Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#501 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gyere Mendy bácsi! 197 centis romboló.

Nem klasszis de előre lépés es nagyon fekudhet neki a premier league.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolások

#502 Hozzászólás Szerző: almos »

Pityee írta:Megjött a fekete párduc 8) Reméljük jó lesz, Kepa nem tette sajnos magasra a lécet.
Én mindig félek a színes bőrű, afrikai kapusoktól. Remélem Mendy most rám cáfol.
LAMPARD#8

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#503 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Megjött a fekete párduc 8) Reméljük jó lesz, Kepa nem tette sajnos magasra a lécet.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#504 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Mendy hivatalos!

https://www.chelseafc.com/en/news/2020/ ... dIndex=0-0" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#505 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szuper, óriási igazolás.

Viszont, csak Chilwellnek van Pl tapasztalata, de még ez sem garantálja, hogy első évében már beválik. Az idei év a csapat építéséé, össze kell gyúrni a srácokat. Jövőre valszeg tovább kell erősíteni a védelmet és lehet, hogy kapust is kell igazolni. Kell egy pár év mire összeérik ez a csapat, de azért azt szerintem elvárhatjuk, hogy ne legyen ennyire necces a top 4.

Türelem, jó lesz ez!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#506 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Dante írta:Hírek szerint a végső ár 61 millió font plusz 9 millió a teljesítmény utáni bővítményekkel, így nem Havertz a klub legdrágább igazolása.

Én is nagyon várom már a szezont, remélem, hogy probléma nélkül fog zajlani, bár elég borús a közeljövő képe sajnos.
En is aggodom. Nagyon jol igazoltunk, sok jo fiatalt plusz nalunk is van sok tehetseges fiatal. Nekik jatszaniuk kell, es szeretnem en is latni oket hogy fejlodnek. 20-21evesen ha kiesik nekik 2-3 ev az rengeteg. Nincs sok idejuk a focistaknak, 34-35evesen mar tulkorosak. Szoval nem szabad vesztegetni az idejuket. Rajtuk is sok mulik mennyit dolgoznak, de jelenleg a kulso korulmenyektol most megtobb mulik.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#507 Hozzászólás Szerző: Dante »

Hírek szerint a végső ár 61 millió font plusz 9 millió a teljesítmény utáni bővítményekkel, így nem Havertz a klub legdrágább igazolása.

Én is nagyon várom már a szezont, remélem, hogy probléma nélkül fog zajlani, bár elég borús a közeljövő képe sajnos.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolások

#508 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Klubrekord osszegu igazolas, es tortenelmunk soran az egyik legigeretesebb igazolas. A masik erdekesseg, hogy meg soha nem koltott ennyit a klub egy atigazolasi ablakban, jelenlegi becslesek szerint 247 millio fontnal (99 milliard ft) jarunk egy olyan evben, ahol szinte mindenki penzugyi nehezsegekkel kuzd, elgondolkodtato. Abramovich visszatert. Ezentul nem szidom tobbet a vezetoseget, mert sajnos, vagy nem sajnos, de ismet beigazolodott, hogy meg mindig egyedul Abramovichtol fugg a Chelsea. Ha kinyitja a penztarcat, barkit letudunk igazolni. Kivancsian varom, a tavalyi rekord veszteseg utan, hogyan konyvelik el ezt a mostani 250, de inkabb 300 milliot (mert ugye kapus meg szinte biztos, hogy erkezni fog) kiadast.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolások

#509 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Anti írta:
kazomester írta:Nos, elérkezett ez is. Elképesztően erős igazolás, jelzésértékű, Hazard óta az első ilyen. Gratulálok a boardnak, hogy tető alá hozták ezt a történelmi nyarat, ezzel sokat javítottak a megítélésükön. Ahogy ígértem, a kép és az aláírás is megváltoztatva. A bizalmamat most visszanyerték (nagyjából), remélem tudnak is élni vele innentől :P Szép munka.
Azért csalódtam, hogy nem Marinás az avatarod :lol:
Na, azért nem őrültem meg :mrgreen: De az elismerés és kalapemelés jár neki. :)

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2267
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#510 Hozzászólás Szerző: Anti »

kazomester írta:Nos, elérkezett ez is. Elképesztően erős igazolás, jelzésértékű, Hazard óta az első ilyen. Gratulálok a boardnak, hogy tető alá hozták ezt a történelmi nyarat, ezzel sokat javítottak a megítélésükön. Ahogy ígértem, a kép és az aláírás is megváltoztatva. A bizalmamat most visszanyerték (nagyjából), remélem tudnak is élni vele innentől :P Szép munka.
Azért csalódtam, hogy nem Marinás az avatarod :lol:
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Tomi26
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2012. április 11., szerda 14:12
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Mata-Ballack
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#511 Hozzászólás Szerző: Tomi26 »

lol kb ennyi. europa legigeretesebb jatekosa kek. lol. ekkora keretunk sem mostanaban volt

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolások

#512 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Ez mar igazolas, erosites. Nem semmi, almomban sem hittem volna. Havertz 21 evesesen mar most 5-6 posztot vilagklassziss szinten lehoz, mi lesz 2 ev mulva? O sokkal nagyobb igazolas, mint Hazard volt 8 eve. Iszok is sort gyorsan.

Ui: jar a pacsi Ballacknak es Gundogannak is, akik hirek szerint nagy szerepet jatszottak abban, hogy Havertz nalunk landolt.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolások

#513 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Nos, elérkezett ez is. Elképesztően erős igazolás, jelzésértékű, Hazard óta az első ilyen. Gratulálok a boardnak, hogy tető alá hozták ezt a történelmi nyarat, ezzel sokat javítottak a megítélésükön. Ahogy ígértem, a kép és az aláírás is megváltoztatva. A bizalmamat most visszanyerték (nagyjából), remélem tudnak is élni vele innentől :P Szép munka.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#514 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Papíron elmondhatatlan mennyit erösödtünk. Ha még a védelmet idén vagy jövöre rendbe tudjuk tenni, akkor ésszerű elvárás a pool és city befogása meg egy Bl legjobb 8.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Átigazolások

#515 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Kezdődjön már a szezooon!! :D
Alíg várom, hogy lássam ezeket a srácokat együtt játszani.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#516 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://www.chelseafc.com/en/news/2020/ ... e-havertz-" onclick="window.open(this.href);return false;

Nem hiszem el. Kai Havertz a Chelseaben :shock: 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#517 Hozzászólás Szerző: Dante »

Hawaii írta:Fontos, hogy Anthony Barry hivatalosan nem a védekezésért felelős szakember lesz, hanem a rögzített szituációk elleni védekezésben lesz majd a segítségünkre, amelyből rengeteg gólt kaptunk a tavalyi szezon során. A védekezés megszervezése egyébként sehol sem egy ember feladata, és azt gondolom, hogy ha már a rögzített helyzetek után kapott gólokat sikerül az ő érkeztével mérsékelni, már az önmagában nagy fegyvertény lehet.
Szerintem sincs olyan, hogy egy ember szervezi meg a játék adott részét, viszont a Wigan-nél egyéni edzéseket is tartott a játékosoknak, szóval Anthony ott amolyan korrepetáló szerepkört is betöltött. Ebben az esetben foglalkozhat azzal, hogy a játékosaink egyénileg jobban védekezzenek. Rájuk fér.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#518 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Dante írta:Az új stábtag - Anthony Barry - pedig (sajnos) nem védekezésért felelős szakember, de remek edző. Ettől függetlenül remélhetőleg jobb lesz idén a védelmünk.
(https://theathletic.com/2021352/2020/08 ... dy-morris/" onclick="window.open(this.href);return false; - annyit lehet tudni Barry-ről, hogy Lamps-szal egyszerre csinálták az edzői licencet, onnan is ismerhetik egymást. Itt kitünőre vizsgázott, majd a Wigan másodedzőjeként dolgozott mostanáig.)
Fontos, hogy Anthony Barry hivatalosan nem a védekezésért felelős szakember lesz, hanem a rögzített szituációk elleni védekezésben lesz majd a segítségünkre, amelyből rengeteg gólt kaptunk a tavalyi szezon során. A védekezés megszervezése egyébként sehol sem egy ember feladata, és azt gondolom, hogy ha már a rögzített helyzetek után kapott gólokat sikerül az ő érkeztével mérsékelni, már az önmagában nagy fegyvertény lehet.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#519 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Lassan azért jöhetnének hírek távozokrol is. Willian és Pedro után több is.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#520 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta:
DrAd írta:Látom a fórum egyöntetűen pozitívan látja Silva érkezését, de én nem. Egyrészt Terry is ki lett rakva, Luiz is ki lett rakva, most pedig egy 35 éves játékostól várjuk a csodát. Értem, hogy vezéregyéniség, meg szvsz valamennyivel jobb, mint Luiz (az a szint, amikor itt játszott), de nem annyival, hogy 35 évesen felvegye a PL ritmusát, egy új csapat vezére legyen, ahol senkit nem ismer (talán a nyelvet sem beszéli), és összerázza az egész borzalmas védekezést (szerencsére erre a feladatra szakember is érkezett). Ha már így, Luiznak is volt ekkora szava az öltözőben, és nem újonc volt a PL-ben, de legalább ingyen jött... cáfoljon rám...
Nem hinném, hogy reális elvárás lenne Silva-tól várni a védekezési hibák megoldását, egyszerűen csak egy remek játékos, aki ingyen érkezett. Luíz sem mentálisan, sem készség szinten nem említhető egylapon Silva-val. Terry-t és a többieket pedig nem a mostani döntéshozók túrták-furták ki. Megvolt az oka annak is - tettek is érte, még ha ez nem is jelenti, hogy ne néztem volna tovább Lampard-ot, Cole-t, Cech-et, Terry-t.
Azt is érdemes figyelembe venni, hogy Silva sokkal jobb teljesítményt nyújt 35 évesen, mint JT tette.

Az új stábtag - Anthony Barry - pedig (sajnos) nem védekezésért felelős szakember, de remek edző. Ettől függetlenül remélhetőleg jobb lesz idén a védelmünk.
(https://theathletic.com/2021352/2020/08 ... dy-morris/" onclick="window.open(this.href);return false; - annyit lehet tudni Barry-ről, hogy Lamps-szal egyszerre csinálták az edzői licencet, onnan is ismerhetik egymást. Itt kitünőre vizsgázott, majd a Wigan másodedzőjeként dolgozott mostanáig.)
A képek alapján Anthony Barry ma is a védekezést gyakorolta a csapattal! Szerintem ő kimondottan az miatt lett idehozva, hogy a védekezéssel foglalkozzon főként.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése