Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#2621 Hozzászólás Szerző: Traxver »

kazomester írta:Jézusom már 3 gólpassznál jár, hogy lehettünk ennyire buták, hogy elengedtük? HOOOOOGY????? :shock: :o :|
ebből fog élni egy hónapig

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#2622 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:Jézusom már 3 gólpassznál jár, hogy lehettünk ennyire buták, hogy elengedtük? HOOOOOGY????? :shock: :o :|
Két gólpassznál jár. Egyébként Arteta szépen lassan kezdi összekapni ezt a foshalmazt sajnos.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#2623 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kazomester írta:Jézusom már 3 gólpassznál jár, hogy lehettünk ennyire buták, hogy elengedtük? HOOOOOGY????? :shock: :o :|
ez még szarkazmusnak is rossz :/

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#2624 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Jézusom már 3 gólpassznál jár, hogy lehettünk ennyire buták, hogy elengedtük? HOOOOOGY????? :shock: :o :|

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#2625 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta:
cech19960320 írta:
Pityee írta:Sajnos Vilmos gyerek beillik a szarzenál játékába. Az Auba/Lacazette duó húzza magával és így fel sem tűnik a lustasága. Attól tartok, hogy jól jártak vele a csúzlisok így ingyen.

és már be is dőltél neki... az első 8-10 meccsén majd jó lesz, aztán hozza azt a szart mint nálunk
Az egy dolog, de ingyen akkor sem adtam volna oda egy riválisnak. Főleg nem a szarzinak.
mert ugye az rajtunk múlt hogy nem fogadta el a szerződés ajánlatot? XD

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#2626 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:Egyébként lehet a spileres magazin komolyabb, de mérhetetlenül unalmas és sok újat ők se tudnak mondani.
Persze, hogy unalmas, kutyát se érdekli, én se nézem. Csak hasonlítási alapként írtam.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#2627 Hozzászólás Szerző: Pityee »

cech19960320 írta:
Pityee írta:Sajnos Vilmos gyerek beillik a szarzenál játékába. Az Auba/Lacazette duó húzza magával és így fel sem tűnik a lustasága. Attól tartok, hogy jól jártak vele a csúzlisok így ingyen.

és már be is dőltél neki... az első 8-10 meccsén majd jó lesz, aztán hozza azt a szart mint nálunk
Az egy dolog, de ingyen akkor sem adtam volna oda egy riválisnak. Főleg nem a szarzinak.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#2628 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nincs akkora különbség az Arsenal játéka és a miénk között, hogy ott annyival jobb legyen. Willian nem rossz, vannak jó képességei, de nem tudja állandósítani a teljesítményét és nincs benne a játékában a gól se a gólpassz. Megindul, elviszi egy ember mellett aztán nem tudja hogyan tovább. Ott se fog sokkal többet mutatni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2629 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Amikor az "örök sértődött beképzelt fasz" Kele Jani neki ment a digiseknek, elmondták hogy a 3oroszlán inkább szórakoztato műsor, nem annyira mélyen szakmai.

Egyébként lehet a spileres magazin komolyabb, de mérhetetlenül unalmas és sok újat ők se tudnak mondani. Ha már ilyen elemezgetősebb cuccokat akar az ember, sok fent van youtubeon a skysportsrol/bbcről, az bőven elég és hitelesebb is.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#2630 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta:Sajnos Vilmos gyerek beillik a szarzenál játékába. Az Auba/Lacazette duó húzza magával és így fel sem tűnik a lustasága. Attól tartok, hogy jól jártak vele a csúzlisok így ingyen.

és már be is dőltél neki... az első 8-10 meccsén majd jó lesz, aztán hozza azt a szart mint nálunk

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2631 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:Sajnos Vilmos gyerek beillik a szarzenál játékába. Az Auba/Lacazette duó húzza magával és így fel sem tűnik a lustasága. Attól tartok, hogy jól jártak vele a csúzlisok így ingyen.
Hát mi tőle vártuk sokszor a csodát, ott meg van mellette két elit csatár, jobb a helyzete. De legyenek vele boldogok, nem fog hiányozni.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#2632 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Sajnos Vilmos gyerek beillik a szarzenál játékába. Az Auba/Lacazette duó húzza magával és így fel sem tűnik a lustasága. Attól tartok, hogy jól jártak vele a csúzlisok így ingyen.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#2633 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kazomester írta:Én nagyon bírom őket, ha tehetem nézem a műsorokat, de itt egyértelműen butaságokat beszéltek (beszélnek, épp most nézem az ismétlést :D ). Jól van az, nem kell túl komolyan venni amit mondanak :)
Én is minden héten nézem őket (szerencsére a honlapjukra is felpakolják a műsort, így akkor nézem meg, amikor időm engedi), de inkább csak a szórakoztató jellege miatt, az szerintem egyértelmű, hogy aki kicsit is mélyebben beleássa magát a PL-történéseibe, új infót nem igazán tud meg ezekben a heti egy órákban. Ez egy bohókás, bulvárral és egópumpálással fűszerezett show, ahol kevés tér és idő jut a szakmaiságra, mélyebb elemzésekre. A Spíleres Britannia sokkal szakmaibb, ott nem arra van kihegyezve a magazin, hogy egy órán keresztül ökörködnek.

A Digin amúgy egyedül a PL-magazin ilyen kocsmai hangulatú (hozzáteszem, direkt), a Csizmaszár (olasz) és főleg a Szélkakas (francia) amellett, hogy szórakoztató, még igényes és mély tartalmú is. A Szélkakast ajánlom mindenkinek, én se követem napi szinten a francia liga történéseit, de tényleg egy baromi jó kis műsor, nagyon jó témákkal és kompetens szakértőkkel. Egyedül a műsorvezető, Nagy Viktor állandó vigyorgása idegesítő és zavaró, de maga a 35-40 perces műsor tényleg príma.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2634 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Anti írta:Miért van elhalasztva a mu és city meccsek? Covid?
Bl es El miatt. Kesobb fejeztek be a szezont.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2267
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

#2635 Hozzászólás Szerző: Anti »

Miért van elhalasztva a mu és city meccsek? Covid?
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#2636 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Én nagyon bírom őket, ha tehetem nézem a műsorokat, de itt egyértelműen butaságokat beszéltek (beszélnek, épp most nézem az ismétlést :D ). Jól van az, nem kell túl komolyan venni amit mondanak :)

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#2637 Hozzászólás Szerző: broduer »

Bubi írta:
broduer írta:Megnéztem ma a Digisport Pl-felvezetőjét. Sallói szerint befürdünk a sok igazolással, mert bőség zavara lesz. 10 %-ban talán igaza van, de hihetetlen mennyire tájékozatlan ez a két barom. Salecnek akkora az arca, hogy láthatóan sosem készül a műsorokra, csak beszél a vakvilágba, Dodi pedig egy ultra szűk látókörű, maradi alak, akinek egy értelmes meglátása sincs a közhelyeken kívül. Hihetetlen, hogy ezt a hármasfogatot (Salec, Dodi, Monoki) mennyien imádják, pedig az idétlenkedésen meg poénkodáson kívül semmire sem jók.
Egy SZURKOLÓ amikor egy műsorvezető vagy kommentátor beszél a csapatáról mindig elégedetlen. Ők nem érthetnek annyira a Chelsea-hez mint Te, hiszen neked ez a csapat a hobbid. Normális esetben az ő tudásuk sokkal kiterjedtebb, sok dolgot tudnak a foci múltjáról és jelenéről, sokkal többet mint Te. Nem érthetnek minden csapathoz úgy mint egy drukker az adott klubjához.

Az más kérdés, hogy készülhetnének, kicsit utánanézhetnének és alaposabb véleményt formálhatnának.
Ezzel teljesen egyetértek, de én már évek óta nézem őket, szinte minden adást, ahogy nézek más hasonló műsorokat is (Kele, Peet-féle banda), és ez a kifakadásom évek hosszú értetlenkedése és bosszankodása után tetőzött be most a saját csapatom szidásánál. Régen én is szerettem őket, mert jó show-t csinálnak, de mára eljutottam odáig, hogy meglátásokra és szakértelemre vagyok kíváncsi, nem a majomkodásra, meg a pökhendi, tájékozatlan okoskodásra. Salecnél a fórum 80% felkészültebb és aktuálisabb tudással bír a Pl kapcsán, ezt ki merem jelenteni.

De ha már Digi, ott az élő pozitív példa is az olaszosoknál. Márta Bence, Juhár Tomi és Egri Viktor hármasa egyszerre szórakoztató és kompetens remek nézőpontokkal és meglátásokkal.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#2638 Hozzászólás Szerző: Bubi »

broduer írta:Megnéztem ma a Digisport Pl-felvezetőjét. Sallói szerint befürdünk a sok igazolással, mert bőség zavara lesz. 10 %-ban talán igaza van, de hihetetlen mennyire tájékozatlan ez a két barom. Salecnek akkora az arca, hogy láthatóan sosem készül a műsorokra, csak beszél a vakvilágba, Dodi pedig egy ultra szűk látókörű, maradi alak, akinek egy értelmes meglátása sincs a közhelyeken kívül. Hihetetlen, hogy ezt a hármasfogatot (Salec, Dodi, Monoki) mennyien imádják, pedig az idétlenkedésen meg poénkodáson kívül semmire sem jók.
Egy SZURKOLÓ amikor egy műsorvezető vagy kommentátor beszél a csapatáról mindig elégedetlen. Ők nem érthetnek annyira a Chelsea-hez mint Te, hiszen neked ez a csapat a hobbid. Normális esetben az ő tudásuk sokkal kiterjedtebb, sok dolgot tudnak a foci múltjáról és jelenéről, sokkal többet mint Te. Nem érthetnek minden csapathoz úgy mint egy drukker az adott klubjához.

Az más kérdés, hogy készülhetnének, kicsit utánanézhetnének és alaposabb véleményt formálhatnának.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#2639 Hozzászólás Szerző: broduer »

Megnéztem ma a Digisport Pl-felvezetőjét. Sallói szerint befürdünk a sok igazolással, mert bőség zavara lesz. 10 %-ban talán igaza van, de hihetetlen mennyire tájékozatlan ez a két barom. Salecnek akkora az arca, hogy láthatóan sosem készül a műsorokra, csak beszél a vakvilágba, Dodi pedig egy ultra szűk látókörű, maradi alak, akinek egy értelmes meglátása sincs a közhelyeken kívül. Hihetetlen, hogy ezt a hármasfogatot (Salec, Dodi, Monoki) mennyien imádják, pedig az idétlenkedésen meg poénkodáson kívül semmire sem jók.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2640 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Kovacic pedig eltitoltt lesz. Chilwell elvileg jol halad, Zijes se komoly. Gilmour még sok idő, Silva meg most csatlakozott a kerethez.

Válasz küldése