Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
tutaj
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2015. szeptember 14., hétfő 10:55
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Mata

Re: Premier League

#2361 Hozzászólás Szerző: tutaj »

Ez az undorító tehenész banda rendre viccet csinál a fociból, azon nőttem fel, hogy 0 játékkal, állandó bírói hatszéllel nyerik a bajnokságokat (amit be is vallottak a sporik, hogy egyszerűen nem lehetett nem nekik fújni, mert olyan nyomást gyakorolt rájuk a pirospozsgás alkoholista), közben mindenki nekik szurkolt (mára szerintem nem maradt senki :D ) és most, ők sem tudják hogyan, de ott tudnak lenni az élen. Elképesztő...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2362 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta: 2021. január 13., szerda 9:55 Eljött a vég, 7 év után újra az élre állt az MU... Az a tehén bridág, aki tavaly októberben még gólt sem tudott rúgni nekünk az Old Traffordon és akire ha ránézek, egyáltalán nem tűnnek erős csapatnak. Szomorú ebbe belegondolni, hogy ebben a PL mezőnyben jelenleg mi is lehetnénk a helyükön, de helyette 10 pontot vernek ránk. Igen tudom, hogy ők futószalagon kapják azokat az ajándék büntetőket amiket mi nem, de ennyi pontos hátrányt nem lehet csak ilyen egyszerűen kimagyarázni. Valami itt nagyon elcsúszott nálunk és nem tudom, hogy hétvégén a több sebből vérző Fulhamet egyáltalán megfogjuk-e tudni verni végre.
Teljesen jogosan megérdemlik. Kaptak ajandekokat a var-tol de nem azert elsők.

Ahogy korábban is mondtam, nagyon erősek elől, valaki mindig betalál, nagyon gólerősek a tamadoik es a kozeppalyasaik. Még a rozzant Cavani is hozott vissza nekik a halálbol meccset, Bruno, Rashford stb mar nem is beszelve hany golt+golpasszt hoznak.

Nalunk jelenleg a tamadok is döcögnek (Pulisic, Werner szelen erdemenytelenek, Giroud/Abraham hoz gólszamot) a kozeppalyasaink eredmenyessege meg hozzajuk kepest nulla. A kante-mount-kova/jorginho trio kb. 2 gólra jók harman egyutt fél ev alatt. Naluk meg Pogba is kepes extrara, tegnap is bejott. Meg egy Mctominay...

Sajnalkoztunk mikor 0-0-at jatszottunk veluk, most mar átértekelodik sajna.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#2363 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Eljött a vég, 7 év után újra az élre állt az MU... Az a tehén bridág, aki tavaly októberben még gólt sem tudott rúgni nekünk az Old Traffordon és akire ha ránézek, egyáltalán nem tűnnek erős csapatnak. Szomorú ebbe belegondolni, hogy ebben a PL mezőnyben jelenleg mi is lehetnénk a helyükön, de helyette 10 pontot vernek ránk. Igen tudom, hogy ők futószalagon kapják azokat az ajándék büntetőket amiket mi nem, de ennyi pontos hátrányt nem lehet csak ilyen egyszerűen kimagyarázni. Valami itt nagyon elcsúszott nálunk és nem tudom, hogy hétvégén a több sebből vérző Fulhamet egyáltalán megfogjuk-e tudni verni végre.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#2364 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

https://www.bbc.co.uk/sport/live/football/55629703

Egyre nagyobb a nyomas a PL-en is, a hirek szerint Anglia minden eddigenel komolyabb szigoritasokat jelenthet be, ami a bajnoksag felfuggeszteset is magaban foglalna. Ugyan a jatekosokat tesztelik folyamatosan, de hetvegen is hatalmas tomegek gyultek ossze, a legnagyobb vihart a Marine-Tottenham meccs elotti tomeg valtotta ki.
https://www.skysports.com/watch/video/s ... -at-marine

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#2365 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Fulham elleni meccs időpontját módosították péntekről szombatra.
https://www.chelseafc.com/en/news/2021/ ... lsea-moved
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#2366 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta: 2021. január 11., hétfő 13:33 Febr. 23 Atleti idegen
Febr. 27 MU hazai
Márc. 6 Everton hazai
Márc. 13 L**ds idegen
Márc. 17 Atleti hazai
Márc. 20 Pool idegen

Kemény lesz...
Szerintem egyelőre koncentráljunk a Fulham-re, hátha sikerül valahogy megvernünk őket. Ráadásul ezekig a meccsekig játszunk többek között a Wolves-al, Leicester-el, Sp*rs-el, Southampton-al és ha továbbra is a mostani formánkat mutatjuk (a hétvégi meccset most ne nézzük, az nem mérvadó), akkor úgyse lesz már sok tétje ezeknek a meccseknek, mert akkora lesz a hátrányunk hogy nem lesz esélyünk a top 4-re.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#2367 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Febr. 23 Atleti idegen
Febr. 27 MU hazai
Márc. 6 Everton hazai
Márc. 13 L**ds idegen
Márc. 17 Atleti hazai
Márc. 20 Pool idegen

Kemény lesz...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2368 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Anyboy írta: 2021. január 5., kedd 19:22
emsanya írta: 2021. január 5., kedd 16:16
Megnéznénk végre azon a meccsen kezdőben mellőzött embereket, pl. Gilmour, Havertz, CHO.
Nem tudtam, hogy te vagy a George Benson. :D

https://www.youtube.com/watch?v=lz0OoUGf8Vk
Eskü nem lattam ezt a vidit :D. Pedig korabban neztem a sracnak a videoit, de egy ideje nem követem. De amugy biztos masok is várják ezeket a sracokat a kezdőbe.

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#2369 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

emsanya írta: 2021. január 5., kedd 16:16
Megnéznénk végre azon a meccsen kezdőben mellőzött embereket, pl. Gilmour, Havertz, CHO.
Nem tudtam, hogy te vagy a George Benson. :D

https://www.youtube.com/watch?v=lz0OoUGf8Vk

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2370 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta: 2021. január 5., kedd 16:56
kecske01 írta: 2021. január 5., kedd 16:20 Pedig pont hogy Wernereket kene formaba hozni. :D
Egyszerűen nem értem, hogy tudott ennyire visszaesni nálunk. A lipcsében egy istenkirály volt a pali, most meg a szögletzászló képes leséríteni őt... Komolyan mondom világbajnok a csapatunk abban, hogy kell világklasszis szintű csatárokat leépíteni nullára.
Hat igen 28 golos volt a lipcseben, Klopp es a pool is nagyon akarta. Vicc hogy nalunk Werner beszopodott, naluk meg a wolves csereje a Jota akit igazoltak, bassza a golokat.

Mondjuk a szezon elejen azert latszott Werner mire kepes, mikor ugy rugott golt hogy vegig ment mindenkin es befejelte vagy ugyanazon meccsen elfektetett mindenkit es bebaszta. És azert ő nem hisztis fajta mint Morata volt.

De ez eleg kemenyen Lamps hibaja, hogy kitalalta neki ezt a szelső posztot, sajna oriasi faszsag hosszu tavon.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#2371 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2021. január 5., kedd 16:20 Pedig pont hogy Wernereket kene formaba hozni. :D
Egyszerűen nem értem, hogy tudott ennyire visszaesni nálunk. A lipcsében egy istenkirály volt a pali, most meg a szögletzászló képes leséríteni őt... Komolyan mondom világbajnok a csapatunk abban, hogy kell világklasszis szintű csatárokat leépíteni nullára.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2372 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pedig pont hogy Wernereket kene formaba hozni. :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2373 Hozzászólás Szerző: emsanya »

paliczandras írta: 2021. január 5., kedd 14:26
emsanya írta: 2021. január 5., kedd 12:58 Morecambe is lesz vasárnap FA kupában, ott ha kiesünk az nagyon gáz lenne.
4. osztályú csapatot még a C csapattal is illik verni.
Ugy legyen.

Megnéznénk végre azon a meccsen kezdőben mellőzött embereket, pl. Gilmour, Havertz, CHO.

paliczandras
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Premier League

#2374 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

emsanya írta: 2021. január 5., kedd 12:58 Morecambe is lesz vasárnap FA kupában, ott ha kiesünk az nagyon gáz lenne.
4. osztályú csapatot még a C csapattal is illik verni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2375 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Morecambe is lesz vasárnap FA kupában, ott ha kiesünk az nagyon gáz lenne.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2376 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Bubi írta: 2021. január 5., kedd 12:22 Halljátok szavam!

A következő 4 meccsen legalább 10 pontot hozunk és elkezdjük becserkészni a top 4et!
Igen, így lesz. A próféta beszélt most belőled :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#2377 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Halljátok szavam!

A következő 4 meccsen legalább 10 pontot hozunk és elkezdjük becserkészni a top 4et!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

paliczandras
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Premier League

#2378 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Annyi szerencsénk talán van, hogy előttünk is botlottak most azért bőven a csapatok, a nagyok is, nyilván ez a téli hajrá senkinek nem jó, én már nagyon várom, hogy eltöröljék, az se vétetlen, hogy már évek óta szenvednek az angol csapatok a nemzetközi porondon is tavasszal.

Ettől függetlenül nálunk tényleg ég a ház, a Fulham ellen kötelező a 3 pont, de én inkább azt mondanám, hogy a következő 3 fordulóban legalább 7 pontot össze kell szedni.

Ha a Fulhamet nem tudjuk verni, akkor tényleg ideje váltani. Remélem most ez a kis szünet rendbe rakhatja a fejeket és kicsit tudunk pihentetni is.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2379 Hozzászólás Szerző: emsanya »

AwayRoller írta: 2021. január 5., kedd 9:33
emsanya írta: 2021. január 5., kedd 9:13 Elottunk a villa es az everton is kevesebb meccset jatszott, jobban is elhúzhatnak sajna.

Arsenal is megindult, pár hét es ebbol 12-13 hely is lehet. Vicc hogy lassan a top 6rol is elkezdhetunk lemondani, EL se lesz meg.
Hiába negatívkodsz Sanya, ha champoban tolnánk, akkor is követnéd a meccseket :wink: :D
Na az hótziher. Egy nagy utazás lenne az is és ott lennék végig a vonaton!

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#2380 Hozzászólás Szerző: broduer »

AwayRoller írta: 2021. január 5., kedd 9:33
emsanya írta: 2021. január 5., kedd 9:13 Elottunk a villa es az everton is kevesebb meccset jatszott, jobban is elhúzhatnak sajna.

Arsenal is megindult, pár hét es ebbol 12-13 hely is lehet. Vicc hogy lassan a top 6rol is elkezdhetunk lemondani, EL se lesz meg.
Hiába negatívkodsz Sanya, ha champoban tolnánk, akkor is követnéd a meccseket :wink: :D
Én amúgy iszonyú kíváncsi lennék, hogyha kiesne a csapat/ eltiltanák, mint anno a Juvét, akkor ki az aki itt maradna a mostani keretből, és jönne le a Champoba játszani.

Válasz küldése