Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4824
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#13301 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta: 2021. január 27., szerda 22:49 Sajnos Kanté kiesésével nincs ütközö emberünk középpályán. De ez már régi probléma. Kova, Jorginho vagy bárki aki középen játszik nem tud ütközni. A wolves ellen meg lehetett ezt húzni mert bunkereztek de hosszutávon nehéz ügy.
Ne hangoztasd, hogy kéne Rice, mert téged is kirúgnak :lol:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#13302 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Tuchel szerintem amennyire tudott felklszült az ellenfélből. Érdekesség mikor elöször interjuztatták nálunk pár éve, minden youth játékosnak tudta a nevét és a posztját. Szoval elég alapos a csávó.

Sajnos Kanté kiesésével nincs ütközö emberünk középpályán. De ez már régi probléma. Kova, Jorginho vagy bárki aki középen játszik nem tud ütközni. A wolves ellen meg lehetett ezt húzni mert bunkereztek de hosszutávon nehéz ügy.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9377
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13303 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pilgrim írta: 2021. január 27., szerda 22:38
Bubi írta: 2021. január 27., szerda 22:29
edeskeves írta: 2021. január 27., szerda 22:25 Termeszetesen igazad van, az viszont, hogy Tuchelt paran lehuzzak, mert elkuldtek az elozo edzonket mi ertelme van? Az ember egy edzest vezenyelt meg egy meccsen volt szeme es toke meghuzni ilyeneket, szerintem inkabb orulni kellene a CHELSEA FC szem elott tartva es nem multbeli serelmek miatt mindenben a rosszat keresni ezek utan...
Így van, persze, mondjuk ez a mai kezdő olyan volt mintha soha életében nem látott volna egy chelsea meccset sem. Pár hete már biztos sejtette, hogy az edzőnk lesz, jobban felkészülhetett volna. Nincs idő erre...
Bubi, meseld el milyen pozitivumokat lattal a mai meccsen, mert a Fulham ellenni meccsunk utan nagyon bizakodo voltal. Ahhoz kepest ma klasszis focit jatszottunk es gondolom most meg fenyesebben latod a jovot. En nem vagyok Lampard ellennes, de azert el kene fogadni, hogy a kialakult helyzetert o is felelos.
Azért ne állítsd be úgy mintha a Fulham elleni meccs után én mindent rendben találtam volna... Nem volt egyébként sokkal rosszabb az sem mint a mai, inkább neked kéne arról mesélned, hogy így görcsösség, terror nélkül és végre tudatos taktika birtokában még is miért nem értünk el jobb eredményt mint a fulham ellen...?

Nem tudom miből következtetsz, én ma sem estem hanyatt. Persze Tuchel még nincs képben, majd nyilván jobb lesz a helyzet. Szvsz sokkal jobban játszottunk az FA kupában.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13304 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pilgrim írta: 2021. január 27., szerda 22:38
Bubi írta: 2021. január 27., szerda 22:29
edeskeves írta: 2021. január 27., szerda 22:25 Termeszetesen igazad van, az viszont, hogy Tuchelt paran lehuzzak, mert elkuldtek az elozo edzonket mi ertelme van? Az ember egy edzest vezenyelt meg egy meccsen volt szeme es toke meghuzni ilyeneket, szerintem inkabb orulni kellene a CHELSEA FC szem elott tartva es nem multbeli serelmek miatt mindenben a rosszat keresni ezek utan...
Így van, persze, mondjuk ez a mai kezdő olyan volt mintha soha életében nem látott volna egy chelsea meccset sem. Pár hete már biztos sejtette, hogy az edzőnk lesz, jobban felkészülhetett volna. Nincs idő erre...
Bubi, meseld el milyen pozitivumokat lattal a mai meccsen, mert a Fulham ellenni meccsunk utan nagyon bizakodo voltal. Ahhoz kepest ma klasszis focit jatszottunk es gondolom most meg fenyesebben latod a jovot. En nem vagyok Lampard ellennes, de azert el kene fogadni, hogy a kialakult helyzetert o is felelos.
Hatha kesobb elismeri, hogy igazabol voltak pozitivumok, mint ahogy korabban 75 perc utan Havertznel is :D

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Aktuális meccsek

#13305 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Bubi írta: 2021. január 27., szerda 22:29
edeskeves írta: 2021. január 27., szerda 22:25 Termeszetesen igazad van, az viszont, hogy Tuchelt paran lehuzzak, mert elkuldtek az elozo edzonket mi ertelme van? Az ember egy edzest vezenyelt meg egy meccsen volt szeme es toke meghuzni ilyeneket, szerintem inkabb orulni kellene a CHELSEA FC szem elott tartva es nem multbeli serelmek miatt mindenben a rosszat keresni ezek utan...
Így van, persze, mondjuk ez a mai kezdő olyan volt mintha soha életében nem látott volna egy chelsea meccset sem. Pár hete már biztos sejtette, hogy az edzőnk lesz, jobban felkészülhetett volna. Nincs idő erre...
Bubi, meseld el milyen pozitivumokat lattal a mai meccsen, mert a Fulham ellenni meccsunk utan nagyon bizakodo voltal. Ahhoz kepest ma klasszis focit jatszottunk es gondolom most meg fenyesebben latod a jovot. En nem vagyok Lampard ellennes, de azert el kene fogadni, hogy a kialakult helyzetert o is felelos.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13306 Hozzászólás Szerző: Dante »

edeskeves írta: 2021. január 27., szerda 22:25Termeszetesen igazad van, az viszont, hogy Tuchelt paran lehuzzak, mert elkuldtek az elozo edzonket mi ertelme van? Az ember egy edzest vezenyelt meg egy meccsen volt szeme es toke meghuzni ilyeneket, szerintem inkabb orulni kellene a CHELSEA FC szem elott tartva es nem multbeli serelmek miatt mindenben a rosszat keresni ezek utan...
Nem tetszik ami történt, de nem tudok nem szorítani a csapatnak, ezért remélem Tuchel utcalány gyorsan elfelejti, hogy jorginho játszik a kp-n és hogy nincs két wingback a szélen. Öngyilkosság egy jobb csapat ellen, de igazából bárki szarrá tud verni egy jól kivitelezett meccsen, ha exploitolja a nem létező védelmet.
Ezt írtam az előző hsz-emben. A francia bajnokságban lehetett Sarabia-t, Draxler-t és Di Maria-t a Neymar - Mbappe - Icardi hármas mögött játszatni, mert Silva és Marquinhos levédekezte az összes ligacsapatot, de ebből a PL-ben hatalmas pofon lehet, amit nem kívánnék megtapasztalni.

A Leicester elleni kezdő középpálya miatt szintén mérges voltam és hangot is adtam neki, ha kedved tartja keresd vissza. Ugyanez volt a problémám és mindkét kapott gól a védekezni nem tudó (kevés védekező) ember miatt történt elsősorban.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9377
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13307 Hozzászólás Szerző: Bubi »

edeskeves írta: 2021. január 27., szerda 22:25 Termeszetesen igazad van, az viszont, hogy Tuchelt paran lehuzzak, mert elkuldtek az elozo edzonket mi ertelme van? Az ember egy edzest vezenyelt meg egy meccsen volt szeme es toke meghuzni ilyeneket, szerintem inkabb orulni kellene a CHELSEA FC szem elott tartva es nem multbeli serelmek miatt mindenben a rosszat keresni ezek utan...
Így van, persze, mondjuk ez a mai kezdő olyan volt mintha soha életében nem látott volna egy chelsea meccset sem. Pár hete már biztos sejtette, hogy az edzőnk lesz, jobban felkészülhetett volna. Nincs idő erre...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13308 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Szabi írta: 2021. január 27., szerda 22:19
paliczandras írta: 2021. január 27., szerda 22:14 Egyébként Chillwell amilyen jó volt mikor idejött annyira meg Azpisodott azóta, pedig szezon elején legjobb igazolasunknak tartottam.
Idegen poszton játszott ma. És egyébként is a legjobb igazolásunk a tavaly nyári ablakban Silva mellett.

Kevés szó esik róla, de Ziyech is elég nagy lufi. A labdái megvannak, de a sebessége egészen botrányos, az átlövései nem léteznek. Nem tesz annyit hozzá, mint ami elvárható lenne. Mount 10 perc alatt többet csinált, mint a marokkói 80 alatt.
Ziyechtol en is tobbet varnek, ami a legjobban idegesit, hogy bantoan, nagyon bantoan egylabas... de meg rossznak azert igy sem lehet mondani, ma is voltak nagyszeru inditasai, de atlovesek pl nagyon hianyoznak tole, az Ajaxban milyen golokat lott tavolrol...

edeskeves
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13309 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bubi írta: 2021. január 27., szerda 22:12
edeskeves írta: 2021. január 27., szerda 22:07
Dante írta: 2021. január 27., szerda 21:43 Kíváncsi vagyok Tuchel bátorságát melyik meccsen jutalmazzák meg. Három védő, két védekezésben gyenge középpályás és öt támadó.
Mostantol az lesz a divat, hogy semmi nem lesz jo amit Tuchel csinal? Fogadd el hogy nem azert kuldtek el Lampardot, mert Rudiger azt akarta, nem csak annyi valtozas volt az eddigiekhez kepest, hogy a jatekosok akartak futni.
Egyebkent nyilvan nem minden meccsen ez lesz a felallas, de ma a vak is latta, hogy lehet tamadobb embereket felpakolgatni, mert a Wolves semmifelekeppen nem akart es tudott tamadni es hatul Silva oriasi tanar volt.
Kar, hogy nem sikerult egy golt begyotorni, megerdemeltek volna.
CHO egyik legjobb teljesitmenyet nyujtotta, az utolso percben sprintben ert vissza es szerelt vagy o is meg akarta buktatni Lampardot? Mert eddig nem nagyon lattam ilyeneket tole. Havertz szinten a legjobb bajnoki meccset jatszotta eddig.
Egyebkent ne felejtsuk el, hogy 1 max 2 edzesen dolgozott veluk Tuchel es ott is max taktikat tudtak gyakorolni meccs elott, erdemben majd holnaputan indul a munka.
Szíve joga nem kedvelni vagy nem egyetérteni Tuchellel, pont úgy mint azoknak akik szerint minden szarért Lampard volt a felelős.
Termeszetesen igazad van, az viszont, hogy Tuchelt paran lehuzzak, mert elkuldtek az elozo edzonket mi ertelme van? Az ember egy edzest vezenyelt meg egy meccsen volt szeme es toke meghuzni ilyeneket, szerintem inkabb orulni kellene a CHELSEA FC szem elott tartva es nem multbeli serelmek miatt mindenben a rosszat keresni ezek utan...

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13310 Hozzászólás Szerző: Szabi »

paliczandras írta: 2021. január 27., szerda 22:14 Egyébként Chillwell amilyen jó volt mikor idejött annyira meg Azpisodott azóta, pedig szezon elején legjobb igazolasunknak tartottam.
Idegen poszton játszott ma. És egyébként is a legjobb igazolásunk a tavaly nyári ablakban Silva mellett.

Kevés szó esik róla, de Ziyech is elég nagy lufi. A labdái megvannak, de a sebessége egészen botrányos, az átlövései nem léteznek. Nem tesz annyit hozzá, mint ami elvárható lenne. Mount 10 perc alatt többet csinált, mint a marokkói 80 alatt.
6+8+5+4+1+1+2+1

Bandi
Hozzászólások: 2731
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#13311 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Reméljük Tuchel levonta a következtetéseket: Jorginho semmire nem jó, Mount-nak a kezdőben a helye, James>Azpi és Giroud-t sem erőltetném elől. Ha alapból így kezdtünk volna, akkor szerintem nyertünk volna.

paliczandras
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Aktuális meccsek

#13312 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Egyébként Chillwell amilyen jó volt mikor idejött annyira meg Azpisodott azóta, pedig szezon elején legjobb igazolasunknak tartottam.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9377
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13313 Hozzászólás Szerző: Bubi »

edeskeves írta: 2021. január 27., szerda 22:07
Dante írta: 2021. január 27., szerda 21:43 Kíváncsi vagyok Tuchel bátorságát melyik meccsen jutalmazzák meg. Három védő, két védekezésben gyenge középpályás és öt támadó.
Mostantol az lesz a divat, hogy semmi nem lesz jo amit Tuchel csinal? Fogadd el hogy nem azert kuldtek el Lampardot, mert Rudiger azt akarta, nem csak annyi valtozas volt az eddigiekhez kepest, hogy a jatekosok akartak futni.
Egyebkent nyilvan nem minden meccsen ez lesz a felallas, de ma a vak is latta, hogy lehet tamadobb embereket felpakolgatni, mert a Wolves semmifelekeppen nem akart es tudott tamadni es hatul Silva oriasi tanar volt.
Kar, hogy nem sikerult egy golt begyotorni, megerdemeltek volna.
CHO egyik legjobb teljesitmenyet nyujtotta, az utolso percben sprintben ert vissza es szerelt vagy o is meg akarta buktatni Lampardot? Mert eddig nem nagyon lattam ilyeneket tole. Havertz szinten a legjobb bajnoki meccset jatszotta eddig.
Egyebkent ne felejtsuk el, hogy 1 max 2 edzesen dolgozott veluk Tuchel es ott is max taktikat tudtak gyakorolni meccs elott, erdemben majd holnaputan indul a munka.
Szíve joga nem kedvelni vagy nem egyetérteni Tuchellel, pont úgy mint azoknak akik szerint minden szarért Lampard volt a felelős.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13314 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Szvsz a mai meccs egyértelművé tette, hogy Mountot és Havertzet olyan összehasonlítani, mint almát a körtével. Egyértelmű, hogy jobban játszott a német, mint eddig és lesz ez még feljebb is, de Mount továbbra is egy svájci bicska. Kíváncsian várom, Tuchel hogy oldja meg a helyzetüket remélhetőleg úgy, hogy minkettő egyidőben legyen kezdő, csúcsformában.
Egyébként én kb erre számítottam, az elképzelés láthatósága egyelőre gyökeres változás nékül. Nem tetszik, hogy nem sikerült gólt rúgni Portugáliának és sok volt a töketlenkedés is, de meg vagyok elégedve az 1 ponttal a körülményekhez képest. A kezdőt tekintve sem látom úgy, hogy bármi kőbe lenne vésve. Bőven fog ez még változni és ha a német csodavédőnk nem is, de Jorginho biztosan padra fog ülni előbb-utóbb.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6786
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13315 Hozzászólás Szerző: Pityee »

A legszomorúbb az egészben, hogy az abszolút nyerhető meccseken bukjuk el a pontokat. Aztán utána következnek a durvább meccsek, ahol még nehezebb pontot szerezni. Nagyon necces lesz az a top4 majdnem hogy esélytelen kategória kb.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#13316 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Jo volt latni hogy vegre valami uj formacio es posztok es CHO is nagyon ment WB-ben. Valamennyire érezni lehetett a valtozast de azert nagy csodara nem szamitottam.

1 darab edzes utan ha nyerunk ma vagy vesztunk semmit se jelent. Nagy kár Havertz fejeséért a végén...

Avatar
White
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Aktuális meccsek

#13317 Hozzászólás Szerző: White »

Lassan amúgy Dave-nak is meglehet köszöni az eddigi munkáját és haza küldeni baszk földre mert az ember 2 méterre nem tud passzolni
#OnceABlueAlwaysABlue

edeskeves
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13318 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dante írta: 2021. január 27., szerda 21:43 Kíváncsi vagyok Tuchel bátorságát melyik meccsen jutalmazzák meg. Három védő, két védekezésben gyenge középpályás és öt támadó.
Mostantol az lesz a divat, hogy semmi nem lesz jo amit Tuchel csinal? Fogadd el hogy nem azert kuldtek el Lampardot, mert Rudiger azt akarta, nem csak annyi valtozas volt az eddigiekhez kepest, hogy a jatekosok akartak futni.
Egyebkent nyilvan nem minden meccsen ez lesz a felallas, de ma a vak is latta, hogy lehet tamadobb embereket felpakolgatni, mert a Wolves semmifelekeppen nem akart es tudott tamadni es hatul Silva oriasi tanar volt.
Kar, hogy nem sikerult egy golt begyotorni, megerdemeltek volna.
CHO egyik legjobb teljesitmenyet nyujtotta, az utolso percben sprintben ert vissza es szerelt vagy o is meg akarta buktatni Lampardot? Mert eddig nem nagyon lattam ilyeneket tole. Havertz szinten a legjobb bajnoki meccset jatszotta eddig.
Egyebkent ne felejtsuk el, hogy 1 max 2 edzesen dolgozott veluk Tuchel es ott is max taktikat tudtak gyakorolni meccs elott, erdemben majd holnaputan indul a munka.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6786
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13319 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyébként Silva nálam ma MOTM, hihetetlen amit ez a pali lerak a pályára. Brutál szitukban tud abszolút higgadt maradni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9377
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13320 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta: 2021. január 27., szerda 21:56 Kicsit bold kijelentés, de én Havertzet lehet elcserélném a Wolves-szal Pedro Netora. 😀
Talán ha rádobjuk Jorginhot, akkor leülnek tárgyalni...:D

Viccet félretéve, Havertz ügyes volt és lesz ez még jobb is. Meg kell találni azt a rendszert amiben Mount és Havertz is a kapu közelében lehet. Ha ez sikerül szvsz újra csatlakozunk az elithez.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése