Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#14321 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Nkább lementem a pályára a keresztlányommal 0-3ra értem haza.. lehet jól döntöttem... ilyen szrok voltunk?

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#14322 Hozzászólás Szerző: broduer »

A Havertzre szánt pénzt, akkor lehet is utalni Skriniarért.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#14323 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szakáll b+, életében egy gólt nem lőtt, erre itt most kettőt :lol: :lol:

Aki Rüdit követelte Chris helyére: Ugyanakkora vicc mindkettő :D A gól előtti labdakihozatalnak csúfolt bénázás is Benny Hill díjas
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára AwayRoller 2020. július 11., szombat 20:09-kor.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14324 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Noh valszeg akkor annyi a jövőévi BL szereplésnek.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14325 Hozzászólás Szerző: Dante »

Rudiger tisztázása :lol:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#14326 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Hogy a faszba lehet ilyen szarul tisztázni?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14327 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta:65 perc után sikerült lemásolni a Sheffield felállását. Ma nagy fekete pont Lampard-nak, tudniuk kellett volna mire számíthatnak. (A meccs előtt ezt a két csatáros, három védős felállást mondtam volna a leginkább használhatónak)
Az is érdekes, hogy most miért tartja fent a pályán az agyonmellőzött Jorginhot.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14328 Hozzászólás Szerző: Dante »

65 perc után sikerült lemásolni a Sheffield felállását. Ma nagy fekete pont Lampard-nak, tudniuk kellett volna mire számíthatnak. (A meccs előtt ezt a két csatáros, három védős felállást mondtam volna a leginkább használhatónak)

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#14329 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Pityee írta:Embertelen mennyire nincs helyzetünk...mintha valami falnak rugdalnánk labdat, minden visszajön.
En ki is nyomtam. Hihetetlen hogy abraham es jorginho meg mindig palyan van

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14330 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Embertelen mennyire nincs helyzetünk...mintha valami falnak rugdalnánk labdat, minden visszajön.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#14331 Hozzászólás Szerző: broduer »

AwayRoller írta:
Dante írta:Tisztában vagyok a kontextussal, ennek ellenére az a véleményem, amit leírtam. Werner és Ziyech nagyon jó igazolások voltak, hiányposztra, olyan típusú játékosok, akikből nem volt a keretünkben. Ezek után nekünk nem Havertz-re van szükségünk, pazarlás, harácsolás. Más posztokon tátongó lyukak vannak, már most is fejnehéz a csapat, ezek után ennyi egyensúly sem lenne.
Ha Havertz-re igaz, hogy kézenfekvő beruházás lenne, akkor ugyanígy igaz más játékosokra is, sok jó védő nem hosszabbít, vagy nincs pénze azoknak a csapatoknak, akiket érdekelhetne.
Szerintem ez a pont akkor lesz teljesen valid, ha nem igazolunk minőségi védőket. A jelenlegi szituban igazat adnék neked, ha 2-2 lenne az állás és azt mondhatnánk, hogy a szuper támadó csapatunk munkáját a védelem teszi tönkre. Addig maximum mennyiségben leszünk fejnehezek Havertztől és nem minőségben. Úgyhogy hajrá a védő "harácsolásnak" is!
Egyrészt ha az idei összteljesítményt nézzük, akkor semmi kifogásunk nem lehet a góltermésre/támadójátékra, a mai meccs n(és még néhány korábbi) nyilván szenvedős, de a védelmünk meg egész évben konstans katasztrófa. Másrészt előre érkezik már kér ember a nyáron, amivel tovább bővülnek a lehetőségeink. Teljesen tiszta, hogy a legégetőbben hátra kell igazolni, nem is egyet. Elkölthetünk 90 millát mindezek előtt a középpályára is, ártani nem fog Havertz, de feltétlen kell hasonló árcédulájú közép- és balhátvéd. Enélkül nincs értelme alapozni bármire is a jövőt illetően. Ezekkel a védőkkel és ilyen védekezéssel nem fogunk tudni egyszerűen előrelépni, jöhet ide Messi is, akkor sem.
Úgyhogy nincs "védőharácsolás", "védőkényszer" van, méghozzá égető

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#14332 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dante írta:
kecske01 írta:Milyen jó is lenne most Tammy előtt egy Havertz most.
Nehéz labda nélkül érvényesülni. Meccsek óta nem kap labdát, most hogy Jorginho még extra fékként visszakerült, semmi esélye. Nyilván nem tökéletes Tammy, de sokszor mozog üres területre, nem mindig csak rajta múlik.
Nem Tammy a hibás. Egy normális labdát nem kap.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14333 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Előre semmi csere? Ez komoly?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14334 Hozzászólás Szerző: Dante »

AwayRoller írta:
Dante írta:Tisztában vagyok a kontextussal, ennek ellenére az a véleményem, amit leírtam. Werner és Ziyech nagyon jó igazolások voltak, hiányposztra, olyan típusú játékosok, akikből nem volt a keretünkben. Ezek után nekünk nem Havertz-re van szükségünk, pazarlás, harácsolás. Más posztokon tátongó lyukak vannak, már most is fejnehéz a csapat, ezek után ennyi egyensúly sem lenne.
Ha Havertz-re igaz, hogy kézenfekvő beruházás lenne, akkor ugyanígy igaz más játékosokra is, sok jó védő nem hosszabbít, vagy nincs pénze azoknak a csapatoknak, akiket érdekelhetne.
Szerintem ez a pont akkor lesz teljesen valid, ha nem igazolunk minőségi védőket. A jelenlegi szituban igazat adnék neked, ha 2-2 lenne az állás és azt mondhatnánk, hogy a szuper támadó csapatunk munkáját a védelem teszi tönkre. Addig maximum mennyiségben leszünk fejnehezek Havertztől és nem minőségben. Úgyhogy hajrá a védő "harácsolásnak" is!
Két elég fontos ember még fel sem vette a mezt. Ebben a szezonban már Havertz sem segíthetne.
Egyébként elég ritka, mikor nem szerzünk gólt egy meccsen. Nem vagyok én sem elégedett, de elég kétdimenziós megfejtés az, hogy kell csatár, meg védő. A mai meccset Lamps nagyon benézte, megint hiányzik a legjobb emberünk (Kanté), ez a meccs nem tükrözi a csapat/keret valós tudását. (Ezzel nem a keret minőséget tagadom, hanem hogy ma a stáb nem megfelelő döntéseket hozott és ezek mellé megvannak a szokásos egyéni hibák is)

Remélhetőleg a cserék stabilizálják, javítják az összképet.

dacultras
Hozzászólások: 769
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#14335 Hozzászólás Szerző: dacultras »

emsanya írta:Nagyon nem fekszink a sheffield, minden szinten jobbak, full eselytelenek vagyunk, nulla a tamadas nulla a vedekezes. A norwichot kell valahogy lenyomni (nekunk az is nehez lesz) es utana a maradek ket meccsen feltenni mindent amit lehet.

Meg persze imadkozni lehet hogy bukjon a Mu meg a Leicester hátha...
United-nak biztos meg lesz, könnyebb a sorsolása és most nagyon megy nekik. Talán Leicesterben bízhatunk, na meg a city kizárásában.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Aktuális meccsek

#14336 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Dante írta:Tisztában vagyok a kontextussal, ennek ellenére az a véleményem, amit leírtam. Werner és Ziyech nagyon jó igazolások voltak, hiányposztra, olyan típusú játékosok, akikből nem volt a keretünkben. Ezek után nekünk nem Havertz-re van szükségünk, pazarlás, harácsolás. Más posztokon tátongó lyukak vannak, már most is fejnehéz a csapat, ezek után ennyi egyensúly sem lenne.
Ha Havertz-re igaz, hogy kézenfekvő beruházás lenne, akkor ugyanígy igaz más játékosokra is, sok jó védő nem hosszabbít, vagy nincs pénze azoknak a csapatoknak, akiket érdekelhetne.

Egyébként a Ziyech-transzfer előtt kellett volna gondolkodni Havertz leigazolásán, nem utána.

Szerk.: Havertz nem szervező játékos. Sokkal inkább a támadás lezárásában jó, mint az építésében. Ziyech ma már Cobham-ben edzett, tőle várható a szervezés. Ha ő nem elég, akkor irányító kell, nem egy secondary striker.
Ertem amit momdasz, van is benne racio, de Ziyech valoszinuleg szelre kerul Havertz erkezesevel. Havertz-Kovacic duo pedig tokeletesen megfelelne a tamadasok felepitesere/befejezesere. Butasag lenne Havertzre nemet mondani, hiszen hozza hasonlo jatekos Lampard ota nem szaladgalt a kozeppalyan.
Lehet ezert most nekem esnek paran, de en nem bannam, ha a kovetkezo szezonban nem indulnank a BL-ben. A kovetkezo szezon legfontosabb celkituzese szamomra a Liverpool, City duohoz valo felzarkozas.

Meccshez pedig meg annyi, hogy szunetben nalam Mount-RLC
Jorginho-Kovacic
Abraham-Giroud csere indokolt lenne.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#14337 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi írta:Mi a fasztól játszik tökéletesen a Sheffield? Sience fiction
Attól, hogy 80 %ban a mi 16osunk környékén járatjuk a labdát. Így csak annyi a dolguk, hogy OTT vannak, a többit összebalf*szkodják a védőink :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára AwayRoller 2020. július 11., szombat 19:31-kor.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#14338 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mi a fasztól játszik tökéletesen a Sheffield? Sience fiction
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#14339 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dante írta:Tisztában vagyok a kontextussal, ennek ellenére az a véleményem, amit leírtam. Werner és Ziyech nagyon jó igazolások voltak, hiányposztra, olyan típusú játékosok, akikből nem volt a keretünkben. Ezek után nekünk nem Havertz-re van szükségünk, pazarlás, harácsolás. Más posztokon tátongó lyukak vannak, már most is fejnehéz a csapat, ezek után ennyi egyensúly sem lenne.
Ha Havertz-re igaz, hogy kézenfekvő beruházás lenne, akkor ugyanígy igaz más játékosokra is, sok jó védő nem hosszabbít, vagy nincs pénze azoknak a csapatoknak, akiket érdekelhetne.
Szerintem ez a pont akkor lesz teljesen valid, ha nem igazolunk minőségi védőket. A jelenlegi szituban igazat adnék neked, ha 2-2 lenne az állás és azt mondhatnánk, hogy a szuper támadó csapatunk munkáját a védelem teszi tönkre. Addig maximum mennyiségben leszünk fejnehezek Havertztől és nem minőségben. Úgyhogy hajrá a védő "harácsolásnak" is!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14340 Hozzászólás Szerző: Dante »

kecske01 írta:Milyen jó is lenne most Tammy előtt egy Havertz most.
Nehéz labda nélkül érvényesülni. Meccsek óta nem kap labdát, most hogy Jorginho még extra fékként visszakerült, semmi esélye. Nyilván nem tökéletes Tammy, de sokszor mozog üres területre, nem mindig csak rajta múlik.

Válasz küldése