Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#521 Hozzászólás Szerző: Dante »

DrAd írta:Látom a fórum egyöntetűen pozitívan látja Silva érkezését, de én nem. Egyrészt Terry is ki lett rakva, Luiz is ki lett rakva, most pedig egy 35 éves játékostól várjuk a csodát. Értem, hogy vezéregyéniség, meg szvsz valamennyivel jobb, mint Luiz (az a szint, amikor itt játszott), de nem annyival, hogy 35 évesen felvegye a PL ritmusát, egy új csapat vezére legyen, ahol senkit nem ismer (talán a nyelvet sem beszéli), és összerázza az egész borzalmas védekezést (szerencsére erre a feladatra szakember is érkezett). Ha már így, Luiznak is volt ekkora szava az öltözőben, és nem újonc volt a PL-ben, de legalább ingyen jött... cáfoljon rám...
Nem hinném, hogy reális elvárás lenne Silva-tól várni a védekezési hibák megoldását, egyszerűen csak egy remek játékos, aki ingyen érkezett. Luíz sem mentálisan, sem készség szinten nem említhető egylapon Silva-val. Terry-t és a többieket pedig nem a mostani döntéshozók túrták-furták ki. Megvolt az oka annak is - tettek is érte, még ha ez nem is jelenti, hogy ne néztem volna tovább Lampard-ot, Cole-t, Cech-et, Terry-t.
Azt is érdemes figyelembe venni, hogy Silva sokkal jobb teljesítményt nyújt 35 évesen, mint JT tette.

Az új stábtag - Anthony Barry - pedig (sajnos) nem védekezésért felelős szakember, de remek edző. Ettől függetlenül remélhetőleg jobb lesz idén a védelmünk.
(https://theathletic.com/2021352/2020/08 ... dy-morris/" onclick="window.open(this.href);return false; - annyit lehet tudni Barry-ről, hogy Lamps-szal egyszerre csinálták az edzői licencet, onnan is ismerhetik egymást. Itt kitünőre vizsgázott, majd a Wigan másodedzőjeként dolgozott mostanáig.)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#522 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

DrAd írta:Látom a fórum egyöntetűen pozitívan látja Silva érkezését, de én nem. Egyrészt Terry is ki lett rakva, Luiz is ki lett rakva, most pedig egy 35 éves játékostól várjuk a csodát. Értem, hogy vezéregyéniség, meg szvsz valamennyivel jobb, mint Luiz (az a szint, amikor itt játszott), de nem annyival, hogy 35 évesen felvegye a PL ritmusát, egy új csapat vezére legyen, ahol senkit nem ismer (talán a nyelvet sem beszéli), és összerázza az egész borzalmas védekezést (szerencsére erre a feladatra szakember is érkezett). Ha már így, Luiznak is volt ekkora szava az öltözőben, és nem újonc volt a PL-ben, de legalább ingyen jött... cáfoljon rám...
Szerintem javarészt a BL-ben látjuk majd(ott megállta a helyét) és fontosabb meccseken, de nem hiszem, hogy állandó kezdő lenne. Ha pedig erre 35 évesen képes, az igazából a többi hátvédünket is minősíti.

DrAd
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. augusztus 27., szombat 19:23
Kedvenc játékos: Terry

Re: Átigazolások

#523 Hozzászólás Szerző: DrAd »

Látom a fórum egyöntetűen pozitívan látja Silva érkezését, de én nem. Egyrészt Terry is ki lett rakva, Luiz is ki lett rakva, most pedig egy 35 éves játékostól várjuk a csodát. Értem, hogy vezéregyéniség, meg szvsz valamennyivel jobb, mint Luiz (az a szint, amikor itt játszott), de nem annyival, hogy 35 évesen felvegye a PL ritmusát, egy új csapat vezére legyen, ahol senkit nem ismer (talán a nyelvet sem beszéli), és összerázza az egész borzalmas védekezést (szerencsére erre a feladatra szakember is érkezett). Ha már így, Luiznak is volt ekkora szava az öltözőben, és nem újonc volt a PL-ben, de legalább ingyen jött... cáfoljon rám...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#524 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta:Amióta felrebbent a hír, hogy Silva hozzánk szerződhet 1+1 éves kontraktról volt szó. Szerintem igenis Marina és a többi illetékes érdeme ez a nyár. Azzal sem értek egyet, hogy most Abramovich gondolt volna egyet és azért költünk ennyit. A tavaly nyári és januári ablakban spóroltunk (tudom, Pulisic, Kovacic így is 100 millióba került, de az eladott játékosok után több folyt be) és ez tette lehetővé, hogy most erősítsünk. Ábra legnagyobb érdeme az az, hogy ennyire bízik Lampard-ban.

Ami Silva-t illeti; ha átmenti a tavalyi/idei formáját a szezonra akkor akár az egyik legjobbunk is lehet. Igaz, hogy idős, de ez elég nagy presztízsű igazolás, korosztálya egyik legjobbja (volt?), ezért szerintem teljesen beleillik a csapat nyári munkálkodásaiba - potenciális klasszisok és egy, még annak számító, de idős játékos, akitől sokat tanulhat minden játékosunk.

(Mindig a Coming home-ot emlegetem, de sok infó volt benne; Lampard elmondja, hogy amikor játékos volt és klasszis érkezett, az mindig nagyon izgalmas volt - Silva-tól nem csak a posztazonos emberek tanulhatnak, hanem a támadóbb játékosok is)
Egyetértek és azért azt se felejtsük el, hogy Silva ahol eddig megfordult, ott általában kapitány volt. Tehát nem kis vezéregyéniséggel rendelkezhet a tag. Remélhetőleg rendbe kapja hátul a bandát. Egyébként ő hogy áll az angol nyelvvel? Mert nem sok brazil szokott folyékony angolt beszélni, főleg nem olyan aki még sosem játszott Angliában. Ebből a részből most eléggé rossz lesz neki, hogy ki lett paterolva az összes Dél-Amerikai játékos.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#525 Hozzászólás Szerző: Dante »

Amióta felrebbent a hír, hogy Silva hozzánk szerződhet 1+1 éves kontraktról volt szó. Szerintem igenis Marina és a többi illetékes érdeme ez a nyár. Azzal sem értek egyet, hogy most Abramovich gondolt volna egyet és azért költünk ennyit. A tavaly nyári és januári ablakban spóroltunk (tudom, Pulisic, Kovacic így is 100 millióba került, de az eladott játékosok után több folyt be) és ez tette lehetővé, hogy most erősítsünk. Ábra legnagyobb érdeme az az, hogy ennyire bízik Lampard-ban.

Ami Silva-t illeti; ha átmenti a tavalyi/idei formáját a szezonra akkor akár az egyik legjobbunk is lehet. Igaz, hogy idős, de ez elég nagy presztízsű igazolás, korosztálya egyik legjobbja (volt?), ezért szerintem teljesen beleillik a csapat nyári munkálkodásaiba - potenciális klasszisok és egy, még annak számító, de idős játékos, akitől sokat tanulhat minden játékosunk.

(Mindig a Coming home-ot emlegetem, de sok infó volt benne; Lampard elmondja, hogy amikor játékos volt és klasszis érkezett, az mindig nagyon izgalmas volt - Silva-tól nem csak a posztazonos emberek tanulhatnak, hanem a támadóbb játékosok is)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#526 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dízel írta: Abra papa nyitotta meg a pénzcsapot és a vele együtt járó lehetőségek tárházát. Szóval sok köze nincs Marinanak hozzá, max annyi, hogy hivatalosan lepapirozta az új érkezőket. :wink:
A city is azért igazolt anno akkorákat mert az edző megmondta kiket akart, a sejk meg rábólintott. :)
Persze, pénzzel könnyebb, de azért az acconság csak lehúzta Chillwellt 80-ról 50 millára. Silvának az eredeti 2 éves elképzeléséből 1+1-et csinált, stb. Tehát az túlzás, hogy nincs köze hozzá, mert látszik, hogy ért ehhez a részéhez Marina. Azért egy világmárkához csak úgy nem kerülsz ilyen pozícióba, mint ő.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#527 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta:Werner, Zijech, Thiago Silva, Chilwell. Mi a fene? 8) 8) Marina mostmár igazán megérdemelne egy seggrepacsit :mrgreen:
Abra papa nyitotta meg a pénzcsapot és a vele együtt járó lehetőségek tárházát. Szóval sok köze nincs Marinanak hozzá, max annyi, hogy hivatalosan lepapirozta az új érkezőket. :wink:
A city is azért igazolt anno akkorákat mert az edző megmondta kiket akart, a sejk meg rábólintott. :)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#528 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Werner, Zijech, Thiago Silva, Chilwell. Mi a fene? 8) 8) Marina mostmár igazán megérdemelne egy seggrepacsit :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolások

#529 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Így ebben a formában több szempontból is okos igazolás, szép munka.

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#530 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Chelsea Football Club has completed the signing of one of the big names in world football with Thiago Silva joining on a one-year contract, with the club having the option of a further 12 months.

https://www.chelseafc.com/en/news/2020/ ... dIndex=0-0" onclick="window.open(this.href);return false;

Kép

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolások

#531 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

https://en.psg.fr/teams/first-team/cont ... t-bleu-psg" onclick="window.open(this.href);return false;

A PSG hivatalosan is megerositette Silva tavozasat. A Sky Sport szerint Silva atesett az orvosin ma es alairt hozzank 2 evre. Szerintem meg ma bejelnentik nalunk.

https://www.skysports.com/football/news ... nfirm-exit" onclick="window.open(this.href);return false;

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#532 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

edeskeves írta:
Hawaii írta:
adrian1989 írta:Eddig nagyon fasza ez az átigazolási piac,még T.Silva meg Havertz az aki szinte tuti.
Amúgy szerintem Sarr-t kilehetne próbálni még nem láttam egy meccsét sem,de nem hiszem,hogy rosszabb lenne mint a beszari Christensen és a testfelépítése is jobb a franciának,de ezt Lampard tudja.
Csak kíváncsiságból, mitől “beszari” Christensen?
Szo szerint az, ha visszaemlekszel Sarri nyilatkozatara mi tortenik vele meccsek elott. Meccsek kozben meg nyakonvagjak hatszor, amikor meg hatarozott lenne, sutan golpasszt ad.
Az, hogy 2 éve még gyomorpanaszai voltak, nem jelenti azt, hogy továbbra is vannak. Mikor adott sután gólpasszt? Mutass már egy ilyet, mert én nem nagyon emlékszek ilyesmire tőle. Vannak hibái a dánnak, de azok pont nem ezek...

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#533 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Hawaii írta:
adrian1989 írta:Eddig nagyon fasza ez az átigazolási piac,még T.Silva meg Havertz az aki szinte tuti.
Amúgy szerintem Sarr-t kilehetne próbálni még nem láttam egy meccsét sem,de nem hiszem,hogy rosszabb lenne mint a beszari Christensen és a testfelépítése is jobb a franciának,de ezt Lampard tudja.
Csak kíváncsiságból, mitől “beszari” Christensen?
Szo szerint az, ha visszaemlekszel Sarri nyilatkozatara mi tortenik vele meccsek elott. Meccsek kozben meg nyakonvagjak hatszor, amikor meg hatarozott lenne, sutan golpasszt ad.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#534 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Gondolom mert rengetegszer elnyomják és sokszor nem elég határozott, nem úgy érkezik mint egy tank... (persze ettől még elég téves szóhasználat, de valszeg erre gondolt)

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#535 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

adrian1989 írta:Eddig nagyon fasza ez az átigazolási piac,még T.Silva meg Havertz az aki szinte tuti.
Amúgy szerintem Sarr-t kilehetne próbálni még nem láttam egy meccsét sem,de nem hiszem,hogy rosszabb lenne mint a beszari Christensen és a testfelépítése is jobb a franciának,de ezt Lampard tudja.
Csak kíváncsiságból, mitől “beszari” Christensen?

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#536 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Eddig nagyon fasza ez az átigazolási piac,még T.Silva meg Havertz az aki szinte tuti.
Amúgy szerintem Sarr-t kilehetne próbálni még nem láttam egy meccsét sem,de nem hiszem,hogy rosszabb lenne mint a beszari Christensen és a testfelépítése is jobb a franciának,de ezt Lampard tudja.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#537 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

cech19960320 írta:Megkapja a 3-ast Alonsotól :twisted:
Mostmár úgy is mindenki 3-as a csapatban, nem?! :mrgreen:

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#538 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ilyen üzleteket sem sűrűn hozunk össze, kb Ballack óta nem szereztünk értelmesnek tűnő játékost ingyen. Ne tévesszen meg senkit, hogy lejárt a szerződése, tehetséges a srác és ha idén nem is, jövőre kaphat szerepet bal lábas középhátvéd lévén.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#539 Hozzászólás Szerző: Pityee »

zoli0415 írta:Malang Sarr, a young French defender previously with Nice, has joined Chelsea.
The 21-year-old left the Ligue 1 club this summer following the end of his contract there and has now signed a five-year deal with us. He will spend the 2020/21 season out on loan. This will provide the chance to gain valuable game time and add to his experience so he will be ready to join our squad.
https://www.chelseafc.com/en/news/2020/ ... paign=none" onclick="window.open(this.href);return false;
Sarr reméljük nem lesz szar :mrgreen: Viccet félretéve, üdvözlet neki és várjuk a következő érkezőket :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2020. augusztus 27., csütörtök 15:24-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#540 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Malang Sarr, a young French defender previously with Nice, has joined Chelsea.
The 21-year-old left the Ligue 1 club this summer following the end of his contract there and has now signed a five-year deal with us. He will spend the 2020/21 season out on loan. This will provide the chance to gain valuable game time and add to his experience so he will be ready to join our squad.
https://www.chelseafc.com/en/news/2020/ ... paign=none" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése