak továbbra is, jó lenne valamit kezdeni már ezekkel az emberekkel.
2. Zyiech szerintem is nagyon problémás. Azért nem véletlen az, hogy éveken át senki sem csapott le rá. Úgy tudom nehéz sorsú, problémás gyerek volt, ami szerintem visszaköszön a hozzáállásában. A szeme nagyon jó, akárcsak a bal lába, de azért amikor jó volt még a szezon elején, akkor is nagyon kiismerhető megoldásai voltak (Balra átvette minden áron, és élesen, nagyon jól belőtte a tizenhatosra függetlenül attól, hogy állt-e ott valaki). Kíváncsi vagyok mi lesz az ő sorsa itt nálunk.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#12936 Hozzászólás Szerző: Bubi »

edeskeves írta: 2021. február 12., péntek 0:13

Nyilvan az ilyesmik nem maradnak meg az emlekezetekben csak amikor hibazik :D
Miota elment Lampard egy paran ugy irtok a csapattal kapcsolatban hogy barcsak minden rossz legyen es beigazolodjon, hogy nem Lampard volt a ludas, mondjuk eddig ennek az ellenkezoje tortenik szerencsere, gondolom bassza is a csorotok :D
Kepa teljesen rendben volt ma, annal a kijovetelnel nem tudta normalisan elutni, szerencsere Tammy kisegitette, Mendy ugyanugy szokott hibazni amibol kesobb nem kapunk golt.
Csak azert irtam, mert nalad mar megfigyeltem az utobbi idoben hogy hogy allsz a csapathoz a kommentjeid alapjan..
Miert nem lehet inkabb a pozitivumokat eszrevenni vagy megemliteni es a szeretett klubod tamogatni? Kepa erre tokeletes pelda, hogy amikor hibazik van 5-10 komment elkuldve a pcsaba, amikor hoz egy ilyen bravurt, mint az elejen senki meg nem emliti, mert az tok normalis.
Megneztem volna, hogy nyerunk ezen a palyan egy megjobban visszaallo es betomorulo csapat ellen hatranybol..
Marhanagy védés volt.... Belerúgta Kepába. :D Mondjuk ahhoz képest, hogy múltkor elhúzta a lábát az amúgy egyenesen a lába felé tartó labda elől - innen nézve, igazad van, bravúros :D

Na de csak cukkollak egy kicsit, nem volt baj Kepával.

Viszont azzal amit írsz, sok baj van. Azok az emberek akik kitartottak Lampard mellett többek közt azért tették, amiért Lampard is kitartott mellettünk, jóban rosszban. Bárhova mehetett volna, volt pár szar szezonunk, ő viszont maradt, kitartott. A szeretett klubod kibaszta mint macskát szarni úgy, hogy az itt töltött másfél évének az elnyomó része sikeres volt. Fiatalokat épített be, bevitt minket a BLbe, megtanított egy teljesen új focit a klubnak, megmutatta hogy ez jól áll nekünk...

Lehet, hogy most jövőre BL indulók leszünk, de az csak az edzőváltás hozta szokásos átmeneti javulás miatt lesz. Majd jövőre hasonlítgasd Lampardhoz Tuchelt, amikor le megy a szokásos másfél éves periódus. Majd nyilván Te leszel az első aki Tuchel outol...


Én már leszarom egyébként. Innentől engem nem érdekel ki edzi a csapatot. Már világos, hogy itt soha nem lesz ideje egy edzőnek se felépíteni a saját szemléletét. Azt hittem Lampard időt kap, ha valaki akkor ő majd megkapja, de ha ő sem akkor senki. És ne is kapja meg senki, ha ő nem, akkor Tuchel se! Legyen kibaszva az első hullámnál, majd az edzőváltás úgy is kirángatja a csapatot.

Úgy írsz azokról akik ragaszkodtak hozzá mint valami rosszindulatú, alantas létformákról, mert hogy "biztos bassza a csőrüket", hogy jönnek az eredmények... :)

Nem akarok mások nevében írni, de az én csőrömet csak az bassza, hogy majd amikor megkedveltem Tuchelt - mert semmi baj nincs vele, szimpatikus edző - majd akkor lesz kibaszva, mert 2 hónapra leeresztettek ezek a mocskos zsoldosok...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#12937 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

AwayRoller írta: 2021. február 12., péntek 0:23
edeskeves írta: 2021. február 12., péntek 0:13
Nyilvan az ilyesmik nem maradnak meg az emlekezetekben csak amikor hibazik :D
Miota elment Lampard egy paran ugy irtok a csapattal kapcsolatban hogy barcsak minden rossz legyen es beigazolodjon, hogy nem Lampard volt a ludas, mondjuk eddig ennek az ellenkezoje tortenik szerencsere, gondolom bassza is a csorotok :D
Kepa teljesen rendben volt ma, annal a kijovetelnel nem tudta normalisan elutni, szerencsere Tammy kisegitette, Mendy ugyanugy szokott hibazni amibol kesobb nem kapunk golt.
Csak azert irtam, mert nalad mar megfigyeltem az utobbi idoben hogy hogy allsz a csapathoz a kommentjeid alapjan..
Miert nem lehet inkabb a pozitivumokat eszrevenni vagy megemliteni es a szeretett klubod tamogatni? Kepa erre tokeletes pelda, hogy amikor hibazik van 5-10 komment elkuldve a pcsaba, amikor hoz egy ilyen bravurt, mint az elejen senki meg nem emliti, mert az tok normalis.
Megneztem volna, hogy nyerunk ezen a palyan egy megjobban visszaallo es betomorulo csapat ellen hatranybol..
Szerintem hűtsd le magad :roll: Itt már hetek óta senki nem írt jóformán Lampardról, úgyhogy a tévképzeteiddel ne engem gyanúsítgass. Félidőben is írtam, hogy ezen a gyepen mind1 milyen a játék, csak húzzuk be.

Amúgy ugyanazok az emberkék vannak elővéve és többnyire ugyanazokért a hibákért, ennek meg végképp semmi köze ahhoz, hogy ki az edzőnk. Christ meg Alonsot is biztos azért kapta le Tuchel, hogy a minőségi játékukat átmentse a további meccsekre...
Nem Lampardrol hanem jatekosokrol, klubrol stb. Ha fel se tunik neked akkor az mar nem az en bajom.
Formaciovaltas volt felidoben ha nem tunt fel, lehetett volna cserelni kb 7-8at is akar, foleg Alonsot ez miatt vihette le, hogy Emerson is megkapja a maga perceit a balhatved poszton.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#12938 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

edeskeves írta: 2021. február 12., péntek 0:13
Nyilvan az ilyesmik nem maradnak meg az emlekezetekben csak amikor hibazik :D
Miota elment Lampard egy paran ugy irtok a csapattal kapcsolatban hogy barcsak minden rossz legyen es beigazolodjon, hogy nem Lampard volt a ludas, mondjuk eddig ennek az ellenkezoje tortenik szerencsere, gondolom bassza is a csorotok :D
Kepa teljesen rendben volt ma, annal a kijovetelnel nem tudta normalisan elutni, szerencsere Tammy kisegitette, Mendy ugyanugy szokott hibazni amibol kesobb nem kapunk golt.
Csak azert irtam, mert nalad mar megfigyeltem az utobbi idoben hogy hogy allsz a csapathoz a kommentjeid alapjan..
Miert nem lehet inkabb a pozitivumokat eszrevenni vagy megemliteni es a szeretett klubod tamogatni? Kepa erre tokeletes pelda, hogy amikor hibazik van 5-10 komment elkuldve a pcsaba, amikor hoz egy ilyen bravurt, mint az elejen senki meg nem emliti, mert az tok normalis.
Megneztem volna, hogy nyerunk ezen a palyan egy megjobban visszaallo es betomorulo csapat ellen hatranybol..
Szerintem hűtsd le magad :roll: Itt már hetek óta senki nem írt jóformán Lampardról, úgyhogy a tévképzeteiddel ne engem gyanúsítgass. Félidőben is írtam, hogy ezen a gyepen mind1 milyen a játék, csak húzzuk be.

Amúgy ugyanazok az emberkék vannak elővéve és többnyire ugyanazokért a hibákért, ennek meg végképp semmi köze ahhoz, hogy ki az edzőnk. Christ meg Alonsot is biztos azért kapta le Tuchel, hogy a minőségi játékukat átmentse a további meccsekre...

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#12939 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Szabi írta: 2021. február 12., péntek 0:17 Ziyech azért így szezon közepére elérte, hogy igencsak komoly kihívója Havertz-nak a nyár legsz*rabb igazolás címre. Szerintem Lampard alatt se volt egy nagy durranás, 1-2 jó meccse akadt, de azok is főként szezon elején, mikor klappolt minden. Azonban akkor is voltak bőséggel gyengébb meccsei.

Mostanában azonban inkább már értékelhetetlen, semmint gyenge, ráadásul a testbeszéde, hozzáállása is botrányos, a lomhasága pedig számomra nagyon szembetűnő.

Tuchel legutóbbi nyilatkozata is azt sugallta nekem, hogy meg kell küzdenie a kezdőben a helyéért, ilyen játékkal nehéz dolga lesz. Szerencséje, hogy Pulisic is kritikán aluli, de az amerikaiban legalább csereként van lendület.
Gyenge volt nagyon Ziyech, de ebbol a meccsbol ne induljunk ki, mert ezen a palyan szinte mindenki szenvedett. Az a legfontosabb, hogy sikerult tovabbjutni.
Eddig nem tul meggyozo ebben egyetertek, remelhetoleg hamarosan osszekapja magat, mert egyaltalan nem garantalt a helye a kezdoben es van konkurenciaja boven.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#12940 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ziyech azért így szezon közepére elérte, hogy igencsak komoly kihívója Havertz-nak a nyár legsz*rabb igazolás címre. Szerintem Lampard alatt se volt egy nagy durranás, 1-2 jó meccse akadt, de azok is főként szezon elején, mikor klappolt minden. Azonban akkor is voltak bőséggel gyengébb meccsei.

Mostanában azonban inkább már értékelhetetlen, semmint gyenge, ráadásul a testbeszéde, hozzáállása is botrányos, a lomhasága pedig számomra nagyon szembetűnő.

Tuchel legutóbbi nyilatkozata is azt sugallta nekem, hogy meg kell küzdenie a kezdőben a helyéért, ilyen játékkal nehéz dolga lesz. Szerencséje, hogy Pulisic is kritikán aluli, de az amerikaiban legalább csereként van lendület.
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése