Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1124
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#14561 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Jeeeeeaah!

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#14562 Hozzászólás Szerző: broduer »

Ahhoz képest, hogy az első nyári felkészülési meccs, egészen jó a tempó. Vannak pontos passzok is.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#14563 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mi a szar van Pulisickel? Mint aki tegnap detoxra itta magát.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#14564 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

sajnos ez eddig verszegeny. :roll:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#14565 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:Nagyon megneznem egy dortmundban tudna-e Sancho szintet hozni. Sok mindenben hasonlitanak, erdekes lenne.
Jó a hasonlat, szerintem egy év után röpködnének érte a 100 milliók.. Persze ez csak egy fikció.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#14566 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nagyon megneznem egy dortmundban tudna-e Sancho szintet hozni. Sok mindenben hasonlitanak, erdekes lenne.

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccsek

#14567 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

CHO márcsak a sérülésének súlyossága miatt is megérdemel egy tiszta lapot jövőre. Ahogy Bubi is írta nem volt még ekkora tehetségünk az Abra-éra során. Ezt viszont fontos a saját helyiértékén kezelni, mert ő meg tényleg csak egy nyers tehetség, akinek szüksége van a támogatásra, hogy kitudjon bontakozni.

Szerintem egyáltalán nem igaz, hogy nem hajtana, legalábbis én teljesen másképp látom. Mindig azt látom rajta, hogy nagyon szeretne bizonyítani, csak ez a nagy akarás sokszor görcsösségbe fordul át.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#14568 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta:
Sajnos sérülés ide vagy oda, nem mutat sokat, előtte se dobtam hátast tőle, de azóta kifejezetten gyenge, pedig nem tegnap tért vissza.
Egy ilyen idős srácnak nincs tapasztalata abban, hogy egy hosszú sérülés /kihagyás után hogyan tudod gyorsan visszanyerni azt a formád ami miatt a legjobbak közt emlegetnek. Ez egy idősebb játékosnak megy, ő még nem áll ilyen stabil lábakon se fejben, se testben.

Cuadrado és Salah kaptak lehetőséget, szimplán nem mutattak semmit. De Bruyne mutatott, jól is játszott, viszont ahogy írtad is, eladtuk, majd németországban egy szezon alatt beért, jelenleg pedig a PL legjobb játékosa. Én ezt Odoial nem kockáztatnám be.

Nem azt mondom, hogy Odoi tökéletes, viszont annál amit ő lerakott eddig többet elvárni egy ilyen korú sráctól nem kell, nem szabad. Kinek kellett volna lőnie a góljait 18 évesen? A Citynek vagy a Poolnak? Jól van ez így. Az angol fiatalok rendszerint későn érnek be.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14569 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta:
edeskeves írta: CHO azon kickl hogy sajna egy nulla meg csak azt se lehet mondani, hogy legalabb ha berakja Lamps hajt mint az allat, hogy bizonyitson. Kocog allandoan es semmi jelet nem mutatja hogy o bizony harcol a helyeert. Megerte ekkora fizuval itt tartani, ha o nagy tehetseg akkor hazon belul pl Pulisic mi? Pedro faszlab, Willian mumajer brazil stb, megis mindketten sprintelnek hogy visszaszerezzek a labdat a 80. percben is. Giroud meddig nem jatszott es vegul mikor megkapta a lehetoseget hogy elt vele? Lehetne sorolni, engem egyaltalan nem emlekeztet egy szupertehetsegre de oszinten szolva elotte se voltam elajulva tole mint sokan, csak a tehetseget megsokszorozza sokaknal hogy sajat neveles..
Toronymagasan kiemelkedett az utánpótlásunkból, évekig. A kortársai között egyértelműen látszott a tehetsége, ezért került fel. Aztán elkezdett bizonyítani az első csapatban is, rúgta a gólokat, adta a gólpasszokat, egy 18 éves gyerekhez képest kiválóan játszott. Nagyon beleszart az egész sztoriba a Bayern. Melyik 18 éves suttyó kölök ne szállna el magától, ha két ekkora csapat udvarol a kegyeiért, plussz tele van vele a média...? Sajnos ez történt, de reméljük csak átmeneti.

Az hogy nem hajt szimplán nem igaz. Nem védekezik elég szorgalmasan, ha meg igen azt nem csinálja jól, de minden labdával rohan a kapura, minden labdából gólt akar szerezni és ezzel bizonyítani. Komoly sérülésen van túl és előtte sem volt sok ideje meglépni a szintet, bár nem lehet panasz a sérülését megelőző teljesítményére.

Annyi szent, hogy százszor jobban játszott a sérülése előtt, mint pl Salah vagy Boga, de még De Bruyne se hozta azt amit ő. Szerencsére ezt látja a vezetőség is.
Azért az, hogy rúgta a gólokat kissé túlzó, 58 meccsen 8 gólja van eddig Chelsea-mezben, az alábbi csapatok ellen: Grimsby (Ligakupa), Sfeffield Wednesday, Nottingham (FA), PAOK, Malmö, Dynamo Kijev 2x (EL) és Burnley (PL). Nem mondanám veretesnek egy szupertehetségtől...

Szegény Boga-t ne tekintsük már hasonlítási alapnak, szerencsétlennek 20 perc jutott Chelsea-mezben, köszönhetően a piros lapos szezonkezdésnek. Salah szimplán szar volt (mint Cuadrado később, egy labdát nem bírt lekezelni egyik sem), De Bruyne pedig Mourinho szemét csípte, mert volt egy rossz meccse. Hárman együtt nem kaptak annyi bizonyítási lehetőséget, mint CHO eddig.

Sajnos sérülés ide vagy oda, nem mutat sokat, előtte se dobtam hátast tőle, de azóta kifejezetten gyenge, pedig nem tegnap tért vissza.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6471
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14570 Hozzászólás Szerző: Dante »

Egyszerűen nem helytálló egyik összehasonlítás és CHO teljesítményének a megítélése sem. Giroud-nak sem sérülése nem volt, sem tapasztalat nem kell neki. Nem nézem le a teljesítényét, de a szünet előtt nem sok haszna volt, viszont pont ebben nyilvánul meg az érettsége.

Callum októberig sérült volt, én nem vártam, hogy azonnal felvegye a tempót és nem is tudta, de esélye sem volt. Jött a téli dara, ahol epizódszerepeket kapott, ez alatt nem lehet belerázódni. Nem mondom hogy lehetetlen, de inkább az lenne a meglepőbb, sem mint ami történt. November végén a City ellen szintén megsérült, pár meccsen megint nem volt elérhető.
Január elejétől a végéig lenyomott négy meccset, amin jól mozgott és adott gólpasszt, lőtt egy gólt. Majd február közepén ismét összeszedett egy sérülést, a szünetben csökkentett edzést végzett egy ideig, nem is volt meccsfitt amikor újraindult a bajnokság. Az előző két meccsre került megfelelő állapotba, szerintem mindkettőn jól mozgott, de a kihagyások miatt rozsdás
Nem játszott idén 900 percet sem, ha Te ez alapján ki tudod jelenteni, hogy flop, tekintve a sok hátráltató tényezőt, akkor feleslegesen próbálom részletezni az egész képet.

A fizetése nem érdekel, majd Lampard és Morris eldönti, hogy hogy kezelje, engem az érdekel, hogy realizálja nálunk a benne rejlő potenciált és ehhez megkapja a szükséges támogatást.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#14571 Hozzászólás Szerző: Bubi »

edeskeves írta: CHO azon kickl hogy sajna egy nulla meg csak azt se lehet mondani, hogy legalabb ha berakja Lamps hajt mint az allat, hogy bizonyitson. Kocog allandoan es semmi jelet nem mutatja hogy o bizony harcol a helyeert. Megerte ekkora fizuval itt tartani, ha o nagy tehetseg akkor hazon belul pl Pulisic mi? Pedro faszlab, Willian mumajer brazil stb, megis mindketten sprintelnek hogy visszaszerezzek a labdat a 80. percben is. Giroud meddig nem jatszott es vegul mikor megkapta a lehetoseget hogy elt vele? Lehetne sorolni, engem egyaltalan nem emlekeztet egy szupertehetsegre de oszinten szolva elotte se voltam elajulva tole mint sokan, csak a tehetseget megsokszorozza sokaknal hogy sajat neveles..
Toronymagasan kiemelkedett az utánpótlásunkból, évekig. A kortársai között egyértelműen látszott a tehetsége, ezért került fel. Aztán elkezdett bizonyítani az első csapatban is, rúgta a gólokat, adta a gólpasszokat, egy 18 éves gyerekhez képest kiválóan játszott. Nagyon beleszart az egész sztoriba a Bayern. Melyik 18 éves suttyó kölök ne szállna el magától, ha két ekkora csapat udvarol a kegyeiért, plussz tele van vele a média...? Sajnos ez történt, de reméljük csak átmeneti.

Az hogy nem hajt szimplán nem igaz. Nem védekezik elég szorgalmasan, ha meg igen azt nem csinálja jól, de minden labdával rohan a kapura, minden labdából gólt akar szerezni és ezzel bizonyítani. Komoly sérülésen van túl és előtte sem volt sok ideje meglépni a szintet, bár nem lehet panasz a sérülését megelőző teljesítményére.

Annyi szent, hogy százszor jobban játszott a sérülése előtt, mint pl Salah vagy Boga, de még De Bruyne se hozta azt amit ő. Szerencsére ezt látja a vezetőség is.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#14572 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dante írta:Szigorúak vagytok a sérültjeinkkel. Amennyire jól jött Ruben-nek, CHO-nak és a többi sérültnek a tavaszi kényszerszünet - nem kellett amiatt aggódni, hogy nem hívják be őket a válogatottba, nem kellett kapkodni a rehabbal stb - annyira kártékony is volt.

CHO ép hogy csak elkezdett ősszel játszani, voltak apróbb sérülései aztán februárban megállt az élet. Ideje sem volt felvenni a tempót ebben a szezonban, amikor egészséges volt akkor már húzósabb tétmeccseket játszottunk, nem lehet elvárni, hogy 6 hónap kihagyás után ott folytassa ahol abbahagyta tavaly.
Emellett még nem töltötte be a 20 évet. Fizikálisan nem vetette vissza az achilles szakadás (halandó emberek sántítanak egész életükben utána, nem hogy futnak) és szerintem nincs alkalmasabb stáb arra, hogy mentálisan is toppon legyen, mint a Lamps-Morris-é.
A kölcsönjátékosak sem való mindenkinek, van aki nagyon jól jön ki belőle, de olyan is van, aki a bizalmatlanságot veszi ki belőle (nem kell csóri Ampadu idei szezonjánál messzebb menni, jól megszívta Lipcsében) és rossz hatása van hosszútávon. Attól függetlenül hogy nagyon jól kereső gyerekekről van szó nem biztos, hogy mentálisan mindenki annyira érett, mint amilyennek Gilmour, Ampadu, vagy Mount tűnik. Jó lenne ha CHO-nál nem kockáztatnánk meg, hogy más csapat legjobbja legyen.
CHO azon kickl hogy sajna egy nulla meg csak azt se lehet mondani, hogy legalabb ha berakja Lamps hajt mint az allat, hogy bizonyitson. Kocog allandoan es semmi jelet nem mutatja hogy o bizony harcol a helyeert. Megerte ekkora fizuval itt tartani, ha o nagy tehetseg akkor hazon belul pl Pulisic mi? Pedro faszlab, Willian mumajer brazil stb, megis mindketten sprintelnek hogy visszaszerezzek a labdat a 80. percben is. Giroud meddig nem jatszott es vegul mikor megkapta a lehetoseget hogy elt vele? Lehetne sorolni, engem egyaltalan nem emlekeztet egy szupertehetsegre de oszinten szolva elotte se voltam elajulva tole mint sokan, csak a tehetseget megsokszorozza sokaknal hogy sajat neveles..

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6471
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14573 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szigorúak vagytok a sérültjeinkkel. Amennyire jól jött Ruben-nek, CHO-nak és a többi sérültnek a tavaszi kényszerszünet - nem kellett amiatt aggódni, hogy nem hívják be őket a válogatottba, nem kellett kapkodni a rehabbal stb - annyira kártékony is volt.

CHO ép hogy csak elkezdett ősszel játszani, voltak apróbb sérülései aztán februárban megállt az élet. Ideje sem volt felvenni a tempót ebben a szezonban, amikor egészséges volt akkor már húzósabb tétmeccseket játszottunk, nem lehet elvárni, hogy 6 hónap kihagyás után ott folytassa ahol abbahagyta tavaly.
Emellett még nem töltötte be a 20 évet. Fizikálisan nem vetette vissza az achilles szakadás (halandó emberek sántítanak egész életükben utána, nem hogy futnak) és szerintem nincs alkalmasabb stáb arra, hogy mentálisan is toppon legyen, mint a Lamps-Morris-é.
A kölcsönjátékosak sem való mindenkinek, van aki nagyon jól jön ki belőle, de olyan is van, aki a bizalmatlanságot veszi ki belőle (nem kell csóri Ampadu idei szezonjánál messzebb menni, jól megszívta Lipcsében) és rossz hatása van hosszútávon. Attól függetlenül hogy nagyon jól kereső gyerekekről van szó nem biztos, hogy mentálisan mindenki annyira érett, mint amilyennek Gilmour, Ampadu, vagy Mount tűnik. Jó lenne ha CHO-nál nem kockáztatnánk meg, hogy más csapat legjobbja legyen.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#14574 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Menjen kolcsonbe valahova, egy bundesliga csapat kivalo lehetne. Ezekbol a 10 percekbol meg hype dokgokbol semmi se jon at. Kapjon 30 meccset aztan kiderulne hogy lufi-e vagy van benne valami.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#14575 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta:
fst200 írta:Hudson Odoi nak volt idén valami értékelhető megmozdulasa? Pl ben? Amikor csak láttam Vác félre passzol, szerelik, kirugas. Remélem nem szállt el az agya a sok pénztol, mert eddig sokat nem rakott le, Pusilic tegnap is brutal jól játszott, ha kettő lett volna belőle a pályán osszejon a 4-4 :)
Tegnap adott egy gólpasszt, de azon kívül nagyjából használhatatlan az ember az egész idényben. Úgy néz ki rendesen tönkrevágta az a sérülés, teljesen formán kívül játszik, kapura veszélytelenül, szürkén. Ha Willian is marad, jövőre nem igazán lesz neki hely, erősen el kell gondolkozni egy kölcsönön, megnézni, hogy van-e benne több, vagy ennyi volt. Bár ha a Bayernnek még mindig kell, Daviesért cserébe bármikor mehet, ráfizetéssel is.

Nagyon nagyon NAGYON korai lenne őt leírni és így túladni rajta. Én figyelem a mozgását, látom rajta a fejlődést az első meccseihez képest. Az előző meccsén is jobban mozgott, tegnap pedig a gólpassza mellett volt 1-2 jó csele. Sokkal több játékra lenne szüksége.

Egyelőre még nagyon tördelt, szaggatott a mozgása, de folyamatosan simul és egyre pengébb. Jövőre már jobb lesz.

Ő lenne a következő nagy bukta De Bruyne és Salah után. Wenger azért kirúgta az ifiedzőjét mert Kaneben nem látta meg a tehetséget. Aztmondta kövér és nem elég jó. Pedig akkor Kane kb 14-16 éves lehetett.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14576 Hozzászólás Szerző: Szabi »

fst200 írta:Hudson Odoi nak volt idén valami értékelhető megmozdulasa? Pl ben? Amikor csak láttam Vác félre passzol, szerelik, kirugas. Remélem nem szállt el az agya a sok pénztol, mert eddig sokat nem rakott le, Pusilic tegnap is brutal jól játszott, ha kettő lett volna belőle a pályán osszejon a 4-4 :)
Tegnap adott egy gólpasszt, de azon kívül nagyjából használhatatlan az ember az egész idényben. Úgy néz ki rendesen tönkrevágta az a sérülés, teljesen formán kívül játszik, kapura veszélytelenül, szürkén. Ha Willian is marad, jövőre nem igazán lesz neki hely, erősen el kell gondolkozni egy kölcsönön, megnézni, hogy van-e benne több, vagy ennyi volt. Bár ha a Bayernnek még mindig kell, Daviesért cserébe bármikor mehet, ráfizetéssel is.
6+8+5+4+1+1+2+1

fst200
Hozzászólások: 905
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14577 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Hudson Odoi nak volt idén valami értékelhető megmozdulasa? Pl ben? Amikor csak láttam Vác félre passzol, szerelik, kirugas. Remélem nem szállt el az agya a sok pénztol, mert eddig sokat nem rakott le, Pusilic tegnap is brutal jól játszott, ha kettő lett volna belőle a pályán osszejon a 4-4 :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#14578 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mountnak nagyon szar napja volt tegnap, pocsékul játszott, egyébként nálam ő a csapat legnagyobb tehetsége, szerintem sok van benne.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1124
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#14579 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Csak ma reggel tudtam megnézni a meccset, azt is 4-1-ig bírtam nézni. Ez a meccs semmi másra nem volt jó, minthogy rávilágítson dolgokra. Gyengeségekre és erősségekre. Számomra a leg minuszosabb: Zsákkrumpli Kepa. Vhogy túl kell adni rajta, ettől még Willi is jobb. Williant nagyon szerettem, de a jővöt rá sem lehet építeni. Már erősen megkopott a fénye. Mount-ot nagyon nem értem. A beadásai horrorisztikusak voltak ma, "fél" évente lő egy nagy gólt. Vitathatatlan, hogy rengeteget robotol. Csiszolni kell rajta. Remélem akik idén csatlakoznak, azok tudnak távolról is lőni. Továbbra is 16-on belülről akarjuk a legtöbb helyzetet megoldani. Bíztatóak James próbálkozásai. A másik amit megfigyeltem, nincsenek még annyira együtt csapatként, mint pl. a pool. Sok az olyan mozdulat, "hogy mé'nem passzoltad ide rendesen?". Persze még építkezünk. Akiben talán a legnagyobb potenciál van: Pulisic.
A hétvégi meccset viszont a saját kezünkbe kell venni. Ott egye meg a fene, ha abban kell bíznunk, hogy az MU majd megveri a Leicestert. Az biztos, hogy lesz izgalom!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#14580 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Jorginho es Kepa is egy nagy Sarri lufi volt ami ránk rohadt. Az ő rendszerehez biztos jo ez a ket ember, de remeljuk Lamps tul ad rajtuk a faszba...

Válasz küldése