Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13361 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Kivancsi lennek mi a kifogas megint. Gondolom a fejlodes lathato es jok vagyunk, otletes tamadofoci igazabol az egesz tamado harmad full nulla. Havertznek volt sprintje egy felido alatt?

Eddig 2-0, de lesz ez meg tobb is, nem tudom mikor lesz erdemben is kerdore vonva Lampard, itt lenne az ideje.
Chilwell is ahogy kezdett mar egy ideje mondtam, hogy kezd leepulni O is, az elejen extra volt aztan szepen lassan eljatszogat szintelen szagtalanul, mara meg lesullyedt a tobbi koze.

Mount vs Havertz vita nezzetek meg mikor a ket embernel van a labda..

Tammyrol Haalandal kapcsolatban “vitaztunk” ma..
Hagyjuk is, igazabol sok embert ki lehetne emelni, normalis teljesitmenyt annal kevesbe. Mennyi ertelme van ennek igy tovabb?

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13362 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Ez lett volna az a meccs, ahol fel kellett volna b*szni 5 védőt, középre pedig Zsirut, pont ezért hiányoltam meccs előtt. Igaz hogy öregszik és nem rá kell építeni, de ez nem az a meccs, amikor ölbe tett kézzel kell várni arra, hogy Timo hirtelen eltalálja a kaput vagy Tammy képes megbírkózni a nyomással.
Nem szeretnék egyéni teljesítményeket minősíteni mert kevés kivétellel ma a nagybetűs csapatszintű tágyadomb látható, nem bírok elmenni Rüdiger mellett. Les volt a második gól lőtt vagy sem, ezt egy Zouma úgy kibaszta volna a lelátóra, ahogy az a nagy könyvben meg van írva.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#13363 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Traxver írta: 2021. január 19., kedd 23:08
Dante írta: 2021. január 19., kedd 23:05
Több, mint 15 éve nézek focit, de lehet sportot kéne váltanom. Miért nem rohan be kirúgás pillanatában minden csatár az ellenfél 16-osáig?
Ha mondasz egy olyan játékost aki állított labdából elrúg a másik 16-ig akkor megmondom.
Neuer :D nekifutásból meg még el is dob :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13364 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Cappy írta: 2021. január 19., kedd 23:08 Erdekes, hogy mindenki Havertzre és Pulisicre hegyezi ki az egesz meccset, holott pont ez a ket ember mozog labda nelkul ertelmesen. Konyorgom milyenek a tamadasaink? Allunk egy helybe mint a f*sz. "Orom" nezni azt is, hogy egymassal veszekednek a jatekosaink is.

Szerettem Lampardot, mint játékos, de edzőként látható, hogy nem jó. Az, hogy nincs taktika, sem vedekezesben, sem tamadasban az igenis az edző felelőssége.
Könnyű ezt írni egy ilyen hányadék meccs és időszak után, de mi van a tavalyi évvel és az idei elejével? Világos volt a terv, gyors, letámadós foci ami ment is, jók voltunk, szimpatikusak.

Mivel magyarázod pl hogy ma NINCS letámadásunk?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Gebesz
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2013. március 17., vasárnap 18:49
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13365 Hozzászólás Szerző: Gebesz »

Bandi írta: 2021. január 19., kedd 22:48
Pityee írta: 2021. január 19., kedd 22:39
Bandi írta: 2021. január 19., kedd 22:37 Csak most tudtam volna elkezdeni nézni a meccset, gondoltam ránézek előbb az eredményekre mert gondoltam hogy már most gáz lesz, be is jött, szerintem nem is keresek már stream-et, ebből úgyse lesz semmi. Nagyon mélyen vagyunk és az a baj hogy nem is látszik még s gödör alja...
Ugyanmár ne panaszkodj mert megkapod hogy úgy nézed a meccseket mint egy 80 éves öreg és csak állandóan a negatívumokat tudod megtalálni, pedig tele vagyunk pozitív történésekkel.
Aki az utóbbi kb 1,5 hónapunkban bármi pozitívumot látott az valamilyen tudatmódosító hatása alatt áll :D igazából az a baj hogy eljutottam odáig hogy nem idegesítem fel túlságosan magam, ma is vereségre számítottam és be is fog jönni. Lehet nem is olyan rossz egy gyenge csapatnak szurkolni, kicsik az elvárások és ha véletlen jön 1-2 győzelem annak nagyon lehet örülni :mrgreen:
Hát Abraham sincs a helyzet magaslatán. Pulisic kb emberhátrány. Jöhet be a Marokkói Zseni a helyére és ha már védő mögé belött labdákkal próbálkozunk legalább Werner.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#13366 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Nagyon reg nem volt a csapat ilyen mely godorben, mint jelenleg. El kell donteni mit akarunk, mert ezt rossz nezni es sajnos egyre melyebbre sullyedunk. A keret minosege alapjan nem erre vagyunk hivatottak...

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#13367 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Dante írta: 2021. január 19., kedd 23:05
Több, mint 15 éve nézek focit, de lehet sportot kéne váltanom. Miért nem rohan be kirúgás pillanatában minden csatár az ellenfél 16-osáig?
Ha mondasz egy olyan játékost aki állított labdából elrúg a másik 16-ig akkor megmondom.

Cappy
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#13368 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Erdekes, hogy mindenki Havertzre és Pulisicre hegyezi ki az egesz meccset, holott pont ez a ket ember mozog labda nelkul ertelmesen. Konyorgom milyenek a tamadasaink? Allunk egy helybe mint a f*sz. "Orom" nezni azt is, hogy egymassal veszekednek a jatekosaink is.

Szerettem Lampardot, mint játékos, de edzőként látható, hogy nem jó. Az, hogy nincs taktika, sem vedekezesben, sem tamadasban az igenis az edző felelőssége.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13369 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2021. január 19., kedd 23:06 Nem értem hogy állhatunk ki 4-2-3-1es rendszerben egy ilyen téttel bíró meccsen úgy, hogy előtte nem játszottuk, Kanté sérült Havertz meg a csatárok mögött kap helyet úgy hogy teljesen formán kívül van... Nincs középpályánk, Mountot pedig teljesen kivonjuk a támadójátékból.

Sajnos ez Lamps marhasága és erre most nem találok értelmes magyarázatot.
Sajnos az utobbi idoben nem ez az egyetlen marhasága..
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

dacultras
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13370 Hozzászólás Szerző: dacultras »

Pityee írta: 2021. január 19., kedd 23:04
andrewm93 írta: 2021. január 19., kedd 23:02 Azért ezt megint rossz nézni, hatalmas a különbség a két csapat között. Csóri Chillwellnek megérte váltani...
Bezony, jelenleg a cipőjét a Leicesternek nem köthetnénk meg. Egyedül a BL meccsek miatt jött, de ott is max kèt meccsünk van és pápá.
Nem hiszem hogy Lampard még itt lesz a BL meccsen, új edzővel meg bármi lehet még.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13371 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem értem hogy állhatunk ki 4-2-3-1es rendszerben egy ilyen téttel bíró meccsen úgy, hogy előtte nem játszottuk, Kanté sérült Havertz meg a csatárok mögött kap helyet úgy hogy teljesen formán kívül van... Nincs középpályánk, Mountot pedig teljesen kivonjuk a támadójátékból.

Sajnos ez Lamps marhasága és erre most nem találok értelmes magyarázatot.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13372 Hozzászólás Szerző: Dante »

Traxver írta: 2021. január 19., kedd 23:00
Dante írta: 2021. január 19., kedd 22:58 A kirúgásnál nincs les? Vardy lesen volt és odament fejelni, kontakt is volt.
Kirúgásnál nincs les!
Több, mint 15 éve nézek focit, de lehet sportot kéne váltanom. Miért nem rohan be kirúgás pillanatában minden csatár az ellenfél 16-osáig?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#13373 Hozzászólás Szerző: emsanya »

andrewm93 írta: 2021. január 19., kedd 23:02 Azért ezt megint rossz nézni, hatalmas a különbség a két csapat között. Csóri Chillwellnek megérte váltani...
Én is ezt gondolom. Egy jo játékos, mi a faszért jött ide? Komolyan sajnálom a srácot, a Leicester ötvenszer értelmesebb csapat. Max az hogy Londonban élhet.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#13374 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Apinho írta: 2021. január 19., kedd 23:01 Nem is tudom már mit mondjak. Havertz-et kifejezetten rossz nézni, ahogy csak kocog, mindenki unja, semmi lelkesedés...

pedig Havertz ma bíztatóbb mint amikor hátrébb játszott... az eddigi 2 veszélyesebb támadásunk az ő lekészítéseiből indultak..

akit ma fájdalmas nézni az Pulisic és Abraham, de Kova és Chilwell is rosszak

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13375 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Abraham ma is egy nagy nulla, az ilyen csapatok ellen kéne valamit villantania, még akkor is ha az egész bagázs értékelhetetlen. Nem a Burnley és társainak megrúgni 3-0-nál nyomás nélkül a negyediket. Nagy meccseken egyszerűen nem lehet rá építeni elöl, mert súlytalan.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13376 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Hasenhuttl, Tuchel gyere

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13377 Hozzászólás Szerző: Pityee »

andrewm93 írta: 2021. január 19., kedd 23:02 Azért ezt megint rossz nézni, hatalmas a különbség a két csapat között. Csóri Chillwellnek megérte váltani...
Bezony, jelenleg a cipőjét a Leicesternek nem köthetnénk meg. Egyedül a BL meccsek miatt jött, de ott is max kèt meccsünk van és pápá.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccsek

#13378 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Azért ezt megint rossz nézni, hatalmas a különbség a két csapat között. Csóri Chillwellnek megérte váltani...

DrAd
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. augusztus 27., szombat 19:23
Kedvenc játékos: Terry

Re: Aktuális meccsek

#13379 Hozzászólás Szerző: DrAd »

még edzőmeccsnek is kevés vagyunk a Leicesternek, na léptem, további jó idegeskedést

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13380 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Nem is tudom már mit mondjak. Havertz-et kifejezetten rossz nézni, ahogy csak kocog, mindenki unja, semmi lelkesedés...

Válasz küldése