Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13421 Hozzászólás Szerző: Dante »

CHO az utánpótlás válogatottban is kiemelkedett, egyértelműen beérte magát. A jobbszélső pozíció nem a legjobb, de legalább játszik. Ha Lampard meccsben tartja, akkor innentől csak felfelé lesz számára.

Werner pihenővel egyetértek, már a szünet előtt is ráfért volna. Impakt csereként is nagyon fasza lenne. Így is összehoz meccsenként egy kanadai pontot, de van emberünk, így igazán kaphatna kevesebb terhelést.

Mount pedig úgy játszik idén mintha 10 éves felnőtt rutinja lenne, csendben teszi a dolgát, de olyan megoldásai is vannak, amik élményszámba mennek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dante 2020. november 24., kedd 20:22-kor.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13422 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Wernernek nagyon kéne a pihenő. Nincs jó megoldása:S
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#13423 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Anti írta:Igaz, benéztem :D
Nem gond. Tottemham is ugy nez ki behuzza sajna.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#13424 Hozzászólás Szerző: Anti »

Igaz, benéztem :D
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#13425 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Anti írta:Forduló végén még elsők is lehetünk :wink:
Nem lehetünk, a leicester-pool meccs miatt.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#13426 Hozzászólás Szerző: Anti »

Forduló végén még elsők is lehetünk :wink:
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#13427 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

edeskeves írta:
Bubi írta:Magabiztos győzelem, idegenben egy nem könnyűnek mondható ellenfél ellen. Kicsit érződött a válogatott szünet miatti rozsda, de a lendület még tart, jók a srácok elől-hátul.

Wernert épp kritizálni akartam amikor adott egy gólpasszt és lőtt egy nagyon profi lesgólt, szóval ezt most csúsztatom...:)

Nekem egyébként a Werner - Abraham páros tékozlásnak tűnik. Ez egy kényszermegoldás ami a Chilwell, Zijes, James hármas tűpontos beadásai miatt alakúl így, fontos hogy legyen egy magas ember a támadószekcióban akinek a fent említett három megjátszhatja a fejét.
Werner a 2. félidőben rendberakta saját részéről a meccset, de én szélen nem tartom őt annyira mint csatárként.
Szerintem ha Havertz rendben lesz Tammy helyett O lesz a kezdoben es Werner megy elore.
Úgy gondolom, hogy ha Werner visszakerül a csatár pozícióba, az inkább Pulisic felépülése miatt lesz. Meglepne, ha nem ő játszana a bal szélen, amennyiben egészséges.
211! NEW RECORD!

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13428 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bubi írta:Magabiztos győzelem, idegenben egy nem könnyűnek mondható ellenfél ellen. Kicsit érződött a válogatott szünet miatti rozsda, de a lendület még tart, jók a srácok elől-hátul.

Wernert épp kritizálni akartam amikor adott egy gólpasszt és lőtt egy nagyon profi lesgólt, szóval ezt most csúsztatom...:)

Nekem egyébként a Werner - Abraham páros tékozlásnak tűnik. Ez egy kényszermegoldás ami a Chilwell, Zijes, James hármas tűpontos beadásai miatt alakúl így, fontos hogy legyen egy magas ember a támadószekcióban akinek a fent említett három megjátszhatja a fejét.
Werner a 2. félidőben rendberakta saját részéről a meccset, de én szélen nem tartom őt annyira mint csatárként.
Szerintem ha Havertz rendben lesz Tammy helyett O lesz a kezdoben es Werner megy elore.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13429 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Magabiztos győzelem, idegenben egy nem könnyűnek mondható ellenfél ellen. Kicsit érződött a válogatott szünet miatti rozsda, de a lendület még tart, jók a srácok elől-hátul.

Wernert épp kritizálni akartam amikor adott egy gólpasszt és lőtt egy nagyon profi lesgólt, szóval ezt most csúsztatom...:)

Nekem egyébként a Werner - Abraham páros tékozlásnak tűnik. Ez egy kényszermegoldás ami a Chilwell, Zijes, James hármas tűpontos beadásai miatt alakúl így, fontos hogy legyen egy magas ember a támadószekcióban akinek a fent említett három megjátszhatja a fejét.
Werner a 2. félidőben rendberakta saját részéről a meccset, de én szélen nem tartom őt annyira mint csatárként.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13430 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Nem gondoltam hogy ilyen sima meccs lesz, igazabol csak a golkulonbseg volt a kerdes.
Wernerre haragszom egy kicsit, eleg sok helyzetet kihagy, az teny hogy a golpassza klasszis volt, viszont a kapu elott sokszor hoz rossz megoldast (nem csak ma), ha ebben feljavul nagyon durva jatekos lenne (igy is jo es nagyon szeretem)
Ujabb 0 Mendynek is, amikor kellett a helyen volt es volt 1-2 szep mentese. Nem kerdes, hogy eg es fold Kepahoz kepest, nem lehet veletlen ennyi kapott gol nelkuli meccs vele.
Vezetjuk a tabellat!!! :P

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13431 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pityee írta:Jó látni, hogy működőképes ez a Tammy - Werner duó. Láthatóan érzik egymást a pályán 8)
Kicsit érződik, hogy mindkettőnek a gól számít igazán, de bizonyították már, hogy van szívük megjátszani a másikat, ha az jobb helyzetben van. Ha javul az arány, akkor elég eredményes páros lehet belőlük.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13432 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Jó látni, hogy működőképes ez a Tammy - Werner duó. Láthatóan érzik egymást a pályán 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13433 Hozzászólás Szerző: Dante »

Végre egy koncentráltan kivitelezett támadás. Még egy gól kellene és lezárnánk a meccset.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#13434 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Nekem a legnagyobb pozitívum idén talán a szélsővédő párosunk. Ez a Chilwell-James duó ha így folytatja felérhet a TAA-Robertson kettős szintjére. Támadásban mindketten első osztályúak, élmény nézni a beadásaikat, James még ha kicsit fejlődik védekezésben akkor tényleg nem lesz okunk panaszra. Ráadásul angolok, fiatalok, reméljük a következő 7-8 évre megvannak a szélső védőink :mrgreen: Az egyetlen negatívum ezzel kapcsolatban Azpi kiszorulása, meglátjuk hogy mennyire lesz türelmes, van benne még pár év ezen a szinten, lehet hogy nyáron elköszönünk tőle.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#13435 Hozzászólás Szerző: broduer »

Nagyon jó volt tegnap mindenki. Kovacic remélem ez után a meccs után bentragad Jorge kárára. A cserék hiánya tényleg kicsit bosszantó volt, 4-1 után azonnal be lehetett volna hozni CHO-t és Girodut. Előbbi lőtt egy gólt a Krasznodar ellen, azóta viszont szerintem nem is játszott, ez rossz üzenet számára.
Ettől függetlenül nagyon kompaktnak néz ki most az egész csapat. Kár, hogy jön a rohadt válogatott szünet. Megint visszajön majd a fél csapat sérülten...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13436 Hozzászólás Szerző: Dante »

Norbertoo írta:Az mondjuk vicces volt, hogy arra számított, hogy Giroud helyette fog érkezni és nem Timo helyett. :D
Lampard cseréi - vagy azok hiánya - néha eléggé megkérdőjelezhetők. Jó lett volna, ha az agyonjátszatott Werner helyére CHO jön, Tammy-ére pedig Giroud. Nagyon furcsa hogy ilyen menetrend mellett egy 4-1-es állásnál nem cseréli le az alap játékosokat.

De ez legyen a legnagyobb gondunk egy meccs után!

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#13437 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Dante írta:
Bubi írta:Mindenki szuper volt, ami nem tetszett az Tammy folyamatos hisztizése, képes bármiért besírni, de már kezdem megszokni.
Egészen biztos vagyok benne, hogy ez csak magának szól, nagyon igyekszik megragadni a lehetőséget, mert bármikor kikerülhet hosszú hetekre is, különösebb ok nélkül.
A személyisége teljesen más, nem öntelt típus és tudja hol a helye. Emellett azért kezdi megtalálni a góllövő cipőjét, pedig biztos nem egyszerű beugróként hozni a számokat és a mezőnymunkája is nagyon hasznos.

Én megnézném néha a szélre kihúzódva, hogy a fejére ívelt labdát befejelhesse a saját helyére Werner-nek.
Az mondjuk vicces volt, hogy arra számított, hogy Giroud helyette fog érkezni és nem Timo helyett. :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13438 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta:Mindenki szuper volt, ami nem tetszett az Tammy folyamatos hisztizése, képes bármiért besírni, de már kezdem megszokni.
Egészen biztos vagyok benne, hogy ez csak magának szól, nagyon igyekszik megragadni a lehetőséget, mert bármikor kikerülhet hosszú hetekre is, különösebb ok nélkül.
A személyisége teljesen más, nem öntelt típus és tudja hol a helye. Emellett azért kezdi megtalálni a góllövő cipőjét, pedig biztos nem egyszerű beugróként hozni a számokat és a mezőnymunkája is nagyon hasznos.

Én megnézném néha a szélre kihúzódva, hogy a fejére ívelt labdát befejelhesse a saját helyére Werner-nek.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13439 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szuper meccs volt, meg volt a revans. Külön öröm, hogy ismét a "magasabb középpályával szerelt" rendszert láttuk, Kovacic más szerepkörben játszott mint a megszokott, feljebb kellett lennie ahogy Mountnak is és erősíteniük a letámadást, ami ma is tökéletesen működött. Guardiola rendszere hasonló, ez a jövő, nem csak nekünk, minden topcsapatnak. Érik Lampard munkája, meccsről meccsre jobbak vagyunk. Persze nem szabad elbíznunk magunkat, nekünk, szurkolóknak sem. Nagyon sok a meccs, tarthatatlan ez a forma, lesznek még szar eredmények.

Írhatnék Zijes bámulatos labdáiról, vagy Chilwell hibátlan játékáról, de ez egyértelmű, hozzák amit vártunk tőlük, tökéletesen játszanak.

Akik viszont a múltban megosztók voltak:

Mount nem tagadom, hogy személyes kedvencem, lehet, hogy elfogult vagyok vele. Látom, hogy van még hova fejlődnie, de ahol tart szerintem az is pazar! Az újak érkeztével már nem ő a vezér, nem ő szervezi a játékot egyedüliként mint tavaly. Nehezebb neki idén, nem őt keresik minden labdával, kevesebb lehetőségből kell bizonyítania a helyét. Nagyon hajt, iszonyatosat melózik minden meccsen. Helyzeteket alakít ki, vannak jó átlövései, pontos keresztlabdái és a védekezésbe fektetett munkájára se lehet egy szavunk sem. Szép jövő előtt áll, remélem nem herdáljuk el.

Kanté visszakerült a helyére és ismét zseniális. Sok labdát szerez, sokat szerel és minden másban is felerősödött. Jók a cselei, a keresztlabdái, indításai, mindenben jobb.

James ugyan a végén eladott 2-3 labdát, de ez az utóbbi időben egyáltalán nem jellemző rá. Sokat fejlődött a védekezése, egyre stabilabb hátul, elől pedig egyre magabiztosabb. Ma volt, hogy egy mellel simán levett keresztlabda után dekázva vezette a labdát miközben futott...:D Vannak jó cselei, meg tudja lepni a védőjét néha egy-egy balra beindulással és veszélyes átlövésekkel, sokrétű játékos.

Mindenki szuper volt, ami nem tetszett az Tammy folyamatos hisztizése, képes bármiért besírni, de már kezdem megszokni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13440 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Sima győzelmet vártam, nem is kellett csalódnom.Végre ez a Sheffield is a helyére kerül a Champo szintű keretével, noname embereivel, mai napig nem értem tavaly hogy kerültek az élmezőnybe ilyen gyenge játékosállománnyal.

Tavaly is tök utolsónak vártam őket, idén fogadtam is rá, hogy kiesnek, remélem maradnak ott ahol vannak.
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése