Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#481 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

kazomester írta: 2021. január 15., péntek 11:48 Na úgy látom Tomoritol elbucsuzhatunk, a Milanba mehet kölcsönbe opcióval 30 ért. Mondjuk nem értem mi a fasz baja lett vele Lampardnak, hogy teljesen parkolopalyara tette, de grat hozzá.
Majd megvesszuk 40m-ert Upamecanot nyugi :D

Sarr amugy jol nyomja Portoban? Nem igazan kovetem.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#482 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Na úgy látom Tomoritol elbucsuzhatunk, a Milanba mehet kölcsönbe opcióval 30 ért. Mondjuk nem értem mi a fasz baja lett vele Lampardnak, hogy teljesen parkolopalyara tette, de grat hozzá.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#483 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

cech19960320 írta: 2021. január 14., csütörtök 17:12 hát statjai alapján elég gyenge...

ÉS egyrészt elnézve a jelnlegi keretet, másrészt a világ játékosfelhozatalát a lehetséges posztjain, harmadrészt pedig az akadémiánk felhozatalát, az ő ideje lejárt. Hamarabb kap esélyt anjorin vagy Peart-Harris úgy gondolom.
+ Conor Gallagher

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#484 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

hát statjai alapján elég gyenge...

ÉS egyrészt elnézve a jelnlegi keretet, másrészt a világ játékosfelhozatalát a lehetséges posztjain, harmadrészt pedig az akadémiánk felhozatalát, az ő ideje lejárt. Hamarabb kap esélyt anjorin vagy Peart-Harris úgy gondolom.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#485 Hozzászólás Szerző: Dante »

Aki még reménykedik Ruben-ben az nézze meg hogy mozgott a Sp*rs ellen.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#486 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bakernek nem szóltak, hogy a kis gól is gól. :D

https://twitter.com/radarsvideo1/status ... 0515136512" onclick="window.open(this.href);return false;
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#487 Hozzászólás Szerző: Bubi »

koni0725 írta:
Bubi írta:Ruben kezd beindulni, gól + kiharcolt büntető. Kezd a mozgása a sérülése előtti önmagára emlékeztetni.
Piszkosul nehéz lesz ilyen kozéppálya mellett visszakerülnie, (-Jorgi) de szurkolok neki.
Nehéz, de ha visszanyeri a formáját és hozzáadjuk azt, hogy egy sajátnevelésű angol, akkor látok rá esélyt. Egyébként is elférne egy erős magas ember középre. Sérülése előtt már a védekezése is sokkal hasznosabb volt, a támadásokhoz meg rengeteget ad hozzá.

Havertzen sok múlik. Én nem bántom, ha idén nem robbant, hiába volt drága, ő még nem játszott a legmagasabb szinten. Viszont jövőre már többet várok tőle.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Kölcsönjátékosok

#488 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Bubi írta:Ruben kezd beindulni, gól + kiharcolt büntető. Kezd a mozgása a sérülése előtti önmagára emlékeztetni.
Piszkosul nehéz lesz ilyen kozéppálya mellett visszakerülnie, (-Jorgi) de szurkolok neki.
211! NEW RECORD!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#489 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ruben kezd beindulni, gól + kiharcolt büntető. Kezd a mozgása a sérülése előtti önmagára emlékeztetni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Kölcsönjátékosok

#490 Hozzászólás Szerző: Crap »

Ampadou tegnap a Pool ellen végig a pályán volt védekező középpályás pozin és nem mozgott rosszul. Nem egy Kante / Kova féle szuper futó de jól helyezkedett, volt több fontos szerelése, előre is megindult a labdával, szóval szép volt.

Ez a Sheffield meg hiába van a tabella végén, tegnap bitang jól játszottak szrtm a pool ellen és sokkal előrébb lesznek még ők.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#491 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Juan Castillo most az AZ Alkmaar csapatához lett kölcsönadva, míg George McEachren a Maastrict csapatához.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#492 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Barkley kölcsön adásának nem örülök. Nem értek vele egyet. Miért nem marcos, vagy zsorzsi? Cho-nak sem ártana, ha nem akart volna hétvégén kib*****tt nagy gólt lőni, beljebb lennénk.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#493 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Abban megegyezhetünk hogy Marcos Alonso a világ leglassabb balhátvédje.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#494 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta:
Hawaii írta:
Pityee írta:Sztem Azpi egyszerűen kell a kezdőbe, mindegy h hova, de teljesen más lesz a játékunk, ha ő játszik és ahogy említetted csk szempontból is. Jamesnek egyenlőre még nagyon sokat kell tanulnia, főleg védekezés terén. Nagyon sokszor megforgatják őt. Illetve az se szól mellette, hogy szélső hátvéd létére viszonylag lassú, szerintem a 31 éves Azpi megfutja őt. Talán tényleg meg kellene Jameset próbálni CDM posztra, nálam még mindig inkább hajaz arra a posztra mint jobbhátvédnek.
Meg merem kockáztatni, hogy jelenleg James az egyik leggyorsabb játékosunk a keretben. Azért tűnhet olykor lassúnak, mert egész egyszerűen fent ragad a támadásoknál.
Hülyeség. Pont a napokban volt Zoumával egy kérdezz felelek a SkySports által, akinek feltették azt a kérdést, hogy ki/kik a leggyorsabbak a keretben és ő a következő három embert nevezte meg: Werner,Tomori,Rüdiger. De ránézésre is látható, hogy James lomha.

Itt megtekinhető egyébként ez a kérdezz-felelek: https://www.youtube.com/watch?v=JMTUp3chbCE" onclick="window.open(this.href);return false;
Az elmúlt években rengeteg ilyen kérdezz-feleleket láttam, az összesben elhangzik az a kérdés. hogy ki öltözködik a legrosszabbul és mindig szegény Kantét vágja rá rögtön mindenki széles mosollyal az arcán, Hazardtól kezdve Pulisic-en át Zouma-ig, a kis franciának kimerül a ruhatára a csapattól kapott melegítőkben. :D Bár ismerjük Kantét milyen, neki nem a felszínesség, a külcsínek számítanak, de akkor is kicsit nehéz elhinni, hogy egy ilyen jól fizetett sztárt annyira se érdekelje a divat világa, hogy legalább néha magára erőltessen valami elegánsabb öltözéket. :D Egy Pogba, Hamilton, Westbrook vagy Harden valószínűleg egy meccsük előtt többet tölt a tükör előtt, mint Kanté egész életében. :D Amivel persze semmi baj, sőt üde színfolt, csak fura azért. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Kölcsönjátékosok

#495 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Pityee írta:
Hawaii írta:
Pityee írta:Sztem Azpi egyszerűen kell a kezdőbe, mindegy h hova, de teljesen más lesz a játékunk, ha ő játszik és ahogy említetted csk szempontból is. Jamesnek egyenlőre még nagyon sokat kell tanulnia, főleg védekezés terén. Nagyon sokszor megforgatják őt. Illetve az se szól mellette, hogy szélső hátvéd létére viszonylag lassú, szerintem a 31 éves Azpi megfutja őt. Talán tényleg meg kellene Jameset próbálni CDM posztra, nálam még mindig inkább hajaz arra a posztra mint jobbhátvédnek.
Meg merem kockáztatni, hogy jelenleg James az egyik leggyorsabb játékosunk a keretben. Azért tűnhet olykor lassúnak, mert egész egyszerűen fent ragad a támadásoknál.
Hülyeség. Pont a napokban volt Zoumával egy kérdezz felelek a SkySports által, akinek feltették azt a kérdést, hogy ki/kik a leggyorsabbak a keretben és ő a következő három embert nevezte meg: Werner,Tomori,Rüdiger. De ránézésre is látható, hogy James lomha.

Itt megtekinhető egyébként ez a kérdezz-felelek: https://www.youtube.com/watch?v=JMTUp3chbCE" onclick="window.open(this.href);return false;
Rendben, akkor James lomha, és az a halom videó róla, ahol sebességből megveri az emberét, mind csak hamisítvány, ugye? :)
A másik meg, hogy nem azt írtam, hogy James a leggyorsabb a keretben, hanem hogy az EGYIK LEGGYORSABB, ergó lehetnek nála gyorsabbak is. Lehet, ha 5 nevet kérdeznek Zoumatól, akkor befért volna James is, de hogy nem lomha, az egészen biztos. Azért Zoumatól ez is csak egy szubjektív vélemény, nincsenek számokkal alátámasztva, de ennek a műsornak nyilván nem is ez volt a lényege. Egyébként Wernerrel egyetértek, viszont hiányolom ebből a listából Pulisicet, aki nálam hamarabb került volna be ebbe a hármasba, mint mondjuk Rüdiger... Tomoritól szintén nem nagyon láttam még nagy sprinteket, ettől függetlenül lehet, hogy valóban gyors játékos.

Ajánlom figyelmedbe ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=o0kVSe4FaKs" onclick="window.open(this.href);return false; (Van benne jó pár sprint Jamestől... Tudom-tudom, ilyet bárkiről össze lehet rakni :D)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#496 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Hawaii írta:
Pityee írta:Sztem Azpi egyszerűen kell a kezdőbe, mindegy h hova, de teljesen más lesz a játékunk, ha ő játszik és ahogy említetted csk szempontból is. Jamesnek egyenlőre még nagyon sokat kell tanulnia, főleg védekezés terén. Nagyon sokszor megforgatják őt. Illetve az se szól mellette, hogy szélső hátvéd létére viszonylag lassú, szerintem a 31 éves Azpi megfutja őt. Talán tényleg meg kellene Jameset próbálni CDM posztra, nálam még mindig inkább hajaz arra a posztra mint jobbhátvédnek.
Meg merem kockáztatni, hogy jelenleg James az egyik leggyorsabb játékosunk a keretben. Azért tűnhet olykor lassúnak, mert egész egyszerűen fent ragad a támadásoknál.
Hülyeség. Pont a napokban volt Zoumával egy kérdezz felelek a SkySports által, akinek feltették azt a kérdést, hogy ki/kik a leggyorsabbak a keretben és ő a következő három embert nevezte meg: Werner,Tomori,Rüdiger. De ránézésre is látható, hogy James lomha.

Itt megtekinhető egyébként ez a kérdezz-felelek: https://www.youtube.com/watch?v=JMTUp3chbCE" onclick="window.open(this.href);return false;
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Kölcsönjátékosok

#497 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Pityee írta:
Dante írta:
Szabi írta:Mondjuk az rögtön lehetne egy kis upgrade variációs lehetőségek terén is, ha Azpi visszatérne stabil kezdőként jobboldalra, James pedig a középpályán kapna szerepet.
Én annak is örülnék, ha Azpi ki lenne próbálva dm-ként. Persze csak a FIFA manager szól belőlem, de James szélen hasznosabb, viszont nem helyezkedik annyira jól, ilyenkor Azpi ki tudná segíteni. Extr amellett, hogy a csk karszalag a helyén lenne, extra fizikum is kerülne így a csapatba, és a baszk talán a legjobban védekező játékosunk, (kár hogy Kanté egy tök átlagos játékossá lett leépítve) közelebb lenne mindenkihez, beleértve a bírót is. Technikailag is tök okés, mehetnének azok a beívelések, amiket Moratanak osztogatott az érkezésekor.
Sztem Azpi egyszerűen kell a kezdőbe, mindegy h hova, de teljesen más lesz a játékunk, ha ő játszik és ahogy említetted csk szempontból is. Jamesnek egyenlőre még nagyon sokat kell tanulnia, főleg védekezés terén. Nagyon sokszor megforgatják őt. Illetve az se szól mellette, hogy szélső hátvéd létére viszonylag lassú, szerintem a 31 éves Azpi megfutja őt. Talán tényleg meg kellene Jameset próbálni CDM posztra, nálam még mindig inkább hajaz arra a posztra mint jobbhátvédnek.
Meg merem kockáztatni, hogy jelenleg James az egyik leggyorsabb játékosunk a keretben. Azért tűnhet olykor lassúnak, mert egész egyszerűen fent ragad a támadásoknál.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#498 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta:
Szabi írta:Mondjuk az rögtön lehetne egy kis upgrade variációs lehetőségek terén is, ha Azpi visszatérne stabil kezdőként jobboldalra, James pedig a középpályán kapna szerepet.
Én annak is örülnék, ha Azpi ki lenne próbálva dm-ként. Persze csak a FIFA manager szól belőlem, de James szélen hasznosabb, viszont nem helyezkedik annyira jól, ilyenkor Azpi ki tudná segíteni. Extr amellett, hogy a csk karszalag a helyén lenne, extra fizikum is kerülne így a csapatba, és a baszk talán a legjobban védekező játékosunk, (kár hogy Kanté egy tök átlagos játékossá lett leépítve) közelebb lenne mindenkihez, beleértve a bírót is. Technikailag is tök okés, mehetnének azok a beívelések, amiket Moratanak osztogatott az érkezésekor.
Sztem Azpi egyszerűen kell a kezdőbe, mindegy h hova, de teljesen más lesz a játékunk, ha ő játszik és ahogy említetted csk szempontból is. Jamesnek egyenlőre még nagyon sokat kell tanulnia, főleg védekezés terén. Nagyon sokszor megforgatják őt. Illetve az se szól mellette, hogy szélső hátvéd létére viszonylag lassú, szerintem a 31 éves Azpi megfutja őt. Talán tényleg meg kellene Jameset próbálni CDM posztra, nálam még mindig inkább hajaz arra a posztra mint jobbhátvédnek.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#499 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Kanté nem leépítve lett. Az ő specialitása a szerelés és a helyezkedés.
Ezt pedig leginkább egy szűk, védekezőbb, kontrataktikánál lehet kamatoztatni.

Ahhoz a taktikához, amit Lamps akar játszani, sosem voltak megfelelőek a kvalitásai. Ennek ellenére sztem korrwkt tejesítményt hoz, és lehet, hogy lamps még megtalálja majd a helyét

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#500 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta:Mondjuk az rögtön lehetne egy kis upgrade variációs lehetőségek terén is, ha Azpi visszatérne stabil kezdőként jobboldalra, James pedig a középpályán kapna szerepet.
Én annak is örülnék, ha Azpi ki lenne próbálva dm-ként. Persze csak a FIFA manager szól belőlem, de James szélen hasznosabb, viszont nem helyezkedik annyira jól, ilyenkor Azpi ki tudná segíteni. Extr amellett, hogy a csk karszalag a helyén lenne, extra fizikum is kerülne így a csapatba, és a baszk talán a legjobban védekező játékosunk, (kár hogy Kanté egy tök átlagos játékossá lett leépítve) közelebb lenne mindenkihez, beleértve a bírót is. Technikailag is tök okés, mehetnének azok a beívelések, amiket Moratanak osztogatott az érkezésekor.

Válasz küldése