Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#921 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

https://www.fociclub.hu/2020/10/19/csap ... -sajtohir/" onclick="window.open(this.href);return false;
remélem Jorginho-t is viszi.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#922 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Kurtoá nyilatkozta egy közepesen hosszú interjú utolsó mondataként. Több dologról volt szó, de csak ez kapcsolatos velünk:

„A legjobbakat kívánom Gareth-nek, még akkor is, ha nem London legjobb csapatához csatlakozott"

Ezt már szeretem...!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#923 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://mobile.twitter.com/1905Tom/stat ... irement%2F" onclick="window.open(this.href);return false;

https://mobile.twitter.com/CFCDUBois/st ... 5822227462" onclick="window.open(this.href);return false;

Elférne ő még most is a kapuban :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#924 Hozzászólás Szerző: Dante »

Az Atletico idén nyáron pengette ki az átigazolási díja nagyobb részét és kevesebb pénzért el is adták rögtön. Jó üzlet.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#925 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Nem tudom ki az ügynöke, de nem semmi munkát végez hogy még mindig meg tudja győzni az ilyen nagy csapatokat hogy kiadjanak érte pénzt :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#926 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://twitter.com/juventusfc/status/1 ... 8432884738" onclick="window.open(this.href);return false;

Morata :arrow: Juve
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#927 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta:Melyik fiatal férfi tudna minden esetben önuralmat gyakorolni?
A meleg focistáknak valószínűleg nem okozna gondot. :)

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#928 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Jó nagy szarkupac ez a cikk. Az NSO teljes mértékben amugy is Chelsea ellenes, már sokszor kerestem meccs után cikket a csapatról, de sokszor még gólösszefoglalókat se talalok. Lő egy kamugólt a MU egyszerre címlapon vannak. Mindig ugy irják meg a Chelsea-s cikkeket hogy valami nem odavalót odaböffentenek.
Terry-s story is ezt reprezentálja. Van akinek minden héten van balhés szituja, Neymar és társai pl nem olyan rég. (5 piros lap) ezzel foglalkozzanak, ez történik a pályán nem Terry magánélete.

Egyébként meg Terry instája csak a csodalatos feleségéről és a közös életükről szól, erről ennyit.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#929 Hozzászólás Szerző: broduer »

Bubi írta:
Végig olvastam a cikket. Nagyon nem tetszik, hogy megosztó személyiségként emlegetik, sőt, az ilyen karakterek csúcsaként kezelik.
Mindenki ismeri a "Bridge ex asszonyával csalja a feleségét" sztorit. Ez tényleg egy megosztó dolog. A legtöbben emiatt elítélik, úgy gondolják, hogy egy ilyen névnek példát kell mutatnia a következő generációknak. Én is ezt gondolom, de Terry ezt nem szerette volna nyilvánosan kezelni, csak hát kiderült. Az, hogy megcsalta a feleségét nem szép dolog, de szerintem senkire nem tartozik csak rá és a feleségére. Bridge exe pedig nehogy már bármilyen módon korlátozva legyen csak azért mert Wayne volt a férje, miért? Szakítottak, külön voltak, azt csinál az asszony amit akar. Valszeg nem Terry az egyetlen aki azóta megnyelezte.

Még említi a cikk, hogy az őt az eset miatt inzultáló kisebbik és tehetségtelenebbik Ferdinand fivérrel összeveszett meccs közben, aki állítja, hogy Terry rasszista megjegyzéseket tett rá. Kiváncsi lennék, hogy a hülyegyerek miket mondott Terrynek.

Ennyi, pont. A 15 éves profi karrierje során ezt a két dolgot tudom feleleveníteni amik felverték a port. A cikk szerint TUCATNYI botránya volt a nagyon megosztó Terrynek, aki ugyan az egyik legjobb a futballtörténelemben, de egy rothadó szarházi ember.

Az összes focista falja a nőket, vagy legalábbis a nagy részük. Könnyű dolguk van, fiatalok, kisportoltak és dúsgazdagok, valszeg úgy mennek rájuk mint légy a szarra. Melyik fiatal férfi tudna minden esetben önuralmat gyakorolni?

Na mindegy, Terry nem ártatlan ebben az esetben, de nem is akkora szar mint emilyennek beállítják. Várom a tényfeltáró cikket amiben megrebesgetik, hogy Balotelli valójában Terry és Vanessa Perroncel szerelemgyereke.
Engem az bosszant a legjobban, hogy pl Giggs senki szemében nem úgy él, mint Terry, holott százszor undorítóbb dolgot tett ( a saját tesója nőjét szórakoztatta). Szinte már alig emlékeznek erre. Terry neve meg összeforrt ezzel a tettel, ő a gerinctelen feleségtolvaj és pont, holott még a felesége is megbocsátott neki végül.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#930 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Végig olvastam a cikket. Nagyon nem tetszik, hogy megosztó személyiségként emlegetik, sőt, az ilyen karakterek csúcsaként kezelik.
Mindenki ismeri a "Bridge ex asszonyával csalja a feleségét" sztorit. Ez tényleg egy megosztó dolog. A legtöbben emiatt elítélik, úgy gondolják, hogy egy ilyen névnek példát kell mutatnia a következő generációknak. Én is ezt gondolom, de Terry ezt nem szerette volna nyilvánosan kezelni, csak hát kiderült. Az, hogy megcsalta a feleségét nem szép dolog, de szerintem senkire nem tartozik csak rá és a feleségére. Bridge exe pedig nehogy már bármilyen módon korlátozva legyen csak azért mert Wayne volt a férje, miért? Szakítottak, külön voltak, azt csinál az asszony amit akar. Valszeg nem Terry az egyetlen aki azóta megnyelezte.

Még említi a cikk, hogy az őt az eset miatt inzultáló kisebbik és tehetségtelenebbik Ferdinand fivérrel összeveszett meccs közben, aki állítja, hogy Terry rasszista megjegyzéseket tett rá. Kiváncsi lennék, hogy a hülyegyerek miket mondott Terrynek.

Ennyi, pont. A 15 éves profi karrierje során ezt a két dolgot tudom feleleveníteni amik felverték a port. A cikk szerint TUCATNYI botránya volt a nagyon megosztó Terrynek, aki ugyan az egyik legjobb a futballtörténelemben, de egy rothadó szarházi ember.

Az összes focista falja a nőket, vagy legalábbis a nagy részük. Könnyű dolguk van, fiatalok, kisportoltak és dúsgazdagok, valszeg úgy mennek rájuk mint légy a szarra. Melyik fiatal férfi tudna minden esetben önuralmat gyakorolni?

Na mindegy, Terry nem ártatlan ebben az esetben, de nem is akkora szar mint emilyennek beállítják. Várom a tényfeltáró cikket amiben megrebesgetik, hogy Balotelli valójában Terry és Vanessa Perroncel szerelemgyereke.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#931 Hozzászólás Szerző: almos »

Pityee írta:
Bubi írta:Nekem Oscar olyan volt mint Joe Cole. Valójában semmilyen téren sem volt kiemelkedő. Őt azért szerették mert egy fiatal brazil, Colet meg azért mert angol, semmi másért. Néha rúgtak egy nagy gólt azt minden rendben volt...
Nekem Joe Cole MU elleni gólja, amit a Stamfordon lőtt, mikor három védőt elrakott egy húzással, még mindig az egyik kedvenc 8)
Nekem is, meg a másik gólja a MU ellen 2010-ből, amelyiket sarokkal baszta be van der Saar mellett!
Szerintem sokkal jobb volt, mint Oscar.
LAMPARD#8

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#932 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Joe Cole sztem abszolut nem volt rossz játékos. Nekem inkább Maloudatol állt fel a szőr a hátamon.
Cole-t más csapat szurkolói is siman elfogadták volna anno. Én nagyon csíptem a játékát.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#933 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:Nekem Oscar olyan volt mint Joe Cole. Valójában semmilyen téren sem volt kiemelkedő. Őt azért szerették mert egy fiatal brazil, Colet meg azért mert angol, semmi másért. Néha rúgtak egy nagy gólt azt minden rendben volt...
Nekem Joe Cole MU elleni gólja, amit a Stamfordon lőtt, mikor három védőt elrakott egy húzással, még mindig az egyik kedvenc 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#934 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nekem Oscar olyan volt mint Joe Cole. Valójában semmilyen téren sem volt kiemelkedő. Őt azért szerették mert egy fiatal brazil, Colet meg azért mert angol, semmi másért. Néha rúgtak egy nagy gólt azt minden rendben volt...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#935 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Oscarnak volt rengeteg jó hónapja nálunk, szezon kezdetén klasszis formát nyomott, de tavaszra mindig eltűnt, egy szezonon keresztül képtelen volt

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#936 Hozzászólás Szerző: James Lee »

koni0725 írta:A csapat közelében sem szeretném látni Oscart, az, hogy évente egyszer megnézem a Juve elleni gólját pont elég belőle.
Kb annyi is volt az értelmes megmozdulása a nálunk töltött időszaka alatt. krvaélet mennyire utáltam...
Annak idején itt a fórumon is többször nagy vita kezdődött, ha szóba került az a fostalicska.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#937 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Alig vártam, hogy végre eltakarodjon a brazil brigád, az összes focistanemzet közül szerintem nekik van a legrosszabb hozzáállásuk. Ha sikerül a csúcsig jutniuk, akkor egy idő után büdös lesz nekik a munka es zuhanórepülésbe kezd a karrierjük, vagy pedig egy magasabb fizetésért elmennek az isten háta mögé játszani.
A csapat közelében sem szeretném látni Oscart, az, hogy évente egyszer megnézem a Juve elleni gólját pont elég belőle.
211! NEW RECORD!

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#938 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Szabi írta:
emsanya írta:
Pityee írta:Oscar:
“David Luíz és Willian felhívott, hogy csatlakozzak hozzájuk az Arsenalhoz, nagyon örülök neki, hogy újra egy csapatban vannak. Viszont az én helyzetem nem ennyire egyszerű mint Williané. Érvényes szerződésem van a klubommal (Shanghai SIPG) és elsősorban, ha visszatérnék Európába, amit nagyon szeretnék, elsődleges prioritásom a Chelsea lenne, mivel velük értem el nagy sikereket.”
Köszönjük maradjon ott ahol van. Fos játékos/ember.
Luiz és Willian mégis milyen pozícióban vannak, hogy ők hívnak játékost, hogy csatlakozzon a csapatukhoz? :D Kicsit el vannak tévedve.

Amúgy meg egy kiégett, motiválatlan, alibi fos, maholnap 30 éves játékos, arra aztán várhat, hogy hozzánk visszatér egy szép napon. :D
Viszont remélem utalt rá Oscar, hogy kurvára nem szép dolog egy riválishoz menni, csak azért mert egy városba van az éttermük. :D Ezért nagy pacsi Oscarnak. :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#939 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:
Pityee írta:Oscar:
“David Luíz és Willian felhívott, hogy csatlakozzak hozzájuk az Arsenalhoz, nagyon örülök neki, hogy újra egy csapatban vannak. Viszont az én helyzetem nem ennyire egyszerű mint Williané. Érvényes szerződésem van a klubommal (Shanghai SIPG) és elsősorban, ha visszatérnék Európába, amit nagyon szeretnék, elsődleges prioritásom a Chelsea lenne, mivel velük értem el nagy sikereket.”
Köszönjük maradjon ott ahol van. Fos játékos/ember.
Luiz és Willian mégis milyen pozícióban vannak, hogy ők hívnak játékost, hogy csatlakozzon a csapatukhoz? :D Kicsit el vannak tévedve.

Amúgy meg egy kiégett, motiválatlan, alibi fos, maholnap 30 éves játékos, arra aztán várhat, hogy hozzánk visszatér egy szép napon. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#940 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:
emsanya írta:
Pityee írta:Oscar:
“David Luíz és Willian felhívott, hogy csatlakozzak hozzájuk az Arsenalhoz, nagyon örülök neki, hogy újra egy csapatban vannak. Viszont az én helyzetem nem ennyire egyszerű mint Williané. Érvényes szerződésem van a klubommal (Shanghai SIPG) és elsősorban, ha visszatérnék Európába, amit nagyon szeretnék, elsődleges prioritásom a Chelsea lenne, mivel velük értem el nagy sikereket.”
Köszönjük maradjon ott ahol van. Fos játékos/ember.
Tény, hogy már nem férne be a kezdőbe. De ha ezt nyilatkozta, akkor emberileg nem nulla, mint a két brazil bongyor kollégája.
Kínában tengődik évek óta, nálam nulla sportember.

De amúgy ott se nagy szám az a vicc. Híg fos játékos, se nem gyors, se nem annyira technikás volt két nagy bombája abbol élt, nekem nem hiányzott az elmult évekből sem.

Válasz küldése