Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#14681 Hozzászólás Szerző: broduer »

Atyaég, de egy borzalmas meccs volt ez ma...
Lampard totális csődöt mondott. Abraham kezdetése, a "birkózós" Giroud helyett pont a Sheffield ellen, meccs közbeni pánik cserék- és formációváltások (4! különböző felállásban toltuk a meccsen :D), leggyengébb játékosok (Jorginho, Abraham, James) pályán hagyása, stb.
A támadójátékunkba bele lehet szállni ma, de felesleges. Van benne potenciál, jönnek az érkezők nyáron, elöl nagyon jól néz ki ez a csapat. A középhátvédeink viszont semmilyen szintet nem ütnek meg. Konkrétan szerintem benne van ez a CB felhozatal a liga 3 leggyengébb középhátvédállományába, ha az összes csapatot nézzük. Szélső védők terén sem állunk jobban. Azpi az egyedüli, aki viszonylag konstans hoz egy szintet, de ő is már bőven megy kifelé.

A meccs közben már telefröcsögtem vele a fórumot, de tartom magam ahhoz, hogy amíg nem vettünk egy klasszis középhátvédet, és egy stabil balbekket (plusz ugye kapust), addig a tárgyalási energiákat, meg a nagy pénzeket nem Havertzba kellene fektetni. És persze klasszis a fiú, aki a vírushelyzet miatt egyedi esetként elérhető számunkra, de ha az említett lukakat sürgősen nem tömjük be esélyünk sem lesz a következő szezonba az ideinél nagyobbat menni. Az pedig ismerve a vezetőséget akár Lampard állásába is kerülhet.

Remélem ez a meccs volt az utolsó csepp a pohárban. Sürgős változásokat kell eszközölni hátul. Hozzunk szakembert, aki megszervezi a védekezést, mert a kutyaütő játékosok ellenére is elemi hibák vannak.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#14682 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Lehet nem lesz nepszeru a velemenyem, de azert leirom.

Lamps ezt a Jorginho ugyet (is, kesobb jon kit meg) elegge elszurta, Jorginho ebben a szezonban jobb volt, mint az ezt megelozoen, semmi nem indikolta volna normalis esetben, hogy a szunet utan ennyire ne szamitson ra es itt jon a lenyeg full leepitette, latszik rajta, hogy fejben mennyire le van lassulva es nem tudta felvenni a ritmust egyaltalan. Ha ugy nezzuk ez volt az elso meccse, hat meg is latszott rendesen nagyon nagyon gyenge volt.
Az oke hogy el lesz adva feltehetoleg, de lehet kalkulalni ilyen esetekkel, hogy kidol 1-2 jatekos arrol a posztrol es o marad.
A masik Kovacic. Vele mar egyszer eljatszotta ezt, szezon elejen bomba volt aztan szamomra erthetetlen modon egyszer csak kivette meccsekre, amikor visszatert megint kellett 4-5 meccs, hogy visszarazodjon. Most van egy olyan erzesem, hogy megint ez lesz vele...

A sajat nevelesu fiataloknak sokkal tobb lehetoseget ad meg ha bunrosszak is, James pl be nem tennem a kezdobe mostanaban, a beadasainak a hasznos szazaleka kb 5%, egy meccsen van lehetosege beadni 50x a nagyresze hasznalhatatlan, persze amikor kijon neki akkor hu mekkora jatekos. Vedekezesben szinten el van sokszor csuszva es mindig uton van.
Meg tavaly irtam, hogy erre kivancsi leszek hogy lesz megoldva, hogy James jatszon Azpit at kell rakni a baloldalra, ahol a felet se eri amit amugy. Jelenleg en Azpit hagynam jobbon Marcost balon, aztan nyaron venni kell egy balhatvedet aki fixen azon a poszton kezdo lesz, nem akarom Azpit nezni ott.

Kell a Bl pozicio es nem fernek bele ilyen meccsek, a MU megallithatatlannak tunik mostanaban es segitseget is kap ugye.
Tammy szinten nulla, volt mostmar par meccse hogy mutasson valamit, de a multkori goljan kivul az egyik legrosszabb formaban visszatert jatekos, sajnos vagy nem de Giroud most hasznosabb ot kezdetnem.
Szegyen volt ez a meccs teljesen otlettelenseg, a problemat en legfokepp ott lattam hogy a kozepso kozeppalyasok mozgasban es fejben is lassuak, hogy gyors varatlan megbontasokkal meg tudjanak bontani felallt vedelmeket ehhez meg jott hogy Pulisic is ma nem az utobbi formajat hozta.

Nagyon orulok, hogy igaziltunk ket elore kreativ es gyors embert jovore szerintem sokkal jobb lesz az elorejatek.

A vedelem inkabb hagyjuk is, Rudiger golpassza kb tukrozi az egesz bagazst mennyire balf.szok. Ugye meg jatszunk a pool ellen is, oke hogy nem veszik verkomolyan majd, de en ott se szamitok 3 pontra, felek nem lesz meg a BL jovore, meg szerencse hogy mar van ket erositesunk tutira, mert BL nelkul pl Havertz nem hiszem hogy jonne na meg lehet meg 1-2 kiszemelt posztra is a B terv..

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#14683 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Ez abszurd komédia... Az Abra korszak alatt sosem voltak ilyen súlytalan, semmirekellő védőink...Jorginhoról nem szeretnék sokat mondani.. Ilyen egy semmi 0 kp nem is tudom milyen osztályban szokott focizni.. Semmi mást nem tud, mint oldalra passzolni és kész.. Lassú, körülményes,és védekezésben 0! Semmi köze nincs ehhez a szinthez.. Most látszik meg igazán hogy nincs Kanté! Ő egy tökéletes kapocs a védelem, és a támadók között.. Mindenhova odaér, és ez nagyon kellene, hogy ne szívjunk meccsenként 3 gólt!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#14684 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dízel írta: Nem is tudok mit mondani hirtelen, de remélem Lampard elküldi őket a picsába, mert ilyet többet nem akarok látni.
A jó hír, hogy az alulteljesítőket általában kivágja... a rossz, hogy lassan nincs akit kivágni a hátsó 5-6 emberből.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#14685 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Vállalhatatlan és elfogadhatatlan volt ez a mai.
Azt hittem nem kell többet ilyet látnom Lampard vezénylése alatt, hogy lelketlen leszarom stilusban nyomjanak le a srácok egy Premier League mérkőzést.
Na én kimondom: ez hányinger volt.

Nem is tudok kit kiemelni annyira szar volt az egész csapat. Tammy ha nem kapja meg a labdát széttárt kézzel terjeget, amikor meg nála van 2 másodperc alatt elvesziti. Giroud sokkal jobb volt, talán ő és a fejjátékára azt mondom ok, Pulisic is egy szar volt, hosszan tolja meg a 16os elött a labdát mikor kb körömpasszokkal kéne operálni annyira nincsen hely... De ő még hagyján, nála csak szarabb emberek voltak ma a pályán.
A védelem meg egy benny hill show, Rüdiger mit csinált az utolsó gólnál? Lekészíti a támadónak lövésre? Eszem megáll.

Nem is tudok mit mondani hirtelen, de remélem Lampard elküldi őket a picsába, mert ilyet többet nem akarok látni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#14686 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ezt megérdemeltük, a Sheffield lenyűgöző volt. Nem hagytak helyet a pályán, mindegy melyik térfélen volt a labda, egyszerűen nem volt helyünk passzolni. T
Szinte tökéletesen védekeztek, szabályosan játszottak. Minden elismerésem!

A vélemünk - már ha ezt a rakás szart annak lehet nevezni - a szokásosnál is borzalmasabb volt. Mind a 3 gól védelmi hiba. Jorginho annyira de annyira amatőr, lassú, ötlettelen, technikátlan és ostoba volt végig, hogy azt etikus határokon belül nem tudom jellemezni. 1 gól az övé, a többit megúsztuk.
Nincs sajnos védelmünk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Crap
Hozzászólások: 993
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#14687 Hozzászólás Szerző: Crap »

Dante írta:
Pityee írta:Teljesen értem mostmár Jorginho mellőzését. Dupla nulla a csávó.
Pár meccset leszámítva ezt nyújtja amióta itt van. Érthetetlen, hogy eddig játszatta Lampard. Csk is volt többször.
Konkrétan mind a három kapott gólban nagyon vastagon benne volt. Elsőnél eladja a 16-os környékén a labdát. Másodiknál egy helyben áll a 16os vonalán,ahelyett, hogy ki segítené a szélső védőket. Ezt egyszer se tette meg a meccsen. A harmadikat mindenki látta.Cserébe támadó oldalon lassította a játékot és a fél pályán túl már megjatszhatatlan volt. Nem értem hogy játszhatott ma ennyit.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Crap 2020. július 11., szombat 20:29-kor.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14688 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pityee írta:Teljesen értem mostmár Jorginho mellőzését. Dupla nulla a csávó.
Pár meccset leszámítva ezt nyújtja amióta itt van. Érthetetlen, hogy eddig játszatta Lampard. Csk is volt többször.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14689 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Remélem az utolsó meccse Chelsea-mezben ennek a lassú, körülményes, középszerű olasz brazil fosadéknak.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14690 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Teljesen értem mostmár Jorginho mellőzését. Dupla nulla a csávó.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#14691 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Traxver írta:Nkább lementem a pályára a keresztlányommal 0-3ra értem haza.. lehet jól döntöttem... ilyen szrok voltunk?
Lassú, statikus, tötymörgő sz*r a játékunk, mint Jorghinho. Jó, hogy a kiscsajjal töltöttél időt inkább :wink:

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#14692 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Nkább lementem a pályára a keresztlányommal 0-3ra értem haza.. lehet jól döntöttem... ilyen szrok voltunk?

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#14693 Hozzászólás Szerző: broduer »

A Havertzre szánt pénzt, akkor lehet is utalni Skriniarért.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#14694 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szakáll b+, életében egy gólt nem lőtt, erre itt most kettőt :lol: :lol:

Aki Rüdit követelte Chris helyére: Ugyanakkora vicc mindkettő :D A gól előtti labdakihozatalnak csúfolt bénázás is Benny Hill díjas
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára AwayRoller 2020. július 11., szombat 20:09-kor.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14695 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Noh valszeg akkor annyi a jövőévi BL szereplésnek.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14696 Hozzászólás Szerző: Dante »

Rudiger tisztázása :lol:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#14697 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Hogy a faszba lehet ilyen szarul tisztázni?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14698 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta:65 perc után sikerült lemásolni a Sheffield felállását. Ma nagy fekete pont Lampard-nak, tudniuk kellett volna mire számíthatnak. (A meccs előtt ezt a két csatáros, három védős felállást mondtam volna a leginkább használhatónak)
Az is érdekes, hogy most miért tartja fent a pályán az agyonmellőzött Jorginhot.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14699 Hozzászólás Szerző: Dante »

65 perc után sikerült lemásolni a Sheffield felállását. Ma nagy fekete pont Lampard-nak, tudniuk kellett volna mire számíthatnak. (A meccs előtt ezt a két csatáros, három védős felállást mondtam volna a leginkább használhatónak)

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#14700 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Pityee írta:Embertelen mennyire nincs helyzetünk...mintha valami falnak rugdalnánk labdat, minden visszajön.
En ki is nyomtam. Hihetetlen hogy abraham es jorginho meg mindig palyan van

Válasz küldése