Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Játékosok

#4221 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

James Lee írta:
vigh92 írta:
Amazing24 írta:According to Goal, Chelsea have re-opened talks to keep Willian after he rejected an offer from an unnamed Chinese club, but remain unwilling to offer more than a two-year contract.
Mindenképp megtartanám padra, másodhegedűsnek. Ha jó napokat fog ki, hasznos lehet még 20-25 percekre.
Én még mindig bizonytalan vagyok vele kapcsolatban. Nem hiszem, hogy az az ember, aki másodhegedűsként a padon eltöltene még egy évet nálunk. A kezdőben viszont nem sűrűn szeretném látni. Rutin és olykor-olykor felvillanó jó teljesítmény ide vagy oda, nálam ez az ember még mindig nem szerepel a jövő keretében semmilyen formában sem. Az okokat már párszor kifejtettem.
Képességei alapján egy kiváló csereszélső lehetne, csak a hatalmas egója a probléma, valszeg nem tűrné a padozást.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4222 Hozzászólás Szerző: James Lee »

vigh92 írta:
Amazing24 írta:According to Goal, Chelsea have re-opened talks to keep Willian after he rejected an offer from an unnamed Chinese club, but remain unwilling to offer more than a two-year contract.
Mindenképp megtartanám padra, másodhegedűsnek. Ha jó napokat fog ki, hasznos lehet még 20-25 percekre.
Én még mindig bizonytalan vagyok vele kapcsolatban. Nem hiszem, hogy az az ember, aki másodhegedűsként a padon eltöltene még egy évet nálunk. A kezdőben viszont nem sűrűn szeretném látni. Rutin és olykor-olykor felvillanó jó teljesítmény ide vagy oda, nálam ez az ember még mindig nem szerepel a jövő keretében semmilyen formában sem. Az okokat már párszor kifejtettem.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Játékosok

#4223 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Amazing24 írta:According to Goal, Chelsea have re-opened talks to keep Willian after he rejected an offer from an unnamed Chinese club, but remain unwilling to offer more than a two-year contract.
Mindenképp megtartanám padra, másodhegedűsnek. Ha jó napokat fog ki, hasznos lehet még 20-25 percekre.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Játékosok

#4224 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

According to Goal, Chelsea have re-opened talks to keep Willian after he rejected an offer from an unnamed Chinese club, but remain unwilling to offer more than a two-year contract.

tutaj
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2015. szeptember 14., hétfő 10:55
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Mata

Re: Játékosok

#4225 Hozzászólás Szerző: tutaj »

Kantéról lehet tudni valamit? Ugye nem súlyos?

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4226 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Werner all 44 gól & assist

https://www.youtube.com/watch?v=gGMf5EYtCeI" onclick="window.open(this.href);return false;

Nagyon komoly erősítés a csávó. Kíméletlen befejező, baromi gyors és robbanékony, ráadásul jobbal - ballal ugyan úgy beveri közelről és távolról is. Néztem a videót és nem tudtam eldönteni melyik a domináns lába. Jó barátságban van a labdával, nem az a fajta aki picsánrúgja és szalad utána mint az őrült, gyönyörűen fedezi és vezeti.

Ziyech (megtanúltam leírni) is baromi nagy vétel, még ha eleinte méltatlankodtam is. Ha tudtam volna, hogy jön mellé Werner és ilyen erőket mozgósítunk Havertzért, úgy egy szavam nem lett volna. Hosszútávon én inkább a középpálya közepén képzelem el mint jobbszélsőként mivel nem tartozik a leggyorsabb szélsők közé, de persze azt is hibátlanúl hozza. Egyszerűen szükség volt egy ilyen szemre a csapatba, Fabregas óta nincs normális irányító.

Szerintem is fontosabb lenne a védelem megerősítése, de azoknak is teljesen igaza van akik szerint Havertz egy olyan minőség, aminek a megszerzéséhez együtt kell állnia a csillagoknak, esetünkben a járvány + Abramovich nagy ébredése az ami lehetőséget ad a megszerzésére. Perpill rajtunk kívül kb 3 csapat tudná kicsengetni a srácot, de abból a 3ból csak a Reál érdeklődik (csak...).
Ha őt is megszerezzük, már jövőre komoly tényezők leszünk, ez biztos.

Azt is elfogadnám Havertzért cserébe, hogy nem erősítjük meg a védelem közepét. Végül is van oda egy tapasztalt rüdigerünk és 3 fiatalunk akik lehet, hogy szintet lépnek ha bízunk bennük. Viszont a védelem bal oldala egy tátongó űr, oda kell egy Chilwell vagy egy Tagliafico minőségű védő.

Összegezve, baromi jól haladunk. Még csak most kezdődött a transfer window de már bezsákoltunk két nagy nevet, plussz rajta vagyunk a további erősítéseken. Így kell ezt!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4227 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Frank Lampard: Fikayo Tomori még nem épült fel teljesen, valószínűleg a következő héten már edzésképes lesz.

Mateo Kovačić sem fog játszani a következő két mérkőzésen, Achilles sérülése miatt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Játékosok

#4228 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Sheenka írta:
Amazing24 írta:Globalisan kene nyilvanossa tenni az osszes focista fizeteset es korlatozni. Nyugati orszagokban pedig a fizetesek publikusak, de ebbe nem akarok belemenni, mert nem ez a fontos. Mondanivalom lenyege pedig az lenne, hogy ezek a fizetesek amiket a focistak zsebreraknak kesz vicc.
Persze, persze..

És kié legyen az általuk megtermelt profit? A csapat tulajdonosáé?
Milyen profitrol beszelunk? Az osszes elit klub anyagi gondokkal kuzd. Mondj nekem egy olyan klubbot, ami evrol evre kezzel foghato profitot termel. Sajnalom, ha szerinted rendben van az, hogy a focistak 80-130 milliokat keresnek heti szinten es ebben meg a szponzori penzekrol nem beszeltunk.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#4229 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Amazing24 írta:Globalisan kene nyilvanossa tenni az osszes focista fizeteset es korlatozni. Nyugati orszagokban pedig a fizetesek publikusak, de ebbe nem akarok belemenni, mert nem ez a fontos. Mondanivalom lenyege pedig az lenne, hogy ezek a fizetesek amiket a focistak zsebreraknak kesz vicc.
Persze, persze..

És kié legyen az általuk megtermelt profit? A csapat tulajdonosáé?

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#4230 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

cech19960320 írta:
Amazing24 írta:Holnap csatlakozik hivatalosan is Ziyech es Werner. Arrol nem talaltam informaciot, hogy ilyenkor a kerettel vagy kulon-kulon edzenek e, esetleg tudja e valaki?
edzhetnek a kerettel, nem tiltja semmi. csak pályára nem léphetnek a PL-ben
Lampard se igazsn tudja meg mi lesz, mert Ziyech mar regebb ota nem jatszott meccset talan csatlakozik Cobhamben es elkezd edzeni, de hogy a csapattsl vagy kulon meg kerdeses.
Werner kesobb csatlakozik, mert meg nemreg meccset jatszott o mas teszta.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#4231 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Amazing24 írta:Holnap csatlakozik hivatalosan is Ziyech es Werner. Arrol nem talaltam informaciot, hogy ilyenkor a kerettel vagy kulon-kulon edzenek e, esetleg tudja e valaki?
edzhetnek a kerettel, nem tiltja semmi. csak pályára nem léphetnek a PL-ben

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Játékosok

#4232 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Holnap csatlakozik hivatalosan is Ziyech es Werner. Arrol nem talaltam informaciot, hogy ilyenkor a kerettel vagy kulon-kulon edzenek e, esetleg tudja e valaki?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4233 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Az emberek fizetése nem szokott publikus lenni, de a profi focisták keresete általában igen. Szóval a legtöbb ilyen felsőkategóriás profi játékosról meglehet azért találni, hogy mennyit keres, ha nagyon utána szaglászunk. Persze ez csak az alapfizetésük, ami a szerződésben szerepel, ehhez még hozzájön a rengeteg bónusz reklámokból és egyéb más forrásokból. Úgyh azt amit ők ténylegesen zsebrevágnak azt valóban nem lehet felbecsülni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Játékosok

#4234 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Globalisan kene nyilvanossa tenni az osszes focista fizeteset es korlatozni. Nyugati orszagokban pedig a fizetesek publikusak, de ebbe nem akarok belemenni, mert nem ez a fontos. Mondanivalom lenyege pedig az lenne, hogy ezek a fizetesek amiket a focistak zsebreraknak kesz vicc.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#4235 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Amazing24 írta:
AwayRoller írta:Ez hivatalos cucc? Úgy rémlik Hazardnak volt 300,000 és Kanté is valami hasonlót kapott hosszabbításkor.
Sztem a tablazat pontatlan. Tudtommal Pulisic a legjobban kereso jatekosunk heti 160 ezerrel.

Egyebkent a jatekosok fizetese miert nem publikos adat?
amiért pl a fizud nem publikus magyarországon. rosszabb pozícióba kerülne a klub, versenyelőnybe az ellenfelek

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Játékosok

#4236 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

AwayRoller írta:Ez hivatalos cucc? Úgy rémlik Hazardnak volt 300,000 és Kanté is valami hasonlót kapott hosszabbításkor.
Sztem a tablazat pontatlan. Tudtommal Pulisic a legjobban kereso jatekosunk heti 160 ezerrel.

Egyebkent a jatekosok fizetese miert nem publikos adat?

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#4237 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

AwayRoller írta:Ez hivatalos cucc? Úgy rémlik Hazardnak volt 300,000 és Kanté is valami hasonlót kapott hosszabbításkor.
dehogy hivatalos... az sehol nincs kint..
a legközelebb a valósághoz a Football Managerben látható fizuk vannak, azt a csapathoz nagyon közel álló researcherek állítják be
de nagyjából pontos. 10-20k különbségeket látok csak, kantét kivéve aki 300k körül kell, hogy legyen valójában
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cech19960320 2020. június 29., hétfő 21:40-kor.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#4238 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ez hivatalos cucc? Úgy rémlik Hazardnak volt 300,000 és Kanté is valami hasonlót kapott hosszabbításkor.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4239 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kép

Azért durva, hogy Werner majdnem a dupláját fogja keresni Kanté fizujának :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#4240 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Werner ket gollal bucsuzott es vegul 28 gollal zarta a szezont.
Mikor igazoltunk utoljara egy ilyen jatekost akinek egy Top bajnoksagban ilyen jo mutatoi voltak?
Ha o se valna be esetleg csatarposzton, akkor hagyjuk is az egeszet :D
Nagyon nagy remenyeket fuzok hozza es ha belegondolok milyen tamadosorunk lesz jovore...
Es raadasul mind fiatal jatekos lesz, ha ez a csapat osszeszokik es sikerul erositeni a vedelmen is, szerintem hamarosan visszazarkozunk a BL eselyesek koze.

Válasz küldése