Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#12861 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

broduer írta: 2021. január 11., hétfő 10:07
kecske01 írta: 2021. január 10., vasárnap 17:21 Jo kis Mount vs Havertz vita :D Pedig nem egy poszt a ketto.
Szerintem azt kellene mindkét félnek elfogadnia, hogy jelenleg a legfontosabb, hogy mindkettő játékos játsszon, mert jelenleg a két legértékesebb emberünk más-más okból.
Mount: saját nevelésű, angol, iszonyatosan alázatos és nagy munkabírású, emellett éles, és láthatóan egy vezéralkat. Csatár mögötti irányítóban a legjobb szerintem, de ahol most játszik ott ugyanúgy képes magas szinten teljesíteni. Ami viszont szintén egy tény, hogy ő Lampard szent tehene, pedig nem halna bele azért pár meccs pihenőbe (nem Messi, hogy lecserélhetetlen). Valóban megérdemli, hogy játsszon, a gond inkább az, hogyha szarul teljesítene, akkor sem hagyná ki Lampard.
Havertz: generációs tehetség (elvileg), a legdrágább igazolásunk, piszkosul fiatal. Ha kitudnánk belőle hozni a tehetséget lenne egy világklasszisunk. A tények pedig azok, hogy a lejátszott meccsei nagyrészén totál testidegen poszton játszik, messze a kaputól. Úgy szidják itt sokan, hogy nem kapott még folyamatosan lehetőséget olyan poszton, ahol világklasszis lehet.
Ergo Lampard feladata az lenne, hogy megtalálja ennek a két játékosnak a posztját, mert nem engedhető meg az a luxus, hogy az egyiket is elpocsékoljuk. Én továbbra is azt mondom, hogy mivel úgyis rengeteg a meccs, idén lehetne őket folyamatosan rotálni a 4-2-3-1 irányító posztján. Aktuális forma és teljesítmény alapján lehetne a játékperceiket beosztani, a lényeg, hogy mindketten játszanának, egymást cserélgetnék a 10-es poszton. Tudom persze, hogy ez nem a Fifa, de szerintem így jutna és maradna is mindenkinek.
Azt kene megerteni es elfogadni, hogy az a bajunk Havertzel hogy az elso jonehany meccsein nem tudott normalisan passzolni, utkozni, labdat atvenni-vezetni, inditani, fejben felvenni a jatek ritmusat, mozgasban is csak totyogott es teljesen mindegy, hogy ezt milyen poszton csinalta, ez mindenhol ego es nagyon gyenge lett volna egy 100millios jatekostol. Nem a gol/golpassz idegen posztbol adodo hianya miatt vettuk elo, hanem mert olyan volt mint egy ifibol felhozott fiatal akinek semmi koze meg a felnott focihoz.
Nem ertettem es nem is ertem, hogy az emlitett dolgok miatt miert az volt a kifogas, hogy de nem is a posztjan jatszik, mikor ha csatart jatszott volna, akkor pontosan passzolt volna vagy epp gyorsabban mozgott volna? Szerintem ezek nem poszttol fuggo hibak voltak, de termeszetesen az hiba Lampard reszerol amikor full idegen poszton jatszik, ettol fuggetlenul meg tudnia kell labdat atvenni es pontosan passzolni.

Szerencsere mar kezdi felvenni a ritmust ugy tunik, de en oszinten szolva csalodott vagyok miatta es sokkal tobbre szamitottam a hype es az itteni velemenyek miatt is.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#12862 Hozzászólás Szerző: broduer »

kecske01 írta: 2021. január 10., vasárnap 17:21 Jo kis Mount vs Havertz vita :D Pedig nem egy poszt a ketto.
Szerintem azt kellene mindkét félnek elfogadnia, hogy jelenleg a legfontosabb, hogy mindkettő játékos játsszon, mert jelenleg a két legértékesebb emberünk más-más okból.
Mount: saját nevelésű, angol, iszonyatosan alázatos és nagy munkabírású, emellett éles, és láthatóan egy vezéralkat. Csatár mögötti irányítóban a legjobb szerintem, de ahol most játszik ott ugyanúgy képes magas szinten teljesíteni. Ami viszont szintén egy tény, hogy ő Lampard szent tehene, pedig nem halna bele azért pár meccs pihenőbe (nem Messi, hogy lecserélhetetlen). Valóban megérdemli, hogy játsszon, a gond inkább az, hogyha szarul teljesítene, akkor sem hagyná ki Lampard.
Havertz: generációs tehetség (elvileg), a legdrágább igazolásunk, piszkosul fiatal. Ha kitudnánk belőle hozni a tehetséget lenne egy világklasszisunk. A tények pedig azok, hogy a lejátszott meccsei nagyrészén totál testidegen poszton játszik, messze a kaputól. Úgy szidják itt sokan, hogy nem kapott még folyamatosan lehetőséget olyan poszton, ahol világklasszis lehet.
Ergo Lampard feladata az lenne, hogy megtalálja ennek a két játékosnak a posztját, mert nem engedhető meg az a luxus, hogy az egyiket is elpocsékoljuk. Én továbbra is azt mondom, hogy mivel úgyis rengeteg a meccs, idén lehetne őket folyamatosan rotálni a 4-2-3-1 irányító posztján. Aktuális forma és teljesítmény alapján lehetne a játékperceiket beosztani, a lényeg, hogy mindketten játszanának, egymást cserélgetnék a 10-es poszton. Tudom persze, hogy ez nem a Fifa, de szerintem így jutna és maradna is mindenkinek.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#12863 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta: 2021. január 10., vasárnap 17:25
Pityee írta: 2021. január 10., vasárnap 17:15
Dante írta: 2021. január 10., vasárnap 16:54
A Fifaban biztos jobb lesz még egy ideig, a való életben meg sem közelíti Havertz Mount-ot.
Lampard nem "nyomja" minden meccsen, Mount úgy játszik, hogy nem lehet kihagyni a legtöbb esetben. Abszurd az egész gondolat amit írsz. Az egyik jó, a másik nem, és követeled hogy előbbi ne játsszon.
Ráadásul ezt az egész eszmecserét úgy folytatjuk le, hogy mindketten játszanak, Mount gólt lőtt és az egyik leghasznosabb ember, Havertz pedig a saját súlya alatt megrogy, nem tud labdátvezetni, megtöri az összjátékot és védekezni sem jár hátra.

De tudom, Mount és a poszt, felállás hibája. Igazából Mason Havertz kriptonitja, csak akkor lesz jó, ha eladjuk Mount-ot.
Ahhoz képest, hogy állításod szerint a saját súlya alatt megrogy és nem tud labdát sem vezetni. Egy gól és egy gólpassz a mai teljesítménye. De gondolom a lőtt gól csak Mountnál számít.
Az hogy a meccs végén fejelt egy szép gólt nem másítja meg azt amit előtte - nem - mutatott.
Egyébként nem érvelsz, csak véleményt írsz, vagy az utóbbihoz hasonló vicces dolgokat. Így nincs sok értelme. :)
Mégegyszer kiemelem, hogy én nem Mount ellenes vagyok. Hanem azt kellene észrevenni, hogy létezik olyan taktika amiben Mount és Havertz is egyszerre lehetne a pályán és amiben mindkettő a saját szerepkörében játszik. Csak sajnos hamarabb fogja Lamps leépíteni a két németet, minthogy taktikát váltson és esetleg kevesebbet játsszon Mount. Hozzáteszem neki sem ártana ha néha a padon csücsülne mint Kova, Havertz és a többiek.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#12864 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Nekem jobban bssza a csorom Werner szerencsetlenkedese, mert amiket most is csinalt mezonyben meg a multkori szoglete, nem tudom mi lett vele, de egy full kepzetlen, technikatlan futobolondda sullyedt, pedig hogy indult...

Havertz vs Mount vitahoz csak annyit, hogy eleg megnezni pl a mai meccset, hogy szemre konnyeden el lehessen donteni, hogy jelenleg ki a jobb jatekos, mozgas, passzok, sebesseg, lovesek stb Mount minosegibb dolgokat hoz es tobb poszton is kepes teljesiteni. Mondom ezt ugy, hogy latszik a fejlodes Kai jatekan is mar es idovel fel fogja venni a ritmust valoszinuleg, tovabbra is drukkolok neki es a mai golja penge volt ahogy erkezett, tokmindegy hanyad osztalyu csapat ellen, de ez tokeletes volt.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#12865 Hozzászólás Szerző: Bubi »

cech19960320 írta: 2021. január 10., vasárnap 17:23
kecske01 írta: 2021. január 10., vasárnap 17:21 Jo kis Mount vs Havertz vita :D Pedig nem egy poszt a ketto.
Hát én is ezt próbálom kiemelni... Mount hátrébb hasznosabb, második hullámban érkezve, mélységből kiugratásokkal, vagy épp átlövésekkel, valamint az irdatlan mezőnymunkával... Havertz egy csatárral majdnem egyvonalban tudja a legjobbját nyújtani, kulcspasszal, lekészítéssel, befejezéssel.
Ezt akkor írhatnánk ilyen biztosan, hogy ha Mount LAM poszton gyengébben játszana, de szvsz ott még jobb. Én közelebb játszatnám a kapuhoz.

Egyébként Havertz ma jó volt, örülni kell a sikerének. Szerintem be fogja magát játszani ebben a rendszerben, csak idő kérdése. Kell rá egy kis izom mert minden kontakt után botladozik.
Odoi góljának is nagyon örülök, elkezdett fejlődni, játszatni kell.

Korábbi beszélgetésünkre visszatérve Cech: Négy védővel és gyakorlatilag 1 db védekező középpályással nem lehet kiállni. A city időnként meghúzza, de egyrészt nagyon összeért a csapatuk, másrészt hihetetlen tempójú letámadással kompenzálnak, harmadrészt nem a védekezésük ami miatt említeni fogják Guardiola csapatát a történelem könyvek. Én még nem láttam olyat, hogy 4-2-3-1ben a CAM gyakorlatilag csatárt játszik, az már inkább 4-4-2, jól védekező szélső középpályásokkal és középső középpályásokkal.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#12866 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dante írta: 2021. január 10., vasárnap 17:25
Pityee írta: 2021. január 10., vasárnap 17:15
Dante írta: 2021. január 10., vasárnap 16:54
A Fifaban biztos jobb lesz még egy ideig, a való életben meg sem közelíti Havertz Mount-ot.
Lampard nem "nyomja" minden meccsen, Mount úgy játszik, hogy nem lehet kihagyni a legtöbb esetben. Abszurd az egész gondolat amit írsz. Az egyik jó, a másik nem, és követeled hogy előbbi ne játsszon.
Ráadásul ezt az egész eszmecserét úgy folytatjuk le, hogy mindketten játszanak, Mount gólt lőtt és az egyik leghasznosabb ember, Havertz pedig a saját súlya alatt megrogy, nem tud labdátvezetni, megtöri az összjátékot és védekezni sem jár hátra.

De tudom, Mount és a poszt, felállás hibája. Igazából Mason Havertz kriptonitja, csak akkor lesz jó, ha eladjuk Mount-ot.
Ahhoz képest, hogy állításod szerint a saját súlya alatt megrogy és nem tud labdát sem vezetni. Egy gól és egy gólpassz a mai teljesítménye. De gondolom a lőtt gól csak Mountnál számít.
Az hogy a meccs végén fejelt egy szép gólt nem másítja meg azt amit előtte - nem - mutatott.
Egyébként nem érvelsz, csak véleményt írsz, vagy az utóbbihoz hasonló vicces dolgokat. Így nincs sok értelme. :)
Előtte is volt egy gólpassza, valamint két kulcspassza, ami pont abból tudott következni, hogy fent volt a védősorral egy vonalban, és két védő között tudta második érintésből elgurítani a beinduló támadónknak.. Ez az amiben ő jó lenne, ezért mount posztján sosem lesz jó. Ahogy Mount is teljesen haszontalan lenne, ha abban a szerepkörben kéne játszania, ahol Havertz a legjobb volt a Bundásban.. Egyszerűen azt kellene megérteni, hogy amíg Lamps ragaszkodik ehhez a taktikához és minimális változtatásra sem hajlandó, addig felesleges igazolás volt Havertz, mivel Lamps ezt a középpályát igazából 2 Mounttal és egy Kantéval képzelte el (Ahogy anno volt egy Makelele, meg egy Lamps és egy Ballack/Essien akik előre és hátra is jók voltak, és tudtak átlőni.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#12867 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pityee írta: 2021. január 10., vasárnap 17:15
Dante írta: 2021. január 10., vasárnap 16:54
A Fifaban biztos jobb lesz még egy ideig, a való életben meg sem közelíti Havertz Mount-ot.
Lampard nem "nyomja" minden meccsen, Mount úgy játszik, hogy nem lehet kihagyni a legtöbb esetben. Abszurd az egész gondolat amit írsz. Az egyik jó, a másik nem, és követeled hogy előbbi ne játsszon.
Ráadásul ezt az egész eszmecserét úgy folytatjuk le, hogy mindketten játszanak, Mount gólt lőtt és az egyik leghasznosabb ember, Havertz pedig a saját súlya alatt megrogy, nem tud labdátvezetni, megtöri az összjátékot és védekezni sem jár hátra.

De tudom, Mount és a poszt, felállás hibája. Igazából Mason Havertz kriptonitja, csak akkor lesz jó, ha eladjuk Mount-ot.
Ahhoz képest, hogy állításod szerint a saját súlya alatt megrogy és nem tud labdát sem vezetni. Egy gól és egy gólpassz a mai teljesítménye. De gondolom a lőtt gól csak Mountnál számít.
Az hogy a meccs végén fejelt egy szép gólt nem másítja meg azt amit előtte - nem - mutatott.
Egyébként nem érvelsz, csak véleményt írsz, vagy az utóbbihoz hasonló vicces dolgokat. Így nincs sok értelme. :)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#12868 Hozzászólás Szerző: emsanya »

cech19960320 írta: 2021. január 10., vasárnap 17:23
kecske01 írta: 2021. január 10., vasárnap 17:21 Jo kis Mount vs Havertz vita :D Pedig nem egy poszt a ketto.
Hát én is ezt próbálom kiemelni... Mount hátrébb hasznosabb, második hullámban érkezve, mélységből kiugratásokkal, vagy épp átlövésekkel, valamint az irdatlan mezőnymunkával... Havertz egy csatárral majdnem egyvonalban tudja a legjobbját nyújtani, kulcspasszal, lekészítéssel, befejezéssel.
Ugyanezt gondolom.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#12869 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Havertznek a kapuhoz kozel kell jatszania, végre tudott erkezni egy beadasra is.

Folosleges osszehasonlitani Mounttal, teljesen masok. Csak Mount illik a rendszerbe, Havertz meg CAM es ST. Csak kozepcsatart kb. sose fog jatszani. A felallas miatt meg CAM-ot se soha.

Lyukba berakja a labdakat es tud jol befejezni. Ezt nem fogja soha kihasznalni ha gürizik kozepen, ez van.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#12870 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kecske01 írta: 2021. január 10., vasárnap 17:21 Jo kis Mount vs Havertz vita :D Pedig nem egy poszt a ketto.
Hát én is ezt próbálom kiemelni... Mount hátrébb hasznosabb, második hullámban érkezve, mélységből kiugratásokkal, vagy épp átlövésekkel, valamint az irdatlan mezőnymunkával... Havertz egy csatárral majdnem egyvonalban tudja a legjobbját nyújtani, kulcspasszal, lekészítéssel, befejezéssel.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#12871 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Jo kis Mount vs Havertz vita :D Pedig nem egy poszt a ketto.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#12872 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta: 2021. január 10., vasárnap 16:54
A Fifaban biztos jobb lesz még egy ideig, a való életben meg sem közelíti Havertz Mount-ot.
Lampard nem "nyomja" minden meccsen, Mount úgy játszik, hogy nem lehet kihagyni a legtöbb esetben. Abszurd az egész gondolat amit írsz. Az egyik jó, a másik nem, és követeled hogy előbbi ne játsszon.
Ráadásul ezt az egész eszmecserét úgy folytatjuk le, hogy mindketten játszanak, Mount gólt lőtt és az egyik leghasznosabb ember, Havertz pedig a saját súlya alatt megrogy, nem tud labdátvezetni, megtöri az összjátékot és védekezni sem jár hátra.

De tudom, Mount és a poszt, felállás hibája. Igazából Mason Havertz kriptonitja, csak akkor lesz jó, ha eladjuk Mount-ot.
Ahhoz képest, hogy állításod szerint a saját súlya alatt megrogy és nem tud labdát sem vezetni. Egy gól és egy gólpassz a mai teljesítménye. De gondolom a lőtt gól csak Mountnál számít.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#12873 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Gündogan messze nincs mindig pályán, rengetegszer álltak fel Sterling, Foden, Bernardo, De Bruyne, Mahrez, Gabriel Jesus, Agüero hetesből 5-el a pályán..

A felsorolt hét játékos pedig egyenként semmivel sem védekezik jobban mint mondjuk CHO, vagy épp Mount... Csak épp csapat szinten vannak jobban megszervezve..

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#12874 Hozzászólás Szerző: Dante »

Feleslegesen magyarázod. Ami Havertznél hátrány és enyhítő tényező, az Mount-nál nem akarod figyelembe venni. Minden más hibája, sosem az övé, pedig egyszerűen csak gyenge játékos. Remélhetőleg változik és nem csak a neve, az ára és a Németországban hagyott formája marad nekünk.

Érdekes Ziyech-nek nincs gondja, technikailag és fizikailag is azt tudja, amit Hollandiában nyújtott. Neki is új a közeg, ő is volt sérült és ugye nem generációs tehetség, mint Havertz.

Nem értem mit tett Havertz a Chelsea-ért ami miatt új edzőt kell neki hozni és Terry óta a legjobb saját emberünk sem maradhat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dante 2021. január 10., vasárnap 17:08-kor.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#12875 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Cech: náluk Gündogan játsza azt amit Mount, Debruyne azt amit Havertz. Kulcsfontosságú hogy mindkét játékos tud védekezni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#12876 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta: 2021. január 10., vasárnap 17:01 Mi a fasz volt ez, ki volt aki az ötösről kipasszolta?:D
Pulisic :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#12877 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mi a fasz volt ez, ki volt aki az ötösről kipasszolta?:D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#12878 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta: 2021. január 10., vasárnap 16:57
kecske01 írta: 2021. január 10., vasárnap 16:44 Hat majd kiderul ha Havertz a posztjan jatszik. Ezert is remelem hogy nemet edzo lesz a kovi, ha Lamps elmegy. Lampard mar 3 eve Mountal dolgozik szoval kar is hasonlitgatni.

Ps nekem nincs bajom Mountal csak ha vettunk valakit 100 millioert akkor el kene kezdeni kihasznalni az erossegeit.
Oké, 100 milla, értem, de használva van. Annyi hogy nem CAM hanem RAM. A city játszik hasonló rendszerben, szerintem nekünk is ez a jövő. Havertz RAM, Mount LCM. Ha nem lenne Havertz akkor Mount középen szerepelhetne amivel szerintem sokkal eredményesebbek lennénk, szal Lamps így is áldozatot hoz. Mount issza a levét ami szerintem nagyon kockázatos.

Cech: értem amit felvázoltál, de gondolj bele, egy erősebb ellenféllel szemben így, ebben a rendszerben sem szerepelhet együtt Havertz és Mount. Ha Havertz még feljebb játszana nem lenne középpályánk. Egyszerűen nem fér bele.

Egyébként a kiskedvencem szerintem a világon bármely csapatban kezdő lenne.
Csak meg kéne szervezni a védekezést, játékosok mozgását, letámadást. Érdekes módon a City ki tud állni 5 támadóval, és egy szem Rodri/Fernandinho védekező középpályással. A titka az, hogy a játékostársak tudják, a másiknak mi a dolga, hova fog mozogni, mi a rendszer, míg a mieink futkosnak össze-vissza mint a fejetlen csirkék.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#12879 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta: 2021. január 10., vasárnap 16:54
Pityee írta: 2021. január 10., vasárnap 16:41
Dante írta: 2021. január 10., vasárnap 16:37 Vicces, hogy Mount a szezon embere eddig, de a nulla Havertz-ért többen a padra követelik. Mindketten 10-esben a legjobbak, ketten nem tudnak ott játszani, az egyik húzza a csapatot, a másik meg drága volt, így játszaniuk kell. Mount-nak érdekes mód nem gond, hogy mélyebben kell játszania, pedig elvileg Havertz mindenhben jobb nála.

Remélem Lampard nem játssza el azt, ami Torres esetében is történt, hogy a név és az ár a teljesítmény fölé lesz helyezve. Nem szoktam ilyeneket írni, de Mount most is jobb játékos és jobb is lesz mint a német. Havertz semmivel nem igazolta eddig, hogy miatta be kellene áldozni Mount-ot. Versenyhelyzet, küzdjön a helyéért.
Én bírom Mountot, de ahogy nyomja őt minden meccsen Lamps, az már túlzás. Egyébként biztos vagyok benne, hogy Havertz jobb játékos lesz mint Mount. Míg Havertz a világ összes csapatába kellett volna, addig Mount nem minden edzőnél élvezne így a bizalmat mint itt Lampardnál.
A Fifaban biztos jobb lesz még egy ideig, a való életben még sem közelíti Havertz Mount-ot.
Lampard nem "nyomja" minden meccsen, Mount úgy játszik, hogy nem lehet kihagyni a legtöbb esetben. Abszurd az egész gondolat amit írsz. Az egyik jó, a másik nem, és kivételes hogy előbbi ne játsszon.
Ráadásul ezt az egész eszmecserét úgy folytatjuk le, hogy mindketten játszanak, Mount gólt lőtt és az egyik leghasznosabb ember, Havertz pedig a saját súlya alatt megrogy, nem tud labdátvezetni, megtöri az összjátékot és védekezni sem jár hátra.

De tudom, Mount és a poszt, felállás hibája. Igazából Mason Havertz kriptonitja, csak akkor lesz jó, ha eladjuk Mount-ot.
Teljesen felesleges és rossz összehasonlítás. Míg az egyik nem posztján volt eddig játszva, ezáltal eléggé le lett építve és nem rég még át is esett a covidon. A másik pedig önbizalommal teli, talán az egyetlen játékos aki állandó kezdőként szerepel minden meccsen szinte. A fifás példát egyáltalan nem értem minek keverted ide, de Havertz valszeg majd akkor teljesül ki ha egy másik edzőnél lesz és egy másik taktikában is megmutathatja magát.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2021. január 10., vasárnap 17:02-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#12880 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Szerintem meg kifejezetten jók lehetnének együtt, ugyanis Mount képes klasszikus 8ast játszani nagyon jól, és védekezni is tud, míg Havertz erőssége az egyérintők, utolsó passzok, csatár mellé belépés volt németben, sosem a cselezés és a mélységi passzok..

A probléma nem a két játékossal van, hanem hogy Lampard olyan koncepciót erőltet, amibe néhány játékosunk nem fér bele. Vagy a koncepcióhoz kellett volna igazolni, vagy pedig a taktikát a játékosok erősségeihez igazítani... Mindkettőre láttunk már példát..

Válasz küldése