Frank Lampard

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Frank Lampard

#361 Hozzászólás Szerző: broduer »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... rjvyPm_Xwk" onclick="window.open(this.href);return false;

Alakul valami kettejük között... Már az utolsó meccsünkön is keményen beszólt neki Lampard. Kicsit Mourinho-Wenger irányba halad a dolog, ami nem baj, le kell törni a gegenpressing Úr arcát. :D

paliczandras
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Frank Lampard

#362 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Szerintem azért nem árt továbbra sem a realitás talaján maradni. Igen erősödött a keret, talán az első Conte év óta először minőségileg, de azért még messze van ez a Pool szintű kerettol. Jól igazoltunk, de a pad kicsit rövid és a védelem és a kapus helyzet még mindig nem az igazi.

Én tavaly szezonban elején azt vártam hogy 6. Hely a bl helyet már bravurnak gondoltam .

Idén szerintem a Top 4 ezzel a kerettel alap elvaras, az ha pl re esélyesek maradunk sokáig az már bravúr. Bl- ben pedig a tovabbjutas alap, utána már sorsolás függő. De ne várjunk itt rögtön Bl meg Pl címeket, össze is kell állni ennek a keretnek és a védelemnek még javulnia kell.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Frank Lampard

#363 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyetértek az előttem szólókkal, akik szerint Lampardnak időt kell adni. Attól mert bika csapatot kapott, még nem megy minden magától. Sokszor hiába a sok kiváló játékos ha nincs meg a kémia köztük, ha nem tudnak belőlük egy jó csapatot összegyúrni. Lampardnak ez lesz a legnagyobb feladata idén, hogy összekovácsolja a jó alapanyagot amit kézhez kapott. Illetve azért azt is érdemes megemlíteni, hogy az új játékosok közül a legtöbb azért jött ide mert Lampard az edző, mert tőle tanulhatnak és mert felnéznek rá. Akárkinek nem hozott volna ilyen játékosokat Abra, az tuti. Tehát maximális lehet a bizalom Frankie felé.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Frank Lampard

#364 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Lampard egyértelmű hogy a modern focit játsza. Még ha idő is kell neki sokkal jobban megéri őt felépíteni. Klopp se nyert semmit a poolal 4 évig és nem rúgták ki, szépen alá raktak mindent. Lamps játéka hasonlit a német edzőékhez ami most a top (Nagelsmann, Klopp, Tuchel, Flick). Letámadás, sok futás, direkt foci.

Lehet rutinosabb egy Mourinho, Ancelotti, Sarri, Conte meg még ezer név, de köszönöm én nem kérek többet belőlük. Elavultak.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Frank Lampard

#365 Hozzászólás Szerző: broduer »

Tudom, hogy sokan bíznak abban, hogy Lampard megkapja az időt és a bizalmat, de én tartok attól, hogy ha idén is lesznek még gondjaink és nem leszünk harcban a PL-ért vagy a BL-ért, akkor Lampard repül. Bika keretet kapott, muszáj lesz valamit mutatnia.
Egyébként én hiszek benne, és a tapasztalatlansága ellenére már most jó edzőnek tartom (persze nagyon sokat kell még tanulnia, de jó úton van). Villas Boas, Scolari, Di Matteo vagy Sarri szerintem mind rosszabb volt nála taktikai szempontból is.
Újhullámos, progresszív edzőnek tartom, akinek a filozófiája kompatibilis a jövő futballjával.

Tomi26
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2012. április 11., szerda 14:12
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Mata-Ballack
Tartózkodási hely: London

Re: Frank Lampard

#366 Hozzászólás Szerző: Tomi26 »

na orulok kecske hogy te legalabb belatod a hibait. nekem a legtobb mezem a szekrenybe lampardos imadtam a palit es drukkolok neki de tenyleg nem erzem hogy nagy edzo lesz. mi sok edzorol tudunk tapasztalatot mondani megfordultak nalunk zsenik es bohocok is. nekem lampard edzokent a fiatal villas boast jutatja eszem akit ti utaltatok itt. a vedelmunk nala is nulla volt a tamado foci okes volt de osszesegeben taktikailag 0 a csavo.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Frank Lampard

#367 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Tomi26 írta:
kecske01 írta:
Tomi26 írta:lampard olyan keretet kapott, amit csak mourinho elso tundeklesebe. kovetkezo jo par evben egyeduralkodonak kell lennunk a plben mindenkepp. most megmutathatja superfrankie hogy van e olyan jo edzo amilyen fantasztikus jatekos volt. ketelkedem de gyozzon meg.
Te nagyon Lampard ellenes lehetsz :lol:
ez nem igaz inkabb ti vagytok fanatistak. lampardot szeretem hiszen fantasztikus jatekos volt de nem kovetkezik ebbol hogy jo edzo is lesz. taktikailag az elozo szezonban semmit nem mutatott. ezen a platformon az emberek hozzaallasa a kovtketo - mindenki szar csak egyedul lampard a jo. engem nagyon zavar hogy 50 meccs sem volt eleg hogy a vedelem ne ugyan azt a gyerekes hibakat kovesse el ujra es ujra vagy taktikai felallasba ha megnyertunk egy meccset azt addig nyomtuk mig ki nem kaptunk. nem ragozom tovabb nekem ez a velemenyem aztan majd kiderul.
Vedekezesben egyertelmuen fejlodnie kell. Ha iden nem tudja ezt a problemat megoldani szerintem is mennie kene. Nalunk szarabb alapanyaggal dolgozo csapatoknak jobb a vedelme, mint nekunk.

Tomi26
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2012. április 11., szerda 14:12
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Mata-Ballack
Tartózkodási hely: London

Re: Frank Lampard

#368 Hozzászólás Szerző: Tomi26 »

kecske01 írta:
Tomi26 írta:lampard olyan keretet kapott, amit csak mourinho elso tundeklesebe. kovetkezo jo par evben egyeduralkodonak kell lennunk a plben mindenkepp. most megmutathatja superfrankie hogy van e olyan jo edzo amilyen fantasztikus jatekos volt. ketelkedem de gyozzon meg.
Te nagyon Lampard ellenes lehetsz :lol:
ez nem igaz inkabb ti vagytok fanatistak. lampardot szeretem hiszen fantasztikus jatekos volt de nem kovetkezik ebbol hogy jo edzo is lesz. taktikailag az elozo szezonban semmit nem mutatott. ezen a platformon az emberek hozzaallasa a kovtketo - mindenki szar csak egyedul lampard a jo. engem nagyon zavar hogy 50 meccs sem volt eleg hogy a vedelem ne ugyan azt a gyerekes hibakat kovesse el ujra es ujra vagy taktikai felallasba ha megnyertunk egy meccset azt addig nyomtuk mig ki nem kaptunk. nem ragozom tovabb nekem ez a velemenyem aztan majd kiderul.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Frank Lampard

#369 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Tomi26 írta:lampard olyan keretet kapott, amit csak mourinho elso tundeklesebe. kovetkezo jo par evben egyeduralkodonak kell lennunk a plben mindenkepp. most megmutathatja superfrankie hogy van e olyan jo edzo amilyen fantasztikus jatekos volt. ketelkedem de gyozzon meg.
Te nagyon Lampard ellenes lehetsz :lol:

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Frank Lampard

#370 Hozzászólás Szerző: Dante »

Tomi26 írta:lampard olyan keretet kapott, amit csak mourinho elso tundeklesebe. kovetkezo jo par evben egyeduralkodonak kell lennunk a plben mindenkepp. most megmutathatja superfrankie hogy van e olyan jo edzo amilyen fantasztikus jatekos volt. ketelkedem de gyozzon meg.
Egyeduralkodó? Az elmúlt évtizedben két kézzel szórta a pénzt a két manchester-i csapat, a Pool olyan erős, mint még soha, az Arsenal-nak és Tottenham-nek is minden esélye megvan arra, hogy remek szezonokat fusson, mindeközben a középmezőnyben Ancelotti irányítja az Everton-t, Espirito Sancho keze alatt a Wolves sokszor Mourinho Porto-ját idézi, a feljutó csapatok olyan kompakt védekezésre képesek amivel Európa Liga helyért küzdhetnek és a gyengébbnek számító csapatok is 60-70 milliót költenek erősítésre. A PL nem a dominanciáról szól - bár idén a Liverpool könnyedén győzött, a legtöbb csapat átalakuláson megy át, ahogy mi is. Bár sokat erősödött a csapat, a lemaradást még mindig nem hoztuk be a City-Pool pároshoz képest és nem is fogjuk tudni egyetlen szezon után.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Frank Lampard

#371 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Tomi26 írta:lampard olyan keretet kapott, amit csak mourinho elso tundeklesebe. kovetkezo jo par evben egyeduralkodonak kell lennunk a plben mindenkepp. most megmutathatja superfrankie hogy van e olyan jo edzo amilyen fantasztikus jatekos volt. ketelkedem de gyozzon meg.
Az biztos, hogy a nyomás és az elvárás is megsokszorozódik jövőre. Tavaly sok hibája volt, megkérdőjelezhető döntései, de remélhetőleg sokat tanult belőlük. Jövőre kevesebb hibázási lehetőség lesz, kevesebbet fognak elnézni neki,

Tomi26
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2012. április 11., szerda 14:12
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Mata-Ballack
Tartózkodási hely: London

Re: Frank Lampard

#372 Hozzászólás Szerző: Tomi26 »

lampard olyan keretet kapott, amit csak mourinho elso tundeklesebe. kovetkezo jo par evben egyeduralkodonak kell lennunk a plben mindenkepp. most megmutathatja superfrankie hogy van e olyan jo edzo amilyen fantasztikus jatekos volt. ketelkedem de gyozzon meg.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Frank Lampard

#373 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

ahogy írják az a faszság.

természetes, hogy akkor kapja meg az igazolásokat, ha felmutat jobb eredményeket... de a hír azt sugallja kb, hogy ki leszel rúgva ha nem javítasz rohadt gyorsan.

pedig valami olyasmi lehet inkább, hogy oké, elhozzuk őket, de ezzel a csapatnak is közelebb kell kerülni a bajnokesélyes státuszhoz, ami alapból Lamps terve is.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Frank Lampard

#374 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Amazing24 írta:Chelsea owner Roman Abramovich has reportedly warned Chelsea boss Frank Lampard that he must improve Chelsea next season or face being sacked.

According to a source at Chelsea that spoke with Guardian Abramovich wants to see a big improvement next season after backing Lampard in the transfer market.
A tulaj beleöl egy csomó pénzt a csapatba és még fejlődést is elvár, milyen világban élünk :shock:

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Frank Lampard

#375 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Kamu.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Frank Lampard

#376 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Chelsea owner Roman Abramovich has reportedly warned Chelsea boss Frank Lampard that he must improve Chelsea next season or face being sacked.

According to a source at Chelsea that spoke with Guardian Abramovich wants to see a big improvement next season after backing Lampard in the transfer market.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Frank Lampard

#377 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta:Nem csak az a fura, hogy most jelent meg ez a hír, hanem az is, hogy velünk kapcsolatban mindig olvasható ilyen jellegű téma. Rengetegszer kelti a feszültséget a média, más csapatoknál, ahol "eredménytelen" volt a szezon sokkal ritkábbak a "megromlott a kapcsolat az edző és játékosai között" dolog.
Remélem nincs valóságalapja, mert nettó baromság az egész, korábbi edzőinkhez képest Lampard nagyon sokat változtatott hétről hétre, de meccsek alatt is, nekem nincs hiányérzetem ezzel kapcsolatban. Emellett rengeteg játékosunk neki köszönhet mindent, meglepne, ha Tomori, Ruben, vagy CHO panaszkodna, Azpitól pedig végképp nonszensz lenne.
Sztem Azpi pont az a játékostípus akivel egyik volt edzőnknek sem akadt problémája. Azt teszi, amit kérnek tőle.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Frank Lampard

#378 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem csak az a fura, hogy most jelent meg ez a hír, hanem az is, hogy velünk kapcsolatban mindig olvasható ilyen jellegű téma. Rengetegszer kelti a feszültséget a média, más csapatoknál, ahol "eredménytelen" volt a szezon sokkal ritkábbak a "megromlott a kapcsolat az edző és játékosai között" dolog.
Remélem nincs valóságalapja, mert nettó baromság az egész, korábbi edzőinkhez képest Lampard nagyon sokat változtatott hétről hétre, de meccsek alatt is, nekem nincs hiányérzetem ezzel kapcsolatban. Emellett rengeteg játékosunk neki köszönhet mindent, meglepne, ha Tomori, Ruben, vagy CHO panaszkodna, Azpitól pedig végképp nonszensz lenne.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Frank Lampard

#379 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Felettébb érdekes, hogy ez a "hír" pont azután jelenik meg, hogy 3 játékosunk is megsérült a szezon 687. meccsén... Előtte 13 hónapig nem volt panasz Lampard edzésmódszereire. Kovacic és Mount, akik a legtöbbet melóznak a pályán Kantén kívül, szinte az egész szezont lehozták sérülések nélkül- utóbbi konkrétan, de a horvát is csak pár meccset hagyott ki. Ennyit erről.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Frank Lampard

#380 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Az mondjuk igaz, hogy én is több rotálást és cserét vártam tőle. Persze ennek is 2 oldala van, ha nincs meg hozzá a kellő alapanyag :roll: Egyelőre kezeljük fenntartásokkal ezt a hírt. Én nem igazán hiszem el.

Válasz küldése