Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#2481 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Valki nézte a csirkék vs CP mérközést?? Vicente Guaita élete meccsét játszodta 😁
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2482 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Everton, whu ellenunk mindig élete legjobb meccsét jatsza, hiaba vannak gödörben. Abban is biztos vagyok az Arsenal ellen is nagyon nehez meccs lesz, pedig egy hatalmas adag gőzőlgő fos kupac az egesz arsenal.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#2483 Hozzászólás Szerző: Bandi »

AwayRoller írta: 2020. december 9., szerda 14:27
Ezt a 14 pontot elég optimistának érzem, föleg, hogy ez a 6 meccs 3 hét leforgása alatt lesz. Ancsával az Everton most gödörben van, de azért elég komoly keretük van. Moyes-al a West Ham acélos lett idénre, a Villa is hozott már idén komoly játékot, valamint a Wolves is sokszor kib*szik velünk.
Mondjuk szerencsére azért az Arsenal és Villa közti 2 napos szüneten kívül nem olyan gázos a meccsek elosztása, legtöbbször 5-6 nap lesz a találkozók között. Maximum a szélen lehetünk gondban, CHO mindig a legjobbkor tud lesérülni, most tuti kapott volna lehetőséget, de 2 hétre minimum off ő is. A többi poszton azért elég bő a keret szóval bírni kéne ezt a terhelést, főleg úgy hogy az utóbbi 2 hétben is rotált elég rendesen Lampard a BL-ben szóval nem kifingva vágnak neki a játékosok az ünnepi menetrendnek. Ha jól tudunk kijönni ebből a 3 hétből akkor még akármi is lehet ebből a szezonból (nem akarom elkiabálni :mrgreen: )

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2484 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

AwayRoller írta: 2020. december 9., szerda 14:27
broduer írta: 2020. december 9., szerda 11:25
kecske01 írta: 2020. december 9., szerda 11:21 Kovetkezo ellenfeleink: Everton-Wolves-West ham-Arsenal-Villa-City. :lol:
a 18-ból 14 pont körül azért elvárható. Azt mondanom sem kell, hogy mondjuk elvárom, hogy a Kátyúsokba rúgjunk bele még egyet, hátha Willian jövőre trükközgethet a Champoba :D :P
Ezt a 14 pontot elég optimistának érzem, föleg, hogy ez a 6 meccs 3 hét leforgása alatt lesz. Ancsával az Everton most gödörben van, de azért elég komoly keretük van. Moyes-al a West Ham acélos lett idénre, a Villa is hozott már idén komoly játékot, valamint a Wolves is sokszor kib*szik velünk.
City utan meg Leicester most nezem.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#2485 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

broduer írta: 2020. december 9., szerda 11:25
kecske01 írta: 2020. december 9., szerda 11:21 Kovetkezo ellenfeleink: Everton-Wolves-West ham-Arsenal-Villa-City. :lol:
a 18-ból 14 pont körül azért elvárható. Azt mondanom sem kell, hogy mondjuk elvárom, hogy a Kátyúsokba rúgjunk bele még egyet, hátha Willian jövőre trükközgethet a Champoba :D :P
Ezt a 14 pontot elég optimistának érzem, föleg, hogy ez a 6 meccs 3 hét leforgása alatt lesz. Ancsával az Everton most gödörben van, de azért elég komoly keretük van. Moyes-al a West Ham acélos lett idénre, a Villa is hozott már idén komoly játékot, valamint a Wolves is sokszor kib*szik velünk.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#2486 Hozzászólás Szerző: broduer »

kecske01 írta: 2020. december 9., szerda 11:21 Kovetkezo ellenfeleink: Everton-Wolves-West ham-Arsenal-Villa-City. :lol:
a 18-ból 14 pont körül azért elvárható. Azt mondanom sem kell, hogy mondjuk elvárom, hogy a Kátyúsokba rúgjunk bele még egyet, hátha Willian jövőre trükközgethet a Champoba :D :P

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2487 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Kovetkezo ellenfeleink: Everton-Wolves-West ham-Arsenal-Villa-City. :lol:

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Premier League

#2488 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

emsanya írta:
andrewm93 írta:A mai nappal szerintem Solskjaer-t utoljára láttuk a United kispadján...
Nem sokara meg is forditjak...
:lol: :lol: :lol:
Megyek is Owen mellé szagérteni :D Pedig olyan lófasz 0 játékot nyomtak az első félidőben hogy a főzelék mellé megmaradt kenyérhéjamat nem tettem volna rájuk... :roll:

dacultras
Hozzászólások: 769
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#2489 Hozzászólás Szerző: dacultras »

andrewm93 írta:A mai nappal szerintem Solskjaer-t utoljára láttuk a United kispadján...
most miattad nyertek

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2490 Hozzászólás Szerző: emsanya »

andrewm93 írta:A mai nappal szerintem Solskjaer-t utoljára láttuk a United kispadján...
Nem sokara meg is forditjak...

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Premier League

#2491 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

A mai nappal szerintem Solskjaer-t utoljára láttuk a United kispadján...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#2492 Hozzászólás Szerző: Dante »

Attól függetlenül, hogy kifogásként hozza fel, nem baromság amit mond. Az európai kupákban nem játszó csapatok többségi szavazata alapján visszaállt a PL a három cserés meccsekre, ami az előzményeket tekintve nettó f.szság volt. Így is jobbak az erősebb csapatok, csak annyiban változna a helyzet, hogy akinek kell, az tudná többet pihentetni. Nekünk is lesznek karácsonykor 48 órás különbséggel megtartott meccsek. 48 óra, utazással, felkészüléssel. Ha ott lesérül valaki Lampard teljesen jogosan fakadhat ki a csereszám és a menetrend miatt.

De egyébként én sem szeretem Kloppot, máshogy is előadhatná magát.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#2493 Hozzászólás Szerző: Traxver »

broduer írta:https://www.nemzetisport.hu/angol_labda ... an-2797335

Hihetetlen mekkora fürdős k*rva ez az ember, amikor nem úgy mennek a dolgok, ahogy azt ő elképzelte. Minden csapatnak ugyanolyan szarságokkal kell megküzdenie. Takarodjon vissza a 34 meccses langyi Bundesligába, ha ennyire nem tetszik neki a rendszer. Régen becsültem és tiszteltem őt, de a tavalyi minősíthetetlen tette (Laptopról nézte az ifikkel felálló csapatot az FA kupában) bebizonyította, hogy nulla tiszteletet érdemel, ahogyan ez a nyilatkozat is.
ha a végén a tottenham meg a liverpool versenyezne a bajnoki címért a csirkéknek szurkolnák annyira megutáltam ezt a német krumpli fejű majmot...múlt vasárnap is sírt a szája
érdekes tavaly a szuperkupa előtt ők otthon játszottak pénteken mi meg vasárnap manchesterben....akkor ménem sírt?
a sérüléshullám meg pont miatta van, tavaly sz*rrá játszatta a játékosait még akkor is amikor 500 ponttal vezettek meg rég bajnokok voltak...nem csoda h sorba kidőlnek

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#2494 Hozzászólás Szerző: Pityee »

broduer írta:https://www.nemzetisport.hu/angol_labda ... an-2797335

Hihetetlen mekkora fürdős k*rva ez az ember, amikor nem úgy mennek a dolgok, ahogy azt ő elképzelte. Minden csapatnak ugyanolyan szarságokkal kell megküzdenie. Takarodjon vissza a 34 meccses langyi Bundesligába, ha ennyire nem tetszik neki a rendszer. Régen becsültem és tiszteltem őt, de a tavalyi minősíthetetlen tette (Laptopról nézte az ifikkel felálló csapatot az FA kupában) bebizonyította, hogy nulla tiszteletet érdemel, ahogyan ez a nyilatkozat is.
Bezony, ma amit leművelt a partvonal mellett (belemászott a sporik képébe, mellé gúnyosan megtapsolta az ítéleteket), azért bármelyik edzőt elmeszelnék pár meccsre, őt nem fogják sajnos.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2495 Hozzászólás Szerző: emsanya »

broduer írta:https://www.nemzetisport.hu/angol_labda ... an-2797335

Hihetetlen mekkora fürdős k*rva ez az ember, amikor nem úgy mennek a dolgok, ahogy azt ő elképzelte. Minden csapatnak ugyanolyan szarságokkal kell megküzdenie. Takarodjon vissza a 34 meccses langyi Bundesligába, ha ennyire nem tetszik neki a rendszer. Régen becsültem és tiszteltem őt, de a tavalyi minősíthetetlen tette (Laptopról nézte az ifikkel felálló csapatot az FA kupában) bebizonyította, hogy nulla tiszteletet érdemel, ahogyan ez a nyilatkozat is.
Jofej mindenki kedvenc Klopp bácsija ha nem nyer mindig egy büdös ótvaros paraszt.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#2496 Hozzászólás Szerző: broduer »

https://www.nemzetisport.hu/angol_labda ... an-2797335" onclick="window.open(this.href);return false;

Hihetetlen mekkora fürdős k*rva ez az ember, amikor nem úgy mennek a dolgok, ahogy azt ő elképzelte. Minden csapatnak ugyanolyan szarságokkal kell megküzdenie. Takarodjon vissza a 34 meccses langyi Bundesligába, ha ennyire nem tetszik neki a rendszer. Régen becsültem és tiszteltem őt, de a tavalyi minősíthetetlen tette (Laptopról nézte az ifikkel felálló csapatot az FA kupában) bebizonyította, hogy nulla tiszteletet érdemel, ahogyan ez a nyilatkozat is.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#2497 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Közben a klub ki is adott egy hivatalos közleményt erről:

https://www.chelseafc.com/en/news/2020/ ... cCqDTIT7D0" onclick="window.open(this.href);return false;
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#2498 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ezek a kitételek az angolok nagy részének még menni is fog, elég fegyelmezettek ilyen szempontból. Persze van kivétel, de a szigorú szankciók miatt nem éri meg feszegetni a szabályokat.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#2499 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Csaknem kilenc hónap kihagyás után, Angliában a szurkolók visszatérhetnek a stadionokba!
Tegnap megerősítették, hogy december 2-től, amikor is a koronavírus miatt bevezetett intézkedések elmúlnak, a szurkolók visszatérhetnek a stadionokba.
A megengedett kapacitás attól a zónától függ, amelyben a klub található. A zónák 1., 2. és 3. szintre vannak felosztva. Ha az epidemiológiai helyzet (1. szint) nem olyan rossz, akkor 4000 szurkoló visszatérése megengedett, vagy a kapacitás 50%-a, ha a stadion kisebb. A második szinten (2. szint) 2000-en léphetnek be a stadionba, vagy 50%-uk, ha a létesítmény kapacitása kisebb. A harmadik új (Tier 3) a leginkább fertőzött, itt továbbra sem lesz visszatérő szurkoló.
A napokban várhatóan kiderül, hogy Anglia melyik része melyik csoporthoz tartozik, de egyes jelentések szerint a londoni klubok az 1. szintbe kerülnek, és 4000 szurkolót engedhetnek be stadionokba.
Néhány angol média arról számol be, hogy a rajongóknak tilos lesz énekelni és alkoholt fogyasztani, valamint a meccs előtt egy helyen nagy számban gyülekezni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#2500 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Még nagyon a szezon elején járunk, bármi lehet, de körvonalazódni látszik a tabella.
Nem lepődnék meg, hogy a top 4-be a Chelsea, a Sp*rs, a pool meg a leicester lenne. A City feltornázhatja magát, a MU-t meg iszonyatosan nagy bírói segítséggel próbálják visszahozni a top-4be, de nehéz dolguk lesz. Nem lesz idén egyértelmű nyertes nagyon sokaig. Izgi. :)

Válasz küldése