Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#981 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:Oscar:
“David Luíz és Willian felhívott, hogy csatlakozzak hozzájuk az Arsenalhoz, nagyon örülök neki, hogy újra egy csapatban vannak. Viszont az én helyzetem nem ennyire egyszerű mint Williané. Érvényes szerződésem van a klubommal (Shanghai SIPG) és elsősorban, ha visszatérnék Európába, amit nagyon szeretnék, elsődleges prioritásom a Chelsea lenne, mivel velük értem el nagy sikereket.”
Köszönjük maradjon ott ahol van. Fos játékos/ember.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#982 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Oscar:
“David Luíz és Willian felhívott, hogy csatlakozzak hozzájuk az Arsenalhoz, nagyon örülök neki, hogy újra egy csapatban vannak. Viszont az én helyzetem nem ennyire egyszerű mint Williané. Érvényes szerződésem van a klubommal (Shanghai SIPG) és elsősorban, ha visszatérnék Európába, amit nagyon szeretnék, elsődleges prioritásom a Chelsea lenne, mivel velük értem el nagy sikereket.”
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#983 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ja-2783887" onclick="window.open(this.href);return false;

Iva visszatért a PL-be! 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
RobMayth
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006. február 13., hétfő 15:37

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#984 Hozzászólás Szerző: RobMayth »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... to-2782055" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#985 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Dízel írta:Sosem volt az meg benne, ami megvan Messiben és Ronaldoban. Mintha nem szeretné focit. Kicsit úgy érzem és ugy éreztem rajta mindig, hogy kisujjában van az egész futball, de mintha nem érdekelné. :D
Tökre ilyen bohókás ember, aki inkább szeretne egy nyugis viskóban megöregedni a családjával egész nap vicceket mesélve, minthogy a pályán dögölne meg minden héten. Amit meg is értek, de hát nyugodtan hajthatna 34-35 éves koráig aztan utana azt csinal amit akar.
Az tény,hogy nem olyan munkamániás mint CR és Messi,de azért én 1 szezont tudnék mondani amikor azt láttam rajta,hogy nem élvezi azt amit csinál,de akkor a teljesítménye is katasztrófa volt!
Lehet a Real álmai klubja,de szerintem a szíve Londonba maradt,persze ezt nem tudhatom,de nagyon úgyfest,hogy nem hozott jó döntést azzal,hogy madridba igazolt és lehet azért nem is tud úgy teljesíteni.
De azért ő mikor jól érezte magát akkor a világ egyik legjobbja és ezt bizonyította is,tipikus hangulatember,ha minden fasza akkor a pályán is meglátszik,ha pedig valami nem jó,nem tetszik neki akkor meg jönnek azok,hogy ő csak egy átlagos játékos semmi extrával,amit mi Chelsea szurkolók tudunk,hogy nem igaz!
Sokszor van,hogy az álmok nem olyan csodásak mint a valóság,ő madridba csak egy játékos nálunk viszont egy igazi vezér volt a csapat legjobbja itt a szurkolók türelmesek voltak vele,madridba egy CR-t kifütyültek pár rossz meccs után,más világ az ott!

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3454
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#986 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Sosem volt az meg benne, ami megvan Messiben és Ronaldoban. Mintha nem szeretné focit. Kicsit úgy érzem és ugy éreztem rajta mindig, hogy kisujjában van az egész futball, de mintha nem érdekelné. :D
Tökre ilyen bohókás ember, aki inkább szeretne egy nyugis viskóban megöregedni a családjával egész nap vicceket mesélve, minthogy a pályán dögölne meg minden héten. Amit meg is értek, de hát nyugodtan hajthatna 34-35 éves koráig aztan utana azt csinal amit akar.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1676
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#987 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Pityee írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... dwB_VYSBz0

Hazard megint eljátszotta ugyanazt mint tavaly, vagyis jelentős túlsúllyal ment vissza a Realhoz. Sőt már a válogatottban sem játszatta
őt ezért Martinez.

Nem értem mi történt ezzel az emberrel, mint aki teljesen elvesztette a foci iránt a motivációt.
Ha ez igaz innentől csak lefele lesz neki...
Pedig most az álmai klubjában játszik

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#988 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... dwB_VYSBz0" onclick="window.open(this.href);return false;

Hazard megint eljátszotta ugyanazt mint tavaly, vagyis jelentős túlsúllyal ment vissza a Realhoz. Sőt már a válogatottban sem játszatta
őt ezért Martinez.

Nem értem mi történt ezzel az emberrel, mint aki teljesen elvesztette a foci iránt a motivációt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4816
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#989 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Conte személyisége valóban úgy tűnik nagyon ledarál mindenkit maga körül. Egyre több helyen ütik fel a fejüket olyan pletykák, hogy Allegrire cserélné őt az Inter. Szomorú, mert első évében minket és a milánóiakat is nagyon össszekapott, de úgy tűnik hosszú időn át nem fogja tudni kamatoztatni a tudását, hacsak nem változtat a saját klubjai iránt mutatott magatartásán.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#990 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

BREAKING NEWS

John Obi Mikel will have a medical at Stoke City today ahead of a move to the Sky Bet Championship side.

The 33-year-old is a free agent following his departure from Trabzonspor in March.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1563
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#991 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Jóisten de boldog vagyok, hogy a személyes dicsőségcsarnokom (Oscar-Luiz-Vilmos) utolsó tagját is sikerült kipurgálni :mrgreen: Soha többet brazilt (kivéve ha legalább egy Ramires 2.0). Bontok is egy pezsgőt az elmúlt 7 év vágykeltő pillanataira.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#992 Hozzászólás Szerző: Szabi »

vigh92 írta:Padra tökéletes lett volna, én egy picit sajnálom. Ilyen fizut, ennyi évesen hülye lett volna kihagyni.
Lassan viszont számolni kell az Arsenallal. Arteta elég látványos focit játszat velük, ha megkapja a kívánt embereket + időt, akkor igenis harcolhatnak jövőre a BL helyekért.
A támadószekciót leszámítva gyenge a keretük, kizárt dolognak tartom, hogy jövőre harcba legyenek komolyan a BL-helyekért. Náluk tényleg el kéne költeni 200-300 milliót 5-6 új emberre a védelembe és a középpályára, hogy komolyan lehessen venni őket.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#993 Hozzászólás Szerző: Pityee »

broduer írta:
Dízel írta:Imába foglalom ezt a mai napot. Végre megszabadultunk az utolsó ballaszttól is a mult érából.
Miattam lehet élete formájában, miattam verhet nekünk hatalmas szabadrúgás gólt, de végre nem kell néznem a bánat fejét 7 év utan.
Újra egy csapatban lehet a vendéglátos Luiz haverjával. Remélem sok jót nem főznek ki együtt. :D
A vicces az lesz, amikor rúg nekünk egyet, és nem lehet majd megállapítani, hogy azért nem ünnepel, mert tiszteli a volt klubját, vagy mert éppen unja a banánt.. :roll:
Abba bízz, hogy ha ez megtörténik akkor ünnepelni fog. Luiz pajtásával valszeg egymás nyakába lennének.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4816
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#994 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

vigh92 írta: Lassan viszont számolni kell az Arsenallal. Arteta elég látványos focit játszat velük, ha megkapja a kívánt embereket + időt, akkor igenis harcolhatnak jövőre a BL helyekért.
Szerintem ez egy téves következtetés, amit a mi gyenge FA kupa döntős teljesítményünk erősített fel. Szép, hogy meglepték a belesz*room, bajnok Poolt és túljutottak Guardiola fáradt szitijén, de botladoztak bőven.

Ellenünk is, olyan védelmi bakijaik voltak, főleg Bellerín-el az élen, hogy azt egy péntek esti WHU simán kihasználta volna. Ezen felül a keretük egy része vagy kiöregedő vagy távozó félben van (Sokratis, Luiz, Bellerín, Özil, Auba, Laca és a friss Wilmos), a maradék meg - pár tehetséget leszámítva(Pepe, Tierney, Saka) a legjobb indulattal is középszerű. Én a 6-8. hely környékére várom őket.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#995 Hozzászólás Szerző: Bandi »

vigh92 írta:Padra tökéletes lett volna, én egy picit sajnálom. Ilyen fizut, ennyi évesen hülye lett volna kihagyni.
Lassan viszont számolni kell az Arsenallal. Arteta elég látványos focit játszat velük, ha megkapja a kívánt embereket + időt, akkor igenis harcolhatnak jövőre a BL helyekért.
Willian padra pont a legrosszabb ember. Teljesen motiválatlan, hogyha nem első számú emberként számolnak vele, ezt tökéletesen láttuk Conte-nál is, amikor besértődött rá mint egy óvodás, mert Pedro többet játszott nála. Voltak jó időszakai, de sajnos ezek eléggé elvétve voltak, nem volt elég motivált, pedig a képességei megvoltak ahhoz hogy ennél magasabb szintre jusson. Az Arsenal-nál pedig jó sok pénzt el kéne költeni, hogy jók legyenek a top 4-be, ez pedig nem jellemző rájuk, ilyen Willian féle igazolásokkal pedig nem biztos hogy sokkal közelebb kerülnek ehhez a célhoz.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4816
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#996 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szabi írta:Én találtam rögtön három okot, amiért szerintem jól áll neki ez a mez.

1. A 3 éves aláírt szerződés.
2. Az állítólagos heti 200(+) ezer fontos fizetése, amit 35 éves koráig kapni fog jelen állás szerint az évi néhány góljáért.
3. Valószínűleg a nyári "sztár"igazolásuk ezzel ki is van pipálva.
Bocs, de muszáj belekontárkodnom egy negyedik okkal
4. A felbecsülhetetlen feeling, hogy a szemetünk a kátyúsokhoz jár levezetni

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#997 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Padra tökéletes lett volna, én egy picit sajnálom. Ilyen fizut, ennyi évesen hülye lett volna kihagyni.
Lassan viszont számolni kell az Arsenallal. Arteta elég látványos focit játszat velük, ha megkapja a kívánt embereket + időt, akkor igenis harcolhatnak jövőre a BL helyekért.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#998 Hozzászólás Szerző: broduer »

Dízel írta:Imába foglalom ezt a mai napot. Végre megszabadultunk az utolsó ballaszttól is a mult érából.
Miattam lehet élete formájában, miattam verhet nekünk hatalmas szabadrúgás gólt, de végre nem kell néznem a bánat fejét 7 év utan.
Újra egy csapatban lehet a vendéglátos Luiz haverjával. Remélem sok jót nem főznek ki együtt. :D
A vicces az lesz, amikor rúg nekünk egyet, és nem lehet majd megállapítani, hogy azért nem ünnepel, mert tiszteli a volt klubját, vagy mert éppen unja a banánt.. :roll:

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 382
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#999 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Szabi írta:Én találtam rögtön három okot, amiért szerintem jól áll neki ez a mez.

1. A 3 éves aláírt szerződés.
2. Az állítólagos heti 200(+) ezer fontos fizetése, amit 35 éves koráig kapni fog jelen állás szerint az évi néhány góljáért.
3. Valószínűleg a nyári "sztár"igazolásuk ezzel ki is van pipálva.
+ nem közvetlenül, de valószínüleg köze van a méretes fizujának ahhoz, hogy menesztettek 55 alkalmazottat kátyúsék költségcsökkentés címen, ami elég nagy felháborodást váltott ki, ezzel pedig tovább növelve a klubjukat körüllengő toxikus kultúrát.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1000 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dízel írta:Imába foglalom ezt a mai napot. Végre megszabadultunk az utolsó ballaszttól is a mult érából.
Miattam lehet élete formájában, miattam verhet nekünk hatalmas szabadrúgás gólt, de végre nem kell néznem a bánat fejét 7 év utan.
Újra egy csapatban lehet a vendéglátos Luiz haverjával. Remélem sok jót nem főznek ki együtt. :D
Rettenetesen vicces olvasni a tweeteket, ahogy örülnek neki :lol: Small club mentality. Eleinte amúgy jó lesz, új környezet, végre ott a másik bohóc akivel lehet 0/24 hülyülni, lőni fog pár gólt meg kioszt pár asszisztot. Aztán szépen visszatér a régi kerékvágásba. Maradt még jópár kerékkötő a csapatban, de jó úton haladunk :)

Válasz küldése