Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
edeskeves
Hozzászólások: 3145
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#501 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

zoli0415 írta: 2021. január 26., kedd 20:13 TUCHEL JOINS CHELSEA
Thomas Tuchel has been appointed as the new Chelsea Head Coach. He moves to Stamford Bridge following a two-and-a-half year spell at French champions Paris Saint-Germain, which came to an end last month.
https://www.chelseafc.com/en/news/2021/ ... ns-chelsea
18 honapos szerzodes es opcio hosszabbitasra. Ennyit a 4,5 evrol..

zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#502 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

TUCHEL JOINS CHELSEA
Thomas Tuchel has been appointed as the new Chelsea Head Coach. He moves to Stamford Bridge following a two-and-a-half year spell at French champions Paris Saint-Germain, which came to an end last month.
https://www.chelseafc.com/en/news/2021/ ... ns-chelsea

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#503 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

meg am is ez a normális. vannak ígéretek akik nem futják be a lehetséges pályát, és vannak akik sztárok lesznek, úgy, hogy sosem gondolta senki csodagyereknek őket.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#504 Hozzászólás Szerző: Bubi »

almos írta: 2021. január 16., szombat 17:05
cech19960320 írta: 2021. január 14., csütörtök 15:46 Óriási veszteség ért minket, Piazon végleg távozott tőlünk
Pedig mikor leigazoltuk mindenki az új Kakának titulálta. Én is figyelemmel követtem, az utánpótlás vb-n kiemelkedett és remekül játszott. Nem tudom, hogy miért rekedt meg a fejlődése, de hatalmas potenciál volt a srácban anno.
Braziliában már 16 évesen mindent megkapott amit egy ilyen idős srác megálmodik. A csajok bugyikkal dobálták meccs közben, baromi népszerű volt, sokkal népszerűbb mint amilyen tehetséges szerintem. Nem volt tehetségtelen, de elképesztően túl lett hypeolva, nem tett jót neki - de ez csak az én fiktív véleményem.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolások

#505 Hozzászólás Szerző: almos »

cech19960320 írta: 2021. január 14., csütörtök 15:46 Óriási veszteség ért minket, Piazon végleg távozott tőlünk
Pedig mikor leigazoltuk mindenki az új Kakának titulálta. Én is figyelemmel követtem, az utánpótlás vb-n kiemelkedett és remekül játszott. Nem tudom, hogy miért rekedt meg a fejlődése, de hatalmas potenciál volt a srácban anno.
LAMPARD#8

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#506 Hozzászólás Szerző: emsanya »

cech19960320 írta: 2021. január 14., csütörtök 15:46 Óriási veszteség ért minket, Piazon végleg távozott tőlünk
RIP. Jó barát volt.

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#507 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Óriási veszteség ért minket, Piazon végleg távozott tőlünk

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6838
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#508 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Most nézem, hogy 12 centivel magasabb Kepától, azért a kapusoknál az tényleg sokat tesz. Reméljük mentálisan is feltud nőni a feladathoz. Mert azért vele szemben az eddigiekhez képest rendesen megnőnek az elvárások, szem előtt is lesz és a Chelsea szurkolók nagy része most Kepa után rendesen kivan élvezve a kapus teljesítményekre, úgyh fel kell kötnie a gatyeszt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#509 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bízzunk Cech képességeiben! Szerintem is beválik a csóka, a PL-ben fontos, hogy egy kapus uralja a területét (anno De Gea is szenvedett ezzel), ebből a szempontból máris előnyben van Kepához képest. Az 50%os védési mutatót pedig kb bárki lehozná itt a fórumon, úgyhogy szembetűnő változásra számítok.

Egy másik fontos tényező lehet, hogy a védelmünk is feljavulhat, ha nincs rajtuk az a fokozatos mentális teher, hogy bármely apró hibájuk gólt eredményez.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#510 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gyere Mendy bácsi! 197 centis romboló.

Nem klasszis de előre lépés es nagyon fekudhet neki a premier league.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolások

#511 Hozzászólás Szerző: almos »

Pityee írta:Megjött a fekete párduc 8) Reméljük jó lesz, Kepa nem tette sajnos magasra a lécet.
Én mindig félek a színes bőrű, afrikai kapusoktól. Remélem Mendy most rám cáfol.
LAMPARD#8

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6838
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#512 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Megjött a fekete párduc 8) Reméljük jó lesz, Kepa nem tette sajnos magasra a lécet.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#513 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Mendy hivatalos!

https://www.chelseafc.com/en/news/2020/ ... dIndex=0-0" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#514 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szuper, óriási igazolás.

Viszont, csak Chilwellnek van Pl tapasztalata, de még ez sem garantálja, hogy első évében már beválik. Az idei év a csapat építéséé, össze kell gyúrni a srácokat. Jövőre valszeg tovább kell erősíteni a védelmet és lehet, hogy kapust is kell igazolni. Kell egy pár év mire összeérik ez a csapat, de azért azt szerintem elvárhatjuk, hogy ne legyen ennyire necces a top 4.

Türelem, jó lesz ez!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3486
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#515 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Dante írta:Hírek szerint a végső ár 61 millió font plusz 9 millió a teljesítmény utáni bővítményekkel, így nem Havertz a klub legdrágább igazolása.

Én is nagyon várom már a szezont, remélem, hogy probléma nélkül fog zajlani, bár elég borús a közeljövő képe sajnos.
En is aggodom. Nagyon jol igazoltunk, sok jo fiatalt plusz nalunk is van sok tehetseges fiatal. Nekik jatszaniuk kell, es szeretnem en is latni oket hogy fejlodnek. 20-21evesen ha kiesik nekik 2-3 ev az rengeteg. Nincs sok idejuk a focistaknak, 34-35evesen mar tulkorosak. Szoval nem szabad vesztegetni az idejuket. Rajtuk is sok mulik mennyit dolgoznak, de jelenleg a kulso korulmenyektol most megtobb mulik.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#516 Hozzászólás Szerző: Dante »

Hírek szerint a végső ár 61 millió font plusz 9 millió a teljesítmény utáni bővítményekkel, így nem Havertz a klub legdrágább igazolása.

Én is nagyon várom már a szezont, remélem, hogy probléma nélkül fog zajlani, bár elég borús a közeljövő képe sajnos.

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolások

#517 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Klubrekord osszegu igazolas, es tortenelmunk soran az egyik legigeretesebb igazolas. A masik erdekesseg, hogy meg soha nem koltott ennyit a klub egy atigazolasi ablakban, jelenlegi becslesek szerint 247 millio fontnal (99 milliard ft) jarunk egy olyan evben, ahol szinte mindenki penzugyi nehezsegekkel kuzd, elgondolkodtato. Abramovich visszatert. Ezentul nem szidom tobbet a vezetoseget, mert sajnos, vagy nem sajnos, de ismet beigazolodott, hogy meg mindig egyedul Abramovichtol fugg a Chelsea. Ha kinyitja a penztarcat, barkit letudunk igazolni. Kivancsian varom, a tavalyi rekord veszteseg utan, hogyan konyvelik el ezt a mostani 250, de inkabb 300 milliot (mert ugye kapus meg szinte biztos, hogy erkezni fog) kiadast.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4625
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolások

#518 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Anti írta:
kazomester írta:Nos, elérkezett ez is. Elképesztően erős igazolás, jelzésértékű, Hazard óta az első ilyen. Gratulálok a boardnak, hogy tető alá hozták ezt a történelmi nyarat, ezzel sokat javítottak a megítélésükön. Ahogy ígértem, a kép és az aláírás is megváltoztatva. A bizalmamat most visszanyerték (nagyjából), remélem tudnak is élni vele innentől :P Szép munka.
Azért csalódtam, hogy nem Marinás az avatarod :lol:
Na, azért nem őrültem meg :mrgreen: De az elismerés és kalapemelés jár neki. :)

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#519 Hozzászólás Szerző: Anti »

kazomester írta:Nos, elérkezett ez is. Elképesztően erős igazolás, jelzésértékű, Hazard óta az első ilyen. Gratulálok a boardnak, hogy tető alá hozták ezt a történelmi nyarat, ezzel sokat javítottak a megítélésükön. Ahogy ígértem, a kép és az aláírás is megváltoztatva. A bizalmamat most visszanyerték (nagyjából), remélem tudnak is élni vele innentől :P Szép munka.
Azért csalódtam, hogy nem Marinás az avatarod :lol:
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Tomi26
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2012. április 11., szerda 14:12
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Mata-Ballack
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#520 Hozzászólás Szerző: Tomi26 »

lol kb ennyi. europa legigeretesebb jatekosa kek. lol. ekkora keretunk sem mostanaban volt

Válasz küldése