Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#2741 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Jól kezdődik :D

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: Premier League

#2742 Hozzászólás Szerző: bules »

Ha a Leicester megveri a tottenhamet akkor lehetnek nagy gondok mert szerintem nem nyerünk idegenben a pool ellen. Szóval most tényleg szurkolok Mourinhoeknak :roll:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#2743 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Írtam egy regényt aminek az utolsó betűjére jöttem rá, hogy mekkora baromság. Nade jobb késöbb mint soha.

Ha tippelnem kellene pártatlanúl azt mondanám 4.ek leszünk, mert a Pool ellen nincs sok esélyünk. Talán ha valamelyik Gerrard módjára "elcsúszik"... Ma a leszter szerintem ki fog kapni. A manu még játszik a Leszterrel, az egy kemény meccs lesz, élet-halál kérdés mindkét csapatnak, Ha ott nyer a manu akkor 3.ak lesznek, ha veszít akkor 5.ek, ezt tippelném.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Premier League

#2744 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

bules írta:
Botond9797 írta:A vicc az egészben, hogy a jó öreg Mou kulcsszereplő, örök és megkerülhetetlen, ha csapatával megveri a Leicester-t, könnyen BL-be juttathatja két egykori csapatát. Mondhatjuk úgy is, hogy Mou-nak át kellett cuccolnia a Sp*rs kispadjára ahhoz, hogy BL-főtáblára repítse a United-et. :lol:
Két teljes szezont töltött a MU-nál amúgy és mindkét szezonban kiharcolta a BL indulást :D
De igen tényleg kemény hogy két egykori csapatán is komolyan segíthet.
Jogos, egyszer lett meg nekik a top 4, de EL-t is nyertek, asszem 2017-ben. Kicsit túloztam. :D
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: Premier League

#2745 Hozzászólás Szerző: bules »

Botond9797 írta:A vicc az egészben, hogy a jó öreg Mou kulcsszereplő, örök és megkerülhetetlen, ha csapatával megveri a Leicester-t, könnyen BL-be juttathatja két egykori csapatát. Mondhatjuk úgy is, hogy Mou-nak át kellett cuccolnia a Sp*rs kispadjára ahhoz, hogy BL-főtáblára repítse a United-et. :lol:
Két teljes szezont töltött a MU-nál amúgy és mindkét szezonban kiharcolta a BL indulást :D
De igen tényleg kemény hogy két egykori csapatán is komolyan segíthet.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#2746 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Még szerencse, hogy a Spurinak lesz tétje a meccsnek, más különben tuti elfeküdnének a Leicesternek :D Gondolom fontos nekik az EL hely is... De egyébként még mindig a mi kezünkben a saját sorsunk. El kell csípni minimum egy döntetlen a pool ellen és megverni a wolvest, többieket meg akkor nem is kell figyelni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Premier League

#2747 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

A vicc az egészben, hogy a jó öreg Mou kulcsszereplő, örök és megkerülhetetlen, ha csapatával megveri a Leicester-t, könnyen BL-be juttathatja két egykori csapatát. Mondhatjuk úgy is, hogy Mou-nak át kellett cuccolnia a Sp*rs kispadjára ahhoz, hogy BL-főtáblára repítse a United-et. :lol:
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#2748 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Sajnos szégyen lesz ha nem lesz meg a BL főleg úgy, hogy kb október óta bl helyen vagyunk

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#2749 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Traxver írta:
emsanya írta:Hát sajnos nem kaptunk most segítséget a riválisoktol. A nyomorék Sheffield is csak ellennünk játszott ugy mint a világválogatott, simán kikaptak.

Muszáj lenne az egyik meccset megnyerni valahogy.
Ha az egyiket megnyerjük se biztos hogy elég lesz
Sajnos nem biztos hogy elég. Abban az esetben ha a MU-Leicester páros nyeri a következő meccsét és az utolsó fordulóban az egymás ellenin döntetlent játszanak, pontazonosság esetén jobb gólkülönbséggel mindketten elénk kerülnének. De azért bízzunk benne, hogy a Leicester nem veri meg a Spurit idegenbe.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2750 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Traxver írta:
emsanya írta:Hát sajnos nem kaptunk most segítséget a riválisoktol. A nyomorék Sheffield is csak ellennünk játszott ugy mint a világválogatott, simán kikaptak.

Muszáj lenne az egyik meccset megnyerni valahogy.
Ha az egyiket megnyerjük se biztos hogy elég lesz
Miert ne lenne eleg?

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#2751 Hozzászólás Szerző: Traxver »

emsanya írta:Hát sajnos nem kaptunk most segítséget a riválisoktol. A nyomorék Sheffield is csak ellennünk játszott ugy mint a világválogatott, simán kikaptak.

Muszáj lenne az egyik meccset megnyerni valahogy.
Ha az egyiket megnyerjük se biztos hogy elég lesz

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#2752 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

SZERINTEM nem csak a mi hibank lesz, ha nem leszunk a BL-ben. Hiaba gyerekesnek hangzik ez az egesz, de minden United meccs utan Kuttor Attila nyilatkozata jut eszembe a Debrecen ellen..Igy, hogy van VAR, meg latvanyosabb az egesz. Elkepesztoen bosszanto, plane amikor ilyen szoros a tabella, es a liga egyertelmuen kinyilvanitja a tetteivel, hogy kit szeretnenek a BL-ben latni. Nehez dolgunk van..
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2753 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hát sajnos nem kaptunk most segítséget a riválisoktol. A nyomorék Sheffield is csak ellennünk játszott ugy mint a világválogatott, simán kikaptak.

Muszáj lenne az egyik meccset megnyerni valahogy.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Premier League

#2754 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Bazsi írta:Értem, hogy hatalmas pénzekről van szó és érdeke a ligának hogy a manu a BL-ben indulhasson, mert a 3. legnagyobb futball brand. De ez utcalány szánalmas, amit leműveltek a VAR-ral a javukra ebben a szezonban.
A tiszta tizenegyest meg nem adták meg a Palacenak, de ha a lábujjköröm lesen van, azt lefújják.
Undorító, hogy minden a pénzről szól....

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Premier League

#2755 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Értem, hogy hatalmas pénzekről van szó és érdeke a ligának hogy a manu a BL-ben indulhasson, mert a 3. legnagyobb futball brand. De ez utcalány szánalmas, amit leműveltek a VAR-ral a javukra ebben a szezonban.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2756 Hozzászólás Szerző: emsanya »

dacultras írta:
Traxver írta:már pont írni akartam, hogy ha nem szerzünk pontot Liverpool-ban akkor még a Wolves is megelőzhet minket mire a Burnley a 95. percben gólt szerzett 1-1 lett...
ja, én is számolgattam épp, de jól jött ez most nekünk.
Leicester ha 3 meccsből 3 pontot szerez max (amire megvan az esély (sheffild, mu, Sp*rs) akkor pontot sem kell szereznünk már. Liverpoolban szerintem bukta ilyen védelemmel.
Ez lenne a tokeletes forgatokonyv. Vagy egy meccset kene nyerni a kettobol de azt jelenleg nehezebbnek erzem.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#2757 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Na el is bukták a pontrekordot hál istennek. Focizni se akartak már nagyon.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2758 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

dacultras írta:
Traxver írta:már pont írni akartam, hogy ha nem szerzünk pontot Liverpool-ban akkor még a Wolves is megelőzhet minket mire a Burnley a 95. percben gólt szerzett 1-1 lett...
ja, én is számolgattam épp, de jól jött ez most nekünk.
Leicester ha 3 meccsből 3 pontot szerez max (amire megvan az esély (sheffild, mu, Sp*rs) akkor pontot sem kell szereznünk már. Liverpoolban szerintem bukta ilyen védelemmel.
Arsenal verte oket :lol: akkor nekunk is van eselyunk.

dacultras
Hozzászólások: 769
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#2759 Hozzászólás Szerző: dacultras »

Traxver írta:már pont írni akartam, hogy ha nem szerzünk pontot Liverpool-ban akkor még a Wolves is megelőzhet minket mire a Burnley a 95. percben gólt szerzett 1-1 lett...
ja, én is számolgattam épp, de jól jött ez most nekünk.
Leicester ha 3 meccsből 3 pontot szerez max (amire megvan az esély (sheffild, mu, Sp*rs) akkor pontot sem kell szereznünk már. Liverpoolban szerintem bukta ilyen védelemmel.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#2760 Hozzászólás Szerző: Traxver »

már pont írni akartam, hogy ha nem szerzünk pontot Liverpool-ban akkor még a Wolves is megelőzhet minket mire a Burnley a 95. percben gólt szerzett 1-1 lett...

Válasz küldése