Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14781 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Puliiii mekkora gól :shock:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14782 Hozzászólás Szerző: Dante »

Akinek kevésbé ízlik a gól gondoljon arra, hogy - az amúgy elég fontos szerepet betöltő - van Aanholt-nak kellett volna fognia Willian-t, tehát az ő hiánya miatt történt a sérülést okozó sprint.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#14783 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta:Óriási mázli, de ugyanannyit ér a gól.
ér, és igaz. de én ennek nem tudok örülni... remélem nem egy góllal nyerünk, nem ezen fog múlni

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14784 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Óriási mázli, de ugyanannyit ér a gól.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#14785 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Szegény Cahill... Ezért kár... így nem jó vezetést szerezni

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#14786 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

https://livesport365.ws/en/97553-crysta ... elsea.html" onclick="window.open(this.href);return false;
mentsd el az oldalt

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1559
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#14787 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Tudna valaki küldeni egy stream linket?

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#14788 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pityee írta:Zouma vs Watford: 113 touches, 97 accurate passes, 3/6 long balls, 6/8 aerial duels, 2 interceptions, 3 clearances

Egy falként működött a Watford ellen, bárcsak állandósítani tudná ezt a formát.
Az olyan csapatok ellen, akik nem támadnak le, hanem mély védekezésből kontrára játszanak, vagy betolják a buszt, mint a Watford, jó döntés a francia, mert a felíveléseket lefejeli, illetve viszonylag jól olvassa le a passzsávokat. A probléma akkor kezdődik, ha nyomás alá kerül a védelem, és ki kellene hozni a labdát. Olyankor jön (jobb esetben) az izomból kivágott labda a 30. emeletre vagy a labdaeladás. 4. számú CB-nek alkalmas lenne, már ha ez neki is megfelel.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14789 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Zouma vs Watford: 113 touches, 97 accurate passes, 3/6 long balls, 6/8 aerial duels, 2 interceptions, 3 clearances

Egy falként működött a Watford ellen, bárcsak állandósítani tudná ezt a formát.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#14790 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Kövi fordulóban előzhetünk: CPalace - chelsea | Arsenal - Leicester
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#14791 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Jo jatek volt. Hivatalosan Mount kapta a meccs embere dijat, de nalam Barkley vagy Pulisic erdemelte volna. Ross egyebkent nagyon egyben van, mar a virus elotti idoszakban is jo formaban volt, es at tudta ezt menteni. Szerintem egy szavunk nem lehet ra, csinal rossz megoldasokat, de mas jatekos is.

Zouma remelem megragad a kezdobe legalabb a kovetkezo meccsig, jol jatszott.

Elkepesztoen kellett ez a win.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14792 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Jorgi feje priceless volt Gilmour behozatalánál...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#14793 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

dacultras írta:Willian közben megrúgta pályafutása legtöbb gólját, és még vége sincs az idénynek :D
legutóbbi 7 meccs 6 gól. kell az új szerződés neki
Azon kevesek koze tartozok akik vedtek ebben a szezonban, persze van par rossz meccse, de azert en nem tudom szidni ebben a szezonban. Szerintem vegul marad megegy evre a rutinja miatt.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#14794 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pulisic minden meccsen gol v golpassz v tizi. Jelenleg nem kerdes hogy Giroud vagy Abraham a jobb valasztas elore, Tammynak ossze kell kapnia magat gyorsan, mert a virus ota es miota Lampard inkabb neki adja meg a lehetoseget, mint Batsnak Giroud eleg jo es golokat is szerez.
James ma se tul meggyozo viszont. Barkley adott egy golpasszt de meg mindig hasznosabbnak tartom cserekent beallva. Remelem innnen azert behuzzuk a 3 pontot nagyon kell a MU miatt.

dacultras
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#14795 Hozzászólás Szerző: dacultras »

Willian közben megrúgta pályafutása legtöbb gólját, és még vége sincs az idénynek :D
legutóbbi 7 meccs 6 gól. kell az új szerződés neki

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14796 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nagyon okos gól Zsirnya :wink:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#14797 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Bubi írta:Tudom, hogy sokat pihentek a vírus alatt, de a tegnapi azóta a sokadik meccsünk 3 naponta. Fejben és fizikálisan is nehéz őket ilyen rövid közökkel felkészíteni.
Az a baj, hogy itt mar nem tul rovid/rossz felkeszulesrol van szo, hanem kvalitasbeli hianyossagokrol.

Tegnap Alonsorol mar kifejtettem a velemenyemet, de pl amig ilyen emberek, mint Christensen egyaltalan a padra leulhetnek, addig ez a vedelem nem fog fejlodni. Minden meccsen legalabb egy kapott gol az ember, tegnap ez csak azert nem jott, mert az elso negyedben 0-0-nal a szar felszabaditasa utani labdabol, amit az ellenfel termeszetesen begyujtott, Antonio akkor meg nem tudott betalalni.
211! NEW RECORD!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#14798 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Tudom, hogy sokat pihentek a vírus alatt, de a tegnapi azóta a sokadik meccsünk 3 naponta. Fejben és fizikálisan is nehéz őket ilyen rövid közökkel felkészíteni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#14799 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Traxver írta:
kazomester írta:https://twitter.com/i/status/1278441636792500226 Szabadidejében biztos capoeirazni tanul :roll:
Mi volt rajta? Mert már időközben eltávolitották
Amikor Rudi megijedt a labdától és kivágta szögletre.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1559
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#14800 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Dante írta:
James Lee írta:Dehogy lobbizok, isten ments :D csak meglátásom szerint egy ilyen, kapussal szemben támasztható szerintem alapvető elvárást, hogy mozduljon ki a beívelt labdára, még ő is hozza. Természetesen jobb kapusnak tartom Kepát, de ebben nagyon gyenge és úgy látszik, nem fejlődött. Hozhattam volna ellenpéldaként cecht vagy kurtit is, de nem ugyanaz a szint.
Courtois is lyukaskezű volt, főleg ahhoz képest, hogy több, mint 200 cm elég kevésszer tudta lehúzni a beadott labdákat. A gond az, hogy egyénileg hulladék az egész védelem, Kante és Kovacic akik tudnak ember ellen védekezni. A mai gólokban mind a négy védőnk benne volt, ugyanúgy szendvedtek, mint a szezon nagy részében. Többször leírtam, hogy a csapat jelenlegi kiskirálya, Rüdiger ideális esetben 3. belső védő lehetne.
(...)
Teljesen igazad van.

Néhány dolgot még hozzáfűznék az előttem szólókhoz. A védők közül Alonsot és Rüdigert jobban elővenném, mint a másik két uraságot. Nem azt mondom, hogy őket egyáltalán nem (bevallom, Azpit annyira nem is figyeltem), de Chris a második gólnál való hibáján kívül többször stabilan helytállt. Azt kéne rendbe tennie magában, hogy elég részéről egy apró figyelmetlenség és kész is a baj. Szépen elkönyvelte, hogy Antonio fetreng mögötte és többet nem is nézett hátra. Ha van egy kis esze, ebből az egyébként elég kemény leckéből majd tanul. Azért vagyok megbocsátóbb vele szemben, mert az utóbbi időben nyújtott teljesítménye bizakodásra ad okot, de a mentális felkészültséggel bőven foglalkozni kell még. Rüdigert és Alonsot nem minősíteném, ugyanakkor megmondom őszintén, mindig meglepődök, mikor 4 védős felállásnál Alonsot látom a bal oldalon. Az az ember egyszerűen alkalmatlan oda és ez a felállás sem alkalmas a széleken való folyamatos felfutásokra. De nem szeretnék ismételni senkit.

Ami viszont nagyon szembetűnő volt már a meccs alatt is, hogy nem csak hátul, hanem elől is vannak problémák. Tammy hanyatlása nem tudom minek tudható be, de őszintén bízom benne, hogy ismét magára talál. Vele kapcsolatban azt tartom a legnagyobb problémának, hogy elég magasra tette a lécet a szezon elején/közepén, és többen már Drogbát emlegettek vele kapcsolatban, ami szerintem nettó hülyeség és elhamarkodott dolog volt. Magasról utcalány nagyot lehet esni. Úgyhogy szerintem érdemes vele kapcsolatban még türelmesnek lenni, de azt ki kell mondani, hogy mostanában Zsiru jobban muzsikál. Nem árt, ha ő kezd és a fizikumával elfárasztja a védőket, aztán jöhet Tammy a gyorsaságával. Persze ehhez is foglalkozni kell fejben pár dologgal.
Amit még további problémának tartok, hogy oké, hogy erőltetjük a beadásokat, de a kifejelt/laposan kipasszolt felszabadításokra egyszer sem volt érkező a 16-os vonalában. Teljesen üres volt az a terület, WHU játékos sem volt arrafelé egyszer sem. Nagyon hiányzik ebből a formációból egy CAM, aki szvsz az ilyen helyzetekben onnan simán rá tudá durrantani, de legalább meg tudná játszani.

Egyébként nem tudtam a pletykákról Kepával kapcsolatban, de nem tartanám hülyeségnek.

+1: Sovány vigasz, de legalább nem láttam tegnap beleszarást. Folyamatos volt a hajtás, ami az elmúlt pár év tapasztalatai után kifejezetten üdítő dolog és még így is klasszisokkal szimpatikusabb ez a csapat, mint akár a második mou éra kerete (igen, a PL győztes csapatra gondolok, az utána következő botrányok során többen elvágták magukat nálam).

Válasz küldése