Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14661 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta:
emsanya írta:Csak a szentlélek tartja a csapatot a harmadik helyen meccsek ota. Teljesen forman kivul van mindenki es szenvedes. Nem tudom mit varhatunk el egy pool vagy a wolves ellen akik kb egy felturbozott sheffield, jol vedekeznek es halalos kontrak.

Kb siman benne van hogy mindkettőn kikapunk. A leicester vergődésében lehet bízni max
Legjobb az lett volna ha nem is folytatjak a bajnoksagot. De nem is ertem miert valtozott meg az oszi jatekunk ilyen szarra. Abraham is ezert szenved. Egy normalis labdat nem kap szerencsetlen.
De a szar formánkívüli játék még nem egyenlő a nulla léleknélküli játékkal. Konkrétan olyanok a játékosaink, mint akik nem már nem kaptak egy pár hónapja fizut és ezért csak kötelezőből tolják le a meccseket. Jó nyilván közrejátszik benne az is, hogy 2-3 naponta játszanak, na de ez a szívnélküli játék nagyon nem szimpatikus. Lamps szerintem néhány játékos helyett meghalna a pályán, ha még játszana...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#14662 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta:Csak a szentlélek tartja a csapatot a harmadik helyen meccsek ota. Teljesen forman kivul van mindenki es szenvedes. Nem tudom mit varhatunk el egy pool vagy a wolves ellen akik kb egy felturbozott sheffield, jol vedekeznek es halalos kontrak.

Kb siman benne van hogy mindkettőn kikapunk. A leicester vergődésében lehet bízni max
Legjobb az lett volna ha nem is folytatjak a bajnoksagot. De nem is ertem miert valtozott meg az oszi jatekunk ilyen szarra. Abraham is ezert szenved. Egy normalis labdat nem kap szerencsetlen.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#14663 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Csak a szentlélek tartja a csapatot a harmadik helyen meccsek ota. Teljesen forman kivul van mindenki es szenvedes. Nem tudom mit varhatunk el egy pool vagy a wolves ellen akik kb egy felturbozott sheffield, jol vedekeznek es halalos kontrak.

Kb siman benne van hogy mindkettőn kikapunk. A leicester vergődésében lehet bízni max

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#14664 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Otlettelen nulla jatek megint, hazai palyan egy mar kiesett csapat ellen semmi de semmi akarat, hogy magabiztosan dominalva hozzanak egy meccset.
A fiataloknak is jo lehetoseg lenne egy gyengebb csapat ellen mutatni valamit, de nem nagyon eroltettek.
Legalabb 3 pont, de szenvedes volt nezni ezt a meccset es hogy huztak az idot az utolso 15-20 percben...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#14665 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:Érdekelne amúgy, hogy mitől lett ilyen motiválatlan ez a brigád. Azthinné az ember, hogy a riválisok eredményei láttàn, felszántják a pályát vagy valami, de semmi...
Többen már nem játszanak itt jövőre. Elég 2-3 ilyen ember, le tudnak huzni mindent...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14666 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Érdekelne amúgy, hogy mitől lett ilyen motiválatlan ez a brigád. Azthinné az ember, hogy a riválisok eredményei láttàn, felszántják a pályát vagy valami, de semmi... Jó, hogy a gólnak valamennyire örülnek a játékosok, de még abban sincs semmi tűz.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2726
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#14667 Hozzászólás Szerző: Bandi »

3 pont, azt hiszem ezen kívül más pozitívumot nem lehet írni erről a meccsről... ha így játszunk az utolsó meccseken is, akkor nagyon kell szorítanunk a Leicester és a Mu ellenfeleinek, mert sok pontot nem fogunk ilyen játékkal szerezni...

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#14668 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Nem láttam a szombati meccset de sztem csak az ellenfél változott a mutatott játék nem.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#14669 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Norbertoo írta:
Pityee írta:Botrányos félidő, de azért csak beszenvedtük...
Hát Giroudnak a gólig nem igazán ment, de remélem azért ez a fejes megihlette. Ami számomra furcsa, hogy Kovačić és RLC sajnos mennyire nem tudja kivenni a részét a támadójátékból. Ott vannak a pályán, felhozatalnál még jár is náluk a labda, de ennyi. Nincs középpályás támadásunk. Kova is simán ellőhette volna, amikor úgy nézett ki, hogy elkezd betörni a 16-oson belülre, erre leadja Giroudnak és utána jött is a tisztázás.

Jorginho megint szürke szamár. Van egy-két jobb hosszú labdája ma, de sem defenzív, sem offenzív kontribúciója nincs :?
Pont azert, mert nincsenek jatekban es nem jonnek azok a dolgok automatikusan amik amugy maskor igen. Ezert irtam meccs elott, hogy ez a harmas a kozeppalyan nem tudom mit alakit majd, mert harmojuknak nem tudom van e 2-3 meccsnyi jatekido a labukban.
Sajnos nem tul biztato ma sem a jatek..

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#14670 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Jaj csak rámoljunk be még vagy 2 gólt és mehessek aludni

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#14671 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Pityee írta:Botrányos félidő, de azért csak beszenvedtük...
Hát Giroudnak a gólig nem igazán ment, de remélem azért ez a fejes megihlette. Ami számomra furcsa, hogy Kovačić és RLC sajnos mennyire nem tudja kivenni a részét a támadójátékból. Ott vannak a pályán, felhozatalnál még jár is náluk a labda, de ennyi. Nincs középpályás támadásunk. Kova is simán ellőhette volna, amikor úgy nézett ki, hogy elkezd betörni a 16-oson belülre, erre leadja Giroudnak és utána jött is a tisztázás.

Jorginho megint szürke szamár. Van egy-két jobb hosszú labdája ma, de sem defenzív, sem offenzív kontribúciója nincs :?

Bandi
Hozzászólások: 2726
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#14672 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Giroud megvillant a végére, előtte bénázott eleget... nagyon gyengén játszunk, reméljük a 2. félidőre elmegy a kedve végleg a Norwich-nak és nem kell a 95. percig izgulni hogy mikor találnak egy gólt szögletből...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14673 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Botrányos félidő, de azért csak beszenvedtük...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccsek

#14674 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Dante írta:Majd Havertz lesz a cb. 8)
A mostani opcióknál biztos jobb lenne. :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14675 Hozzászólás Szerző: Dante »

Majd Havertz lesz a cb. 8)

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#14676 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Bubi írta:Nem hiszem hogy tegnap a mentalitásunk vagy a hozzáállásunk lett volna a baj. Látni kell hogy a sheffield milyen szinteken volt szervezett. José legjobb éveire emlékeztetett a játékuk. Amellett hogy a tökéletesség határát súrolta a védőmunkájuk, a támadósoruk is jó napot fogott ki, baromi gyors és tűpontos kontrákat vezettek. A tegnapi sheffield szvsz a cityt és a poolt is lefektette volna.

Szörnyű a védelmünk, de jól megrágtam ezt a csontot. Szünetben az egyik "szaki" mondta a meccs alatt, hogy előbb a támadósort erösítjük meg, a következő években pedig a védelmet. Igazat adok, elég mindig egyel több gólt lőni mint az ellenfél, az 5-4es győzelem is 3 pont.


Gyere Havertz!
Ez oké, csak ha kapunk 1-2 gólt akkor lehet ugybeállnak a csapatok ellenünk védekezni, hogy 3 havertzel sem tudunk mit kezdeni. Szóval kell a balance. Jöjjön a német persze, de aztán szeretném látni az érkező védőket is.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#14677 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem hiszem hogy tegnap a mentalitásunk vagy a hozzáállásunk lett volna a baj. Látni kell hogy a sheffield milyen szinteken volt szervezett. José legjobb éveire emlékeztetett a játékuk. Amellett hogy a tökéletesség határát súrolta a védőmunkájuk, a támadósoruk is jó napot fogott ki, baromi gyors és tűpontos kontrákat vezettek. A tegnapi sheffield szvsz a cityt és a poolt is lefektette volna.

Szörnyű a védelmünk, de jól megrágtam ezt a csontot. Szünetben az egyik "szaki" mondta a meccs alatt, hogy előbb a támadósort erösítjük meg, a következő években pedig a védelmet. Igazat adok, elég mindig egyel több gólt lőni mint az ellenfél, az 5-4es győzelem is 3 pont.


Gyere Havertz!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#14678 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Ami nekem az elvesztett pontoknál is fájóbb, az a hatalmas mentalitásbeli különbség, ami világított tegnap köztünk és a Sheffield között, pedig számunkra legalább annyira fontos volt a meccs. Másfél hete a Sp*rs játszott hasonlóan a Sheffield ellen és azt hiszem, ennél aligha van nagyobb kritika jelenleg. Az egész szezon ilyen, amikor épp elhisszük, hogy minden okés, jön egy kijózanító pofon, és amikor elküldenénk a fél csapatot, megverjük a City-t/Pool-t/Arsenalt. Akárhogy is alakul a végjáték, idén nem érdemelnénk BL-helyezést. Meggyőződésem, hogy jövőre egy egészen más csapatot láthatunk, mert végre egy olyan ember ül a padon, aki, lehet, hogy nem top edző, de számít neki valamit a klub, és szívből kívánom, hogy felépít valami hasonlót, mint a 2009/10-es csapat. Tegnap nosztalgiáztam, megnéztem a Season Review 09/10-et, rohadtul hiányoznak a karakterek, a harcosok a jelenlegi csapatból. Én értem, hogy sokan fanyalognak Mount/Abraham/James teljesítménye miatt, és biztos, hogy egy Havertz, Werner magasabb szintet hoz, azt azonban csak remélni tudom, hogy az idén nyáron szerződtetett üdvöskék nem csak ugródeszkának tekintik a csapatot Madrid/München felé, mert rohadtul unom már az alibiző zsoldosokat a csapatban, akik 0-3-ra állnak a mezőny legolcsóbb csapatával szemben és fapofával passzolgatnak a 80. percben a 99. elcseszett beadás után.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#14679 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta:
broduer írta:Atyaég, de egy borzalmas meccs volt ez ma...
Lampard totális csődöt mondott. Abraham kezdetése, a "birkózós" Giroud helyett pont a Sheffield ellen, meccs közbeni pánik cserék- és formációváltások (4! különböző felállásban toltuk a meccsen :D), leggyengébb játékosok (Jorginho, Abraham, James) pályán hagyása, stb.
A támadójátékunkba bele lehet szállni ma, de felesleges. Van benne potenciál, jönnek az érkezők nyáron, elöl nagyon jól néz ki ez a csapat. A középhátvédeink viszont semmilyen szintet nem ütnek meg. Konkrétan szerintem benne van ez a CB felhozatal a liga 3 leggyengébb középhátvédállományába, ha az összes csapatot nézzük. Szélső védők terén sem állunk jobban. Azpi az egyedüli, aki viszonylag konstans hoz egy szintet, de ő is már bőven megy kifelé.

A meccs közben már telefröcsögtem vele a fórumot, de tartom magam ahhoz, hogy amíg nem vettünk egy klasszis középhátvédet, és egy stabil balbekket (plusz ugye kapust), addig a tárgyalási energiákat, meg a nagy pénzeket nem Havertzba kellene fektetni. És persze klasszis a fiú, aki a vírushelyzet miatt egyedi esetként elérhető számunkra, de ha az említett lukakat sürgősen nem tömjük be esélyünk sem lesz a következő szezonba az ideinél nagyobbat menni. Az pedig ismerve a vezetőséget akár Lampard állásába is kerülhet.

Remélem ez a meccs volt az utolsó csepp a pohárban. Sürgős változásokat kell eszközölni hátul. Hozzunk szakembert, aki megszervezi a védekezést, mert a kutyaütő játékosok ellenére is elemi hibák vannak.
Attól tartok, hogyha esetleg nem lesz meg idén a BL hely, annak Frankie issza meg a levét és esetleg még képesek lennének meneszteni őt. Ami a klub legnagyobb hibája volna.
Szerintem ez teljesen eselytelen hogy elovegyek ha esetleg 5.helyen vegez. Szezon elott senki nem gondolta, hogy par forduloval a vege elott harmadik helyen lesz a csapat, irrealis volt az eroviszonyokat tekintve. Persze szezon kozben mindenki egyre tobbet vart es var, en is csalodott leszek, ha nem lesz BL jovore, mert eleg kozel allunk hozza, de meg nem fordulna a fejemben elkuldeni Lampardot. Jobb edzo nem is lehetne itt. Neki is elso PL szezon es ha tartja magat ahoz amit meccs utan mondott, hogy tanult ebbol es nem felejt akkor mar jo es fejlodjon csak nyugodtan.
En jelenleg senkire el nem cserelnem.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14680 Hozzászólás Szerző: Pityee »

broduer írta:Atyaég, de egy borzalmas meccs volt ez ma...
Lampard totális csődöt mondott. Abraham kezdetése, a "birkózós" Giroud helyett pont a Sheffield ellen, meccs közbeni pánik cserék- és formációváltások (4! különböző felállásban toltuk a meccsen :D), leggyengébb játékosok (Jorginho, Abraham, James) pályán hagyása, stb.
A támadójátékunkba bele lehet szállni ma, de felesleges. Van benne potenciál, jönnek az érkezők nyáron, elöl nagyon jól néz ki ez a csapat. A középhátvédeink viszont semmilyen szintet nem ütnek meg. Konkrétan szerintem benne van ez a CB felhozatal a liga 3 leggyengébb középhátvédállományába, ha az összes csapatot nézzük. Szélső védők terén sem állunk jobban. Azpi az egyedüli, aki viszonylag konstans hoz egy szintet, de ő is már bőven megy kifelé.

A meccs közben már telefröcsögtem vele a fórumot, de tartom magam ahhoz, hogy amíg nem vettünk egy klasszis középhátvédet, és egy stabil balbekket (plusz ugye kapust), addig a tárgyalási energiákat, meg a nagy pénzeket nem Havertzba kellene fektetni. És persze klasszis a fiú, aki a vírushelyzet miatt egyedi esetként elérhető számunkra, de ha az említett lukakat sürgősen nem tömjük be esélyünk sem lesz a következő szezonba az ideinél nagyobbat menni. Az pedig ismerve a vezetőséget akár Lampard állásába is kerülhet.

Remélem ez a meccs volt az utolsó csepp a pohárban. Sürgős változásokat kell eszközölni hátul. Hozzunk szakembert, aki megszervezi a védekezést, mert a kutyaütő játékosok ellenére is elemi hibák vannak.
Attól tartok, hogyha esetleg nem lesz meg idén a BL hely, annak Frankie issza meg a levét és esetleg még képesek lennének meneszteni őt. Ami a klub legnagyobb hibája volna.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése