Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#1301 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Hawaii írta:Kép
Csoda tortent!!! Bar egy kicsit se lenne meglepo ha Kova nem lenne top formaban..
Mindenkepp kotelezo a gyozelem ma, remelem ugy allnak hozza.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Keret, kezdőcsapat

#1302 Hozzászólás Szerző: broduer »

Hawaii írta:Kép
Jó kezdő, bár én CHO-nak és Azpinak megadtam volna az esélyt. De legalább az olasz-brazil kikerült.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Keret, kezdőcsapat

#1303 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Kép

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#1304 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Dízel írta:Aha, szoval kommunikal. :roll: nekem is volt mar nem egy ilyen munkatarsam, aki egesz nap pofazott meg duruzsolt a fonok fulebe, a teljesitmenye meg egy nagy szar volt. Ugyan ez a helyzet az olaszunkkal. Kar hogy lampard ezt nem veszi eszre.
Ha már munkahelyi párhuzam, nekem is volt olyan főnököm akinél inkább háromszor annyira odatettem magam, semmint még egyszer szóljon hozzám egy szót és nekiálljon baszogatni :D
Úgyhogy egy nagypofájú embernek akkor is meglehet a maga haszna, ha emberileg/szakmailag óriási nulla és egy gramm hitelesség sincs abban amit mond.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Keret, kezdőcsapat

#1305 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dízel írta:Aha, szoval kommunikal. :roll: nekem is volt mar nem egy ilyen munkatarsam, aki egesz nap pofazott meg duruzsolt a fonok fulebe, a teljesitmenye meg egy nagy szar volt. Ugyan ez a helyzet az olaszunkkal. Kar hogy lampard ezt nem veszi eszre.
Azért itt ez kicsit mast jelent :D. Mondom eleg egy-ket jo szo a leosztasoknal sokat szamithat. Kanten latszik hogy egy rohadt szot nem szol senkihez de Kova is gondolom hasonlo alkat. Ami nem baj csak azert kell egy olyan is aki iranyit.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Keret, kezdőcsapat

#1306 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Aha, szoval kommunikal. :roll: nekem is volt mar nem egy ilyen munkatarsam, aki egesz nap pofazott meg duruzsolt a fonok fulebe, a teljesitmenye meg egy nagy szar volt. Ugyan ez a helyzet az olaszunkkal. Kar hogy lampard ezt nem veszi eszre.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Keret, kezdőcsapat

#1307 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dante írta:
emsanya írta:Csak annyi lehet a válasz hogy Jorginho vezér tipusu és sokat beszél, irányit. Kova és Kanté nem ilyen, hiába jo játékosok. Meg egy fokkal agreszivabb mint Kova, többet ütközik.

Ha lenne egy Rice ott középen Jorginho az életbe nem játszana.
Szerintem Silva érkezésével jól látszik, hogy sem Azpi, sem Jorginho nem "vezér alkat". "Vakok közt félszemű a király" alapon ki lettek kiáltva vezéregyéniségeknek, de gyakorlati hasznuk nincs, nem adnak stabilitást. Az se elhanyagolható, hogy a teljesítményükkel tudják motiválni a többieket, a tetteiknek hatása legyen. Azpi-t nem szeretném bántani, mert nem érdemli meg, de kb annyira csk, mint Mikel volt. (És ez nem degradálás, sokra tartom a nigériait is)
Jorginhoról már leírtam amit gondolok, nulla teljesítménnyel mutogathat a társaknak, semmiben nem jobb, mint a többiek. Legtöbbször az akció közelében sincs.
A kommunikácio amit így nem lehet mérni. Kova meg Kanté valoszinüleg meg se mukkannak edzésen se és ez a pálya közepén azért nagyon kell. Tegnap is csk is volt.

Én se szeretném a csapatban látni mert egy fos játékos csak találgatok gondolom a karaktere miatt játszik.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1308 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta:Csak annyi lehet a válasz hogy Jorginho vezér tipusu és sokat beszél, irányit. Kova és Kanté nem ilyen, hiába jo játékosok. Meg egy fokkal agreszivabb mint Kova, többet ütközik.

Ha lenne egy Rice ott középen Jorginho az életbe nem játszana.
Szerintem Silva érkezésével jól látszik, hogy sem Azpi, sem Jorginho nem "vezér alkat". "Vakok közt félszemű a király" alapon ki lettek kiáltva vezéregyéniségeknek, de gyakorlati hasznuk nincs, nem adnak stabilitást. Az se elhanyagolható, hogy a teljesítményükkel tudják motiválni a többieket, a tetteiknek hatása legyen. Azpi-t nem szeretném bántani, mert nem érdemli meg, de kb annyira csk, mint Mikel volt. (És ez nem degradálás, sokra tartom a nigériait is)
Jorginhoról már leírtam amit gondolok, nulla teljesítménnyel mutogathat a társaknak, semmiben nem jobb, mint a többiek. Legtöbbször az akció közelében sincs.

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1309 Hozzászólás Szerző: fst200 »

emsanya írta:Csak annyi lehet a válasz hogy Jorginho vezér tipusu és sokat beszél, irányit. Kova és Kanté nem ilyen, hiába jo játékosok. Meg egy fokkal agreszivabb mint Kova, többet ütközik.

Ha lenne egy Rice ott középen Jorginho az életbe nem játszana.
Ma megint olvastam hogy télen ramegyunk, elvileg a játékossal megegyeztünk jönni akar, úgyhogy reméljük osszejon

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Keret, kezdőcsapat

#1310 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Csak annyi lehet a válasz hogy Jorginho vezér tipusu és sokat beszél, irányit. Kova és Kanté nem ilyen, hiába jo játékosok. Meg egy fokkal agreszivabb mint Kova, többet ütközik.

Ha lenne egy Rice ott középen Jorginho az életbe nem játszana.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Keret, kezdőcsapat

#1311 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dízel írta:
Dante írta:Gondolkoztam, hogy hirtelen felindulásból írok egy rant hsz-t, hogy "mégis mi a retkes p.csáért kezd a világ legnagyobb antitalentuma, Sarri hű szeretője, Jorginho Kovacic helyett", de úgy döntöttem, hogy inkább csak annyit fűzök a dologhoz, hogy botrány.
Miért kell mindig lennie egy ilyen embernek, ráadásul valaki olyan helyett játszva, aki amúgy hasznos és megérdemelné a kezdőt? Mit ad Jorginho a csapatnak, amiben nem jobb Kovacic? A kérdés költői, semmit, mindenben sokkal jobb a horvát.
Ez Lampard egyik nagy hibája. Nem értem. Senki sem érti, de ott van a kezdőben. Kova a tavalyi év játékosa meg teljesen leépül és parkolópályára került. Szarok a rotálásra, meg hogy ő majd még jól fog jönni.
Igen, lassan ideje elengedni ezt a " csúnya rossz Sarri miatt van itt " témát. Persze, ő miatta került ide, ez tény és való, de nem küldözget fenyegető leveleket Lampard-nak lassan másfél éve, hogy márpedig az olasznak játszania kell :) Én se nézem szívesen.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Keret, kezdőcsapat

#1312 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Dante írta:Gondolkoztam, hogy hirtelen felindulásból írok egy rant hsz-t, hogy "mégis mi a retkes p.csáért kezd a világ legnagyobb antitalentuma, Sarri hű szeretője, Jorginho Kovacic helyett", de úgy döntöttem, hogy inkább csak annyit fűzök a dologhoz, hogy botrány.
Miért kell mindig lennie egy ilyen embernek, ráadásul valaki olyan helyett játszva, aki amúgy hasznos és megérdemelné a kezdőt? Mit ad Jorginho a csapatnak, amiben nem jobb Kovacic? A kérdés költői, semmit, mindenben sokkal jobb a horvát.
Ez Lampard egyik nagy hibája. Nem értem. Senki sem érti, de ott van a kezdőben. Kova a tavalyi év játékosa meg teljesen leépül és parkolópályára került. Szarok a rotálásra, meg hogy ő majd még jól fog jönni.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1313 Hozzászólás Szerző: Dante »

Gondolkoztam, hogy hirtelen felindulásból írok egy rant hsz-t, hogy "mégis mi a retkes p.csáért kezd a világ legnagyobb antitalentuma, Sarri hű szeretője, Jorginho Kovacic helyett", de úgy döntöttem, hogy inkább csak annyit fűzök a dologhoz, hogy botrány.
Miért kell mindig lennie egy ilyen embernek, ráadásul valaki olyan helyett játszva, aki amúgy hasznos és megérdemelné a kezdőt? Mit ad Jorginho a csapatnak, amiben nem jobb Kovacic? A kérdés költői, semmit, mindenben sokkal jobb a horvát.

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1314 Hozzászólás Szerző: fst200 »

cech19960320 írta:
fst200 írta:Akkor így a bl ben szerintem Rudi, Kova, Hdo, Pusilic, Abraham fog kezdeni, Werner remélem pihen
Hdo az CHO új neve lett? :D
aha :D

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Keret, kezdőcsapat

#1315 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

fst200 írta:Akkor így a bl ben szerintem Rudi, Kova, Hdo, Pusilic, Abraham fog kezdeni, Werner remélem pihen
Hdo az CHO új neve lett? :D

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1316 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Akkor így a bl ben szerintem Rudi, Kova, Hdo, Pusilic, Abraham fog kezdeni, Werner remélem pihen

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#1317 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

cech19960320 írta:Pulisic megsérült a bemelegítésen, és elvileg Caba is, így Werner kezd, a padon pedig Ziger
Ez igy nem lesz jo..

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Keret, kezdőcsapat

#1318 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Lampard is ember, nem isten, nem tökéletes, lehet ő is hibás... majd egyszer választ kapunk, remélhetőleg előbb és más választ.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Keret, kezdőcsapat

#1319 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

DrAd írta:
cech19960320 írta:
egyrészt volt már csk korábbi meccsen is. másrészt igen, jó lenne, ha a régebbi játékosok közt lenne alkalmas, de nincs. a csk legyen karizmatikus, határozott, vezető személyiség... ebben a csapatban leginkább silva az... kanté??

képzeld már el, ha a bírónál kell reklamálni, vagy egy csapattársat leteremteni, esetleg megvédeni.. pont a 140 cm-es Kanté aki a világ legvisszahúzódóbb és legszerényebb játékosa? Ez nem szimpátiaszavazás
Számomra nem csak ezt jelenti a CSAPATKAPITÁNY, hogy menjen aztán reklamáljon.
Nekem a csk szakmailag és egyéniségileg is a keret legkiemelkedőbb tagját jelenti, aki az egész brand, mint Chelsea-t képviseli a pályán, akire talán még fel is lehet nézni. Régen Terry, Lampard, Drogba, Cech, A. Cole, Carvalho, Ballack, Essien, Makelele, vagy a keret nagy része simán megfelelt volna ezeknek a kritériumoknak, most meg olyan viseli a karszalagot, aki éppen beesett az ajtón.

Ha bárki ránéz Silvára, akkor az jut eszébe, hogy igen ez a Chelsea?
Nekem nem.
Ne keverd össze a vezéregyéniséget a karszalaggal. A szabályok szerint akin a karszalag van, annak van pl egyáltalán joga a játékvezetővel beszélni. Akiket te felsoroltál a régiek közül, mind temperamentumos, határozott, bátor személyiségek voltak, Kantéhoz képest még Makelele, Carvalho is. jelen kezdőben most épp nincs alkalmasabb erre, mint Silva. Mount, James pl később kapitánnyá válhat. és jelen pillanatban is mindenki tudja, hogy Silva azért kapitány, mert a Azpi nincs a keretben.
Arról nem is beszélve, hogy sokkal inkább fel kéne azon háborodnod, hogy Jorginho egyáltalán bármikor megkapta a karszalagot, nemhogy ő a csk helyettes..

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#1320 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

cech19960320 írta:
edeskeves írta:
Pityee írta:Kova keretbe se fért be...
Ha nem serult es Lampard tonkreteszi azt a Joisten se magyarazza majd meg, hogy az egyik legjobb jatekosunkat miert tette tonkre illetve jelenleg miert teszi, semmilyen magyarazat nincs ra szerintem...
edzésmunka, edzésminőség, személyes ellentét, kis sérülés, stb sok minden lehet.. Vannak jobb, és kevésbé jó opciók. Vannak játékosok akik bizonyos edzőknél nem játszanak..
Kovacic egy gep minden meccsen megy mint az allat szoval munka miatt biztosan nem, ha nem kedveli akkor meg az az o hibaja lesz, mert szerintem nem engedhetunk meg olyanokat, hogy egy Kovacicot elpazaroljon..

Válasz küldése