Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#14801 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Ez abszurd komédia... Az Abra korszak alatt sosem voltak ilyen súlytalan, semmirekellő védőink...Jorginhoról nem szeretnék sokat mondani.. Ilyen egy semmi 0 kp nem is tudom milyen osztályban szokott focizni.. Semmi mást nem tud, mint oldalra passzolni és kész.. Lassú, körülményes,és védekezésben 0! Semmi köze nincs ehhez a szinthez.. Most látszik meg igazán hogy nincs Kanté! Ő egy tökéletes kapocs a védelem, és a támadók között.. Mindenhova odaér, és ez nagyon kellene, hogy ne szívjunk meccsenként 3 gólt!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4813
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#14802 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dízel írta: Nem is tudok mit mondani hirtelen, de remélem Lampard elküldi őket a picsába, mert ilyet többet nem akarok látni.
A jó hír, hogy az alulteljesítőket általában kivágja... a rossz, hogy lassan nincs akit kivágni a hátsó 5-6 emberből.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#14803 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Vállalhatatlan és elfogadhatatlan volt ez a mai.
Azt hittem nem kell többet ilyet látnom Lampard vezénylése alatt, hogy lelketlen leszarom stilusban nyomjanak le a srácok egy Premier League mérkőzést.
Na én kimondom: ez hányinger volt.

Nem is tudok kit kiemelni annyira szar volt az egész csapat. Tammy ha nem kapja meg a labdát széttárt kézzel terjeget, amikor meg nála van 2 másodperc alatt elvesziti. Giroud sokkal jobb volt, talán ő és a fejjátékára azt mondom ok, Pulisic is egy szar volt, hosszan tolja meg a 16os elött a labdát mikor kb körömpasszokkal kéne operálni annyira nincsen hely... De ő még hagyján, nála csak szarabb emberek voltak ma a pályán.
A védelem meg egy benny hill show, Rüdiger mit csinált az utolsó gólnál? Lekészíti a támadónak lövésre? Eszem megáll.

Nem is tudok mit mondani hirtelen, de remélem Lampard elküldi őket a picsába, mert ilyet többet nem akarok látni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9341
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#14804 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ezt megérdemeltük, a Sheffield lenyűgöző volt. Nem hagytak helyet a pályán, mindegy melyik térfélen volt a labda, egyszerűen nem volt helyünk passzolni. T
Szinte tökéletesen védekeztek, szabályosan játszottak. Minden elismerésem!

A vélemünk - már ha ezt a rakás szart annak lehet nevezni - a szokásosnál is borzalmasabb volt. Mind a 3 gól védelmi hiba. Jorginho annyira de annyira amatőr, lassú, ötlettelen, technikátlan és ostoba volt végig, hogy azt etikus határokon belül nem tudom jellemezni. 1 gól az övé, a többit megúsztuk.
Nincs sajnos védelmünk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Crap
Hozzászólások: 994
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#14805 Hozzászólás Szerző: Crap »

Dante írta:
Pityee írta:Teljesen értem mostmár Jorginho mellőzését. Dupla nulla a csávó.
Pár meccset leszámítva ezt nyújtja amióta itt van. Érthetetlen, hogy eddig játszatta Lampard. Csk is volt többször.
Konkrétan mind a három kapott gólban nagyon vastagon benne volt. Elsőnél eladja a 16-os környékén a labdát. Másodiknál egy helyben áll a 16os vonalán,ahelyett, hogy ki segítené a szélső védőket. Ezt egyszer se tette meg a meccsen. A harmadikat mindenki látta.Cserébe támadó oldalon lassította a játékot és a fél pályán túl már megjatszhatatlan volt. Nem értem hogy játszhatott ma ennyit.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Crap 2020. július 11., szombat 20:29-kor.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14806 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pityee írta:Teljesen értem mostmár Jorginho mellőzését. Dupla nulla a csávó.
Pár meccset leszámítva ezt nyújtja amióta itt van. Érthetetlen, hogy eddig játszatta Lampard. Csk is volt többször.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6273
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14807 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Remélem az utolsó meccse Chelsea-mezben ennek a lassú, körülményes, középszerű olasz brazil fosadéknak.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14808 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Teljesen értem mostmár Jorginho mellőzését. Dupla nulla a csávó.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4813
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#14809 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Traxver írta:Nkább lementem a pályára a keresztlányommal 0-3ra értem haza.. lehet jól döntöttem... ilyen szrok voltunk?
Lassú, statikus, tötymörgő sz*r a játékunk, mint Jorghinho. Jó, hogy a kiscsajjal töltöttél időt inkább :wink:

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#14810 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Nkább lementem a pályára a keresztlányommal 0-3ra értem haza.. lehet jól döntöttem... ilyen szrok voltunk?

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1696
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#14811 Hozzászólás Szerző: broduer »

A Havertzre szánt pénzt, akkor lehet is utalni Skriniarért.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4813
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#14812 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szakáll b+, életében egy gólt nem lőtt, erre itt most kettőt :lol: :lol:

Aki Rüdit követelte Chris helyére: Ugyanakkora vicc mindkettő :D A gól előtti labdakihozatalnak csúfolt bénázás is Benny Hill díjas
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára AwayRoller 2020. július 11., szombat 20:09-kor.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14813 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Noh valszeg akkor annyi a jövőévi BL szereplésnek.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14814 Hozzászólás Szerző: Dante »

Rudiger tisztázása :lol:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6919
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#14815 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Hogy a faszba lehet ilyen szarul tisztázni?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14816 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta:65 perc után sikerült lemásolni a Sheffield felállását. Ma nagy fekete pont Lampard-nak, tudniuk kellett volna mire számíthatnak. (A meccs előtt ezt a két csatáros, három védős felállást mondtam volna a leginkább használhatónak)
Az is érdekes, hogy most miért tartja fent a pályán az agyonmellőzött Jorginhot.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14817 Hozzászólás Szerző: Dante »

65 perc után sikerült lemásolni a Sheffield felállását. Ma nagy fekete pont Lampard-nak, tudniuk kellett volna mire számíthatnak. (A meccs előtt ezt a két csatáros, három védős felállást mondtam volna a leginkább használhatónak)

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#14818 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Pityee írta:Embertelen mennyire nincs helyzetünk...mintha valami falnak rugdalnánk labdat, minden visszajön.
En ki is nyomtam. Hihetetlen hogy abraham es jorginho meg mindig palyan van

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14819 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Embertelen mennyire nincs helyzetünk...mintha valami falnak rugdalnánk labdat, minden visszajön.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1696
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#14820 Hozzászólás Szerző: broduer »

AwayRoller írta:
Dante írta:Tisztában vagyok a kontextussal, ennek ellenére az a véleményem, amit leírtam. Werner és Ziyech nagyon jó igazolások voltak, hiányposztra, olyan típusú játékosok, akikből nem volt a keretünkben. Ezek után nekünk nem Havertz-re van szükségünk, pazarlás, harácsolás. Más posztokon tátongó lyukak vannak, már most is fejnehéz a csapat, ezek után ennyi egyensúly sem lenne.
Ha Havertz-re igaz, hogy kézenfekvő beruházás lenne, akkor ugyanígy igaz más játékosokra is, sok jó védő nem hosszabbít, vagy nincs pénze azoknak a csapatoknak, akiket érdekelhetne.
Szerintem ez a pont akkor lesz teljesen valid, ha nem igazolunk minőségi védőket. A jelenlegi szituban igazat adnék neked, ha 2-2 lenne az állás és azt mondhatnánk, hogy a szuper támadó csapatunk munkáját a védelem teszi tönkre. Addig maximum mennyiségben leszünk fejnehezek Havertztől és nem minőségben. Úgyhogy hajrá a védő "harácsolásnak" is!
Egyrészt ha az idei összteljesítményt nézzük, akkor semmi kifogásunk nem lehet a góltermésre/támadójátékra, a mai meccs n(és még néhány korábbi) nyilván szenvedős, de a védelmünk meg egész évben konstans katasztrófa. Másrészt előre érkezik már kér ember a nyáron, amivel tovább bővülnek a lehetőségeink. Teljesen tiszta, hogy a legégetőbben hátra kell igazolni, nem is egyet. Elkölthetünk 90 millát mindezek előtt a középpályára is, ártani nem fog Havertz, de feltétlen kell hasonló árcédulájú közép- és balhátvéd. Enélkül nincs értelme alapozni bármire is a jövőt illetően. Ezekkel a védőkkel és ilyen védekezéssel nem fogunk tudni egyszerűen előrelépni, jöhet ide Messi is, akkor sem.
Úgyhogy nincs "védőharácsolás", "védőkényszer" van, méghozzá égető

Válasz küldése