Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4141 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Bajuk valóban nem lesz, de nem ők döntik el, hogy utána pályára léphetnek-e vagy sem.
Egyéni vélemény lehet a vírusról, de a mindenkire érvényes szabályok számítanak, tetszik nem tetszik.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#4142 Hozzászólás Szerző: Bandi »

broduer írta:
emsanya írta:Megérdemlik függetlenül attol hogy a mi játékosaink. Ezek az utazgatások a legveszélyesebbek,kár hogy a klub nem figyelmeztette őket vagy nincs rá kihatásuk.
Én sem értem miért nem lehet 1 évet a seggen maradni és nem utazgatni össze-vissza. Milliós fizetéssel a saját negyedében is bármilyen luxust megkap. Érdekes, hogy az ilyen dolgok sosem Azpiról vagy éppen Kantéról jelennek meg. A klub érdeke lenne, hogy normálisan, teljes kerettel elkezdődjön majd a szezon, és hogy senki ne legyen ilyenek miatt csúszásban a felkészüléssel. Komolyabb szabályok kellenének a klub részéről, és még annál is komolyabb szankciók. "Idén tilos itt és itt és itt nyaralni. Aki megszegi azzal egyszerűen szerződést bontunk" - Egyből behúzná a seggét a sok kis taknyos. Pénzbüntetés és hasonlók nem szankciók nekik.
Sajnos ez a 2000 körül született generáció, ami a facebook-on meg az insta-n nőtt fel ilyen. A pénz, frizura, csajok, tengerparti bulizós szelfik, mind nagyon fontosak, és ezek a gyerekek 18-20 éves korukra már bőven milliomosok, teljesen más világban nőnek fel mint egy átlag ember, ezáltal a gondolkodásuk is más. Sokszor nem is fogják fel hogy amit tesznek az mondjuk felelőtlenség, majd amikor szembesülnek vele, írnak (vagy az ügynökük ír) egy bocsánatkérő posztot, aztán el is van intézve. Szerződést meg csak úgy nem lehet bontani, az ügynökök nyilván bevédik őket gondolom milliónyi apró betűs résszel a szerződésben, meg hát ugye 50-60 vagy még több milliót is "érnek" ezek a játékosok, nem fogja a klub csak úgy kitenni a szűrüket. Sajnos ez már teljesen más világ mint ami 20-30 éve volt, amikor a Lampard féle generáció kezdte a karrierjét, hány olyan sztorit lehetett olvasni hogy az akkori ifik pucolták a felnőttek cipőjét, meg vitték a cuccaikat, ma ha egy ilyet merne valaki mondani egy CHO-nak akkor valószínűleg kiröhögné meg lehet hogy átigazolási kérelmet nyújtana be. És nyilván ez nem csak a mi játékosainkra vonatkozik (sőt a Mount, Abraham, James vonal még az értelmesebbek közé tartozik szerintem) csak most épp pont ők kerültek a középpontba ezzel.
Sheenka írta:Ne vicceljetek már, semmi bajuk nem lesz. Én is elmentem volna a helyükben.
Bajuk valószínűleg nem lesz, csak mondjuk kiesnek 2 hétre a felkészülésből úgy hogy 3 hét múlva már PL meccset játszunk...

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#4143 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Ne vicceljetek már, semmi bajuk nem lesz. Én is elmentem volna a helyükben.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#4144 Hozzászólás Szerző: broduer »

emsanya írta:Megérdemlik függetlenül attol hogy a mi játékosaink. Ezek az utazgatások a legveszélyesebbek,kár hogy a klub nem figyelmeztette őket vagy nincs rá kihatásuk.
Én sem értem miért nem lehet 1 évet a seggen maradni és nem utazgatni össze-vissza. Milliós fizetéssel a saját negyedében is bármilyen luxust megkap. Érdekes, hogy az ilyen dolgok sosem Azpiról vagy éppen Kantéról jelennek meg. A klub érdeke lenne, hogy normálisan, teljes kerettel elkezdődjön majd a szezon, és hogy senki ne legyen ilyenek miatt csúszásban a felkészüléssel. Komolyabb szabályok kellenének a klub részéről, és még annál is komolyabb szankciók. "Idén tilos itt és itt és itt nyaralni. Aki megszegi azzal egyszerűen szerződést bontunk" - Egyből behúzná a seggét a sok kis taknyos. Pénzbüntetés és hasonlók nem szankciók nekik.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#4145 Hozzászólás Szerző: Bandi »

emsanya írta:Megérdemlik függetlenül attol hogy a mi játékosaink. Ezek az utazgatások a legveszélyesebbek,kár hogy a klub nem figyelmeztette őket vagy nincs rá kihatásuk.
Valószínűleg inkább az utóbbi, nem mondhatják meg nekik mit csináljanak, merre menjenek szabadidejükben. Sokan még mindig nem veszik komolyan ezt a vírust meg azért valljuk be, a legtöbb focista nem az eszéről híres, Mount-nak ez már a második ügye például, tavasszal a legnagyobb karanténban lementek Rice haverjával focizgatni egy parkba, tehát ne csodálkozzunk ha nyaralás közben nem a vírus járt az eszükben.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4146 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Megérdemlik függetlenül attol hogy a mi játékosaink. Ezek az utazgatások a legveszélyesebbek,kár hogy a klub nem figyelmeztette őket vagy nincs rá kihatásuk.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4147 Hozzászólás Szerző: Pityee »

almos írta:
Dante írta:Az angol bulvár szerint a múlthét pénteki Covid teszten több játékosunk eredménye is pozitív lett. Abraham, Pulisic, Tomori és Mount Mykonos-on nyaralt, állítólag mind a négyen elkapták a vírust. Ezt alátámaszthatja az is, hogy egyik felkészülési képen sem szerepelnek - persze nem is 100%-osan hitelesíti a feltevést.

29-én a Brighton-nal játszunk barátságos meccset az Amex-ben, leghamarabb akkor kiderülhet, hogy van e igazságalapja. Az is lehet, hogy csak kötelező karanténről van szó.
Én nem értem, hogy mi a faszért kell Görögországba elmenni nyaralni (klub helyében sem engedném meg, hogy ilyen veszélyes helyre menjenek). Hiába kő gazdagok, a virus ezt nem nézi XD
Igazából saját magukkal csesztek ki, mert így kimaradnak két hétig a felkészülésből. Ez alatt valszeg bejátszák magukat az újak a kezdőbe (Werner és Zijech), aztán mire visszatérnek a fertőzöttek, nehéz lesz nekik újra bekerülni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Játékosok

#4148 Hozzászólás Szerző: almos »

Dante írta:Az angol bulvár szerint a múlthét pénteki Covid teszten több játékosunk eredménye is pozitív lett. Abraham, Pulisic, Tomori és Mount Mykonos-on nyaralt, állítólag mind a négyen elkapták a vírust. Ezt alátámaszthatja az is, hogy egyik felkészülési képen sem szerepelnek - persze nem is 100%-osan hitelesíti a feltevést.

29-én a Brighton-nal játszunk barátságos meccset az Amex-ben, leghamarabb akkor kiderülhet, hogy van e igazságalapja. Az is lehet, hogy csak kötelező karanténről van szó.
Én nem értem, hogy mi a faszért kell Görögországba elmenni nyaralni (klub helyében sem engedném meg, hogy ilyen veszélyes helyre menjenek). Hiába kő gazdagok, a virus ezt nem nézi XD
LAMPARD#8

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#4149 Hozzászólás Szerző: Dante »

Az angol bulvár szerint a múlthét pénteki Covid teszten több játékosunk eredménye is pozitív lett. Abraham, Pulisic, Tomori és Mount Mykonos-on nyaralt, állítólag mind a négyen elkapták a vírust. Ezt alátámaszthatja az is, hogy egyik felkészülési képen sem szerepelnek - persze nem is 100%-osan hitelesíti a feltevést.

29-én a Brighton-nal játszunk barátságos meccset az Amex-ben, leghamarabb akkor kiderülhet, hogy van e igazságalapja. Az is lehet, hogy csak kötelező karanténről van szó.

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Játékosok

#4150 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Az angol média szerint Pulisic, Mount, Tammy és Tomori is koronavírus fertőzött.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#4151 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Abszolút megérdemelt, én is neki adtam volna. Egy-két rövidebb időszakot leszámítva - amikor vagy Lampard valamiért padra tette és kisebb formahanyatláson esett át emiatt vagy összeszedett egy kisebb sérülést és amiatt nem számíthattunk a szolgálataira - kiegyensúlyozott volt az egész szezon során és motorja volt a középpályánknak Kanté hiányában is. Esetleg még Mount vagy Azpi kaphatta volna reálisan nézve szerintem, de előbbi talán hullámzóbb volt a horvátnál, nagyobb kilengések voltak a teljesítményében, utóbbi pedig hiába vezére a fiatal csapatnak, rettentő sok gólt kaptunk, így azért nem lehet védőnek adni a díjat.

Pulisic, Abraham és Giroud pedig csupán a szezon egy bizonyos időszakában voltak kiemelkedőek, a nagyobb részében viszont vagy látókörön kívül voltak vagy szimplán gyenge formát mutattak. És mivel ez egy szurkolói voksolás, Willian gondolom számításba sem jöhetett a nyári klubváltása miatt.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4152 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Grat Kova :mrgreen:

Kép

Egyébként nem tudom ki készíti ezeket a képeket, de botrányosak.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4153 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bandi írta:Tomori Wolves elleni bombája lett a szezon gólja nálunk. A legjobb játékost is ma fogják kihirdetni délután.
Na mondjuk azt nem tudnám megmondani, hogy kit fognak kihozni nálunk a legjobbnak. Attól függ milyen szempontokat fognak figyelembe venni. A legtöbb gólt Tammy rúgta, viszont az elmúlt fél évben ő teljesen kifújt. A legjobb munkamorállal talán Kovacic és Kanté dolgozott, de amit Zsiru a vírus utáni időszakban mutatott az se volt semmi, viszont összességében a legtöbb fejlődést szerintem a Pulisic/Mount duó mutatta. Az utóbbi kettő közül tippelnék a győztesre.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#4154 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Tomori Wolves elleni bombája lett a szezon gólja nálunk. A legjobb játékost is ma fogják kihirdetni délután.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#4155 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Évek óta erre vártam és végre eljött ez a pillanat is! 8) :D

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4156 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Kép

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4157 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

focimark írta:Willian távozik, hivatalos.
Kép
Bassza meg magat. Remelem sok sikere nem lesz Arsenalban.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Játékosok

#4158 Hozzászólás Szerző: focimark »

Willian távozik, hivatalos.
Kép

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4159 Hozzászólás Szerző: kazomester »

'Pulisic, Azpi, Pedro and Willian are all out. Loftus-Cheek and Kante are in the squad and fit to start.'

Érdekes kezdő lehet este, de nagyon nem érdemes rágörcsölni, ki kell menni azt élvezni a játékot, amennyire lehet.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4160 Hozzászólás Szerző: emsanya »

fst200 írta:
James Lee írta:A Juve búcsúzik a BL-től, márpedig olyan hírek repkedtek, hogy Sarri csak akkor maradhat a kispadon, ha megnyeri. Kérdés, hogy így mégis ki fogja elvinni innen Jorginhot.
Olyan semmilyen lett ez a juventus, az okes hogy visszavettek a bajnokság végén, de egy pontra feljott az inter, Kupa kihullas,, nem hiszem hogy maradni fog
Nálunk is kb hasonlo semmilyen csapatot csinált, jellegtelen fos. Ott megnyerte a bajnokságot, itt az EL-t, ezek szép dolgok, de a napoli féle atomfocit amit mindenki várt, sehol nincs. Ha nincs Ronaldo még simábban kiesnek.

De természetesen megérdemlik, Allegrit majd most visszasírják...

Válasz küldése