Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14281 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bazsi írta:Fernandes gyerek szépen dobálja magát egész meccsen.
Ritka egy unszimpatikus figura. Alig érnek hozzá és már esik is el, ráadásul egy ordít mint akinek minimum a lábát vágnák le.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#14282 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

A játék nagyjából kiegyenlített. Fernandes valóban dobta magát néha, de pl egy azpi sárga elmaradt a tökönrúgáskor (nem volt durva, de hátulról jött, ami alapból sárga)
A tizi is elmaradt nekik, ezt megköszönhetjük.
A vezetés viszont szerintem megérdemelt, összességében kapura mi voltunk veszélyesebbek :D

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Aktuális meccsek

#14283 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Hát ki más, mint Giroouuud. Hihetetlen ez a pali, ritka hasznos játékos.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14284 Hozzászólás Szerző: Dante »

Jorginho teljesen súlytalan. Sosincs a játék közelében, védekezésben rendre lemarad, ha pedig a támadás fit át rajta akkor lelassítja az építkezést. Amióta újraindult a szezon az első meccsén volt haszna, amin 1/4 órát kapott.

Jövőre nem lehet belemenni úgy, hogy nincs a keretben rendes szűrő.

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccsek

#14285 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Fernandes gyerek szépen dobálja magát egész meccsen.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#14286 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Csóri gyerek, Azpi lerúgta a dákóját XD Ez nem volt szép..

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#14287 Hozzászólás Szerző: broduer »

Égett a pofám a csapat helyett is tegnap. Ez a teljesítmény szerintem gyalázatos egy már kiesett csapat ellen. Azt gondoltam, jó önbizalomnövelő meccs lesz, és megszórjuk a kanárit, ehelyett lett ez a kínlódós 1-0. Nagyon össze kell kapni magunkat az utolsó 3 meccsre, mert nem lenne jó ezt a szezont a végén el*szni. Vasárnap MU az FA kupában, szerintem nagyon fontos meccs valahogy be kéne jutni a döntőbe. Idén még nem győztünk a tehenek ellen, ráadásul ha most nyernek a lesajnált Solskjaer végleg mennybe mehet, amit nem szeretnék. Plusz sokat adna a csapatnak egy kupagyőzelem, de egy döntő is már azt mondom elfogadható lenne (City ellen valószínűleg nem mi lennénk a favoritok). Utána Pool és Wolves. 3 pont kell szerintem a negyedik helyhez. Összességében sikeres szezonz zárhatnánk.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#14288 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Willian szerintem az egyik legjobb mostanaban, pedig nem igazan csipem.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#14289 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kecske01 írta:
emsanya írta:Csak a szentlélek tartja a csapatot a harmadik helyen meccsek ota. Teljesen forman kivul van mindenki es szenvedes. Nem tudom mit varhatunk el egy pool vagy a wolves ellen akik kb egy felturbozott sheffield, jol vedekeznek es halalos kontrak.

Kb siman benne van hogy mindkettőn kikapunk. A leicester vergődésében lehet bízni max
Legjobb az lett volna ha nem is folytatjak a bajnoksagot. De nem is ertem miert valtozott meg az oszi jatekunk ilyen szarra. Abraham is ezert szenved. Egy normalis labdat nem kap szerencsetlen.
A fiatalok, akik a szezon elején húztak minket (Abraham, Mount, James, de Tomori-nak is voltak jó meccsei) elfáradtak szerintem (nemcsak fizikálisan, mentálisan is), ez volt az első szezonjuk a PL-ben, plusz a BL-ben is helyt kellett állniuk, nem csoda hogy kifulladtak a szezon második felére, várható is volt. Plusz Lampard is újonc ezen a szinten, neki is voltak/vannak hibái, amiből reméljük tanul a következő szezonra. Meg azt is tegyük hozzá hogy például a tegnapi kezdőben 3 olyan ember is helyet kapott, akik fél lábbal már lehet hogy elhagyták a csapatot (Willian, Alonso, Jorginho), tehát nincs könnyű helyzetben Lampard. Egy felturbózott kerettel, plusz egy év tapasztalattal a fiataloknak, jövőre több lehetőség lesz rotálni és akkor talán frissebb lesz a keret a szezon végére. A szezon elején szerintem a legtöbben aláírták volna hogy 2 fordulóval a vége előtt a 3. helyen fogunk állni, nagyon nagy eredmény lenne ennek a fiatal csapatnak ha BL helyen fejeznénk be.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14290 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta:
emsanya írta:Csak a szentlélek tartja a csapatot a harmadik helyen meccsek ota. Teljesen forman kivul van mindenki es szenvedes. Nem tudom mit varhatunk el egy pool vagy a wolves ellen akik kb egy felturbozott sheffield, jol vedekeznek es halalos kontrak.

Kb siman benne van hogy mindkettőn kikapunk. A leicester vergődésében lehet bízni max
Legjobb az lett volna ha nem is folytatjak a bajnoksagot. De nem is ertem miert valtozott meg az oszi jatekunk ilyen szarra. Abraham is ezert szenved. Egy normalis labdat nem kap szerencsetlen.
De a szar formánkívüli játék még nem egyenlő a nulla léleknélküli játékkal. Konkrétan olyanok a játékosaink, mint akik nem már nem kaptak egy pár hónapja fizut és ezért csak kötelezőből tolják le a meccseket. Jó nyilván közrejátszik benne az is, hogy 2-3 naponta játszanak, na de ez a szívnélküli játék nagyon nem szimpatikus. Lamps szerintem néhány játékos helyett meghalna a pályán, ha még játszana...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#14291 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta:Csak a szentlélek tartja a csapatot a harmadik helyen meccsek ota. Teljesen forman kivul van mindenki es szenvedes. Nem tudom mit varhatunk el egy pool vagy a wolves ellen akik kb egy felturbozott sheffield, jol vedekeznek es halalos kontrak.

Kb siman benne van hogy mindkettőn kikapunk. A leicester vergődésében lehet bízni max
Legjobb az lett volna ha nem is folytatjak a bajnoksagot. De nem is ertem miert valtozott meg az oszi jatekunk ilyen szarra. Abraham is ezert szenved. Egy normalis labdat nem kap szerencsetlen.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#14292 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Csak a szentlélek tartja a csapatot a harmadik helyen meccsek ota. Teljesen forman kivul van mindenki es szenvedes. Nem tudom mit varhatunk el egy pool vagy a wolves ellen akik kb egy felturbozott sheffield, jol vedekeznek es halalos kontrak.

Kb siman benne van hogy mindkettőn kikapunk. A leicester vergődésében lehet bízni max

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#14293 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Otlettelen nulla jatek megint, hazai palyan egy mar kiesett csapat ellen semmi de semmi akarat, hogy magabiztosan dominalva hozzanak egy meccset.
A fiataloknak is jo lehetoseg lenne egy gyengebb csapat ellen mutatni valamit, de nem nagyon eroltettek.
Legalabb 3 pont, de szenvedes volt nezni ezt a meccset es hogy huztak az idot az utolso 15-20 percben...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#14294 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:Érdekelne amúgy, hogy mitől lett ilyen motiválatlan ez a brigád. Azthinné az ember, hogy a riválisok eredményei láttàn, felszántják a pályát vagy valami, de semmi...
Többen már nem játszanak itt jövőre. Elég 2-3 ilyen ember, le tudnak huzni mindent...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14295 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Érdekelne amúgy, hogy mitől lett ilyen motiválatlan ez a brigád. Azthinné az ember, hogy a riválisok eredményei láttàn, felszántják a pályát vagy valami, de semmi... Jó, hogy a gólnak valamennyire örülnek a játékosok, de még abban sincs semmi tűz.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#14296 Hozzászólás Szerző: Bandi »

3 pont, azt hiszem ezen kívül más pozitívumot nem lehet írni erről a meccsről... ha így játszunk az utolsó meccseken is, akkor nagyon kell szorítanunk a Leicester és a Mu ellenfeleinek, mert sok pontot nem fogunk ilyen játékkal szerezni...

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#14297 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Nem láttam a szombati meccset de sztem csak az ellenfél változott a mutatott játék nem.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#14298 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Norbertoo írta:
Pityee írta:Botrányos félidő, de azért csak beszenvedtük...
Hát Giroudnak a gólig nem igazán ment, de remélem azért ez a fejes megihlette. Ami számomra furcsa, hogy Kovačić és RLC sajnos mennyire nem tudja kivenni a részét a támadójátékból. Ott vannak a pályán, felhozatalnál még jár is náluk a labda, de ennyi. Nincs középpályás támadásunk. Kova is simán ellőhette volna, amikor úgy nézett ki, hogy elkezd betörni a 16-oson belülre, erre leadja Giroudnak és utána jött is a tisztázás.

Jorginho megint szürke szamár. Van egy-két jobb hosszú labdája ma, de sem defenzív, sem offenzív kontribúciója nincs :?
Pont azert, mert nincsenek jatekban es nem jonnek azok a dolgok automatikusan amik amugy maskor igen. Ezert irtam meccs elott, hogy ez a harmas a kozeppalyan nem tudom mit alakit majd, mert harmojuknak nem tudom van e 2-3 meccsnyi jatekido a labukban.
Sajnos nem tul biztato ma sem a jatek..

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#14299 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Jaj csak rámoljunk be még vagy 2 gólt és mehessek aludni

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#14300 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Pityee írta:Botrányos félidő, de azért csak beszenvedtük...
Hát Giroudnak a gólig nem igazán ment, de remélem azért ez a fejes megihlette. Ami számomra furcsa, hogy Kovačić és RLC sajnos mennyire nem tudja kivenni a részét a támadójátékból. Ott vannak a pályán, felhozatalnál még jár is náluk a labda, de ennyi. Nincs középpályás támadásunk. Kova is simán ellőhette volna, amikor úgy nézett ki, hogy elkezd betörni a 16-oson belülre, erre leadja Giroudnak és utána jött is a tisztázás.

Jorginho megint szürke szamár. Van egy-két jobb hosszú labdája ma, de sem defenzív, sem offenzív kontribúciója nincs :?

Válasz küldése