Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13061 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta: 2021. február 5., péntek 0:12 Érdekes volt a felállás. Mount teljesen szabadon mozgott, odoi kicsit jobbra a csatár mögött szerepelt, Werner pedig sokszor kihúzódott balra amit teljesen feleslegesnek tartottam, odoinak kellett volna Mounthoz képest ellentétesen helyezkedni. Kevés ziccert alakítottunk ki - szerintem Werner helyezkedése miatt, pedig rémesen gyenge volt ez a Sp*rs, több góllal nyerhettünk volnam
Bocs hogy kiragadom ezt a részt Bubi, de csak erre reagálnék;

Két csatáros felállás volt a mai. Tuchel arról beszélt Werner kapcsán hogy a bal összekötő pozícióban a legjobb. Ha figyelted akkor Mount gyakorlatilag csak azt nézte kontráknál, hogy Werner melyik üres területet próbálja meg befutni. CHO szerepköre más volt, de ő volt Werner párja. Kicsit hátrébb, 10-esben helyezkedett Mount.
Werner azért lépett ki sokszor balra, hogy ne a 16-os előtt tömörülő védőfalba fusson, ha hozzá kerül a labda, illetve próbálta elhagyni az emberét, mélyebbről befutva a védősor mögé.
Sajnos végtelenül görcsös a német játéka, Morata passzív-agresszív viselkedésére emlékeztet. Szerencsére Werner nem sérült.
Azt még hozzátenném, hogy a 70. perc körül már teljesen kifutotta magát, biztos hogy kontrák miatt hagyta fent Tuchel, de semmi értelme nem volt, csak fárasztotta magát a fölösleges sprintekkel.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13062 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

AwayRoller írta: 2021. február 5., péntek 0:06
edeskeves írta: 2021. február 5., péntek 0:01 ...kar hogy nem sikerult begyotorni egyet a Wolvesnak es 1 ponttal lennenk a Pool mogott most.
Hmmm, asszem a matek nem így működik :?:
Bocsi 2 :P

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#13063 Hozzászólás Szerző: emsanya »

CHO oriasi nyertese az edzo valtasnak. Ennyit jelent a bizalom, folyamatosan kezdo.

Nem ez a jaj jatszon 10 percet jaj kupaban. Tuchel tartja a hátát es nyomja a kisgyereket.

Kovacicnak komolyan az kene hogy csőrrel basszon bele mindig a labdaba ha a kapu kozelebe kerul. Amilyen jol vezeti a labdat, annyira gyenge elol sajnos.

Amugy oriasi gyozelem volt ez, lehetett volna tobb is de okosan lehozta a csapat még ha gyenge is volt a Sp*rs.

Gyozelem big6 ellen!

Es tovabbra is kapott gol nelkul Tuchel bácsi!

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#13064 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

A mai meccs leggyengebb pontja szerintem Alonso volt, sem a vedekezeshez, sem a tamadasokhoz nem tudott hozzatenni, ezert a bal oldalunk halott volt. Rudiger es Jorginho is Tuchel erkezese ota meglepoen stabilak, mondhatni jol jatszanak, kerdes tudjak e allandositani ezt a formajukat. James pedig 20 eves kora ellennere mar most klasszis jatekos. Ha ilyen utemben fejlodik tovabb, akkor a posztja legjobbja lesz.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6780
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13065 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2021. február 5., péntek 0:12 Jó meccs volt. Bizony, hogy nagy győzelem ez, a Spuri ellen idegenben nyerni... Szép. Jól játszott a csapat.

Ha Alonso jó a 3 védős rendszerben akkor James micsoda? Mindenhol ott van időben a csávó.

Érdekes volt a felállás. Mount teljesen szabadon mozgott, odoi kicsit jobbra a csatár mögött szerepelt, Werner pedig sokszor kihúzódott balra amit teljesen feleslegesnek tartottam, odoinak kellett volna Mounthoz képest ellentétesen helyezkedni. Kevés ziccert alakítottunk ki - szerintem Werner helyezkedése miatt, pedig rémesen gyenge volt ez a Sp*rs, több góllal nyerhettünk volna.

Odoi sokat fejlődött és megérdemli a lehetőséget, de még mindig van hova. Egy jó formájú Zijes nagyon hiányzik.

Christ külön megemlítem mert szerintem jól szállt be. Magabiztos volt és megoldotta, pedig magasan volt a léc.

Kovacic egy nagyon jó kis középpályás, jól játszott, de nem tudom neki lenyelni, hogy képtelen gólt lőni. A kapu előtt olyan mint egy amatőr.

Pulisic egyelőre változatlanul haszontalan
Kovaert tenyleg kar h tamadasban ennyire nulla. Ha meg gólokat is tudna lőni, az egyik legjobb kp lenne a ligàban.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13066 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Jó meccs volt. Bizony, hogy nagy győzelem ez, a Spuri ellen idegenben nyerni... Szép. Jól játszott a csapat.

Ha Alonso jó a 3 védős rendszerben akkor James micsoda? Mindenhol ott van időben a csávó.

Érdekes volt a felállás. Mount teljesen szabadon mozgott, odoi kicsit jobbra a csatár mögött szerepelt, Werner pedig sokszor kihúzódott balra amit teljesen feleslegesnek tartottam, odoinak kellett volna Mounthoz képest ellentétesen helyezkedni. Kevés ziccert alakítottunk ki - szerintem Werner helyezkedése miatt, pedig rémesen gyenge volt ez a Sp*rs, több góllal nyerhettünk volna.

Odoi sokat fejlődött és megérdemli a lehetőséget, de még mindig van hova. Egy jó formájú Zijes nagyon hiányzik.

Christ külön megemlítem mert szerintem jól szállt be. Magabiztos volt és megoldotta, pedig magasan volt a léc.

Kovacic egy nagyon jó kis középpályás, jól játszott, de nem tudom neki lenyelni, hogy képtelen gólt lőni. A kapu előtt olyan mint egy amatőr.

Pulisic egyelőre változatlanul haszontalan
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

paliczandras
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Aktuális meccsek

#13067 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

CHO óriásit fejlődött, ez szerintem nem csak Tuchel miatt van már elotteis látszott, hogy javul de egyre jobb és magabiztosabb. Ma még az öreg alibi Jorginho is jót ment, de a kezdőből nem is tudok nagyon negatívat mondani, nekem talán Alonso lógott ki kicsit, bar úgy néz ki az edzőváltással ő nagyon jól járt. Kante viszont sajnos már nem a régi, szerintem érdemes lenne most nyáron eladni amig jó pénzt adnak érte, mert már régen nem az a klasszis szűrő mint aki volt.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#13068 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

edeskeves írta: 2021. február 5., péntek 0:01 ...kar hogy nem sikerult begyotorni egyet a Wolvesnak es 1 ponttal lennenk a Pool mogott most.
Hmmm, asszem a matek nem így működik :?:

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#13069 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

M1 hogy hogyan, de legyőztük a spurit, csak ez számít! A jövő csapatösszeállításánál remélem a stáb figyelembe veszi, hogy Alonso mozdulatlanul végignézte, ahogy Lamela elfut Rüdi és közte... Pirospont Tuchelnek, ez a két támadó mögé visszavont Mount nagy ötlet volt!

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13070 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Elso felidoben olyan jatek volt, amit mar reg nem lathattunk egy rangadon. Full dominancia es alig hagytuk labdabaerni oket.
A masodikban sejtettem, hogy egy ido utan vissza fog esni a jatek, mert erovel nem birjak majd. Az mar nem is nagyon tetszett, de vegul kihuztuk. Egyebkent az is kozrejatszott, hogy hatul kidolt a vezer (orias tanar volt megint) akinek remelem nem komoly a serulese.
Amikor mondtam, hogy ezzel a kerettel lehet jo focit jatszatni akkor valami ilyesmire gondoltam. Van taktika, van felallas amiben jo a keret nagy resze, pl Jorginho is jol nyomja, vannak begyakorolt figurak es meg mi lesz, ha mindenki formaba kerul es megtanuljak a mozgasokat stb...
Tuchel eddig nem kerdes, hogy remek dontes volt, 3 meccs 0 kapott gol, jo jatek es golratoro egyben, kar hogy nem sikerult begyotorni egyet a Wolvesnak es 1 ponttal lennenk a Pool mogott most.

zs198
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#13071 Hozzászólás Szerző: zs198 »

Kövi meccseket hozni kell: Sheffield, Newcastle, Soton. Ők azért verhetőek lennének! Jó lenne most egy győzelmi sorozat! És akkor a BL sem esélytelen !!!
GO BLUES

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#13072 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Alakul ez, a védelem egész jól összeállt (Silva azért kelleni fog, reméljük 1-2 hétnél többet nem kell kihagynia), támadások befejezésénél látszik még kicsit az önbizalom hiány, ott többször rossz megoldást választunk, de még pár győzelem és ott is rendbe jövünk remélhetőleg.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#13073 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Nem volt nagy győzelem de a lényeg a 3 pont

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6780
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13074 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Megvaaaan! Bár a végén nagyon magunkra húztuk őket.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

zs198
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#13075 Hozzászólás Szerző: zs198 »

Megvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan!!
Ez az!!!
GO BLUES

zs198
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#13076 Hozzászólás Szerző: zs198 »

Fasz kivan...izgulhatok itt a végén :(
GO BLUES

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13077 Hozzászólás Szerző: fst200 »

zs198 írta: 2021. február 4., csütörtök 23:36 Most már vége lehetne....
Jó nekünk a 0-1 :)
Ez a félidő már nem tetszik annyira :)
Igen.. Szerencsénk van, hogy Sp*rs védői nem igazán tartoznak az elithez :D

zs198
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#13078 Hozzászólás Szerző: zs198 »

Most már vége lehetne....
Jó nekünk a 0-1 :)
Ez a félidő már nem tetszik annyira :)
GO BLUES

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6780
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13079 Hozzászólás Szerző: Pityee »

vigh92 írta: 2021. február 4., csütörtök 22:52 Elképesztő dominancia. Annyira ott van fejben mindenki, hogy hihetetlen. Mindenki tudja a dolgát, olajozott a gépezet.
Ez már nagyon bíztató a jövőt illetően és ennél még jóval több van a csapatban.
Nekem is leginkább az tünik fel, hogy a játèkosaink nem beszarva mentek fel a pályára, hanem úgy hogy kell ez a 3pont!
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#13080 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Tudatos, élvezetes játék, végre.
A támadótriónk eddigi produktumára Pep is csak csettintene, zseniálisan váltogatják a helyeket, teljesen összezavarva ezzel a Sp*rs védelmét. Még a végén elhiszem, hogy működhetünk erőcsatár nélkül. :D

Kova is extra. A védelem a helyén. Kezdem elhinni, hogy Tuchel érkezésével tényleg beindult valami, sokra viheti ez a keret, ha végre megtanul csapatként működni.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Válasz küldése