Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#4201 Hozzászólás Szerző: broduer »

Chris Rüdi Zouma
21 18(1) 24(3) Apps
1754 1621 2254 Mins
1.8 1.2 0.9 Tackles
1.4 0.8 2.1 Inter
0.8 0.9 1.1 Fouls
0.4 0.3 0.4 Offsides
2.7 2.9 3.9 Clear
0.3 0.4 0.3 Drb
0.4 0.4 0.5 Blocks
6.75 6.74 6.90 Rating

(Bocsánat a táblázat kaotikussága miatt, nem én vagyok a legélesebb kés, ha informatikáról, szövegszerkesztésről van szó :roll: :( , remélem azért egyértelmű)

Olvasgattam kicsit statisztikai oldalakat, ez egy stat a sok közül, de szinte minden oldalon hasonló körvonalazódott ki:
- A három Benny Hill-statisztából a számok alapján Zoumának áll még leginkább a zászló, szinte mindenben, minden oldalon ő a legjobb (ez persze kisebb részben azért is lehet, mert ő játszotta a legtöbb meccset, de azért nem akkora az eltérés, szóval nagyjából reális a kép). Én nem kedvelem a franciát, sokat szidtam szezon elején, és tartom magam ahhoz, hogy vakok közt a félszemű. Rendszerint minden védelem amiben benne van hármasával nyeli a gólokat, de mindig ő a "legjobb". Ezzel az infóval mindenki azt kezd, amit akar, de az valóban tény, hogy hármójuk közül papíron toronymagasan ő a legjobb (ami a védekezés részt illeti, mert a labdával való játék nála egy külön kategória)
- Rüdiger mindenben a legrosszabb, tavalyhoz képest megdöbbentő selejt lett a német. Ő valószínűleg marad, kíváncsi leszek milyen lesz a kövi szezonja.
- A Chris-Zouma párosból reméljük az egyik távozik, és én is úgy gondolom, hogy a dánnak kell mennie. Nem egy tehetségtelen gyerek, de pályát tévesztett, menjen sakkozni, ott talán nem kellene a gyomrát masszírozni.
- Van tehát három alkalmatlan védőnk, amiből a statok alapján Zouma a legkevésbé f*s, de erre a posztra KELL egy (két) klasszis CB, akárcsak a balhátvéd pozícióra.

Más: Kepa minden kiírást és meccset figyelembe véve 52!! %-kal véd. Dobáljuk a számokat, de érdemes ebbe komolyan belegondolni. Minden MÁSODIK lövés ami kapura megy (és ebben benne van minden félpályáról kapura ívelt, a kapuig alig elvonszorgó, veszélytelen labda is) gól lesz. Ez megye 4 szinten is vállalhatatlan statisztika lenne, nemhogy a világ egyik legnagyobb klubjában. Mennie kell Kepának nem vitás.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#4202 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta:2020 január: Giroud eladólistán, amennyiben sikerül szerződtetni egy csatárt, a mellőzött francia Olaszországba igazolhat.

2020 július: Giroud kezdő, góljaival életben tartja a BL-reményeket.

Le a kalappal előtte, de tényleg!
Az ilyen jatekosoktol, mint pl Giroud, Pedro lehet tanulni alazatot es profizmust, elni a lehetoseggel amikor megkapod, 1-2 fiatal nem akarok nevet mondani testkozelbol tanulhatna toluk. Es vilagbajnok jatekosokrol beszelunk ugye, Pedro eseteben meg meg ezer mas komoly cimrol..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4203 Hozzászólás Szerző: Pityee »

2020 január: Giroud eladólistán, amennyiben sikerül szerződtetni egy csatárt, a mellőzött francia Olaszországba igazolhat.

2020 július: Giroud kezdő, góljaival életben tartja a BL-reményeket.

Le a kalappal előtte, de tényleg!
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Játékosok

#4204 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Ez megnehezíti az esetleges kölcsönadását is, pedig szvsz, ha érkezik még ember középre, nagyon jót tenne neki egy teljes idény kölcsönben, kezdőként egy PL-alsóházas, vagy Champo-felsőházas csapatnál.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#4205 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

az előző meccs..

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4206 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Hát ez utcalány jó. Lehet tudni, mi történt?

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Játékosok

#4207 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Billy fiú térdét reggel megműtötték, 3-4 hónap off.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4208 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kepa Arrizabalaga, a Liverpool elleni visszatérése óta 21 kapura tartó lövésből 16-ot hárítani tudott. Ez 76,19%-os védési hatékonyság.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#4209 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Csak az a baj sajnos a mai vilagban forditva ulnek a lovon. Eloszor kerik a nagy penzeket, addig megy a durci, es majd ha megkaptak akkor allnak neki futballozni. Maramelyik khom (callum).

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#4210 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kecske01 írta:Tammy Abraham has told Chelsea that he wants a new deal worth £130,000 a week to match that of Callum Hudson-Odoi, his fellow academy graduate. (Times)


Ezzel azért még várnék.
Addig ne nagyon akarjon fizuemelést, ameddig jobb híján a kaput se találja el... Jól indult, fiatal még nagyon, de január óta konkrétan nincs momentuma, egy akkoriban már rég leselejtezett Giroud most, pár hónappal később kiszorította a kezdőből.

Kapja össze magát, utána lehet alkudozni, hogy adják meg neki is a haver keresetét.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4211 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Tammy Abraham has told Chelsea that he wants a new deal worth £130,000 a week to match that of Callum Hudson-Odoi, his fellow academy graduate. (Times)


Ezzel azért még várnék.

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Játékosok

#4212 Hozzászólás Szerző: Crap »

emsanya írta:
Pityee írta:Frank Lampard megerősítette a mai sajtótájékoztató, hogy Kante és Kovacic sem bevethető holnap kisebb sérülés miatt..
Jorginhonak akkor muszaj jatszania. Jorginho-Gilmour-Mount.
Barkley tuti játszani fog, így szerintem egy Barkley, mount, jorgi kezdő lesz. Ilyen szoros állásnál nem fog Gilmourral kockáztatni lamps szerintem. Kár mert egy Kante val végre láthattunk volna egy Kante, rlc, mount hármast is, ami szerintem sokkal jobb lehetne a védelem felbontásában.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4213 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:Frank Lampard megerősítette a mai sajtótájékoztató, hogy Kante és Kovacic sem bevethető holnap kisebb sérülés miatt..
Jorginhonak akkor muszaj jatszania. Jorginho-Gilmour-Mount.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4214 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Frank Lampard megerősítette a mai sajtótájékoztató, hogy Kante és Kovacic sem bevethető holnap kisebb sérülés miatt..
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Játékosok

#4215 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Szemely szerint en megtartanam Williant legalabb egy szezonra mindenkeppen. Az o rutinja sokat segithet egy olyan fiatal kereten amivel rendelkezunk. Nem klasszis, de mindig oda teszi magat, ha szuksegunk van ra. 2018-ban az elso meccsen egymaga lefocizta a Barcelonat, soha nem fogom elfelejteni.

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Játékosok

#4216 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Botond9797 írta:Én Willian-nél nem érzek hatalmas egót, nem tudom, miért gondoljátok így (persze lehet, igazatok van). Szerintem szorult bele alázat bőven, egy alsóházas csapat húzóembere volt, amikor Hazard, Costa, Fábregas elfogadhatatlanul teljesítettek, ő húzta a csapatot Mou utolsó évében. Utána jött Conte, aki egy ilyen szezon után a belgát és Pedro-t favorizálta a széleken, Willi többnyire kispados volt, nem hisztizett, nem dobbantott, várta a perceit. A pontrúgásai szintén nem egy beképzelt tuskó képét keltik, látszik, hogy fejlesztette magát ilyen téren is, a liga, sőt a világ egyik legjobb szabadrúgáslövője. Amiért sokan nem kedvelik, szerintem inkább az a flegma kisugárzás, amit a nonverbális kommunikációja sugall, a teljesítményét is sokszor érheti kritika, de azt , hogy nem hajtana és nem lenne benne alázat, szerintem semmi nem indokolja kijelenteni.
Senki sem vitatja el a szabadrúgásait vagy azt ahogy letámad és védekezik, ha kell. Pont ezért írtam, hogy jó képességei vannak egy ilyen posztra. Hisztizni viszont hisztizett nem is kicsit, főleg Mou távozása után. Amikor csak csereként számított rá az aktuális edző rendszerint sértődötten játszott. Conte alatt pedig elég sokat utalgatott a médiában a távozásra, pont úgy, mint most, hogy ha nem kap 3 évet akkor nem tudja mi lesz.. Utólag pedig azt is mondta, ha nem Conte megy akkor ő. A győztes kupa döntő utáni posztja pedig nem tudom, hogy megvan-e még.
Kép

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4217 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ez annyira Willian ami most történik. Az egész palyafutasa erről szól nálunk. Mikor már nagy szarban van, lő pár gólt és mindig megmenekül. Most itt az utolso szerződés hosszabbitás és minden meccsen gólt lő, mindent elvállal és teper.

Jó játékos de képtelen tartani a formáját vagy nem akarja. Végülis brazil és az anzsi mahacskalabol érkezettt...

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Játékosok

#4218 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Én Willian-nél nem érzek hatalmas egót, nem tudom, miért gondoljátok így (persze lehet, igazatok van). Szerintem szorult bele alázat bőven, egy alsóházas csapat húzóembere volt, amikor Hazard, Costa, Fábregas elfogadhatatlanul teljesítettek, ő húzta a csapatot Mou utolsó évében. Utána jött Conte, aki egy ilyen szezon után a belgát és Pedro-t favorizálta a széleken, Willi többnyire kispados volt, nem hisztizett, nem dobbantott, várta a perceit. A pontrúgásai szintén nem egy beképzelt tuskó képét keltik, látszik, hogy fejlesztette magát ilyen téren is, a liga, sőt a világ egyik legjobb szabadrúgáslövője. Amiért sokan nem kedvelik, szerintem inkább az a flegma kisugárzás, amit a nonverbális kommunikációja sugall, a teljesítményét is sokszor érheti kritika, de azt , hogy nem hajtana és nem lenne benne alázat, szerintem semmi nem indokolja kijelenteni.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Játékosok

#4219 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

James Lee írta:
vigh92 írta:
Amazing24 írta:According to Goal, Chelsea have re-opened talks to keep Willian after he rejected an offer from an unnamed Chinese club, but remain unwilling to offer more than a two-year contract.
Mindenképp megtartanám padra, másodhegedűsnek. Ha jó napokat fog ki, hasznos lehet még 20-25 percekre.
Én még mindig bizonytalan vagyok vele kapcsolatban. Nem hiszem, hogy az az ember, aki másodhegedűsként a padon eltöltene még egy évet nálunk. A kezdőben viszont nem sűrűn szeretném látni. Rutin és olykor-olykor felvillanó jó teljesítmény ide vagy oda, nálam ez az ember még mindig nem szerepel a jövő keretében semmilyen formában sem. Az okokat már párszor kifejtettem.
Képességei alapján egy kiváló csereszélső lehetne, csak a hatalmas egója a probléma, valszeg nem tűrné a padozást.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4220 Hozzászólás Szerző: James Lee »

vigh92 írta:
Amazing24 írta:According to Goal, Chelsea have re-opened talks to keep Willian after he rejected an offer from an unnamed Chinese club, but remain unwilling to offer more than a two-year contract.
Mindenképp megtartanám padra, másodhegedűsnek. Ha jó napokat fog ki, hasznos lehet még 20-25 percekre.
Én még mindig bizonytalan vagyok vele kapcsolatban. Nem hiszem, hogy az az ember, aki másodhegedűsként a padon eltöltene még egy évet nálunk. A kezdőben viszont nem sűrűn szeretném látni. Rutin és olykor-olykor felvillanó jó teljesítmény ide vagy oda, nálam ez az ember még mindig nem szerepel a jövő keretében semmilyen formában sem. Az okokat már párszor kifejtettem.

Válasz küldése