Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#13241 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta: 2021. január 10., vasárnap 16:57
kecske01 írta: 2021. január 10., vasárnap 16:44 Hat majd kiderul ha Havertz a posztjan jatszik. Ezert is remelem hogy nemet edzo lesz a kovi, ha Lamps elmegy. Lampard mar 3 eve Mountal dolgozik szoval kar is hasonlitgatni.

Ps nekem nincs bajom Mountal csak ha vettunk valakit 100 millioert akkor el kene kezdeni kihasznalni az erossegeit.
Oké, 100 milla, értem, de használva van. Annyi hogy nem CAM hanem RAM. A city játszik hasonló rendszerben, szerintem nekünk is ez a jövő. Havertz RAM, Mount LCM. Ha nem lenne Havertz akkor Mount középen szerepelhetne amivel szerintem sokkal eredményesebbek lennénk, szal Lamps így is áldozatot hoz. Mount issza a levét ami szerintem nagyon kockázatos.

Cech: értem amit felvázoltál, de gondolj bele, egy erősebb ellenféllel szemben így, ebben a rendszerben sem szerepelhet együtt Havertz és Mount. Ha Havertz még feljebb játszana nem lenne középpályánk. Egyszerűen nem fér bele.

Egyébként a kiskedvencem szerintem a világon bármely csapatban kezdő lenne.
Csak meg kéne szervezni a védekezést, játékosok mozgását, letámadást. Érdekes módon a City ki tud állni 5 támadóval, és egy szem Rodri/Fernandinho védekező középpályással. A titka az, hogy a játékostársak tudják, a másiknak mi a dolga, hova fog mozogni, mi a rendszer, míg a mieink futkosnak össze-vissza mint a fejetlen csirkék.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6756
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13242 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta: 2021. január 10., vasárnap 16:54
Pityee írta: 2021. január 10., vasárnap 16:41
Dante írta: 2021. január 10., vasárnap 16:37 Vicces, hogy Mount a szezon embere eddig, de a nulla Havertz-ért többen a padra követelik. Mindketten 10-esben a legjobbak, ketten nem tudnak ott játszani, az egyik húzza a csapatot, a másik meg drága volt, így játszaniuk kell. Mount-nak érdekes mód nem gond, hogy mélyebben kell játszania, pedig elvileg Havertz mindenhben jobb nála.

Remélem Lampard nem játssza el azt, ami Torres esetében is történt, hogy a név és az ár a teljesítmény fölé lesz helyezve. Nem szoktam ilyeneket írni, de Mount most is jobb játékos és jobb is lesz mint a német. Havertz semmivel nem igazolta eddig, hogy miatta be kellene áldozni Mount-ot. Versenyhelyzet, küzdjön a helyéért.
Én bírom Mountot, de ahogy nyomja őt minden meccsen Lamps, az már túlzás. Egyébként biztos vagyok benne, hogy Havertz jobb játékos lesz mint Mount. Míg Havertz a világ összes csapatába kellett volna, addig Mount nem minden edzőnél élvezne így a bizalmat mint itt Lampardnál.
A Fifaban biztos jobb lesz még egy ideig, a való életben még sem közelíti Havertz Mount-ot.
Lampard nem "nyomja" minden meccsen, Mount úgy játszik, hogy nem lehet kihagyni a legtöbb esetben. Abszurd az egész gondolat amit írsz. Az egyik jó, a másik nem, és kivételes hogy előbbi ne játsszon.
Ráadásul ezt az egész eszmecserét úgy folytatjuk le, hogy mindketten játszanak, Mount gólt lőtt és az egyik leghasznosabb ember, Havertz pedig a saját súlya alatt megrogy, nem tud labdátvezetni, megtöri az összjátékot és védekezni sem jár hátra.

De tudom, Mount és a poszt, felállás hibája. Igazából Mason Havertz kriptonitja, csak akkor lesz jó, ha eladjuk Mount-ot.
Teljesen felesleges és rossz összehasonlítás. Míg az egyik nem posztján volt eddig játszva, ezáltal eléggé le lett építve és nem rég még át is esett a covidon. A másik pedig önbizalommal teli, talán az egyetlen játékos aki állandó kezdőként szerepel minden meccsen szinte. A fifás példát egyáltalan nem értem minek keverted ide, de Havertz valszeg majd akkor teljesül ki ha egy másik edzőnél lesz és egy másik taktikában is megmutathatja magát.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2021. január 10., vasárnap 17:02-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#13243 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Szerintem meg kifejezetten jók lehetnének együtt, ugyanis Mount képes klasszikus 8ast játszani nagyon jól, és védekezni is tud, míg Havertz erőssége az egyérintők, utolsó passzok, csatár mellé belépés volt németben, sosem a cselezés és a mélységi passzok..

A probléma nem a két játékossal van, hanem hogy Lampard olyan koncepciót erőltet, amibe néhány játékosunk nem fér bele. Vagy a koncepcióhoz kellett volna igazolni, vagy pedig a taktikát a játékosok erősségeihez igazítani... Mindkettőre láttunk már példát..

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13244 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kecske01 írta: 2021. január 10., vasárnap 16:44 Hat majd kiderul ha Havertz a posztjan jatszik. Ezert is remelem hogy nemet edzo lesz a kovi, ha Lamps elmegy. Lampard mar 3 eve Mountal dolgozik szoval kar is hasonlitgatni.

Ps nekem nincs bajom Mountal csak ha vettunk valakit 100 millioert akkor el kene kezdeni kihasznalni az erossegeit.
Oké, 100 milla, értem, de használva van. Annyi hogy nem CAM hanem RAM. A city játszik hasonló rendszerben, szerintem nekünk is ez a jövő. Havertz RAM, Mount LCM. Ha nem lenne Havertz akkor Mount középen szerepelhetne amivel szerintem sokkal eredményesebbek lennénk, szal Lamps így is áldozatot hoz. Mount issza a levét ami szerintem nagyon kockázatos.

Cech: értem amit felvázoltál, de gondolj bele, egy erősebb ellenféllel szemben így, ebben a rendszerben sem szerepelhet együtt Havertz és Mount. Ha Havertz még feljebb játszana nem lenne középpályánk. Egyszerűen nem fér bele.

Egyébként a kiskedvencem szerintem a világon bármely csapatban kezdő lenne.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6469
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13245 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pityee írta: 2021. január 10., vasárnap 16:41
Dante írta: 2021. január 10., vasárnap 16:37 Vicces, hogy Mount a szezon embere eddig, de a nulla Havertz-ért többen a padra követelik. Mindketten 10-esben a legjobbak, ketten nem tudnak ott játszani, az egyik húzza a csapatot, a másik meg drága volt, így játszaniuk kell. Mount-nak érdekes mód nem gond, hogy mélyebben kell játszania, pedig elvileg Havertz mindenhben jobb nála.

Remélem Lampard nem játssza el azt, ami Torres esetében is történt, hogy a név és az ár a teljesítmény fölé lesz helyezve. Nem szoktam ilyeneket írni, de Mount most is jobb játékos és jobb is lesz mint a német. Havertz semmivel nem igazolta eddig, hogy miatta be kellene áldozni Mount-ot. Versenyhelyzet, küzdjön a helyéért.
Én bírom Mountot, de ahogy nyomja őt minden meccsen Lamps, az már túlzás. Egyébként biztos vagyok benne, hogy Havertz jobb játékos lesz mint Mount. Míg Havertz a világ összes csapatába kellett volna, addig Mount nem minden edzőnél élvezne így a bizalmat mint itt Lampardnál.
A Fifaban biztos jobb lesz még egy ideig, a való életben meg sem közelíti Havertz Mount-ot.
Lampard nem "nyomja" minden meccsen, Mount úgy játszik, hogy nem lehet kihagyni a legtöbb esetben. Abszurd az egész gondolat amit írsz. Az egyik jó, a másik nem, és követeled hogy előbbi ne játsszon.
Ráadásul ezt az egész eszmecserét úgy folytatjuk le, hogy mindketten játszanak, Mount gólt lőtt és az egyik leghasznosabb ember, Havertz pedig a saját súlya alatt megrogy, nem tud labdátvezetni, megtöri az összjátékot és védekezni sem jár hátra.

De tudom, Mount és a poszt, felállás hibája. Igazából Mason Havertz kriptonitja, csak akkor lesz jó, ha eladjuk Mount-ot.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13246 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Hat majd kiderul ha Havertz a posztjan jatszik. Ezert is remelem hogy nemet edzo lesz a kovi, ha Lamps elmegy. Lampard mar 3 eve Mountal dolgozik szoval kar is hasonlitgatni.

Ps nekem nincs bajom Mountal csak ha vettunk valakit 100 millioert akkor el kene kezdeni kihasznalni az erossegeit.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#13247 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Egyébként Havertz rosszul is helyezkedik ma is, de kicsit olyan, mint ha nem értenék egymást a csapattársakkal és kicsit direkt nem is passzolnának neki...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6756
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13248 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta: 2021. január 10., vasárnap 16:37 Vicces, hogy Mount a szezon embere eddig, de a nulla Havertz-ért többen a padra követelik. Mindketten 10-esben a legjobbak, ketten nem tudnak ott játszani, az egyik húzza a csapatot, a másik meg drága volt, így játszaniuk kell. Mount-nak érdekes mód nem gond, hogy mélyebben kell játszania, pedig elvileg Havertz mindenhben jobb nála.

Remélem Lampard nem játssza el azt, ami Torres esetében is történt, hogy a név és az ár a teljesítmény fölé lesz helyezve. Nem szoktam ilyeneket írni, de Mount most is jobb játékos és jobb is lesz mint a német. Havertz semmivel nem igazolta eddig, hogy miatta be kellene áldozni Mount-ot. Versenyhelyzet, küzdjön a helyéért.
Én bírom Mountot, de ahogy nyomja őt minden meccsen Lamps, az már túlzás. Egyébként biztos vagyok benne, hogy Havertz jobb játékos lesz mint Mount. Míg Havertz a világ összes csapatába kellett volna, addig Mount nem minden edzőnél élvezne így a bizalmat mint itt Lampardnál.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2021. január 10., vasárnap 16:42-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#13249 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

alapvetően a két gól elég, de itt ez a minimum is. egy negyedosztályú ellenfél ellen 3-4 gólos különbséggel erőlködés nélkül kellene nyerni ugye.

A 4-2-3-1-et pedig ne úgy képzeld ahogy leírtad. Teljesen jó lenne ez a gyakori pozíciócserékkel, de esetünkben az lenne a nyerő sokunk szerint, ha egy ember a KP-ról folyamatosan feljebb helyezkedne, kb a csatár mellett, mögött. Ő innen beléphet üresbe, vagy vissz is léphet passzsávot nyitva, míg a másik, aki alapvetően mélyebben helyezkedik, kiugratásokkal operál, vagy a megfelelő pillanatban beindul, fellép.

A jelenlegi felállással a baj az, hogynem jók a mozgások és a játékosok alap helyezkedése.
https://www.buildlineup.com/shared/5ffb ... 2969bb7384

A 4-2-3-1 esetén szabadon cserélhetnének posztot Hvertz és Mount, valamint a szélsőink, több kombinációra nyílna lehetőség a kapuhoz közelebb, valamint a széleken is több hely maradna, mivel középen 2 emberre kellene figyelni folyamatosan.

https://www.buildlineup.com/shared/5ffb ... 2969bb7385

Ui: a képek csak tájékoztató jellegűek, hogy érthetőbb legyen mire gondoltam.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6469
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13250 Hozzászólás Szerző: Dante »

Vicces, hogy Mount a szezon embere eddig, de a nulla Havertz-ért többen a padra követelik. Mindketten 10-esben a legjobbak, ketten nem tudnak ott játszani, az egyik húzza a csapatot, a másik meg drága volt, így játszaniuk kell. Mount-nak érdekes mód nem gond, hogy mélyebben kell játszania, pedig elvileg Havertz mindenhben jobb nála.

Remélem Lampard nem játssza el azt, ami Torres esetében is történt, hogy a név és az ár a teljesítmény fölé lesz helyezve. Nem szoktam ilyeneket írni, de Mount most is jobb játékos és jobb is lesz mint a német. Havertz semmivel nem igazolta eddig, hogy miatta be kellene áldozni Mount-ot. Versenyhelyzet, küzdjön a helyéért.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13251 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kecske01 írta: 2021. január 10., vasárnap 16:29
Bubi írta: 2021. január 10., vasárnap 16:24 Már a 2 gól is kevés egy félidő alatt? Nehéz nektek megfelelni.... :D

Egyébként nem kötekedés, nyilván én vagyok a hülye, de nem értem ezt a 4-2-3-1 követelőzést. A 4-3-3 és a 4-2-3-1 közt esetünkben nulla a különbség. Ha azt várjátok hogy majd Mount hátul marad és Havertz a klasszikus értelemben vett 10esként szerepel a támadók mögött, vagy akár hamis 9esként, árnyék ékként vagy nevezzük bárhogy, az szerintem felejtős. Konkrétan kiherélné vele a csapatot.

Ha rosszul gondolom akkor javítsatok bátran.
Miert herelne ki?
Mert Mount jelenti a különbséget. Tudom, hogy számodra Everton szint, perpill egyébként az everton jobb nálunk, szóval akár igazad is lehet. :D

Mount és Zijes akik képesek szervezni a játékot. Havertz is tudhatja ezt, lehet hogy benne van, de perpillanat nem engedhetjük meg magunknak azt a luxust, hogy rábízzuk azt a posztot. Ha 4231et akarunk akkor Mount helyére kellene egy védekezőbb felfogású középpályás .
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6756
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13252 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2021. január 10., vasárnap 16:24 Már a 2 gól is kevés egy félidő alatt? Nehéz nektek megfelelni.... :D

Egyébként nem kötekedés, nyilván én vagyok a hülye, de nem értem ezt a 4-2-3-1 követelőzést. A 4-3-3 és a 4-2-3-1 közt esetünkben nulla a különbség. Ha azt várjátok hogy majd Mount hátul marad és Havertz a klasszikus értelemben vett 10esként szerepel a támadók mögött, vagy akár hamis 9esként, árnyék ékként vagy nevezzük bárhogy, az szerintem felejtős. Konkrétan kiherélné vele a csapatot.

Ha rosszul gondolom akkor javítsatok bátran.
Bubi mivel te oda meg vissza vagy Mountért, ezért neked sosem fogja bökni a csőröd, hogy a német duó nem teljesedhet majd ki itt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13253 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bubi írta: 2021. január 10., vasárnap 16:24 Már a 2 gól is kevés egy félidő alatt? Nehéz nektek megfelelni.... :D

Egyébként nem kötekedés, nyilván én vagyok a hülye, de nem értem ezt a 4-2-3-1 követelőzést. A 4-3-3 és a 4-2-3-1 közt esetünkben nulla a különbség. Ha azt várjátok hogy majd Mount hátul marad és Havertz a klasszikus értelemben vett 10esként szerepel a támadók mögött, vagy akár hamis 9esként, árnyék ékként vagy nevezzük bárhogy, az szerintem felejtős. Konkrétan kiherélné vele a csapatot.

Ha rosszul gondolom akkor javítsatok bátran.
Miert herelne ki?

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13254 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Már a 2 gól is kevés egy félidő alatt? Nehéz nektek megfelelni.... :D

Egyébként nem kötekedés, nyilván én vagyok a hülye, de nem értem ezt a 4-2-3-1 követelőzést. A 4-3-3 és a 4-2-3-1 közt esetünkben nulla a különbség. Ha azt várjátok hogy majd Mount hátul marad és Havertz a klasszikus értelemben vett 10esként szerepel a támadók mögött, vagy akár hamis 9esként, árnyék ékként vagy nevezzük bárhogy, az szerintem felejtős. Konkrétan kiherélné vele a csapatot.

Ha rosszul gondolom akkor javítsatok bátran.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1124
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13255 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Kicsi gól is gól :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6756
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13256 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ezt akárhogy is nézem, nagyon gyenge egy negyedik osztályú ellenféllel szemben.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6469
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13257 Hozzászólás Szerző: Dante »

Hihetetlen és botrányos hogy Emerson ezen a szinten focizhat. Játszhatna bármilyen poszton, mindenhol ugyanilyen haszontalan lenne, semmiben nem tehetséges.

A világhírű Slew ellen nem nyert még párbajt, mondjuk b.szik felugrani, védekezni, vagy egyáltalán visszamenni védekezni, ha az eladott labdájából vezet támadást az ellenfél az ő helyen. Majd a többiek fedezik, ők amúgy is közelebb vannak, Emerson pedig sétálgat a pálya közepén.

Remélem a két olasz imposztor minél hamarabb eltakarodik.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13258 Hozzászólás Szerző: Bubi »

10 emberrel védekeznek, nincs rés, terület amit Werner befuthatna. Maradnak az átlövések és a beadások.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13259 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Lampard beszari. Ilyen meccsen se probalja ki a 4231-et. Semmi rendszer nincs, mindenki fut fel, mint a hulye.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#13260 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Cserébe továbbra sem megjátszható az egy szem csatárunk középen annyira egyedül van, így lépked vissza folyamatosan a kp vonalra, és Havertz sem tud mit kezdeni magával, csak amikor fent van a 16os vonalában.

Válasz küldése