Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#4121 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Ki melyik mezszámban játszott?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4122 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Botond9797 írta:
fst200 írta:szerintetek lesz nagy távozó?
Kante pl?
néhány cikkben megemlítik, hogy eladják a nagy kapus igazolás előtt, hogy fedezze a kiadást
Christensen, Emerson, Jorginho, Barkley, Batshuayi. Ha összedobjuk az értük befolyt összeget, már egész szép summa kijön, kérdés, hogy kapusra költjük-e, Kepa maradása napról napra valószínűbb, mellé szerintem egy olcsóbb nevet fogunk igazolni. Nagy távozó szerintem nem lesz, CHO pedig szvsz kell a keretbe, hasznos csereember lehet, rengeteg meccs lesz, bőven kaphat lehetőséget, vérbeli szélsőkből még mindig nem állunk olyan fényesen.
Jorginho sztem nem fog menni, így hogy Sarrit kivágták a juveból. Helyette inkább Bakayoko lesz eladva. Barkleyt viszont kedveli Lamps, úgyh sztem ő is marad és mivel a frissen igazolt Sarr is kölcsönbe lesz adva, ezért sajnos Christensen is marad a nyakunkon. (Viszont remélem a pálya közelébe nem lesz engedve) Tehát az általad felsorolt listából sztem Emerson és Batshuayi lesz a tényleges távozó. +Bakayoko
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4123 Hozzászólás Szerző: Bubi »

A közép és a kiscsapatoknak valszeg nem kedvez az 5 csere, nincs olyan mély keretük, hogy ebből profitálhassanak. A legjobbakat csak tovább erősítené a dolog.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#4124 Hozzászólás Szerző: Bandi »

AwayRoller írta:Egyetértek Danteval, jobb a CHO-t itt tartjuk. Ráadásul a sűrű szezon mellett, gyakorlatilag se pihenő-, se felkészülési időszak nem volt, valószínűleg lesznek sérülések dögivel, ahogy azt a szezonzáró dömpingen is láthattuk. Emellett a pöcs FA nem hagyta jóvá az 5 cserét sem.... A felsorolt játékosok mellett még Barkley-t is megtartanám a következő szezonra.
Nem az FA nem engedte, a klubok szavazták le. Főleg a kisebbek, akiknek nem olyan bő a keretük, nekik ez hátrány lenne nagyobb csapatokkal szemben. De egyébként szavazni fognak még egyszer, bár nem tudom miért lenne más az eredmény...

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Játékosok

#4125 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

fst200 írta:szerintetek lesz nagy távozó?
Kante pl?
néhány cikkben megemlítik, hogy eladják a nagy kapus igazolás előtt, hogy fedezze a kiadást
Christensen, Emerson, Jorginho, Barkley, Batshuayi. Ha összedobjuk az értük befolyt összeget, már egész szép summa kijön, kérdés, hogy kapusra költjük-e, Kepa maradása napról napra valószínűbb, mellé szerintem egy olcsóbb nevet fogunk igazolni. Nagy távozó szerintem nem lesz, CHO pedig szvsz kell a keretbe, hasznos csereember lehet, rengeteg meccs lesz, bőven kaphat lehetőséget, vérbeli szélsőkből még mindig nem állunk olyan fényesen.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4126 Hozzászólás Szerző: James Lee »

AwayRoller írta:Egyetértek Danteval, jobb a CHO-t itt tartjuk. Ráadásul a sűrű szezon mellett, gyakorlatilag se pihenő-, se felkészülési időszak nem volt, valószínűleg lesznek sérülések dögivel, ahogy azt a szezonzáró dömpingen is láthattuk. Emellett a pöcs FA nem hagyta jóvá az 5 cserét sem.... A felsorolt játékosok mellett még Barkley-t is megtartanám a következő szezonra.
Meggyőztetek, ennek tükrében tényleg jobb, ha marad. Remélem, az előző szezon pofonjai elegek voltak neki. Mindenesetre van még ideje, de van egy olyan sanda gyanúm, hogy nem az a türelmes fajta. Ne legyen igazam.

Egyébként anno Kantét többször is szóba hozták a reallal. Állítólag szóbeli megállapodás is volt, miszerint előnyt élveznek, ha verseny alakulna ki Kantéért.
Sok hitelt nem adok ennek és óriási baklövés lenne eladni még úgy is, hogy valószínűleg később nem kapnánk már érte nagyobb összeget.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4127 Hozzászólás Szerző: emsanya »

fst200 írta:szerintetek lesz nagy távozó?
Kante pl?
néhány cikkben megemlítik, hogy eladják a nagy kapus igazolás előtt, hogy fedezze a kiadást
Komolyabb szinten nem kerül elő Kanté eladása. Conte nagyon szeretné, de ajánlatig se jutottak. Meg néha a realt bedobják.

Van egy csomó más játékos aki távozhatna és reméljük fognak is.

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#4128 Hozzászólás Szerző: fst200 »

szerintetek lesz nagy távozó?
Kante pl?
néhány cikkben megemlítik, hogy eladják a nagy kapus igazolás előtt, hogy fedezze a kiadást

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4129 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Állitolag amíg nem tud valamilyen szinten angolul, biztos nem lesz CSK (skyon írták).

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#4130 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Egyetértek Danteval, jobb a CHO-t itt tartjuk. Ráadásul a sűrű szezon mellett, gyakorlatilag se pihenő-, se felkészülési időszak nem volt, valószínűleg lesznek sérülések dögivel, ahogy azt a szezonzáró dömpingen is láthattuk. Emellett a pöcs FA nem hagyta jóvá az 5 cserét sem.... A felsorolt játékosok mellett még Barkley-t is megtartanám a következő szezonra.
Botond9797 írta:Nem a leglényegesebb kérdés, de szerintetek Silva érkezésével Azpi marad a csk? :D
Szerintem marad, vagy ha változik a szitu, akkor sem Silva kapja. Elég öltözőromboló lenne, ha valaki megérkezik és csk lesz, akármilyen karizmatikus személyiség is. A szarzi őszi teljesítménye gyakorlatilag egy hasonló kálváriát sínylett meg.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Játékosok

#4131 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Nem a leglényegesebb kérdés, de szerintetek Silva érkezésével Azpi marad a csk? :D
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#4132 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szerintem ő az a típus, akinek megtörhet a fejlődése egy visszalépéstől, mert olyan régóta lebeg a szeme előtt a legmagasabb szint. Nem adnám kölcsön, főleg idén, perpill ő és Pulisic a két szélsőnk - még ha ez gyakorlatban kiegészül Ziyech-csel, Mount-tal, Werner-rel, Ruben-nel és ha érkezik Havertz-cel is.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4133 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Érdemes erről beszélni szerintem, de kicsit elkanyarodtunk, jobb lenne átmozgatni :D
Dante írta:Hogy egy kicsit másra tereljem a szót; érdemes megnézni a sokat szidott CHO-t; azon a kevés képen és videón, amit kiposztol magáról, vagy a klub kirak róla csak azt lehet látni, hogy ezerrel edz, komolyan veszi a dolgát. Amíg a többiek külföldön voltak ő Londonban maradt és várta az alapozást. Idén egészségesen minden lehetősége meglesz a bizonyításra - és szerintem fog is.
Korábbi edzőmunkáját nem ismerem, de bízom benne, hogy ebben a szezonban összeszedi majd magát. Egyébként továbbra is azon az állásponton vagyok, hogy egy év kölcsön semmiképp sem ártana neki.
Mindenesetre ez bíztató.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#4134 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pityee írta: Bezony, nálunk is erre a két hónapos nyári szezonra a Balatonnál valahogy eltűnt a vírus. De szeptember elsejétől újra fertőz, a többit mindenki gondolja hozzá :wink:
Nem tűnt el, csak nem teszteltek annyit, mint pl ma vagy tavasszal, mert nem akarták bedönteni a turizmust. A vírus itt van, csak játszanak a számokkal.
Egyébként valaki aki ügyesebb nálam, nem tudja ezt az egész témát átvinni egy relevánsabb csoportba? Hogy ne legyen ennyire OFF?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4135 Hozzászólás Szerző: Pityee »

edeskeves írta:
broduer írta:Bocsánat, de én meg pont ezt a felfogást nem bírom soha megérteni, amikor a kisember akarja megfejteni a nagy igazságokat és mindent elsöprő bizonyossággal állítja az igazát. Fel van fújva a vírus? Valószínűleg igen. Van mögötte csalás, ámítás, politikai érdek, stb? Bizonyosan van és lenne jobb módszer a vírus kezelésére, illetve sok ország rosszul is kezeli.

De szart sem véd a maszk? Sokat nem, de minden egészségügyi szakember, tudós és ebben a témában jártas ember mondja, hogy minimálisan igenis segít. Nagyjából ez az egy olyan szabály van, amit kötelező lenne betartani, nem egy nagy teher. Senki nem hiszi, hogy ez biztosan meggátolja a vírust, de talán minimálisan segíthet, illetve, ha ez a szabály, betartom, ahogy a piroson sem megyek át vagy nem lépek a fűre, ha ki van téve a tábla. Senki nem kíváncsi a másik véleményére. Be kell tartani és pont.

Nekem halt meg idős ismerősöm a vírus miatt. Nem érdekel ki vagy mi van a vírus mögött, igyekszem betartani a dolgokat, nem jár akkora lemondásokkal.
És hogy ne legyek teljesen off: Mounték ne utazgassanak sehova, amíg ez a szar tart, mert pont a (hibás) szabályozások miatt az lesz a vége, hogy kimaradnak a felkészülésből.
Azt is tudosok es orvosok mondtak, hogy amit valoszinuleg te is hordasz maszkot x ido mulva semmit nem er. Gyozz meg az ellenkezojerol, hogy mivel masabb hordani az utcan a maszkot mint a tengerparton ahol sok ember osszegyul kb 1 meterre egymastol.
Pl Olaszorszagban 18 utan hordani kell a maszkot, elotte hol van a virus? Gondolom pihen. Parizsban egyik utcan hordani kell a maszkot a masikon mar nem. Gondolom faradt tovabbmenni. A cserepadon mi ertelme? 40 fokban mennyire egeszseges pl asztmasoknak maszkot hordani? Szerinted a virus nem telepszik meg mondjuk a hajadban a ruhadon stb? Leveszed a maszkot es kesz.
Mindenki hordja a maszkot mivel kotelezo itt, megis pl ahol en lakok kihoznak napi 400 uj fertozottet. Akkor mit ved a maszk? Elotte hetekig vagy akar honapokig eltunt a virus, most megint megjelent, gondolom egy nagyobb siestat tolt.
Az idos emberekre veszelyes sok mas betegseg es influenza is es mondtam, hogy nem mondom hogy nincs koronavirus, de ez a tultolas es ertelmetlen szabalyok erthetetlenek szamomra.
Megneznelek asztmasan pl milyen lenne 40 fokban jo magas paratartalommal hordani a maszkot, mivel nem nagy teher szamodra.
Bezony, nálunk is erre a két hónapos nyári szezonra a Balatonnál valahogy eltűnt a vírus. De szeptember elsejétől újra fertőz, a többit mindenki gondolja hozzá :wink:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#4136 Hozzászólás Szerző: broduer »

edeskeves írta: Azt is tudosok es orvosok mondtak, hogy amit valoszinuleg te is hordasz maszkot x ido mulva semmit nem er. Gyozz meg az ellenkezojerol, hogy mivel masabb hordani az utcan a maszkot mint a tengerparton ahol sok ember osszegyul kb 1 meterre egymastol.
Pl Olaszorszagban 18 utan hordani kell a maszkot, elotte hol van a virus? Gondolom pihen. Parizsban egyik utcan hordani kell a maszkot a masikon mar nem. Gondolom faradt tovabbmenni. A cserepadon mi ertelme? 40 fokban mennyire egeszseges pl asztmasoknak maszkot hordani? Szerinted a virus nem telepszik meg mondjuk a hajadban a ruhadon stb? Leveszed a maszkot es kesz.
Mindenki hordja a maszkot mivel kotelezo itt, megis pl ahol en lakok kihoznak napi 400 uj fertozottet. Akkor mit ved a maszk? Elotte hetekig vagy akar honapokig eltunt a virus, most megint megjelent, gondolom egy nagyobb siestat tolt.
Az idos emberekre veszelyes sok mas betegseg es influenza is es mondtam, hogy nem mondom hogy nincs koronavirus, de ez a tultolas es ertelmetlen szabalyok erthetetlenek szamomra.
Megneznelek asztmasan pl milyen lenne 40 fokban jo magas paratartalommal hordani a maszkot, mivel nem nagy teher szamodra.
Nem mondtam olyat, hogy utcán másabb, mint a tengerparton, vagy hogy este fertőz csak a vírus (ezek nyilván rossz intézkedések). Pont az lett volna a hozzászólásom lényege, hogy tudom jól, hogy nem világmegváltó megoldás és tudom, hogy kicsit néhol túl van tolva ez az egész, ettől még minimális szabályok tudnak enyhíteni (TALÁN) a dolgon és a maszk pont ilyen. Ha tüsszentesz egyet, ahelyett, hogy az egész szétszóródna a levegőben, csupán az 50 vagy a 30 vagy a 10 százaléka fog. Ez nem atomfizika.

Sok más betegség is veszélyes az idősekre, csak azok nem világjárványok, mert van ellenük vakcina. Majd ha ez ellen is lesz, akkor nem lesznek ilyen szabályok. De amíg nincs, máshogy nem lehet lelassítani.

Az utolsó mondatod alapján meg úgy érzem nem vagy meggyőzhető, meg amúgy is azt tapasztalom, hogy nehéz bármiről meggyőzni felnőtt embereket manapság. De válaszolva, ha súlyos asztmás lennék, valószínűleg nagy teher lenne 40 fokban hordanom a maszkot. Ha ki van írva a liftre, hogy csak mozgáskorlátozottak használtatják, akkor elvárjuk a mozgásképes embertől, hogy lépcsőzzön, míg a mozgáskorlátozottól nem, hiszen lehet, hogy az életébe kerülne.
Ahány ember, annyi vélemény. Béke.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#4137 Hozzászólás Szerző: Dante »

Érdekes amúgy, hogy az karantén utáni edzéseket később kezdő, az apja betegségére hivatkozó Abraham most jónak látta, hogy Görögországba utazzon.
Elsősorban örülök, hogy nincs bajuk, a keret is elbírja a hiányukat, csak saját magukkal csesztek ki azzal, hogy bevállalták a nyaralást.

Hogy egy kicsit másra tereljem a szót; érdemes megnézni a sokat szidott CHO-t; azon a kevés képen és videón, amit kiposztol magáról, vagy a klub kirak róla csak azt lehet látni, hogy ezerrel edz, komolyan veszi a dolgát. Amíg a többiek külföldön voltak ő Londonban maradt és várta az alapozást. Idén egészségesen minden lehetősége meglesz a bizonyításra - és szerintem fog is.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#4138 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

broduer írta:
edeskeves írta:
Hulyek vagyunk es hagyunk hogy barmit megtegyenek velunk, az emberek hordjak elegedetten a mutos maszkot ami szart se ved, foleg ha napokig ugyanazt hordod de gondoljak hogy milyen jo emberek es betartjak a szabalyokat, mert azt mondtak, de csak ha egy kicsit is gondolkodnanak talan eljutna az agyukig, hogy szabalyoznak minket olyan dontesekkel, amikrol gozuk sincs.

Sokat lehetne vitazni errol az egeszrol, de minden egyes alkalommal felhuzom magam csak, mert emberek millioit teszik tonkre, akik munka nelkul maradnak, nem a milliardos embereket sajnalom.
Bocsánat, de én meg pont ezt a felfogást nem bírom soha megérteni, amikor a kisember akarja megfejteni a nagy igazságokat és mindent elsöprő bizonyossággal állítja az igazát. Fel van fújva a vírus? Valószínűleg igen. Van mögötte csalás, ámítás, politikai érdek, stb? Bizonyosan van és lenne jobb módszer a vírus kezelésére, illetve sok ország rosszul is kezeli.

De szart sem véd a maszk? Sokat nem, de minden egészségügyi szakember, tudós és ebben a témában jártas ember mondja, hogy minimálisan igenis segít. Nagyjából ez az egy olyan szabály van, amit kötelező lenne betartani, nem egy nagy teher. Senki nem hiszi, hogy ez biztosan meggátolja a vírust, de talán minimálisan segíthet, illetve, ha ez a szabály, betartom, ahogy a piroson sem megyek át vagy nem lépek a fűre, ha ki van téve a tábla. Senki nem kíváncsi a másik véleményére. Be kell tartani és pont.

Nekem halt meg idős ismerősöm a vírus miatt. Nem érdekel ki vagy mi van a vírus mögött, igyekszem betartani a dolgokat, nem jár akkora lemondásokkal.
És hogy ne legyek teljesen off: Mounték ne utazgassanak sehova, amíg ez a szar tart, mert pont a (hibás) szabályozások miatt az lesz a vége, hogy kimaradnak a felkészülésből.
Azt is tudosok es orvosok mondtak, hogy amit valoszinuleg te is hordasz maszkot x ido mulva semmit nem er. Gyozz meg az ellenkezojerol, hogy mivel masabb hordani az utcan a maszkot mint a tengerparton ahol sok ember osszegyul kb 1 meterre egymastol.
Pl Olaszorszagban 18 utan hordani kell a maszkot, elotte hol van a virus? Gondolom pihen. Parizsban egyik utcan hordani kell a maszkot a masikon mar nem. Gondolom faradt tovabbmenni. A cserepadon mi ertelme? 40 fokban mennyire egeszseges pl asztmasoknak maszkot hordani? Szerinted a virus nem telepszik meg mondjuk a hajadban a ruhadon stb? Leveszed a maszkot es kesz.
Mindenki hordja a maszkot mivel kotelezo itt, megis pl ahol en lakok kihoznak napi 400 uj fertozottet. Akkor mit ved a maszk? Elotte hetekig vagy akar honapokig eltunt a virus, most megint megjelent, gondolom egy nagyobb siestat tolt.
Az idos emberekre veszelyes sok mas betegseg es influenza is es mondtam, hogy nem mondom hogy nincs koronavirus, de ez a tultolas es ertelmetlen szabalyok erthetetlenek szamomra.
Megneznelek asztmasan pl milyen lenne 40 fokban jo magas paratartalommal hordani a maszkot, mivel nem nagy teher szamodra.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#4139 Hozzászólás Szerző: broduer »

edeskeves írta:
Hulyek vagyunk es hagyunk hogy barmit megtegyenek velunk, az emberek hordjak elegedetten a mutos maszkot ami szart se ved, foleg ha napokig ugyanazt hordod de gondoljak hogy milyen jo emberek es betartjak a szabalyokat, mert azt mondtak, de csak ha egy kicsit is gondolkodnanak talan eljutna az agyukig, hogy szabalyoznak minket olyan dontesekkel, amikrol gozuk sincs.

Sokat lehetne vitazni errol az egeszrol, de minden egyes alkalommal felhuzom magam csak, mert emberek millioit teszik tonkre, akik munka nelkul maradnak, nem a milliardos embereket sajnalom.
Bocsánat, de én meg pont ezt a felfogást nem bírom soha megérteni, amikor a kisember akarja megfejteni a nagy igazságokat és mindent elsöprő bizonyossággal állítja az igazát. Fel van fújva a vírus? Valószínűleg igen. Van mögötte csalás, ámítás, politikai érdek, stb? Bizonyosan van és lenne jobb módszer a vírus kezelésére, illetve sok ország rosszul is kezeli.

De szart sem véd a maszk? Sokat nem, de minden egészségügyi szakember, tudós és ebben a témában jártas ember mondja, hogy minimálisan igenis segít. Nagyjából ez az egy olyan szabály van, amit kötelező lenne betartani, nem egy nagy teher. Senki nem hiszi, hogy ez biztosan meggátolja a vírust, de talán minimálisan segíthet, illetve, ha ez a szabály, betartom, ahogy a piroson sem megyek át vagy nem lépek a fűre, ha ki van téve a tábla. Senki nem kíváncsi a másik véleményére. Be kell tartani és pont.

Nekem halt meg idős ismerősöm a vírus miatt. Nem érdekel ki vagy mi van a vírus mögött, igyekszem betartani a dolgokat, nem jár akkora lemondásokkal.
És hogy ne legyek teljesen off: Mounték ne utazgassanak sehova, amíg ez a szar tart, mert pont a (hibás) szabályozások miatt az lesz a vége, hogy kimaradnak a felkészülésből.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#4140 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

James Lee írta:
Bubi írta:Én is görögben nyaraltam idén. Ugyan olyan zöldzónás mint magyarország. Miért ne mennének? Miért kapják el ott nagyobb eséllyel mint otthon? Ott legalább elővigyázatosak a szállodákban, mindenre odafigyelnek.
Nem vagyok nagy összeesküvés hívő, de én Pityeevel értek egyet abban, hogy ez egy nagyon intelligens járvány.. :) pont akkor és ott csap le, ahol épp érdek és szükség van rá.
Ebből kifolyólag szerintem teljesen mindegy hogy ki mit gondol a zöld zónákról meg hogy ki hol milyen valószínűséggel fertőződik meg. Tömött heringpartis metrón utazva már negyvenszer összeszedtem volna az elmúlt időszakban.
Itt az a fontos, hogy igenis üljenek a valagukon és inkább menjenek el egy pubba, mert ha valaki reggel a nagyok közül úgy kel fel, hogy jobbra dőlt a farka reggel és hoz egy olyan döntést hogy na aki az elmúlt két hétben külföldön volt, otthon marad x időre, akkor ennek ez az eredménye.

Lehet hogy rosszul látom, de tapasztalat.
Off de ez az egesz koronavirus tema egy okorseg, elhiszem hogy van es letezik, de olyan hulye intezkedesek vannak, hogy semmi ertelme es a legnagyobb gond, hogy az emberek tobbsege agymosott barom es ha azt mondjak, hogy a Chelsea egy olasz csapat akkor bologatnak es elhiszik. (Hogy legyen valami koze a forumhoz :D )
En Spanyolorszagban elek es az utcan 43 fokban hordani kell a maszkot meg akkor is ha nincs a 100 meteres kozeledben se senki es nem lehet cigizni, hogy addig se vedd le a maszkot, de a tengerparton az emberek egymas mellett fel meterre maszk nelkul gond nelkul. A homok eluzi a virust gondolom.

Foci temahoz kapcsolodva. Valaki el tudja nekem magyarazni, hogy a meccsek alatt miert kell hordani maszkot a padon uloknek es tartani a 2 metert mikor 5 perc mulva ha beall egymas nyalaba furodve erintkeznek? Masreszt mindenki letesztelve aki a stadionba van.

Hulyek vagyunk es hagyunk hogy barmit megtegyenek velunk, az emberek hordjak elegedetten a mutos maszkot ami szart se ved, foleg ha napokig ugyanazt hordod de gondoljak hogy milyen jo emberek es betartjak a szabalyokat, mert azt mondtak, de csak ha egy kicsit is gondolkodnanak talan eljutna az agyukig, hogy szabalyoznak minket olyan dontesekkel, amikrol gozuk sincs.

Sokat lehetne vitazni errol az egeszrol, de minden egyes alkalommal felhuzom magam csak, mert emberek millioit teszik tonkre, akik munka nelkul maradnak, nem a milliardos embereket sajnalom.

Válasz küldése