Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Keret, kezdőcsapat

#1341 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Szabi írta:
Hawaii írta: Nem vagyok senkinek se a védőszentje, a Christensen témába is csak azért álltam bele, mert egyesek már olyan szinten beszéltek róla, amellyel átléptek egy bizonyos határt (hányinger és társai). Jorginhot sem védtem, csak megjegyeztem, hogy Kanté már közel sem olyan biztos pont a csapatban, mint egykor volt, ezzel szemben ő játszhat bármilyen rosszul is, akkor sincs kiemelve. Ma pl Jorginhonak volt 3 fontos szerelése, de ez nyilván nem lesz megemlítve sehol, ahogyan az sem, hogy Kanténak egy sem volt 90 perc alatt, holott kettejük közül elvileg Kante az, aki képességei szerint jobban védekezik. Kicsit unalmas már az ilyen szintű elfogultság egyes játékosok esetén (pozitív és negatív értelemben is).
Kanté is ki van emelve, ha rossz, csak szerintem sokunk nem felejt, hogy a (valószínűleg még sokáig) utolsó bajnoki címünket nagyban neki köszönhetjük, Jorginho ezzel szemben milyen (pozitív) maradandó emléket ébreszt a szurkolóban? Kanté gyengélkedése egyébként is egy összetett témakör, és ezzel nem védeni szeretném, csak fontosnak tartom megjegyezni. Jorginho mióta itt van a saját posztján játszik (nem passzol annyit, nem minden támadás tőle kezdődik, mint Sarri idejében, de a posztja változatlan, a szerepköre más csupán), ezzel szemben Kanté Conte távozása óta gyakorlatilag csak idegen szerepkörökben volt alkalmazva. De ne is menjünk bele, mert ezt a két játékost egy lapon említeni olyan, mint Freddie Mercury-t Vastag Csabával...

Egyébként Jorginho seggét Mendy mentette meg, mert majdnem kaptunk egy gólt a labdavesztéséből - a három monumentális szerelése, a hajszálpontos keresztlabdái és a zseniális technikával meglőtt életerős kapáslövése mellett gondoltam erre az apróságra is felhívom a figyelmet.
Nagyon elbeszélünk egymás mellett... Kante az egyik kedvenc játékosom a mai napig, és tisztában vagyok vele, hogy a bajnoki címünk nélküle biztosan nem lett volna meg, ugyanakkor ez már lassan 3,5 éve volt. Látni kell, hogy már nem hozza ugyanazt a szintet, mint régebben, nem véletlenül akarta leigazolni Lamps is annyira Rice-t a nyáron. Jorginhot és Kantet meg továbbra sem szabad összehasonlítani, azonban mégis azt várnám Kantetól, hogy ne kelljen szégyenkeznie néhány védekezési mutatóban Jorginhoval szemben, mert tudásban egyértelműen nem említhetőek egy lapon, mégis a statisztikák egyre többször Jorginhot hozzák ki győztesen. Ez egyébként valószínűleg a túlterheltségének és a kisebb sérüléseinek tudható be. Azt gondolom, hogy Kantenak kellene egy megfelelő helyettes legkésőbb a szezon második felére, mert bajban leszünk, ha minden meccset végig kell majd játszania.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1342 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Moldván írta:Kanté es Jorginho is szar nem kell finomkodni. Itt csak az a probléma, hogy így is meccseken át kezdenek és játszanak végig. Felvetődik a kérdés, hogy akkor ez mégis kinek a hibája?
Azért Kanté a szartól nagyon messze van, még akkor is ha gyengébb teljesítményt nyújt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Keret, kezdőcsapat

#1343 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Kanté es Jorginho is szar nem kell finomkodni. Itt csak az a probléma, hogy így is meccseken át kezdenek és játszanak végig. Felvetődik a kérdés, hogy akkor ez mégis kinek a hibája?

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1344 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Hawaii írta: Nem vagyok senkinek se a védőszentje, a Christensen témába is csak azért álltam bele, mert egyesek már olyan szinten beszéltek róla, amellyel átléptek egy bizonyos határt (hányinger és társai). Jorginhot sem védtem, csak megjegyeztem, hogy Kanté már közel sem olyan biztos pont a csapatban, mint egykor volt, ezzel szemben ő játszhat bármilyen rosszul is, akkor sincs kiemelve. Ma pl Jorginhonak volt 3 fontos szerelése, de ez nyilván nem lesz megemlítve sehol, ahogyan az sem, hogy Kanténak egy sem volt 90 perc alatt, holott kettejük közül elvileg Kante az, aki képességei szerint jobban védekezik. Kicsit unalmas már az ilyen szintű elfogultság egyes játékosok esetén (pozitív és negatív értelemben is).
Kanté is ki van emelve, ha rossz, csak szerintem sokunk nem felejt, hogy a (valószínűleg még sokáig) utolsó bajnoki címünket nagyban neki köszönhetjük, Jorginho ezzel szemben milyen (pozitív) maradandó emléket ébreszt a szurkolóban? Kanté gyengélkedése egyébként is egy összetett témakör, és ezzel nem védeni szeretném, csak fontosnak tartom megjegyezni. Jorginho mióta itt van a saját posztján játszik (nem passzol annyit, nem minden támadás tőle kezdődik, mint Sarri idejében, de a posztja változatlan, a szerepköre más csupán), ezzel szemben Kanté Conte távozása óta gyakorlatilag csak idegen szerepkörökben volt alkalmazva. De ne is menjünk bele, mert ezt a két játékost egy lapon említeni olyan, mint Freddie Mercury-t Vastag Csabával...

Egyébként Jorginho seggét Mendy mentette meg, mert majdnem kaptunk egy gólt a labdavesztéséből - a három monumentális szerelése, a hajszálpontos keresztlabdái és a zseniális technikával meglőtt életerős kapáslövése mellett gondoltam erre az apróságra is felhívom a figyelmet.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#1345 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Hawaii írta:Nem vagyok senkinek se a védőszentje, a Christensen témába is csak azért álltam bele, mert egyesek már olyan szinten beszéltek róla, amellyel átléptek egy bizonyos határt (hányinger és társai). Jorginhot sem védtem, csak megjegyeztem, hogy Kanté már közel sem olyan biztos pont a csapatban, mint egykor volt, ezzel szemben ő játszhat bármilyen rosszul is, akkor sincs kiemelve. Ma pl Jorginhonak volt 3 fontos szerelése, de ez nyilván nem lesz megemlítve sehol, ahogyan az sem, hogy Kanténak egy sem volt 90 perc alatt, holott kettejük közül elvileg Kante az, aki képességei szerint jobban védekezik. Kicsit unalmas már az ilyen szintű elfogultság egyes játékosok esetén (pozitív és negatív értelemben is).
Kanté mai teljesítményéről többen is írtak, tényleg pocsék produktumot tett le az asztalra.
Jorginho pedig hiába szerelget ha épp olyanja van, a meccsek nagy többségében nettó emberhátrány. Ez nem elfogultság, hanem tény, különösen ha visszaemlékezünk a tavalyi ideiglenes szárnyalására, amikor alaposan el lett ismerve.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Keret, kezdőcsapat

#1346 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Szabi írta:
Hawaii írta:
James Lee írta:Én azért nem hasonlítanám össze őket. Ég és föld a különbség közöttük. Kanténak ez inkább kimerültség és egy rossz hullám, Jorginho egyszerűen hitvány. Kanté ugyanúgy megkapja a savat, ha ő csesz el valamit, de ott még bőven nem tartunk szerintem, hogy egy kezdő kapcsán merüljön fel a rosszabb teljesítménye.
Félreértés ne essék, a cél nem kettejük összehasonlítása volt, inkább csak arra akartam kilyukadni, hogy a kis francia ugyanúgy hibázgat és közel sem hozza a tőle elvárt teljesítményt, amiért amúgy sosincs elővéve. Jorginho ebben a szezonban egyáltalán nem játszik rosszul, és mégis kapja a savat folyamatosan. Szóval csak a következetességet hiányoltam.
Ne vedd támadásnak, de esetedben azt érzem, hogy kicsit úgy funkcionálsz itt, mint a gyengék/elesettek védőszentje. Christensen folyamatos pártolását én még valamennyire el is nézem, mert rühellem Zouma-t, ugyanúgy másodvonalas játékosnak tartom, mint az olaszbrazilunkat. Na de rátérve a témára, kifejtenéd, hogy mire gondolsz az alatt, hogy nem játszik rosszul? Tényleg érdekel.
Nem vagyok senkinek se a védőszentje, a Christensen témába is csak azért álltam bele, mert egyesek már olyan szinten beszéltek róla, amellyel átléptek egy bizonyos határt (hányinger és társai). Jorginhot sem védtem, csak megjegyeztem, hogy Kanté már közel sem olyan biztos pont a csapatban, mint egykor volt, ezzel szemben ő játszhat bármilyen rosszul is, akkor sincs kiemelve. Ma pl Jorginhonak volt 3 fontos szerelése, de ez nyilván nem lesz megemlítve sehol, ahogyan az sem, hogy Kanténak egy sem volt 90 perc alatt, holott kettejük közül elvileg Kante az, aki képességei szerint jobban védekezik. Kicsit unalmas már az ilyen szintű elfogultság egyes játékosok esetén (pozitív és negatív értelemben is).

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1347 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Hawaii írta:
James Lee írta:
Hawaii írta:Mondjuk, ha már Jorginho rendszeresen elő van véve, akkor Kantét sem ártana néha megemlíteni. Jó ideje köze sincs már a régi önmagához, rendre elkésik, sokat szabálytalankodik teljesen feleslegesen és nagyon lelassult. Persze, most lehet mondani, hogy nem is a megfelelő poszton játszik, csakhogy az előbb említett dolgok egyike sem a posztjához köthetőek. Lehet, hogy ez a túlterheltségnek tudható be, de mindenesetre sokadik meccsünk a gyenge középpályás védekezés miatt ment el.
Én azért nem hasonlítanám össze őket. Ég és föld a különbség közöttük. Kanténak ez inkább kimerültség és egy rossz hullám, Jorginho egyszerűen hitvány. Kanté ugyanúgy megkapja a savat, ha ő csesz el valamit, de ott még bőven nem tartunk szerintem, hogy egy kezdő kapcsán merüljön fel a rosszabb teljesítménye.
Félreértés ne essék, a cél nem kettejük összehasonlítása volt, inkább csak arra akartam kilyukadni, hogy a kis francia ugyanúgy hibázgat és közel sem hozza a tőle elvárt teljesítményt, amiért amúgy sosincs elővéve. Jorginho ebben a szezonban egyáltalán nem játszik rosszul, és mégis kapja a savat folyamatosan. Szóval csak a következetességet hiányoltam.
Ne vedd támadásnak, de esetedben azt érzem, hogy kicsit úgy funkcionálsz itt, mint a gyengék/elesettek védőszentje. Christensen folyamatos pártolását én még valamennyire el is nézem, mert rühellem Zouma-t, ugyanúgy másodvonalas játékosnak tartom, mint az olaszbrazilunkat. Na de rátérve a témára, kifejtenéd, hogy mire gondolsz az alatt, hogy nem játszik rosszul? Tényleg érdekel.
6+8+5+4+1+1+2+1

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Keret, kezdőcsapat

#1348 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

James Lee írta:
Hawaii írta:Mondjuk, ha már Jorginho rendszeresen elő van véve, akkor Kantét sem ártana néha megemlíteni. Jó ideje köze sincs már a régi önmagához, rendre elkésik, sokat szabálytalankodik teljesen feleslegesen és nagyon lelassult. Persze, most lehet mondani, hogy nem is a megfelelő poszton játszik, csakhogy az előbb említett dolgok egyike sem a posztjához köthetőek. Lehet, hogy ez a túlterheltségnek tudható be, de mindenesetre sokadik meccsünk a gyenge középpályás védekezés miatt ment el.
Én azért nem hasonlítanám össze őket. Ég és föld a különbség közöttük. Kanténak ez inkább kimerültség és egy rossz hullám, Jorginho egyszerűen hitvány. Kanté ugyanúgy megkapja a savat, ha ő csesz el valamit, de ott még bőven nem tartunk szerintem, hogy egy kezdő kapcsán merüljön fel a rosszabb teljesítménye.
Félreértés ne essék, a cél nem kettejük összehasonlítása volt, inkább csak arra akartam kilyukadni, hogy a kis francia ugyanúgy hibázgat és közel sem hozza a tőle elvárt teljesítményt, amiért amúgy sosincs elővéve. Jorginho ebben a szezonban egyáltalán nem játszik rosszul, és mégis kapja a savat folyamatosan. Szóval csak a következetességet hiányoltam.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#1349 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Reménykedtem benne, hogy öt védővel állunk fel, pont erre a kezdőre számítottam. Jorginhon már nem akadok fent, elengedtem ezt a történetet.
Hawaii írta:Mondjuk, ha már Jorginho rendszeresen elő van véve, akkor Kantét sem ártana néha megemlíteni. Jó ideje köze sincs már a régi önmagához, rendre elkésik, sokat szabálytalankodik teljesen feleslegesen és nagyon lelassult. Persze, most lehet mondani, hogy nem is a megfelelő poszton játszik, csakhogy az előbb említett dolgok egyike sem a posztjához köthetőek. Lehet, hogy ez a túlterheltségnek tudható be, de mindenesetre sokadik meccsünk a gyenge középpályás védekezés miatt ment el.
Én azért nem hasonlítanám össze őket. Ég és föld a különbség közöttük. Kanténak ez inkább kimerültség és egy rossz hullám, Jorginho egyszerűen hitvány. Kanté ugyanúgy megkapja a savat, ha ő csesz el valamit, de ott még bőven nem tartunk szerintem, hogy egy kezdő kapcsán merüljön fel a rosszabb teljesítménye.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Keret, kezdőcsapat

#1350 Hozzászólás Szerző: broduer »

Ami wtf: Jorginho kezdetésére nincs más ésszerű magyarázat, mint hogy elrabolta Lampard családját és zsarolja őt. Meg kellene tenni a feljelentést.

Havertzzel kicsit az az érzésem, hogy az ára miatt van csak játszatva, ami szomorú. Lampard eddig nem ilyen módon gondolkodott.

CHO a padon sincs. Nem értem minek oda Tammy és Giroud is. Ha ez így folytatódik többen dobbantani fognak.

Na de csapjuk szét a teheneket, elég gyenge ránézésre a kezdőjük, viszont számolni kell egy tizenegyessel az esetükben (sajnos ez nem is annyira vicc).

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Keret, kezdőcsapat

#1351 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Mondjuk, ha már Jorginho rendszeresen elő van véve, akkor Kantét sem ártana néha megemlíteni. Jó ideje köze sincs már a régi önmagához, rendre elkésik, sokat szabálytalankodik teljesen feleslegesen és nagyon lelassult. Persze, most lehet mondani, hogy nem is a megfelelő poszton játszik, csakhogy az előbb említett dolgok egyike sem a posztjához köthetőek. Lehet, hogy ez a túlterheltségnek tudható be, de mindenesetre sokadik meccsünk a gyenge középpályás védekezés miatt ment el.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1352 Hozzászólás Szerző: Pityee »

edeskeves írta:
Pityee írta:Sztem senki nem érti, hogy lehet Jorgi kezdő és Kova pados...
De szerintem azt se sokan, hogy Havertz mit keres majd szelen (meg pl a kezdoben) mikor ott a leheto legrosszabb.
Legyen igaza es jojjon be ez a huzasa, de ha nem majd ne legyen szetsavazva az aki esetleg majd megszolja Lampardot ez miatt, mert eddig ezek a huzasai egyszer se jottek be es sokadaszorra erolteti.
Sztem Havertz és Puli az egy szem támadó mögött lesz. Legalábbis a felállásból ez látszik.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Keret, kezdőcsapat

#1353 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

edeskeves írta:
Pityee írta:Sztem senki nem érti, hogy lehet Jorgi kezdő és Kova pados...
De szerintem azt se sokan, hogy Havertz mit keres majd szelen (meg pl a kezdoben) mikor ott a leheto legrosszabb.
Legyen igaza es jojjon be ez a huzasa, de ha nem majd ne legyen szetsavazva az aki esetleg majd megszolja Lampardot ez miatt, mert eddig ezek a huzasai egyszer se jottek be es sokadaszorra erolteti.
Havertz nem fog ma szélsőt játszani, nyugi. kötetlen poszton lesz, hol itt hol ott megjelenve

edeskeves
Hozzászólások: 3112
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#1354 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta:Sztem senki nem érti, hogy lehet Jorgi kezdő és Kova pados...
De szerintem azt se sokan, hogy Havertz mit keres majd szelen (meg pl a kezdoben) mikor ott a leheto legrosszabb.
Legyen igaza es jojjon be ez a huzasa, de ha nem majd ne legyen szetsavazva az aki esetleg majd megszolja Lampardot ez miatt, mert eddig ezek a huzasai egyszer se jottek be es sokadaszorra erolteti.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1355 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta:Számomra teljességgel megdöbbentő, hogy azok után, hogy az a szerencsétlen nyomorult antifocista az előző szezon vége fele végre teljesen kikerült a kezdőből, hogy a francba tudta magát visszaküzdeni stabil kezdőnek, ráadásul Kovacic kárára. Agyrém tényleg, iszonyatosan dühítő számomra.
Nemrég egyik meccs után ugyanezt írtam. Készség szinten kevés gyengébb igazolt játékosunk volt. Nem örülök hogy Lampard-ban is megvan a bukott edzőkre jellemző "vakság". Biztos dolgozik edzésen rendesen és megértem hogy értékelve van a mentalitása, de annyi gólt kapunk közvetetten róla, hogy már megszámolni sincs kedvem. Lyukas a középpálya, folyton csak annyit lehet látni, hogy 5-10 méterre kocog a labdás embertől, aztán már le is maradt, borzalom.
Egész nyáron abban reménykedtem, hogyha már van pénz, akkor egy agilis, erős és relatíve magas védekező kp is érkezik. Bár szó volt Rice-ról, aki szerintem tökéletes választás lenne, tuti, hogy Lampard cb-ként használná. Egyre több a furcsa dolog és nem nagyon jönnek be.
A brolaszon kívül Havertz kezdetésére sem látok indokot. Nem hinném hogy 21 évesen megsértődne, ha nem kezdene egyszer. A mutatott játék nem indokolja, hogy folyamatosan pályán legyen, főleg, hogy látszólag és bevallottan is elég nagy fizikai terhelés neki a PL.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1356 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Sztem senki nem érti, hogy lehet Jorgi kezdő és Kova pados...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1357 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Számomra teljességgel megdöbbentő, hogy azok után, hogy az a szerencsétlen nyomorult antifocista az előző szezon vége fele végre teljesen kikerült a kezdőből, hogy a francba tudta magát visszaküzdeni stabil kezdőnek, ráadásul Kovacic kárára. Agyrém tényleg, iszonyatosan dühítő számomra.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#1358 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Havertz szélen? :?

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Keret, kezdőcsapat

#1359 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Kép

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1360 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pityee írta:Mai kezdő nálam (tudom nem sok esély van erre, de én így küldeném pályára a csapatot):

Mendy - Chilwell, Silva, Rüdi, Azpi - Kanté, Kova, Havertz, Puli, CHO - Werner
Ha már bepötyögi az ember ezt a sok nevet lehetne annyira igényes a hsz, hogy a felállásnak szánt névsor nem inkonzisztens. Gondolom Chilwell játszik baloldalon, de eszerint akkor Havertz van előtte. Tehát ha a védelem baloldalról kezdődik, akkor a támadó sor is onnan kellene, hogy induljon.

Ne vedd kötekedésnek, illetve nem csak neked szól, mástól is láttam már.


Hogy ne legyen teljesen off; én Rudiger-t nem szívesen látnám, kicsi is rá az esély. (Tudom hogy sokan többre tartják, de nagyon gyengék a statisztikái és vele a leghatározatlanabb a védelem.)

Bár legalább ilyen kicsi rá az esély, James játékának a középpályán nagyon örülnék, muszáj a fizikum a United középpálya ellen, mert a Kovacic - Kanté páros nem tud érvényesülni a magas, erős emberek ellen. (Ami még jobb lenne, ha James kerülne a szélre, Azpi pedig pivot-ba, szűrni, csékáskodni, de ez sosem fog megtörténni)
Előre pedig Werner és Pulisic biztosan. Ha a védelem bomlasztása a cél, akkor középre Giroud, ha pedig a szélekről akarnánk kezdeményezni, akkor CHO, vagy Ziyech - mindkettő meccshiányos. Nem kezdenék sem Mount-tal, sem Havertz-cel. Ha választani kellene akkor előbbit preferálnám, Kai végigjátszotta az előző meccset és már nagyon lógott a nyelve, míg Mount esetében pár gyenge meccs után szokott jönni egy kiemelkedő. Ettől függetlenül valószínűleg mindkettő kezdeni fog.

Válasz küldése